Jakbym był właścicielem siłowni, to bym teraz zorganizował serię wydarzeń kulturalnych od rana do wieczora, w interwałach co 90 minut, oczywiście dla ograniczonej liczby osób - tak jakoś dla 25% ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Albo otworzył wypożyczalnię sprzętu, taką na której można sobie potestować sprzęty przed zakupem.
Ale oczywiście p0lacy są przedsiębiorczy tylko w przysłowiach, a jak przychodzi co do czego to wyją tylko żeby im zapomogi dawać
@Smartek: to generalnie Byczku mialoby jakas odrobine sensu gdyby w tej historii nie bylo hipokryzji. Bo dbamy o seniorow chlip, dajemy im godziny chlip, nie zamykamy kosciol zeby elektorat byl szczesliwy, ale zamkniemy silownie bo to przeciez nie jest nasz elektorat. I wiesz co? Ta wladza idealnie rzadzi -> utrudnia zycie swoim nie-wyborcom przy jednoczesnym oklasku swojego zelaznego elektroatu. A my z tym nic nie zrobimy. Gdyby zamkneli koscioly, to jutro
Teraz wiem że 6 miesięcy temu najlepsze co mógł zrobić braciak w moim starym pokoju to siłownia xD Dołożył Ostanio więcej ciężarów niż te ze starter seta, jakieś wyciągi czy coś i tak #!$%@? od pol roku.
Czerwona strefa mu nie straszna (i mi, bo wpadam na stare śmieci) a znając życie będzie tak do połowy lutego 2021 xD #silownia #mirkokoksy
źródło: comment_1602778615J8qiKloynTDXtXoIbPBuvF.jpg
Dobre słowo na czwartkowy wieczór od mądrego Poemata:
Zamiast podwyższać sobie ciśnienie i tym samym zwiększać bez sensu ryzyko powikłań sercowo-naczyniowych ¯\_(ツ)_/¯ weźcie głęboki wdech oraz:
- przepracujcie ten okres pod kątem całkowitej eliminacji słabych punktów balansu strukturalnego z ciężarem własnego ciała oraz gum/dodatkowego obciążenia
- doprowadźcie swoje wszelkie małe i większe urazy czy przeciążenia układu ruchu do możliwie pełnego stanu zdrowia
- poświęćcie codziennie czas na zwiększanie zakresu ruchu w każdym
źródło: comment_1602777830D2KnpG3J8w5b41Nfj2KNve.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@pyrawlkp: @ChlopiecNastepneDrzwi: @Czerczil: @pawel_187: @Luffik: @Czerczil: @LeonMoczydupa: @harborger: Serio można pomyśleć o wspólnej siłowni. Też jestem chętny. Nie tylko na czas lockdownu, ale jakbyśmy kupili sprzęt to też na przyszłość. Pewnie by wystarczył garaż, ale warto popytać znajomych czy ktoś jakiegoś pomieszczenia okazyjnie nie ma. Porozkminiajmy do jutra i się wtedy zgadamy dokładniej.