Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko170
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Ulyssos

Ulyssos

Dołączył 8 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5310
  • Znaleziska 156
  • Mikroblog 5154
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 10
szuwarek
szuwarek
przedwczoraj, 08:55:23
  • 8
Dzieje się w #poznan xD
#polska #polityka
szuwarek - Dzieje się w #poznan xD
#polska #polityka

źródło: 2026-06-16 10_54_39-epoznan.pl - pierwszy portal Poznania — Mozilla Firefox

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ulyssos
Ulyssos przedwczoraj, 09:44:26 via Wykop
  • 6
@Jariii: duża buta, nasterydowany dziadzia, standardowe konszachty z deweloperami i afery korupcyjne w spółkach miasta. W skrócie KOwski prezydent miasta odlany z silikonowej foremki.
  • Odpowiedz

328

W bloku na Ursynowie pękają ściany, mieszkańcy obawiają się katastrofy

W bloku na Ursynowie pękają ściany, mieszkańcy obawiają się katastrofy

Jeden z bloków mieszkalnych na warszawskim Ursynowie jest w fatalnym stanie. Ściany pękają, z sufitu spada tynk. Mieszkańcy budynku przy ul. Hiszfelda każdego dnia boją się o swoje bezpieczeństwo.

kubaowo
z
rdc.pl
dodany: 12.06.2026, 10:05:10
  • 129
  • #
    warszawa
  • #
    ursynow
  • #
    budownictwo
  • #
    nieruchomosci
Ulyssos
Ulyssos 12.06.2026, 13:17:40 via Wykop
  • -3
@motylbezskrzydel: pomnóż razy 10
Pawel993
Pawel993
11.06.2026, 10:30:47
  • 296
Da się?

#konfitura #samochodoza #stopcham #polscykierowcy
Pawel993 - Da się? 

#konfitura #samochodoza #stopcham #polscykierowcy

źródło: HKhc52VXEAEB-Ce

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ulyssos
Ulyssos 11.06.2026, 16:41:58 via Wykop
  • 4
@balbezaur: Olsztyn - Lider stosowania blokad kół i jedyne miasto, gdzie egzekucja mandatowa straży przewyższa opłaty dodatkowe pobierane przez SPP – dwie czołowe pozycje jednocześnie; aktywna zarówno w holowaniach z przejść dla pieszych, jak i wraków. Słabości: mała i słabo dofinansowana jednostka z wynagrodzeniami na najniższym poziomie; straż wydaje dużo pouczeń kosztem mandatów, co skutkuje zerem punktów w Surowości.

Ale w rankingu króluje Poznań :)

https://agendaparkingowa.pl/ranking-sm.html?i=wyniki
  • Odpowiedz
Rajbond
Rajbond
09.06.2026, 20:06:51
  • 385
Przez redpillaków teraz na siłowniach siedzi masa 16-18 letnich normików już na cyklu(xd) i jeszcze sobie między ćwiczeniami nawzajem linie włosów oceniają. Toż to są jakieś igrzyska śmierci żeby nie być subhumanem w 2026 xD
#przegryw #blackpill
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ulyssos
Ulyssos 09.06.2026, 21:55:33 via Wykop
  • 8
@Coco_jumbo_i_do_przodu: brak techniki, potem kontuzja i bebzun.
  • Odpowiedz
pieknylowca
pieknylowca
pieknylowca
06.06.2026, 09:13:45
  • 411
Jakby ktoś się zastanawiał dlaczego leczenie polakow to jest taka katorga i dlaczego lekarze traktują pacjentów jak debili - bo tak trzeba ich traktowac, bo traktowanie ich jak ludzi rozumnych prowadzi donikąd. Można 10 razy powtórzyć, zapisać im w wypisie, poinformować rodzinę a i tak zrobią po swojemu wbrew lekarskim zaleceniom bo łun wi lepij i co mu będzie jakiś d*bił w fartuchu rozkazywał, tatuś jadł całe życie chleb że smalcem na
pieknylowca - Jakby ktoś się zastanawiał dlaczego leczenie polakow to jest taka kator...

źródło: 1000018959

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ulyssos
Ulyssos 06.06.2026, 12:16:15 via Wykop
  • 3
@MikiGRU: dzień dobry, takie parówczaki kosztują nas wszystkich. Służba zdrowia i leki to nie jest nieskończone źródełko.
  • Odpowiedz
Ulyssos
Ulyssos 06.06.2026, 12:18:27 via Wykop
  • 4
@NinjaGunn: małą, nie z małej parobasku ( ͡° ͜ʖ ͡°) idź się napić albo papieroska zapalić na uspokojenie
  • Odpowiedz
Ulyssos
Ulyssos 06.06.2026, 13:22:41 via Wykop
  • 0
@Filipterka25: pora rzucić palenie Filip. Szkoda, żeby ktoś kto jest w miare zbazowany na tym portalu zaliczył miażdżycę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A najgorsze to, że pewnie nie walniesz na zawał tylko bedziesz mial dlugie powiklania :/
  • Odpowiedz
nie_umiem_inwestowac
nie_umiem_inwestowac
05.06.2026, 09:30:24
  • 75
#gielda #gieldowegownowpisy

Stołówka w kołchozie to magiczne miejsce, można się tam dowiedzieć np. tego, że Stany są tak zajebiście zadłużone, że jedyną opcją dla nich jest rozyebanie własnej waluty i zastąpienie jej nową
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ulyssos
Ulyssos 05.06.2026, 11:27:37 via Wykop
  • 2
@nie_umiem_inwestowac: to całkiem nieniszowa teoria spiskowa xD pchana głównie przez trollownie BRICSowe, na które łapią się jakieś rednecki z USA. Nie wiedziałem, że w Polsce też mamy takich ananasów. W USA nawet kupowali Riale Irańskie.
  • Odpowiedz
vZGLSjkzfn
vZGLSjkzfn
31.05.2026, 05:16:06
  • 146
#polityka
vZGLSjkzfn - #polityka

źródło: GUtW6JBy1LRbqojpRmiBPM8tGfnwX0dC

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ulyssos
Ulyssos 31.05.2026, 09:14:16 via Wykop
  • 4
@OskarDeveloperski: "tłamszone gorzej niż wtedy". Polecam powrócić do lekcji historii, tak jak chłopi robotnicy to tłamszony nie był nikt xD przecież ci ludzie pracowali 6/7 dni w tygodniu po 12-14 godzin. Od dziecka, w okropnie gorących i ciężkich warunkach.
  • Odpowiedz
Ulyssos
Ulyssos 31.05.2026, 09:27:45 via Wykop
  • 0
@OskarDeveloperski: w jakim jednym kraju? W jednym kraju wyzysk robotniczy istniał? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Dzieci mieli, bo nie było innego zabezpieczenia na starość
  • Odpowiedz
ZarodziecMalaryczny997
ZarodziecMalaryczny997
31.05.2026, 05:16:38
  • 425
#heheszki #polityka #bekazlewactwa #lewica #antifa #humorobrazkowy
ZarodziecMalaryczny997 - #heheszki #polityka #bekazlewactwa #lewica #antifa #humorobr...

źródło: 1000017970

Pobierz
  • 207
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ulyssos
Ulyssos 31.05.2026, 06:20:19 via Wykop
  • 12
@OskarDeveloperski: xDDDD i co, kto kontroluje to Great Replacement?
  • Odpowiedz
Ulyssos
Ulyssos 31.05.2026, 09:09:53 via Wykop
  • 0
@OskarDeveloperski: nie, po prostu jakbyś miał poprawnie przejść przez swoje wierzenia, to wyszłoby, że to Ż :)
  • Odpowiedz
alejaktotakto
alejaktotakto
28.05.2026, 03:45:56
  • 45
Zobaczcie jaka ruska propaganda w RMF,przecież wiadomo że nasi bracia by tak nie zrobili ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) #wojna #ukraina# #zwierzeta #polityka
alejaktotakto - Zobaczcie jaka ruska propaganda w RMF,przecież wiadomo że nasi bracia...

źródło: 1000017105

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ulyssos
Ulyssos 28.05.2026, 06:01:48 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
chciejstwo
chciejstwo
27.05.2026, 02:42:52
  • 858
Dzień dobry. Proszę o odrobinę wsparcia. Mimo młodego wieku - dobre 12 lat stracone na to świństwo. Straciłem pracę, partnerkę, wszystko co miało barwy stało się czarno białe.

Pojedyńcze strzały i próby zaprzestania nie pomogły.

Aktualnie wspieram się Anticolem, mam wsparcie terapeuty, wczoraj byłem pierwszy raz na mityngu AA - z pewnością nie ostatni - słucham podcastów, znalazłem nową zajawkę którą wypełniam głowę, zacząłem spacerować.

