Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko172
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Frwrd05
Frwrd05

Frwrd05

Dołączył 2 lata i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1826
  • Znaleziska 57
  • Mikroblog 1769
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 1
Frwrd05
Frwrd05
Frwrd05 wczoraj, 15:44:10
  • 0
Co to janusze o------y na Orlenie? xD #gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111
wczoraj, 15:44:54 via Wykop
  • 2
@Frwrd05: ropa spada
  • Odpowiedz
HAMSKLOSS89
HAMSKLOSS89
wczoraj, 16:38:53 via Wykop
  • 0
@piskorp: tak
  • Odpowiedz
Milanek93
Milanek93
11.06.2026, 16:21:33
  • 4
#emerytura #gielda #zus Udało się wkońcu zgrać do myfund wszelkie składki ZUS. Tak portfel emerytalny państwowy się prezentuje. Gdybym teraz przestał pracować to w aktualnej sile nabywczej otrzymałbym w wieku 65 lat 782,82 zł miesięcznie. Ktoś tu kiedyś publikował dane udostępniane przez zus średni stan łączny konta i subkonta dla danej płci i rocznika. Wg. niego byłem ileś lat do przodu.
Milanek93 - #emerytura #giełda #zus Udało się wkońcu zgrać do myfund wszelkie składki...

źródło: 1000015321

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frwrd05
Frwrd05
Frwrd05 11.06.2026, 16:29:09 via Wykop
  • 0
@Milanek93: to jak masz daty i wielkości wpłat to zasymuluj jakie by było saldo tego konta jeżeli te składki były by odrazu wrzucane w etf na cały świat
  • Odpowiedz
Frwrd05
Frwrd05
Frwrd05 11.06.2026, 17:26:41 via Wykop
  • 0
@Milanek93: https://testfol.io/ tutaj mozna
  • Odpowiedz
Frwrd05
Frwrd05
Frwrd05 11.06.2026, 15:56:24
  • 0
Orlen p----------o xD #gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frwrd05
Frwrd05
Frwrd05 03.06.2026, 07:40:17
  • 0
Nadal na szczurze mogę wymienić PLN na USD w revolut i przelać paypalem na konto szczurowskie USD bez prowizji? #gielda
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frwrd05
Frwrd05
Frwrd05
Autor
03.06.2026, 07:55:25 via Wykop
  • 0
@ProfesorP1ZDAN: Przewalutowanie na xtb?
  • Odpowiedz
Frwrd05
Frwrd05
Frwrd05
Autor
03.06.2026, 08:37:07 via Wykop
  • 0
@Wujek_McKwacz: Do p---y do xtb takim razie
  • Odpowiedz
Frwrd05
Frwrd05
Frwrd05 03.06.2026, 07:19:35
  • 35
Dzień dobry, czy ma pan kilka minut aby porozmawiać o dywersyfikacji? #gielda
Frwrd05 - Dzień dobry, czy ma pan kilka minut aby porozmawiać o dywersyfikacji? #giel...

źródło: d91192c30216bdbb8c6306e56d3054d4

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Guezeman
Guezeman
03.06.2026, 07:20:06 via Wykop
  • 32
@Frwrd05: dywersyfikacja? Tak, mam 20 różnych smieciuchow
  • Odpowiedz
nie_umiem_inwestowac
nie_umiem_inwestowac
03.06.2026, 07:22:12 via Wykop
  • 3
@Guezeman: wszystkie biotechy xd
  • Odpowiedz
nie_umiem_inwestowac
nie_umiem_inwestowac
03.06.2026, 07:14:29
  • 2
#gielda nie znam się na tych tokenach, itd. ale możecie podpowiedzieć, czy myślę logicznie.

Jeśli AI potrzebuje ogromne zasoby energii i krypto również ich potrzebują, to nie jest trochę tak, że rozwój AI będzie siłą rzeczy wypierać kryptowaluty, bo bardziej się opłaca monetyzowac energię pod centra danych, niż pod kopanie?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frwrd05
Frwrd05
Frwrd05 03.06.2026, 07:17:19 via Wykop
  • 0
@nie_umiem_inwestowac: A gdyby zrobić model AI na tokeny gdzie użytkownicy wpisując polecenia płacą za moc obliczeniową a tej mocy obliczeniowej dostarczają "kopiący" jak w krypto? Przynajmniej to przepalanie prądu miało by jakiś sens ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Frwrd05
Frwrd05
Frwrd05 03.06.2026, 07:14:47
  • 262
Dzień dobry, czy chciałby pan porozmawiać o ETFach? #gielda
Frwrd05 - Dzień dobry, czy chciałby pan porozmawiać o ETFach? #gielda

źródło: etjh

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sforce
sforce
03.06.2026, 07:15:30 via Wykop
  • 31
@Frwrd05: ja nie gej
  • Odpowiedz
nO-C34
nO-C34
03.06.2026, 08:00:45 via Wykop
  • 49
@Frwrd05:
nO-C34 - @Frwrd05:

