#anonimowemirkowyznania
Jaki podział makro na redukcje polecacie procentowo (B/W/T)? 185cm wzrostu, 102kg na wadze docelowo chce zbić do 83-85kg, no I jestem po prostu ulany, zacząłem tez trenować siłowo 2-3 razy w tygodniu no i jakieś cardio delikatne tez wlatuje.
No i pytanie czy 2000kcal jest w miarę optymalne przy takich pomiarach?
#mikrokoksy #silownia #redukcja

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
via Wykop Mobilny (Android)
  • 538
Jeden plusik = 1 zrobiona przeze mnie pompka w wigilię w stroju Mikołaja ( ͡° ͜ʖ ͡°) oczywiście wyczyn stosownie udokumentuje. kiedyś byłem w stanie zrobić 100 za jedną seria. Ale minęły już 3 lata więc nie liczę na to. Więc ilość serii dowolna ( ͡° ͜ʖ ͡°) o po świętach wracam do treningów by zgubić bebzun
#mirkokoksy #mikrokoksy #silownia
#poznan #silownia #fizjoterapia #trening

Szukam jakiegoś fizjoterapeuty, a może nawet ortopedy (?), który/a pomoże mi naprawić kolana i „ustawić” przysiad i MC. Od dłuższego czasu czuję dyskomfort w kolanach. Nie ból, ale właśnie dyskomfort i na pewno nie wszystko jest tam do końca ok. Do tego dochodzi słaba mobilność stawów od pasa w dół, ale nad tym już w sumie pracuję sam.

Polecicie kogoś, kto naprawdę zna się na rzeczy (być może
Wróciłem na siłownię bo strasznie się chudy zrobilem, mało jadłem itd.

Ogólnie mam problem z nabieraniem na wadze, dbam o bialko i trzymam dodatki bilans kaloryczny.

I pytanie czy Kawa z mlekiem, jakas kapuczina mi będzie przeszkadzać w tym procesie czy pomoże?

#silownia #pytanie #mirkokoksy
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@heming: Żeby zweryfikować czy to gino trzeba iść na USG. Mozesz samemu sprawdzić czy czujesz pod sutkiem jakieś zgrubienia.

Każdemu pod wpływem temperatury kurcza się sutki. Bez względu na lipo i gino. Po prostu w przypadku lipo skóra wokół jest napięta wiec mniej widać cycuszki.
Wzięłem z kołchozu biedakartę multisport. Raczej na razie nie chcę dźwigać ciężarów czy wyciskać na ławce. Nie lubię mordoklejek #pdk Ostatni raz na siłowni byłem w techbazie (16 lat temu xD) Pasowałyby mi bardziej jakieś ogólnorozwojowe zajęcia żeby wzmocnić kręgosłup i ogólną sprawność, ruchomość. Czego szukać? Na basenie już byłem ale pływam tylko z głową w górze. Są takie zajęcia w fitness klubach gdzie nie chodzą same różowe albo sprzęty na siłowniach?
@flex: Zacznij spokojnie i z czasem dokładaj ciężar. Jeśli boisz się samemu, to weź kilka treningów z trenerem. Tkanki do regeneracji potrzebują odpowiedniego obciążania. Nie za dużego, nie za małego. Zacznij z pustą sztangą i dokładaj powolutku.
Ogremaxing. Przyjemna sytuacja. Poszedłem pierwszy raz od dłuższego czasu na siłownie komercyjną. Przyszły dwie julki z oskarkami - w czwórkę. Robiłem najpierw ciągi tam 250 kg na serie a później klatę 150 kg na serie na kilka ruchów. Tak się złożyło, że oskarki robiły to samo obok a dziewczyny chyba przyszły tam im kibicować i oni po 60 kg tam katowali. O ile na początku dyskretnie patrzyły na mnie, a nie na
Pobierz Kasahara - Ogremaxing. Przyjemna sytuacja. Poszedłem pierwszy raz od dłuższego czasu ...
źródło: comment_1670965984IuoxFeafjJvGwF5DOHe3ex.jpg
a jadłeś coś w ogóle? Bo jak było to jakieś kilkaset kcal, to na luzie wyrobisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Saprofit: Jadłem, ale miałem dużo spraw na mieście i szama mi się skończyła. Tak to jest jak się je ponad 6000kcal na masie, bleh ( ͡° ͜ʖ ͡°)

7 piw do wypicia


@matewoosh: Nie tykam alkoholu od 8 lat, mordko ( ͡