Dziś
chciejstwo - Dzień dobry. Proszę o odrobinę wsparcia. Mimo młodego wieku - dobre 12 l...

źródło: 1000019297

Pobierz
  • 178
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ulyssos
Ulyssos 27.05.2026, 06:36:45 via Wykop
  • 1
@krucjan: nie przegadasz. Ludzie mają fuży problem przyznać przed sobą, że inni mają nad nimi wyższość moralną - spójrz na podobny kwik w wypadku wegetarianizmu xD

"Nie no co ty, problemem są heroiniści, a nie co sobie jedną łyżeczkę podgrzeją lekko w domu na rozgrzanie zimą" etc etc ( ͡° ͜ʖ ͡°) tacy sami podludzie jak jaracze, ale nie przemówisz, bo przecież dobrowolne trucie się jest
  • Odpowiedz
Ulyssos
Ulyssos 27.05.2026, 07:03:46 via Wykop
  • 1
@Rad-X: tak jest, nie ma żadnego racjonalnego wyjaśnienia czemu by nie miał być. Sam jem mięso, ale w jaki sposób usprawiedliwić możesz nieobowiązkowe zabijanie bardzo inteligentnych zwierząt?

Ludzie się wzbraniają przed tym jak mówimy o jedzeniu kotów czy psów, ale świnie/krowy już spoko ;)
  • Odpowiedz
Ulyssos
Ulyssos 27.05.2026, 14:39:44 via Wykop
  • 0
@krucjan: no i ja tak samo ;)
  • Odpowiedz
Zopyross
Zopyross
24.05.2026, 06:08:32
  • 1383
Wczoraj przy obiedzie u rodziny ciotka opowiadała, jak to córka jej koleżanki WYGRAŁA casting na wynajem mieszkania. 10 chętnych, centrum Olsztyna, 2.5k za 50 metrów, ładnie urządzone itp. Bo ona nie paląca, umowa o pracę i że zrobiła "dobre wrażenie" na landlordzie.
A ja tylko jadłem zupę (całkiem smaczną bo krem pomidorowy) i mruczałem pod nosem z niedowierzaniem, jakie upodlenie i wstyd tak się płaszczyć za możliwość przespania się w cudzej sypialni.
  • 196
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ulyssos
Ulyssos 24.05.2026, 07:43:16 via Wykop
  • 15
@darek-jg: bo inaczej to wymyśliliśmy, więc u nas może być inaczej? Co to za argument?

A na zakładanie spółek i tym podobnych spokojnie można napisać legislację. Wystarczy dość sromotna kara za takie machlojki i większości zmięknie rura. A potem kilka pokazowych repatriacji zasobów za unikanie płacenia podatków.

Ale to niedobra, lepiej mieć dzietność na poziomie Korei i zapadniety system za 50 lat
  • Odpowiedz
Ulyssos
Ulyssos 24.05.2026, 10:53:37 via Wykop
  • 0
@darek-jg: trzeba robić oba. Większa podaż mieszkań do najmu na rynek to nie jest jedyne rozwiązanie, bo docelowo najlepiej, jakby więcej osób mogło mieć mieszkania własnościowe.
  • Odpowiedz
Ulyssos
Ulyssos 24.05.2026, 10:54:32 via Wykop
  • 1
@alfka: mniej niż 5%. W Polsce trzy lub więcej nieruchomości posiada około 0.8% Polaków.
  • Odpowiedz
Ulyssos
Ulyssos 24.05.2026, 10:56:01 via Wykop
  • 0
@alfka: Fundusze i spółki to jest kropla w morzu na rynku polskim. Znakomitą większość mieszkań na wynajem kupują indywidualni "inwestorzy". Chociaż zgoda, że też nieruchomości nie powinny móc skupować - ale najważniejszy w Polsce na razie kataster :)
  • Odpowiedz
Ulyssos
Ulyssos 25.05.2026, 08:41:38 via Wykop
  • 0
przysłowie, że prawo jest jak plot. Wąż się prześlizgnie, tygrys przeskoczy a było się nie rozłazi


@tommyd: To po co cokolwiek robić? Po co zakazujemy morderstw, skoro komuś uda się ukryć?
  • Odpowiedz
winsxspl
winsxspl
25.05.2026, 05:09:02
  • 30
ale pszeciesz strefa czystego transportu jest taka dobra i wogule ty faszolu!!!!11111

#krakow #wybory #polityka
winsxspl - ale pszeciesz strefa czystego transportu jest taka dobra i wogule ty faszo...

źródło: obraz

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ulyssos
Ulyssos 25.05.2026, 06:45:06 via Wykop
  • 0
@winsxspl: 28% głosujących pośród 32% głosujących. No takie 10% mocne uprawnionych do głosowania, nie ma co xD
  • Odpowiedz
Ulyssos
Ulyssos 25.05.2026, 08:26:53 via Wykop
  • 0
@jednorazowka: 10% a 33% to jednak całkiem spora różnica.
  • Odpowiedz
Wraczek
Wraczek
24.05.2026, 05:36:27
  • 245
5 lat zakazu wjazdu do RP za wjechanie autem pod morskie oko xDDD, od razu na krzesło elektryczne go posadźcie.
No ale przynajmniej konfedebrauniarze dymający na minimalnej będą zadowoleni, bo drugi ma gorzej.
#ukraina #polityka #morskieoko
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ulyssos
Ulyssos 24.05.2026, 07:34:02 via Wykop
  • 0
@dzaro-dzaroslawski: nie byłoby tak xD ludzie nadal popełniali przestępstwa i nadal je popełniają w totalitarnych systemach.
  • Odpowiedz
Elec
Elec
24.05.2026, 03:58:58
  • 649
Elec

źródło: comment_ootuBfeSK6EjOMiyrl6S6nXxJlz4jwdF

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ulyssos
Ulyssos 24.05.2026, 07:17:16 via Wykop
  • 9
@Elec: na wykopie teraz już same stare dziady i się spultały w komentarzach xD
  • Odpowiedz
Markowowski
Markowowski
23.05.2026, 15:43:22
  • 44
Wiem, że dystrofia mieśniowa Duchenne'a to paskudna choroba i rodzice z desperacji się chwytają każdej możliwości, by wyleczyć albo co najmniej spowolnić progresję choroby, ale ten lek (Elevidys) nie działa. Europejska Agencja Leków (EMA) nie dopuściła go do użytku z powodu braku wystarczających dowodów na działanie. Decyzja jest z lipca 2025 roku.

Z kolei FDA (amerykański regulator - Agencja Żywności i Leków) zaaprobowała lek w 2023 (i później rozszerzyła dopuszczenie leku do obrotu
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ulyssos
Ulyssos 23.05.2026, 19:06:19 via Wykop
  • 8
@murdoc: no i jest lepszy, bo jest mądrzejszy. Głupie zbiórki na nieskuteczne leczenie w USA są szkodliwe, tak samo jak zbiórki na wlewy z witaminy C w Izraelu czy inne leczenia stwardnienia rozsianego w Meksyku. Marnowanie pieniędzy przez wpłacających, obrzydliwe wykorzystywanie nadziei przez szarlatanów, i niemoc pogodzenia się rodziców z nieuniknionym.

To nie jest żadna opcja, im wcześniej rodzice to zrozumieją, tym mniej strat dla nich.
  • Odpowiedz
Ulyssos
Ulyssos 23.05.2026, 19:23:51 via Wykop
  • 4
@murdoc: pudło z przegrywem. Po prostu racjonalny myśliciel, nie kieruję się emocjami. Niech sobie akcja trwa dalej, i niech takie minionki jak ty dalej się jarają teatrem dla gawiedzi, kiedy służba zdrowia w Polsce jest coraz bardziej uciskana.
  • Odpowiedz
Ulyssos
Ulyssos 23.05.2026, 20:11:30 via Wykop
  • 4
@Slavko_Nietypovic: @murdoc tak, musiałem już podjąć podobną decyzję co do bliskiej osoby, jesli chodzi o odpięcie jej od systemów podtrzymywania życia. Uważam, że w przypadku dziecka zrobiłym tak samo.

Czasem lepiej jest spędzić czas razem. Zresztą w rodzinie też mam osobę z DMD, tam podejście jest podobne. Choroba jest nieuleczalna, jedyne co można zrobić to zapewnić dziecku jak najlepsze i pozbawione bólu życie.
  • Odpowiedz
Ulyssos
Ulyssos 23.05.2026, 22:00:35 via Wykop
  • 4
@murdoc: mocne, wydajmy jeszcze więcej pieniędzy na bezsensowne chwytanie się brzytwy zamiast realnie pomagać potrzebującym ludziom. Za 14 milionów z datków pewnie można uratować kilkadziesiąt innych osób, ale no. Ważniejsze, że masz dziecko.

Twój jedyny argument to 'ja mam dzieci i bym tak nie zrobił'. Fajnie by było usłyszeć cokolwiek innego niż egoizm.
  • Odpowiedz
funkmess
funkmess
22.05.2026, 07:08:34
  • 250
#rosja #wojna #ukraina #chiny #ruskapropaganda
funkmess - #rosja #wojna #ukraina #chiny #ruskapropaganda

źródło: Głowa konfederaty

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ulyssos
Ulyssos 22.05.2026, 12:44:14 via Wykop
  • 0
@Spioszeq: przecież Chiny już są potęgą produkcyjną i przemysłową. Jak zacisną garotę na produkcji podbijając wartość waluty to by się europejski i amerykański konsument skasztanił
  • Odpowiedz
gaz_wieprzowy
gaz_wieprzowy
gaz_wieprzowy
22.05.2026, 08:08:52
  • 9
#krakow
czy zwolennicy miszalskiego są w stanie wymienić jakąkolwiek pozytywną rzecz która zrobił w ciągu swojej kadencji? Bo jedyne co słysze to klasyczne narzekanie że tam ruscy pis konfederacja, a pozytywnych rzeczy potężnego olka to nikt nigdy nie wymienił, czyżby ich nie było? #polityka
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ulyssos
Ulyssos 22.05.2026, 09:55:07 via Wykop
  • 1
@DEMONzSZAFY: jestem dyskryminowany przez zasoby komunalne bo nie mogę składować śmieci u siebie na podwórku
  • Odpowiedz
Neobychno
Neobychno
21.05.2026, 23:08:40
  • 125
Wysoki sądzie. Te dziewczyny zostały wykorzystane podstępem, naprawdę. Tu o całej akcji mówi jedna z bohaterek.

A nie czekaj...

Tak serio. Czy adwokatka wtykala w ogóle przedstawiła w sądzie drugi stream z Olgą, która przyznawała, że nie wstydzi sie niczego, była świadoma itp?

#ajemge1 #primemma
Neobychno - Wysoki sądzie. Te dziewczyny zostały wykorzystane podstępem, naprawdę. Tu...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ulyssos
Ulyssos 22.05.2026, 09:09:43 via Wykop
  • 0
@Arivederczi: dorosła osoba btw, nie jakaś 15 latka xD jak po pijaku autem jedziesz w wieku 19 lat to też konsekwencje możesz mieć przez całe życie.
  • Odpowiedz
Ulyssos
Ulyssos 22.05.2026, 09:53:09 via Wykop
  • 0
@Arivederczi: jakie sutenerstwo?
  • Odpowiedz
PeeJay
PeeJay
22.05.2026, 06:34:22
  • 281
#referendum #krakow #oswiadczenie

Nie idę na referendum. Nie idę i już tłumaczę dlaczego.

Ponad 7 lat mieszkania w Krakowie pokazało mi, że to miasto zmienia się. Niektóre zmiany mi się podobały, inne nie. Wiadomo, nie jest idealnie. Mnóstwo rzeczy wymaga gruntownego przemyślenia przez władze miasta. Patodeweloperka, samochodoza (kretyńsko wprowadzone SCT to żadne rozwiązanie), nieprzemyślana strategia turystyczna. Mimo że podobnie jak wszyscy byłem zmęczony Majchrowskim, a Miszalski
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ulyssos
Ulyssos 22.05.2026, 09:02:42 via Wykop
  • 0
@SuperZenek: czarmanderek + brak umiejętności przecyztaina posta do końca, nowe nie znałem.
  • Odpowiedz
Nighthuntero
Nighthuntero
21.05.2026, 13:12:36
  • 95
Jego słaba psychika już wysłała mu maila do nadciągającej kupy, że spotkanie jest w spodniach

#krakow
Nighthuntero - Jego słaba psychika już wysłała mu maila do nadciągającej kupy, że spo...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ulyssos
Ulyssos 21.05.2026, 15:06:15 via Wykop
  • 4
@Hambercios: zawsze tak było. Scratch a liberal and a fascist bleeds.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 15
  • Strona 1 z 15
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 30.04.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 14.08.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking