Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko176
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
bugg

bugg

Dołączył 13 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 22957
  • Znaleziska 8800
  • Mikroblog 14157
  • Obserwujący 14
  • Obserwowane 57
mandanda
mandanda
przedwczoraj, 20:04:05
  • 4
Z zewnątrz to osiedle Awangarda Mogilska 1 mi się podoba w sumie, zerknąłem z ciekawości na mieszkania i kuźwa wszystkie tam mają takie dziwne układy...

#krakow #nieruchomosci
mandanda - Z zewnątrz to osiedle Awangarda Mogilska 1 mi się podoba w sumie, zerknąłe...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-16 o 22.02.59

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bugg
bugg 15 godz. i 38 min temu via Android
  • 0
@mandanda: co jest dziwnego w tym układzie? Na <60m2 masz 2 sypialnie, osobną toaletę i miejsce na 2 duże szafy + miejsce do pracy.
@mandanda no masz pojęcie o zabudowie xD Wiesz, że te rysunki to tylko przykład i możesz to sobie spokojnie ogarnaci wykorzystać na blat roboczy? Nikt tego nie sprawdza.
  • Odpowiedz
PiersiowkaPelnaZiol
PiersiowkaPelnaZiol
przedwczoraj, 14:42:47
  • 313
I przez takich głupich gówniaków ja jeżdżący przepisowo na hulajnodze mam problem...

W komentarzu bonus XD

https://miejskireporter.pl/powazny-wypadek-w-rembertowie-rozpedzony-18-latek-na-elektrycznej-hulajnodze-wbil-w-czolowo-w-osobowke/

#wykop #motoryzacja #polska #hulajnogaelektryczna #prawo #prawojazdy #samochody #niebieskiepaski
PiersiowkaPelnaZiol - I przez takich głupich gówniaków ja jeżdżący przepisowo na hula...

źródło: 724287369_1632929115501298_5702732988134929883_n

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bugg
bugg przedwczoraj, 16:35:59 via Android
  • 35
@PiersiowkaPelnaZiol: i tak znajdą się debile mówiący, że jaka to różnica czy hulajnoga (lub pseudo-rower elektryczny) jedzie 60 km/h czy zwykły rower, dlaczego oni są ograniczani itd. Tylko żaden z nich nie rozpędzi zwykłego roweru po płaskim nawet do 30 km/h xD

A oc w życiu prywatnym nie obejmie?
  • Odpowiedz
bugg
bugg przedwczoraj, 16:45:09 via Android
  • 0
@lentilek: a no faktycznie, w przypadku debili tak. Ale w przypadku legalnego sprzętu o którym napisał OP.
  • Odpowiedz
bugg
bugg przedwczoraj, 16:54:24 via Android
  • 16
@PiersiowkaPelnaZiol: szczerze mówiąc to nie obchodzi mnie czy on zginie czy nie. Ale może zrobić krzywdę postronnej osobie lub zniszczyć własność.
  • Odpowiedz
bugg
bugg przedwczoraj, 20:01:38 via Android
  • 1
@Cztero0404: true
  • Odpowiedz

550

Mięso każą zastąpić roślinami - od września ogromne zmiany w szkolnych stołówkac

Mięso każą zastąpić roślinami - od września ogromne zmiany w szkolnych stołówkac

Od 01.09.2026 szkoły i przedszkola będą musiały stosować nowe zasady żywienia dzieci określane jako "dieta planetarna". W jadłospisach pojawi się obowiązkowy roślinny obiad raz w tygodniu, więcej dań na bazie strączków, zupy na wywarach warzywnych oraz możliwość zastępowania nabiału produktami rośli

Korda
z
niezalezna.pl
dodany: 14.06.2026, 13:49:34
  • 524
  • #
    wegetarianizm
  • #
    c40cities
  • #
    ue
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    4konserwy
bugg
bugg 14.06.2026, 15:27:35 via Android
  • -8
O nie, zróżnicowana dieta zagrożeniem dla ciemnogrodu xD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bugg
bugg 14.06.2026, 16:12:19 via Android
  • -7
@Dr-Livingstone: nie mogą wyjść xD
bugg
bugg 14.06.2026, 17:39:37 via Wykop
  • 132
Post w piątek dobry, bo kościółek kazał.
Dzień bezmięsny w szkole zły, dzieci zarażą się homoseksualizmem i lewactwem.

Jesteście debilami xD
  • 23
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bugg
bugg 14.06.2026, 21:32:43 via Android
  • -2
@m_ney: przymusowo dzieci chodzą do szkoły. To też lewacki wymysł tak?
bugg
bugg 15.06.2026, 09:39:41 via Android
  • -4
@PuchaczLesny: obowiązek szkolny jest obowiązkiem. Doskonale wiesz co miałem na myśli cwaniaczku.
I nie, jeśli kościół zabrania to nie masz wyboru. No ale tak właśnie wygląda typowy katolik, niby wierzący, ale i tak robiący co chce i kiedy mu pasuje.
bugg
bugg 15.06.2026, 10:03:26 via Android
  • -2
@PuchaczLesny: o, policja teraz. W szkole też będzie policja? Ładna odklejka i urojenia xD
josedra52
josedra52
15.06.2026, 06:06:44
  • 985
Co to za kolejne paramilitarne patusy?

#ruchobronygranic #patologiazmiasta
josedra52 - Co to za kolejne paramilitarne patusy?

#ruchobronygranic  #patologiazmia...

źródło: image

Pobierz
  • 125
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bugg
bugg 15.06.2026, 09:59:11 via Android
  • 2
@Frygus96: masz na to dowody i nagrania prawda?;)
  • Odpowiedz

83

Powyżej tych kwot oszczędności trzeba będzie od 2027 r. zapłacić nowy podatek

Powyżej tych kwot oszczędności trzeba będzie od 2027 r. zapłacić nowy podatek

Wszystkie aktywa zgromadzone na osobistych kontach inwestycyjnych powyżej limitów (100 tys. zł i 25 tys. zł) miałby być objęte nowym podatkiem od wartości aktywów. A poniżej tych limitów brak będzie opodatkowania. Ale oprócz zwolnień przewidzianych dla OKI podatek Belki nadal działa

freedomseeker
z
forsal.pl
dodany: 14.06.2026, 09:24:38
  • 85
  • #
    polska
  • #
    podatki
  • #
    pieniadze
  • #
    finanse
  • #
    banki
bugg
bugg 14.06.2026, 16:31:57 via Android
  • 3
@mco111: szuru szuru
bugg
bugg 14.06.2026, 16:48:38 via Android
  • 8
@jegertilbake: mhm tak, wspaniała stabilna wartość.
bugg - @jegertilbake: mhm tak, wspaniała stabilna wartość.

źródło: 1000006854

Pobierz
bugg
bugg 14.06.2026, 17:30:09 via Android
  • 1
@jegertilbake: BTC i inwestowanie. Wybierz jedno.
bugg
bugg 14.06.2026, 18:42:03 via Wykop
  • 4
@mco111: Nie dasz rady, zabiorą Ci wolność, internet i będziesz zamknięty w 15 minutowym mieście. No i będziesz jadł tylko robaki.
bugg
bugg 14.06.2026, 19:33:38 via Wykop
  • 1
@jegertilbake: Jeszce raz powtórzę. Inwestycje i BTC. Wybierz jedno.
bugg
bugg 14.06.2026, 19:45:03 via Wykop
  • 0
@jegertilbake: Dowiedz się najpierw czym jest inwestowanie, a czym czysta spekulacja i h----d.
lubie-sernik
lubie-sernik
14.06.2026, 11:10:12
  • 230
Jestem już 16. dzień w #azja i nic nie wskazuje na to, żebym miał w najbliższym czasie wracać do Polski.

Przepraszam, że rzadko dodaję wpisy, ale tyle się u mnie teraz dzieje. Do tego w pracy mam naprawdę sporo do zrobienia.

W poniedziałek byłem z @Arcane89 i Jaruwan w polsko-włoskiej restauracji. Jedliśmy pierogi ruskie i z mięsem – były przepyszne. W Krakowie bardzo ciężko byłoby znaleźć tak dobre pierogi... Piliśmy też
lubie-sernik - Jestem już 16. dzień w #Azja i nic nie wskazuje na to, żebym miał w na...

źródło: 1

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bugg
bugg 14.06.2026, 12:24:04 via Android
  • 7
@lubie-sernik: pierwszy raz wyjechałeś za granicę czy o co chodzi w tych wpisach? XD
  • Odpowiedz
MakeLifeGreatAgain
MakeLifeGreatAgain
MakeLifeGreatAgain
13.06.2026, 17:39:56
  • 3
Michał Klimek chce zostać prezydentem Krakowa. „SCT do kosza, metro to chory pomysł”

https://krknews.pl/michal-klimek-kandydat-na-prezydenta-krakowa-sct-metro-parkingi/

W sumie dobre podejście tylko pewnie nikt nie zagłosuje na niego bo z Konfederacji jest

#krakow
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bugg
bugg 14.06.2026, 08:43:23 via Android
  • 2
@MakeLifeGreatAgain: metro chory pomysł, dobre podejście. Wybierz jedno xD
  • Odpowiedz
sn3p6
sn3p6
sn3p6
13.06.2026, 12:37:03
  • 0
Jestę pilotem, bede latać nad miastem.
W każdy pogodny wieczór kretyni ścigają się autkami między światłami. Teraz jakiś inny wyje nad głową. Im więcej $ tym bardziej robi się tu chaotycznie trzecioświatowo.
#krakow
sn3p6 - Jestę pilotem, bede latać nad miastem.
W każdy pogodny wieczór kretyni ścigaj...

źródło: screenshot-2026-06-13_14-22-57

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bugg
bugg 13.06.2026, 22:03:06 via Android
  • 1
@Karbon315: nie no przecież rozrywka jednej osoby jest ważniejsza niż kilka tysięcy ludzi słuchających pierdzenia samolotu. Proste.
  • Odpowiedz
BArtus
BArtus
13.06.2026, 12:34:58
  • 4
#krakow #samoloty #c---------------a
Ten co kręci beczki w tym pierdziku nad błoniami to jakiś nowy schab na pokazach czy tylko p----------y 🙄
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bugg
bugg 13.06.2026, 22:01:44 via Android
  • 2
@BArtus: p----------y
  • Odpowiedz

14

Race i flagi Cracovii na Wawelu. Policja wylegitymowała 125 osób

Race i flagi Cracovii na Wawelu. Policja wylegitymowała 125 osób

Policja interweniowała przed południem na Wawelu w związku z odpaleniem rac i wywieszeniem wielkoformatowych flag na mur

Telesto
z
rmf24.pl
dodany: 13.06.2026, 14:49:53
  • 6
  • #
    krakow
  • #
    crakovia
  • #
    rocznica
bugg
bugg 13.06.2026, 21:59:24 via Android
  • -3
Jazda z patusami
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

435

Lewica bohatersko walczy ze skutkami swoich decyzji.

W Krakowie radni lewicy razem z radnymi platformy przegłosowali wyższe ceny biletów komunikacji miejskiej. Teraz kandydatka na prezydenta Krakowa będzie chciała te ceny obniżyć XD

alibaski
z
streamable.com
dodany: 12.06.2026, 06:50:43
  • 44
  • #
    krakow
  • #
    wybory
  • #
    polska
  • #
    lewica
  • #
    polityka
bugg
bugg 12.06.2026, 14:34:41 via Android
  • -3
@Pan_krecik: XDD
bugg
bugg 12.06.2026, 14:35:22 via Android
  • -7
@LegendarnyOdkurzacz: tak tak oczywiście. Braun też nie prawica c`nie?
bugg
bugg 12.06.2026, 19:00:15 via Android
  • -4
@Restrukturyzacja: jak to co? Cała mitologia i program ideowy jest prawicowy. Wg Ciebie partia prawicowa nie może być socjalna?
To się lepiej doedukuj.
Zakrentas
Zakrentas
Zakrentas
11.06.2026, 04:40:35
  • 375
Dlaczrgo na wykopie tak popularny jest pogląd, że szeregówka "ma wszystkie wady mieszkania i domu"? Taki komentarz dostał wczoraj ponad 1000 plusów.

A moim zdaniem szeregówka ma szereg zalet:
-brak sąsiadów nad głową i pod podłogą;
-własny ogródek do grillowania, opalania się, postawienia basenu, zabawy w dziećmi, posadzenia pomidorków itd.;
-garaż i podjazd: zawsze jest gdzie zaparkować, można sobie umyć, posprzątać samochód, wnieść zakupy spod samych drzwi do domu;
Zakrentas - Dlaczrgo na wykopie tak popularny jest pogląd, że szeregówka "ma wszystki...

źródło: 18211

Pobierz
  • 293
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bugg
bugg 11.06.2026, 22:57:52 via Android
  • 0
@Zakrentas: no super, ale nadal masz wszystkie wady mieszkania i domu.
  • Odpowiedz

151

Stanowski wzywa do linczu urzędniczki. Jest zawiadomienie do prokuratury.

Stanowski wzywa do linczu urzędniczki. Jest zawiadomienie do prokuratury.

Mówił m.in., że powinni ją "trzymać na rynku, rozebraną do naga, przypiętą do jakiegoś słupa", oraz nazywał ją w wulgarny, poniżający sposób. Mimo krytyki Stanowski podtrzymał swoje słowa.

Fedain
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 09.06.2026, 11:45:52
  • 98
  • #
    stanowski
  • #
    kanalzero
  • #
    afera
  • #
    mazurek
  • #
    polska
  • #
    mariuszezbrighton
bugg
bugg 10.06.2026, 06:30:26 via Android
  • -4
@Griev: nie. Nie wszyscy są z-------i troglodytami jak ci się wydaje.
PavulonRazPavulonDwa
PavulonRazPavulonDwa
PavulonRazPavulonDwa
09.06.2026, 04:04:15
  • 634
Nasi polscy offroadowi tytani intelektu nie zawodzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na kolana chamy bo inaczej pan offroadowiec Cię nie uratuje z powodzi ;)
#urojeniaoffroadowe
#quady
#polskiepato
#offroad
PavulonRazPavulonDwa - Nasi polscy offroadowi  tytani intelektu nie zawodzą ( ͡° ͜ʖ ͡...

źródło: 53802

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bugg
bugg 09.06.2026, 05:56:55 via Android
  • 8
@PavulonRazPavulonDwa: jazda w błocie i po polach bez celu. PASJA XD
  • Odpowiedz
abeborak
abeborak
08.06.2026, 06:04:09
  • 20
Dzień Dobry, choć nie dla mnie.

3 razy dzisiaj prawie zginąłem na motocyklu

Jeżdżę raczej spokojnie, po mieście wyprzedzam właściwie tylko na czerwonym w ramach split-line.

1.
abeborak - Dzień Dobry, choć nie dla mnie.

3 razy dzisiaj prawie zginąłem na motocyk...

źródło: 1000034214

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bugg
bugg 08.06.2026, 08:15:54 via Android
  • 0
@abeborak: ta, z pewnością dużo ci to da.
  • Odpowiedz
Krs90
Krs90
08.06.2026, 06:47:04
  • 102
#krakow #wybory #bekazko #koalicjaobywatelska
Jak oni chcą wystawić Sonika, to może lepiej dajcie drugi raz tego Miszalskiego xDDD #polityka
Krs90 - #krakow #wybory #bekazko #koalicjaobywatelska
Jak oni chcą wystawić Sonika, t...

źródło: obraz_2026-06-08_084608629

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bugg
bugg 08.06.2026, 08:12:39 via Android
  • 3
@Krs90: o, ten który chciał przy bagateli wdupcyc nową galerię handlową xDD SUPER KANDYDAT
Ja p------e...
  • Odpowiedz
DanielPlainview
DanielPlainview
05.06.2026, 12:04:18
  • 64
PIS na prezydenta Krakowa wystawia radnego, którego żona jest z zawodu pisowskim prezesem xd Narzekali na kolesiostwo, a sami nie lepsi. Tylko czekać na 100 filmików od mediaworkerów z krowoderskiej.
"30 stycznia 2019 zmienia się prezes Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego. Małgorzata Drewnicka zapowiada audyt spółki samorządowej. Następcę Jana Pamuły rada nadzorcza MARR wybrała 21 stycznia, ale oficjalne przejęcie prezesury nastąpi w środę, 30 stycznia. Małgorzata-Drewnicka zapowiada, że rezygnuje z dotychczasowej pracy wiceprezesa
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bugg
bugg 06.06.2026, 05:07:30 via Android
  • 0
@DanielPlainview: klauny z krowy już zacierają rączki xD
  • Odpowiedz

1325

Pół litra wody z kranu za darmo dla każdego klienta restauracji

Pół litra wody z kranu za darmo dla każdego klienta restauracji

Od 12 sierpnia restauracje, bary i kawiarnie mogą zostać zobowiązane do bezpłatnego podawania klientom do 0,5 litra wody z kranu na osobę

Victor_Manzon
z
rynekzdrowia.pl
dodany: 29.05.2026, 23:06:35
  • 421
  • #
    polska
  • #
    restauracja
  • #
    jedzzwykopem
  • #
    ekonomia
bugg
bugg 31.05.2026, 06:47:03 via Android
  • -3
@RandiRandom: tak tak xD dobry Niemiec przyszedł i Polaków ratował xDD
tadeusz-rydzyk123
tadeusz-rydzyk123
29.05.2026, 08:37:29
  • 2
#krakow
Witam, gdzie zrobię tuning skody fabia IV z 2024 1.5 TSI 150 km na hamowni? Interesuje mnie Stage 1 zrobić.
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bugg
bugg 31.05.2026, 01:57:37 via Android
  • 0
@r5678: lol xD jeden z lepszych silników, które są teraz dostępne w tej klasie pojazdów... No ale jutubery pokazały te kilka % zatartych bo Janusze nie potrafią zmieniać oleju i poszła fama...
Podaj alternatywę.
  • Odpowiedz
Lardor
Lardor
26.05.2026, 08:38:36
  • 6
Czy Krakusy które mieszkają po za centrum które odwołały Miszalskiego to Krakowianie gorszego sortu? #krakow #kiciochpyta
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bugg
bugg 26.05.2026, 15:36:19 via Android
  • 0
@nairoht: podaj minusy ;) oprócz turystów
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 22
  • Strona 1 z 22
  • >

ANdżej

  • Kraków

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 15.11.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 15.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 19.01.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 15.08.2024

    Mikroblogger
  • Kolarz
    od 26.01.2021

    Kolarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking