@bialyodkurzacz wg mnie kiepskie podejście. za małolata też chodziłem z kumplami, żeby się motywować. kończyło się na tym, że jak kumple nie szli to i ja nie szedłem. po kilku miesiącach ekipa się wykruszała za każdym razem. Od 6 lat ćwiczę sam i jest zdecydowanie lepiej. Motywacji trzeba szukać w sobie, a nie w kumplach... a rywalizacji możesz szukać u ludzi którzy już tam są ;)
@Red_Ducc: dokładnie tak, wchodzisz, cześć, kwiaty, buzi na powitanie jak jesteś odważny, mówisz że jesteś z multisportem i pierwszy raz, pytasz gdzie jest szatnia i tyle. Tylko oprócz karty potrzebujesz dowód osobisty albo inny dokument ze zdjęciem, ale można sobie w apce dodać zdjęcie i jak ci potwierdzą na miejscu to już tylko apki potrzebujesz.
#anonimowemirkowyznania
Siema, mam duże problemy ze spaniem - od niedawna.
Zwykle spałem bez problemu 7-8h pobudka 5:30 i heja. Pobudka co prawda nie była łatwa, ale też nie jakoś strasznie ciężka. Weekendy 6-7 na nogach.
Od pewnego czasu sporo stresu w #pracbaza do tego doszła regularnie #silownia i mam spore problemy ze zaśnięciem, pomimo zmęczenia fizycznego i psychicznego. W nocy budzę się 2-4 razy bez powodu. Jak wreszcie usnę na dobre to
Odnośnie tego wpisu.

https://www.wykop.pl/wpis/67034183/czy-jest-jakis-natural-na-wykopie-ktory-po-2-3l-cw/

Gościu się pyta czy można tak wyglądać naturalnie.
No więc odpowiedź jest tak , ale nieliczni. Trzeba mieć kościec i męskie proporcje ciała,brak garbow,itp #przemcel by tak nie wyglądał. Ale sporą część Mirków spokojnie może tak wyglądać tylko że się marnują bo słaba micha i brak ognia przez wiele lat. Tu trzeba charakteru nakoorwiatora.

W tym ja,też tak wyglądam, tylko tu trzeba pełnego zaangażowania, sportowego trybu życia, dużo
Mirki z #silownia #cityfit czy mieliście kiedyś problem z wejściem nocnym? Konkretnie Poznań w pestce. Byłem dzisiaj, odpaliłem apke, wpisałem ten kod do wejścia nocnego i nic… generalnie odbiłem się od drzwi i teraz nie wiem czy to problem z systemem czy coś złe robie (nie dawałem odcisku palca).
Mam pytanie, czy ktoś z was praktykował podzielić dzień treningowy na 2 albo i 3 fazy? Np ćwiczenia rano i wieczorem zamiast dużego treningu?
Oczywiście pytanie głównie kieruję do osób które mają własny sprzęt bo karnet na siłownię to tam różnie może być.
#silownia
@wiera87: czasem tak robię jak bardzo mi się nie chce, np połowa rano połowa wieczorem. Nie wiem czy to w ogóle działa jak powinno ale lepiej tak chyba niż w ogóle. Chciałem tylko zapytać.
Mirasy, Święta tuż tuż i wiele osób szuka pomysłu na prezent. Jednym z takich jest pistolet do masażu.

Zrobiłem lekkie rozeznanie po portalach, poczytałem wpisy i komentarze na Wykopie, popytałem znajomych i wyszło mi że najpopularniejszy model to:
- Alpha AMG-01
- Booster M2 Lightsaber
- jakiś inny chiński noname

Ceny wymienionych modeli to ok 250-300 zł.

Zwracam się z uprzejmą prośbą do posiadaczy takich sprzętów, o wyrażenie opinii na temat
Pobierz matixrr - Mirasy, Święta tuż tuż i wiele osób szuka pomysłu na prezent. Jednym z taki...
źródło: comment_1670788183YcUjjcKYC9lkfup29PoUj7.jpg
ie mogli wypowiedzieć się na te tematy oraz na temat ogólnych zalet i wad tych urządzeń to będę Wam bardzo wdzięczny w imieniu swoim jak i pewnie wielu innych Mirków ʕʔ


@matixrr: posiadam m2 oraz booster lightsaber o około 30% lepszy booster lightsaber i te 30% naprawdę robi robotę i wolałbym brać tylko lightsaber w przyszłości