źródło: 1000006694

Pobierz
  • Odpowiedz
yet_another_user
yet_another_user
03.06.2026, 06:23:28
  • 53
Dziś kolejny ciepły dzień, pamiętajcie o nawodnieniu! #gielda
yetanotheruser - Dziś kolejny ciepły dzień, pamiętajcie o nawodnieniu! #gielda

źródło: IMG_2037

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frwrd05
Frwrd05
Frwrd05 03.06.2026, 07:05:36 via Wykop
  • 2
@yet_another_user: xD
  • Odpowiedz
Frwrd05
Frwrd05
Frwrd05 01.06.2026, 14:52:07
  • 3
Aż mi się #gme przypomniało xD #gielda
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frwrd05
Frwrd05
Frwrd05
Autor
01.06.2026, 14:56:51 via Wykop
  • 1
@wypok_user_321: k---a to było 5.5 roku temu, a ja byłem przekonany że ze 2 lata temu xD
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
01.06.2026, 08:17:29
  • 16
Trudny papier na dobre czasy

#gielda
breakdown1 - Trudny papier na dobre czasy 

#gielda

źródło: image_picker_76F5618A-006D-45FD-9CC3-FCA2CDE2D408-35893-0000326AE8651293

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frwrd05
Frwrd05
Frwrd05 01.06.2026, 08:28:31 via Wykop
  • 0
@breakdown1: Bo tak chłop na jutube powiedział xD
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
01.06.2026, 08:25:37
  • 1
✨️ Proste podejście do inwestowania w ETF-y Ⓘ
zemu ludzie na Wykopie tak komplikują sobie inwestowanie, jednocześnie ograniczając potencjalne zyski?
Mam wrażenie, że wiele osób stosuje skomplikowane strategie, śledzi giełdę na bieżąco i próbuje różnych kombinacji, a jednocześnie po wpisach widać, że podczas bessy często nie radzą sobie z emocjami.
Czy nie prościej byłoby kupić 1–2 dobrze zdywersyfikowane ETF-y, które historycznie dawały solidne stopy zwrotu, i regularnie inwestować w nie np. 10% dochodów? Dodatkowo można
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frwrd05
Frwrd05
Frwrd05 01.06.2026, 08:27:45 via Wykop
  • 0
@mirko_anonim: Bo ludzie rżną na giełdzie dla emocji xD
  • Odpowiedz
Herm1t
Herm1t
30.05.2026, 15:03:08
  • 5
Ostatnie 3 miesiące na sp500, heatmapa - przecież to jest chore. Aż żałuję, że cokolwiek wrzucałem na gpw na którym jestem tylko w plecy (pozdrawiam Dino) albo na boczniakach. Jakby nie ameryczka to byłob słabo u mnie.

Ale zmierzając do poważnych tematów - jak widzicie trendy na kolejny kwartał? Bo mam wrażenie, że teraz jest jazda bez hamulców i nikt nawet nie myśli o spadkach na wszystkim związanym z AI. Wszystkie bootlenecki
Herm1t - Ostatnie 3 miesiące na sp500, heatmapa - przecież to jest chore. Aż żałuję, ...

źródło: image

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frwrd05
Frwrd05
Frwrd05 30.05.2026, 15:14:10 via Wykop
  • 0
@Herm1t: U mnie co w giełdzie to w rośnie więc procentowo przeważa mi część akcyjną nad obligacyjną więc z zakupów to obligacje longterm amerykańskie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zulf
Zulf
Zulf
01.04.2026, 14:31:27
  • 9
#gielda #lunr

To jest ten infinite money glitch ? Teraz znowu xzekac na 16/17$ …( ͡° ͜ʖ ͡°) niecaly tydzien i 40k wlozone
Zulf - #gielda #lunr

To jest ten infinite money glitch ? Teraz znowu xzekac na 16/17...

źródło: IMG_6303

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frwrd05
Frwrd05
Frwrd05 01.04.2026, 14:38:48 via Wykop
  • 14
@Zulf: daj znać za 2 miesiące jak idzie xD
Frwrd05 - @Zulf: daj znać za 2 miesiące jak idzie xD

źródło: IMG_3819

Pobierz
  • Odpowiedz
Frwrd05
Frwrd05
Frwrd05 29.05.2026, 06:31:04 via Wykop
  • 0
@CoYoT85: czyli zgodnie z planem, zamiast trzymać to peron przy kręceniu kółek odjechał
  • Odpowiedz
Frwrd05
Frwrd05
Frwrd05 26.05.2026, 17:58:45
  • 0
Xplus 26gr dywidendy ( ͡° ͜ʖ ͡°) #gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frwrd05
Frwrd05
Frwrd05 20.05.2026, 12:07:35
  • 9
Dziś minęły mi 2 lata od ostatniej transakcji sprzedaży na giełdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) #gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wypok_user_321
wypok_user_321
wypok_user_321
20.05.2026, 12:10:32 via iOS
  • 24
@Frwrd05: kto dla jego jaja uciął? Jak zaspokajasz potrzeby dopaminowe?
  • Odpowiedz
JanLaguna
JanLaguna
20.05.2026, 12:11:55 via Wykop
  • 23
@Frwrd05: Ciekawostka: Gdybyś dokładnie 2 lata temu kupił okniorza to byłbyś dzisiaj na minusie -3%. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
michalcorobisz
michalcorobisz
20.05.2026, 09:44:56
  • 128
Kiedy chcesz zainwestowac w ETFy i wchodzisz na tag #gielda
michalcorobisz - Kiedy chcesz zainwestowac w ETFy i wchodzisz na tag #gielda

źródło: IMG_1034

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frwrd05
Frwrd05
Frwrd05 20.05.2026, 10:31:26 via Wykop
  • 2
@ossprime: Do usług
Frwrd05 - @ossprime: Do usług

źródło: IMG_3996

Pobierz
  • Odpowiedz
Frwrd05
Frwrd05
Frwrd05 20.05.2026, 07:16:21
  • 7
Najbardziej niewiarygodne dla mnie jest to, że ktoś może być aż takim frajerem, żeby poświęcać swój własny czas, zamiast pojechać pograć w piłkę, obejrzeć jakiś film albo zarobić w tym czasie trochę pieniędzy albo zrobić grilla z rodziną i stoi teraz gdzieś w warszawie w obronie obcego chłopa, który nawet nie wie o jego istnieniu xD Tych wszystkich polityków tam rozumiem, bo to jest ich sposób na zarobek, ale zwykłe janusze tam
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frwrd05
Frwrd05
Frwrd05
Autor
20.05.2026, 07:22:36 via Wykop
  • 5
@tomasz-kalucki: Jest, bo ja jem śniadanie i oglądam sobie tv a ktoś pojechał do warszawy i stoi tam na ulicy wydzierając się jak małpa w zoo xD
  • Odpowiedz
Frwrd05
Frwrd05
Frwrd05
Autor
20.05.2026, 07:32:58 via Wykop
  • 0
@tomasz-kalucki: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
Frwrd05
Frwrd05
Frwrd05
Autor
20.05.2026, 07:38:15 via Wykop
  • 3
@tomasz-kalucki: Ale ja o republice piszę xD
  • Odpowiedz
ossadagowah
ossadagowah
20.05.2026, 07:20:22
  • 0
#gielda Jakie macie podejście do wyboru indywidualnych spółek do kupienia? Ja jeszcze zielony, na razie mam tylko kilka etfów w IKZE ale chciałbym też coś poza tym podziałać.

Kupiłem parę książek żeby zacząć, ale tam nikt się z nikim nie zgadza. Przeczytałem Iwucia, w sumie spoko, no to taka lekka lektura na jeden-dwa wieczory ale o giełdzie się tam człowiek dużo nie dowie.
Potem niestety chwyciłem analizę techniczną Murphy'ego i nie
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frwrd05
Frwrd05
Frwrd05 20.05.2026, 07:27:46 via Wykop
  • 9
@ossadagowah: etf+obligacje bo stockpicking w wykonaniu zwykłego śmiertelnika to w długim terminie tylko strata czasu, który na początku jest najbardziej potrzebny aby rozbujać portfel i zacząć zarabiać.
  • Odpowiedz
Frwrd05
Frwrd05
Frwrd05 19.05.2026, 12:00:23
  • 3
Fiutopomagier znów dziś +3% ( ͡° ͜ʖ ͡°) #gielda #meczennicyfiutopomagiera
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frwrd05
Frwrd05
Frwrd05
Autor
19.05.2026, 12:16:58 via Wykop
  • 10
@tsukai: autopartner xD
Frwrd05 - @tsukai: autopartner xD

źródło: IMG_3972

Pobierz
  • Odpowiedz
Frwrd05
Frwrd05
Frwrd05 18.05.2026, 13:07:54
  • 81
#gielda
Frwrd05 - #gielda

źródło: IMG_3983

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan
18.05.2026, 13:11:02 via Wykop
  • 7
@Frwrd05: W ogóle jestem w szoku, że jeszcze ktoś słucha dziadka Buffeta, który stoi na peronie gdzie wszystko rośnie. Teraz jest nowy paradygmat: "Kupujesz cokolwiek z Nasdaqa (najlepiej bez zysku) i rośnie" a nie jakieś tam inwestowanie w wartość
  • Odpowiedz
m0rdeczka
m0rdeczka
18.05.2026, 13:31:47 via Wykop
  • 7
@RunningMan: value investing polega teraz na tym, że kisisz spółkę rok na +- 1% i masz jej dość
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 02.05.2026

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 24.06.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking