Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko116
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ww00

ww00

Dołączył 6 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2286
  • Znaleziska 129
  • Mikroblog 2157
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 3
ParadygmatYT
ParadygmatYT
4 godz. i 3 min temu
  • 8
#gielda BTC powtórzy 4-letni cykl i osiągnie dno w IV kwartale około 40 000 USD. To wtedy kupię i dojadę nim do ponad 250 000 USD w 2029 roku.
ParadygmatYT - #gielda BTC powtórzy 4-letni cykl i osiągnie dno w IV kwartale około 4...

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ww00
ww00 26 min temu via Wykop
  • 0
@Jamniki2: Aż się któregoś razu nie sprawdzi i p--------e jak wodospad...
  • Odpowiedz
kontointernetowemoje
kontointernetowemoje
kontointernetowemoje
2 godz. i 30 min temu
  • 0
Witam, prośba o (nie) poradę inwestycyjną.
1. Buduję poduszkę finansową w razie W. Będzie ona wynosiła w moim przypadku pomiędzy 20-50k. W każdym razie to jest kasa, którą chce mieć na już, kwota tutaj nie jest ważna.
2. Limit IKZE wypełniony (może IKE też będę wpłacał, ale to inna bajka).
3. 40k na lokacie zwykłej bankowej, pomiędzy 3.5-5.5 (w zależności jak się trafi).
I te rzeczy będą sobie żyły i istniały. Tym samym, miesięcznie będę miał
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ww00
ww00 28 min temu via Wykop
  • 0
@kontointernetowemoje: IMO kwoty na już powinny być dostępne jednym kliknięciem, pójściem do sejfu/szuflady.
Weź sobie 1/5 tej kwoty w gotówce potrzymaj, najlepiej w jakiejś silnej walucie.
Jak rusek, czy inny c--j utnie kabelek do neta na środku atlantyku, to sobie z xtb sianka nie wypłacisz...
  • Odpowiedz
ww00
ww00 wczoraj, 14:52:32
  • 2
It's a shame
niggaz in the #gielda
only for the money and the fame
EXTRA LARGE
It's a shame
niggaz in the #gielda
ww00 - It's a shame
niggaz in the #gielda
only for the money and the fame
EXTRA LARGE...

źródło: Xzibit_W

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mimik739
mimik739
wczoraj, 14:08:59
  • 4
#gielda

Grubas trzyma zapasowe bańki w słoikach
mimik739 - #gielda 

Grubas trzyma zapasowe bańki w słoikach

źródło: 5692

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ww00
ww00 wczoraj, 14:09:33 via Wykop
  • 3
@mimik739: Otwieraj ten słoik ino raz!
  • Odpowiedz
ossprime
ossprime
wczoraj, 13:57:13
  • 69
Od ATH (17 czerwca) wynik portfela stopniał o 170k

#gielda #portfelgrubasa <- triggeruje? daj na czarno
ossprime - Od ATH (17 czerwca) wynik portfela stopniał o 170k

#gielda #portfelgrubas...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-26 o 15.55.55

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ww00
ww00 wczoraj, 13:59:58 via Wykop
  • 1
@ossprime: Dzięki mordo! Już tak mnie moje nie boli... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I tak wrócimy na ATH sooner, than later...
Na czym największy kibel?
  • Odpowiedz
ww00
ww00 wczoraj, 14:06:29 via Wykop
  • 11
@ossprime: No wiadomo, bez lewara się nie najesz XD

  • Odpowiedz
jedrek018
jedrek018
wczoraj, 14:03:36
  • 1
Jak myślicie, w którego ETF-a lepiej wrzucić wolne środki - SMH czy JEDI? A może coś innego? Jestem otwarty na naganianie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ww00
ww00 wczoraj, 14:04:45 via Wykop
  • 1
@jedrek018:
ww00 - @jedrek018:

źródło: why-are-you-gay-viral-meme-sensation-simon-kaggwa-njala-reacts-to-being-called-the-piers-morgan-of-uganda

Pobierz
  • Odpowiedz
ww00
ww00 wczoraj, 13:49:20
  • 3
Ofc wiem, że wróci z nawiązką, pewnie w najbliższe 2 tygodnie, ale jak mi 35k wyparowało z portfela w 2 dni to trochę kuffa piecze...
Diamond hands!
#gielda
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ww00
ww00
Autor
wczoraj, 13:51:21 via Wykop
  • 4
@OstatniSamuraj: Jeszcze się będziemy z tego śmiali...

  • Odpowiedz
ww00
ww00
Autor
wczoraj, 13:53:59 via Wykop
  • 0
@ParadygmatYT: Stratne XDDD
Największy kibel mam na AVGO na lewarze xdddd
CDR nie pomaga, reszty nie warto wspominać bo g---o pozycje po 2-3k $
  • Odpowiedz
ww00
ww00
Autor
wczoraj, 14:03:08 via Wykop
  • 0
Jak masz cdr to współczuję


@ParadygmatYT: Przypomnę Ci to jak Stanowski wyjdzie na zero... A ja na jakieś +60% ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
KjatanSveisson
KjatanSveisson
wczoraj, 13:50:36
  • 61
#gielda

Lubię ten moment na giełdzie jak już nie mam za co uśredniać i oddaje wszystko losowi.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ww00
ww00 wczoraj, 13:52:23 via Wykop
  • 1
@KjatanSveisson: REL
  • Odpowiedz
ww00
ww00 wczoraj, 13:33:47
  • 2
O boże o k---a
#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Padoks
Padoks
wczoraj, 12:27:21
  • 86
#gielda Nie w szczepionke ch**e
#cdprojektred
Padoks - #gielda  Nie w szczepionke ch**e
#cdprojektred

źródło: 1000019939

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ww00
ww00 wczoraj, 12:57:05 via Wykop
  • 5
@Padoks: Chciałem skomentować "toś d-----ł" a później sobie przypomniałem...
ww00 - @Padoks: Chciałem skomentować "toś d-----ł" a później sobie przypomniałem...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-26 145654

Pobierz
  • Odpowiedz
ww00
ww00 wczoraj, 12:51:10
  • 0
Mam taką rozkminę przy okazji udaru cieplnego...
Zdarzyło mi się kupować płyty w drogich edycjach dla 2-3 utworów, mam jednak cztery, na których nie ma złego, bądź średniego utworu i czy to w aucie, czy siedząc przed kompem, nie przewinę choćby jednego kawałka.
W moim przypadku są to "Wilk Chodnikowy" Bisza, "Piąta Strona Świata" Miuosha i z totalnie innej bajki "The Sufferer & the Witness" Rise Against i "Meteora" Linkin Park.
Macie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ashurbanipal
Ashurbanipal
wczoraj, 12:53:16 via Wykop
  • 1
@ww00: Nas - Illmatic
  • Odpowiedz
ww00
ww00 wczoraj, 12:36:06
  • 1
Sheller jak wino, im starszy, tym lepszy.
#muzyka #rap #hiphop #polskirap #feels
ww00 - Sheller jak wino, im starszy, tym lepszy.
#muzyka #rap #hiphop #polskirap #fee...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ww00
ww00 przedwczoraj, 20:10:04
  • 0
BAŃKA PĘKŁA!!!!!!1111Oneone
#gielda
ww00 - BAŃKA PĘKŁA!!!!!!1111Oneone
#gielda

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-25 220857

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grusznikov
Grusznikov
Grusznikov
przedwczoraj, 14:35:15
  • 0
przy jakiej cenie sprzedajecie ttwo
#gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ww00
ww00 przedwczoraj, 14:47:43 via Wykop
  • 0
@Zebrzysta_Zebra: THIS.
  • Odpowiedz
Anal_Vibes
Anal_Vibes
Anal_Vibes
przedwczoraj, 14:26:59
  • 0
jazda
#gielda #inwestycje
Anal_Vibes - jazda 
#gielda #inwestycje

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ww00
ww00 przedwczoraj, 14:38:36 via Wykop
  • 0
@Anal_Vibes: Pokaż YTD ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ww00
ww00 przedwczoraj, 14:20:49
  • 0
Ała, k---a rzeczywiście...
#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
przedwczoraj, 07:30:01
  • 15
#gielda #urodziny
Dzisiaj mam 39 urodziny. Wiele nie proszę, 39% niech dzisiaj mój portfel zrobi i będę zadowolony.

A tak serio to dzwońcie po śmieciarkę.
jatutylkonamoment - #gielda #urodziny
Dzisiaj mam 39 urodziny. Wiele nie proszę, 39% ...

źródło: IMG_7226

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ww00
ww00 przedwczoraj, 07:47:58 via Wykop
  • 1
@ja_tu_tylko_na_moment: To ludzie tyle żyją? Sto lat!
  • Odpowiedz
Promilus
Promilus
Promilus
24.06.2026, 11:00:41
  • 1
Wrzucili nowe grafiki z GTA. Dzisiaj idziemy po 250

#ttwo #gielda #gta #gta6
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ww00
ww00 24.06.2026, 12:20:21 via Wykop
  • 0
@kartynastol: Chociaż sam jestem po kullen załadowany, to ciężko mi w to uwierzyć... 300 imo realne.
  • Odpowiedz
ww00
ww00 23.06.2026, 15:25:16
  • 1
A my w INFQ i TTWO ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ww00
ww00 22.06.2026, 18:01:02
  • 1
Ktoś się orientuje czy JPMorgan to bardziej wskaźnik, czy antywskaźnik? Dają nadzieję dla AVGO... 580 price target. (ʘ‿ʘ)
#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ww00
ww00
Autor
22.06.2026, 18:04:47 via Wykop
  • 0
@Ryzcel: Chyba było cały czas 500, niedawno podnieśli.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 13.07.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 10.03.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking