#anonimowemirkowyznania Jaki podział makro na redukcje polecacie procentowo (B/W/T)? 185cm wzrostu, 102kg na wadze docelowo chce zbić do 83-85kg, no I jestem po prostu ulany, zacząłem tez trenować siłowo 2-3 razy w tygodniu no i jakieś cardio delikatne tez wlatuje. No i pytanie czy 2000kcal jest w miarę optymalne przy takich pomiarach? #mikrokoksy #silownia #redukcja
@AnonimoweMirkoWyznania: okolo 2g bialka na kilogram masy ciala , 1g tluszczu na kgmc i reszta węgle. Polecam. No i zacząłbym od 2300kcal i jak nic nie pojdzie to schodzić nizej
@AnonimoweMirkoWyznania jestem niemal pewien, że widziałem, że z tłuszczami można max zejść do 0.8g/kg masy ciała bez spustoszenia w hormonach, jeśli chcesz trochę więcej węgli. Tak to wygląda git co rozpisałeś
Jeden plusik = 1 zrobiona przeze mnie pompka w wigilię w stroju Mikołaja ( ͡°͜ʖ͡°) oczywiście wyczyn stosownie udokumentuje. kiedyś byłem w stanie zrobić 100 za jedną seria. Ale minęły już 3 lata więc nie liczę na to. Więc ilość serii dowolna ( ͡°͜ʖ͡°) o po świętach wracam do treningów by zgubić bebzun #mirkokoksy #mikrokoksy #silownia
Relacja z Pucharu Polski w siłowaniu na rękę, który odbył się w Jastrzębiej Górze. Tutaj ręka prawa, a niebawem i lewa! Dzięki za wsparcie kamerowe, podczas moich walk dla Darka Grocha, Mariusza Grochowskiego i kogoś jeszcze ale nie pamiętam kto to było :( 0:00 - Wstęp 0:07 - Junior...
Szukam jakiegoś fizjoterapeuty, a może nawet ortopedy (?), który/a pomoże mi naprawić kolana i „ustawić” przysiad i MC. Od dłuższego czasu czuję dyskomfort w kolanach. Nie ból, ale właśnie dyskomfort i na pewno nie wszystko jest tam do końca ok. Do tego dochodzi słaba mobilność stawów od pasa w dół, ale nad tym już w sumie pracuję sam.
Polecicie kogoś, kto naprawdę zna się na rzeczy (być może
Czy da się dostać jakiś budżetowy pistolet do masażu w cenie do 150zl? Dodatek do prezentu dla dziewczyny, więc wątpię, że będzie potrzebowała takiej mocy jak chady z #mikrokoksy. Dziewczyna ćwiczy sporo poledance i marudzi czasem na bóle mięśni, więc uznałem, że może to być dla niej przydatne.
Poleci ktoś jakiś drążek na start taki przykręcany do ściany, który nie zajmuje wiele miejsca? żeby udźwignął te 100 kg. Może jest coś takiego uniwersalnego żeby można było robić też dipy
@msea940: kofeina z kawy sprzyja chudnięciu, bo przyspiesza metabolizm. W kontekście nabierania masy o wiele większe znaczenie ma to, czy masz dodatni bilans kaloryczny, a nie czy pijesz kawę.
@heming: Żeby zweryfikować czy to gino trzeba iść na USG. Mozesz samemu sprawdzić czy czujesz pod sutkiem jakieś zgrubienia.
Każdemu pod wpływem temperatury kurcza się sutki. Bez względu na lipo i gino. Po prostu w przypadku lipo skóra wokół jest napięta wiec mniej widać cycuszki.
@vardum: obecnie 500g kosztuje 120 zeta, w tej cenie już branie krety się nie opłaca ( ͡°͜ʖ͡°) już lepiej po prostu jeść wołowinę minimum raz w tygodniu
Wzięłem z kołchozu biedakartę multisport. Raczej na razie nie chcę dźwigać ciężarów czy wyciskać na ławce. Nie lubię mordoklejek #pdk Ostatni raz na siłowni byłem w techbazie (16 lat temu xD) Pasowałyby mi bardziej jakieś ogólnorozwojowe zajęcia żeby wzmocnić kręgosłup i ogólną sprawność, ruchomość. Czego szukać? Na basenie już byłem ale pływam tylko z głową w górze. Są takie zajęcia w fitness klubach gdzie nie chodzą same różowe albo sprzęty na siłowniach?
@flex: Zacznij spokojnie i z czasem dokładaj ciężar. Jeśli boisz się samemu, to weź kilka treningów z trenerem. Tkanki do regeneracji potrzebują odpowiedniego obciążania. Nie za dużego, nie za małego. Zacznij z pustą sztangą i dokładaj powolutku.
Ogremaxing. Przyjemna sytuacja. Poszedłem pierwszy raz od dłuższego czasu na siłownie komercyjną. Przyszły dwie julki z oskarkami - w czwórkę. Robiłem najpierw ciągi tam 250 kg na serie a później klatę 150 kg na serie na kilka ruchów. Tak się złożyło, że oskarki robiły to samo obok a dziewczyny chyba przyszły tam im kibicować i oni po 60 kg tam katowali. O ile na początku dyskretnie patrzyły na mnie, a nie na
Jaki podział makro na redukcje polecacie procentowo (B/W/T)? 185cm wzrostu, 102kg na wadze docelowo chce zbić do 83-85kg, no I jestem po prostu ulany, zacząłem tez trenować siłowo 2-3 razy w tygodniu no i jakieś cardio delikatne tez wlatuje.
No i pytanie czy 2000kcal jest w miarę optymalne przy takich pomiarach?
#mikrokoksy #silownia #redukcja
---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną