Witam, prośba o (nie) poradę inwestycyjną.
1. Buduję poduszkę finansową w razie W. Będzie ona wynosiła w moim przypadku pomiędzy 20-50k. W każdym razie to jest kasa, którą chce mieć na już, kwota tutaj nie jest ważna.
2. Limit IKZE wypełniony (może IKE też będę wpłacał, ale to inna bajka).
3. 40k na lokacie zwykłej bankowej, pomiędzy 3.5-5.5 (w zależności jak się trafi).
I te rzeczy będą sobie żyły i istniały. Tym samym, miesięcznie będę miał
1. Buduję poduszkę finansową w razie W. Będzie ona wynosiła w moim przypadku pomiędzy 20-50k. W każdym razie to jest kasa, którą chce mieć na już, kwota tutaj nie jest ważna.
2. Limit IKZE wypełniony (może IKE też będę wpłacał, ale to inna bajka).
3. 40k na lokacie zwykłej bankowej, pomiędzy 3.5-5.5 (w zależności jak się trafi).
I te rzeczy będą sobie żyły i istniały. Tym samym, miesięcznie będę miał









źródło: image
Pobierz