Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko179
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
werezzz

werezzz

Dołączył 9 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 9502
  • Znaleziska 8039
  • Mikroblog 1463
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 73

1215

Lekarz rodzinny z Bolesławca zarobił 970 tys. zł w rok

Lekarz rodzinny z Bolesławca zarobił 970 tys. zł w rok

Andrzej Żuk - lekarz, radny miasta Bolesławiec Dochód z działalności lekarskiej (medycyna rodzinna) 969,570.11 PLN

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 19.06.2026, 20:02:35
  • 42
  • #
    polska
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz100k
  • #
    lekarski
  • #
    zarobki
  • #
    medycyna
werezzz
werezzz 20.06.2026, 16:52:27 via Wykop
  • 0
@Niesondzem: Nie może być mowy o wolnym rynku, jeśli państwo daje monopol na daną działalność wąskiej grupie.
werezzz
werezzz 21.06.2026, 11:13:59 via Wykop
  • 0
@Niesondzem: Państwo daje uprawnienia zbyt małej liczbie ludzi, więc mogą dyktować wysokie ceny usług. Czego nie rozumiesz?

422

Dr n. med. Marcin Socha, który pracuje w roli chirurga pokazuje przelew za maj

Dr n. med. Marcin Socha, który pracuje w roli chirurga pokazuje przelew za maj

Doktor Marcin Socha pokazał przelew, który wpłynął na jego konto za pracę w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Kwota to 4 621,40 zł.

sloniasek
z
biznes.o2.pl
dodany: 18.06.2026, 21:32:31
  • 116
  • #
    chirurg
  • #
    wyplata
werezzz
werezzz 19.06.2026, 14:37:47 via Wykop
  • 6
Przeliczając na cały etat wychodzi 13 074 zł brutto. Takie zarobki to przedostatni najwyższy decyl zarobków. I gość narzeka ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ponadto, jeśli rzeczywiście chce być transparentny, niech pokaże PIT.
werezzz - Przeliczając na cały etat wychodzi 13 074 zł brutto. Takie zarobki to przed...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

fanmarcinamillera
fanmarcinamillera
17.06.2026, 20:09:13
  • 2
W sumie beka trochę, że nagle polak ogarnął, że jak się ma rzadkie umiejętności, smykałkę do biznesu, to będziesz zarabiać kokosy. Przecież te zarobki lekarzy na NFZ to są dosłownie oblicza wolnego rynku. Podmiot publiczny musi konkurować z prywatnymi podmiotami o pracownika, więc daje mu coraz więcej kasy, bo zamiast poprawić warunki pracy to próbuje skusic lekarzy samymi pieniędzmi. A myslicie, ze dlaczego są takie stawki na sorach? Że za 200-300/h nikt
fanmarcinamillera - W sumie beka trochę, że nagle polak ogarnął, że jak się ma rzadki...

źródło: IMG_1031

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

werezzz
werezzz 17.06.2026, 22:39:20 via Wykop
  • 0
@fanmarcinamillera: usuń konto
  • Odpowiedz

2932

Lekarze chcą pilnych rozmów z premierem. Chodzi o nowe przepisy ws. zarobków

Lekarze chcą pilnych rozmów z premierem. Chodzi o nowe przepisy ws. zarobków

Rząd przyjął projekt ustawy, która pozwoli gromadzić dane o zarobkach lekarzy na podstawie numerów PESEL. Celem jest zwiększenie przejrzystości wynagrodzeń w ochronie zdrowia i skuteczniejszy nadzór nad wydatkami publicznymi. RMF FM informuje, że Naczelna Rada Lekarska apeluje o spotkanie z premiere

airaG
z
biznes.interia.pl
dodany: 17.06.2026, 08:22:14
  • 454
  • #
    lekarz
  • #
    nfz
  • #
    polska
  • #
    pieniadze
  • #
    afera
werezzz
werezzz 17.06.2026, 21:12:41 via Wykop
  • 9
Plan minumum:
Zwiększyć liczbę miejsc na studia/specjalizacje.
Pełna jawność zarobków.
Wszystkie Izby lekarskie, w tym Naczelna, do likwidacji.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

971

Polska wymiera najszybciej od dekad. Dane są alarmujące

Polska wymiera najszybciej od dekad. Dane są alarmujące

W 2025 roku Polska zanotowała najmniej urodzeń od zakończenia II wojny światowej. Dane GUS niepokoją.

Otokrypto
z
otokrypto.pl
dodany: 07.06.2026, 12:37:04
  • 736
  • #
    demografia
  • #
    finanse
  • #
    polska
werezzz
werezzz 07.06.2026, 21:43:06 via Wykop
  • 102
Tak się kończy robienie z młodych mężczyzn niewolników pracujących na beztroskie życie ogromnych rzesz emerytek, wprowadzenie socjalizmu typu odwrócony Robin Hood i uczynienie z mieszkań dobra luksusowego.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1850

Szok na Wyspach po śmierci Polaka. Umierał w kajdankach

Szok na Wyspach po śmierci Polaka. Umierał w kajdankach

W Wielkiej Brytanii wybuchła fala protestów po publikacji nagrania z interwencji policji wobec 18-letniego Henry'ego Nowaka, studenta polskiego pochodzenia. Chłopak został śmiertelnie ugodzony nożem, jednak funkcjonariusze uznali go za sprawcę i skuli kajdankami, ignorując jego prośby o pomoc. Nagra

grzysztof
z
youtube.com
dodany: 04.06.2026, 10:23:06
  • 172
  • #
    uk
  • #
    emigracja
  • #
    anglia
  • #
    wielkabrytania
  • #
    swiat
  • #
    europa
werezzz
werezzz 04.06.2026, 13:51:45 via Wykop
  • 285
Leżał godzinę i żył. Milicjanci, obracając go przy skuwaniu, doprowadzili do powiększenia obrażeń wewnętrznych i dobili go. Powinni odpowiadać za współudział.
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

658

PKB: cała Polska zwalnia. Tylko wydatki rządowe rosną coraz szybciej

Niższy wzrost konsumpcji oraz przepołowiona dynamika inwestycji zaważyły na słabszym wyniku I kwartału wynika ze statystyk produktu krajowego brutto za I kwartał 2026 roku. Coraz szybciej rosły za to wydatku rządowe napędzane pęczniejącym długiem publicznym.

VoxClamantisInDeserto
z
bankier.pl
dodany: 01.06.2026, 09:09:09
  • 160
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    polityka
werezzz
werezzz 01.06.2026, 12:57:56 via Wykop
  • 32
@jegertilbake: Kolejny odklejus. W Polsce jest bardzo niska mobilność międzypokoleniowa.
werezzz - @jegertilbake: Kolejny odklejus. W Polsce jest bardzo niska mobilność międz...

źródło: HFXvJihWMAA--ze

Pobierz

620

Piotrków. Szpital Kopernika ujawnia dane o zarobkach lekarzy

Piotrków. Szpital Kopernika ujawnia dane o zarobkach lekarzy

Ponad 69 milionów złotych kosztowały w 2025 roku wynagrodzenia lekarzy pracujących w Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim. Dane udostępniono na wniosek Gazety Trybunalskiej.

marbar4241
z
gazetatrybunalska.info
dodany: 25.05.2026, 16:46:27
  • 151
  • #
    gazetatrybunalska
  • #
    piotrkow
  • #
    szpital
  • #
    lekarz
  • #
    zarobek
  • #
    wynagrodzenie
werezzz
werezzz 26.05.2026, 08:54:58 via Wykop
  • 1
@Dadas77: Pielęgniarki nie są zatrudnione w wielu placówkach na raz.
werezzz
werezzz 26.05.2026, 16:22:14 via Wykop
  • 1
@xyza_xyza: @Dadas77 https://wykop.pl/link/7870755/lekarz-ogolnopolskim-rekordzista-w-liczbie-przepracowanych-godzin/komentarz/135096157/lekarze-maja-nadprzyrodzona-zdolnosc-bilokacji-znam-przypadek-lekarza-ktory-w-jednym-czasie-pelnil-etat-na-oddziale-ginekologii-rownolegle-lecial-mu-e
@PanOptikon +2
Lekarze mają nadprzyrodzoną zdolność bilokacji. Znam przypadek lekarza, który w jednym czasie pełnił etat na oddziale ginekologii, równolegle leciał mu etat piętro wyżej na oddziale położniczym i jeszcze w "międzyczasie" kwalifikował krwiodawców w RCKiK w budynku obok. Prawdziwy tytan pracy.
więcej

779

Ujawniono zarobki prezesa NIL. Jankowski potwierdził

Ujawniono zarobki prezesa NIL. Jankowski potwierdził

Wynagrodzenia osób kierujących samorządami zawodów medycznych od kilku miesięcy wywołują coraz większe emocje. Najwięcej

ZaczarowanyLump
z
portal.abczdrowie.pl
dodany: 16.05.2026, 11:32:24
  • 187
  • #
    zdrowie
  • #
    polska
  • #
    zus
  • #
    pieniadze
werezzz
werezzz 16.05.2026, 21:50:06 via Wykop
  • 0
ale nil nie ma nic od państwa


"W latach 2024-2025 Minister Zdrowia udzielił dotacji celowej z budżetu państwa, którym dysponuje, na realizację zadań z zakresu administracji publicznej samorządom: Naczelnej Izbie Lekarskiej, Naczelnej Izbie Pielęgniarek i Położnych, Naczelnej Izbie Aptekarskiej, Krajowej Izbie Ratowników Medycznych."

@Arhus: Ponadto NIL ustawowo ma monopol prawny.
werezzz
werezzz 16.05.2026, 22:50:43 via Wykop
  • 11
1) Nie, NIL nie utrzymuje się wyłącznie ze składek lekarzy (jak tu ktoś komentował):
"W latach 2024-2025 Minister Zdrowia udzielił dotacji celowej z budżetu państwa, którym dysponuje, na realizację zadań z zakresu administracji publicznej samorządom: Naczelnej Izbie Lekarskiej, Naczelnej Izbie Pielęgniarek i Położnych, Naczelnej Izbie Aptekarskiej, Krajowej Izbie Ratowników Medycznych."
2) Human Biome - w której to jest w radzie nadzorczej, ochoczo czerpie garściami z pieniędzy podatników przez liczne grube dotacje publiczne.
werezzz - 1) Nie, NIL nie utrzymuje się wyłącznie ze składek lekarzy (jak tu ktoś kom...

źródło: human biome

Pobierz
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

werezzz
werezzz 16.05.2026, 23:11:21 via Wykop
  • 0
@werezzz:
werezzz - @werezzz:

źródło: human biome 2

Pobierz
werezzz
werezzz 16.05.2026, 23:23:38 via Wykop
  • 2
To NIC do tego nie dokładasz, chyba że akurat jesteś lekarzem i płacisz składkę na Izby.


@CzarnaMurzynskaKnagaa: Dokładasz.
"W latach 2024-2025 Minister Zdrowia udzielił dotacji celowej z budżetu państwa, którym dysponuje, na realizację zadań z zakresu administracji publicznej samorządom: Naczelnej Izbie Lekarskiej, Naczelnej Izbie Pielęgniarek i Położnych, Naczelnej Izbie Aptekarskiej, Krajowej Izbie Ratowników Medycznych."
werezzz
werezzz 17.05.2026, 13:13:49 via Wykop
  • -1
@CzarnaMurzynskaKnagaa: ?? Czyli potwierdzasz.

423

kilka pytań do Katarzyny Kotuli xD

Socjalizm jest dobry, kapitalizm jest zły, Żołnierze Wyklęci nie byli bohaterami, Czarzasty jest najlepszym marszałkiem, łubu dubu, niech nam żyje prezes naszego klubu...

NijuGMD
z
youtube.com
dodany: 16.05.2026, 15:52:40
  • 84
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    lewica
  • #
    konfederacja
werezzz
werezzz 17.05.2026, 12:23:06 via Wykop
  • 2
dobrodziejstw dorobku państwa opiekuńczego


@AgentGRU: czy to państwo opiekuńcze jest teraz z nami w pokoju?
PiersiowkaPelnaZiol
PiersiowkaPelnaZiol
13.05.2026, 12:34:15
  • 1
Mirki mam pytanie, kupiłem na allegro swojemu dziadkowi pralkę typu frania(taki chińczyk) z wirówką. Pralka super wykonana itp, niestety podczas 1 prania, po przyjściu do dziadka zastałem zalaną łazienkę (5 litrów wody).

Napisałem do firmy na maila + wysłałem zdjęcie węża.

Kulturalnie, że zamiast zaczynać dyskusji na allegro (bo wiem jak to wygląda dla sprzedawców) taka i tak sytuacja i chciałbym po prostu dostać za darmo węża (bo nie mogłem go kupić ani
PiersiowkaPelnaZiol - Mirki mam pytanie, kupiłem na allegro swojemu dziadkowi pralkę ...

źródło: Bez nazwy

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

werezzz
werezzz 13.05.2026, 12:41:51 via Wykop
  • 0
@PiersiowkaPelnaZiol: https://www.youtube.com/shorts/yoCcwnS8eXQ
werezzz - @PiersiowkaPelnaZiol: https://www.youtube.com/shorts/yoCcwnS8eXQ
  • Odpowiedz

369

Tarczyńskiemu odmówiono wjazdu do Wielkiej Brytani.

Tarczyńskiemu odmówiono wjazdu do Wielkiej Brytani.

"Właśnie odmówiono mi wjazdu do Wielkiej Brytanii w celu wygłoszenia przemówienia na największym patriotycznym wydarzeniu". Dominik zapowiedział pozwanie premiera Wielkiej Brytanii. "Tak wygląda komunizm w XXI wieku" - stwierdził.

gheost1410
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 12.05.2026, 20:18:16
  • 518
  • #
    pis
  • #
    dobrazmiana
  • #
    polska
  • #
    polityka
werezzz
werezzz 13.05.2026, 09:15:20 via Wykop
  • -2
Do Polski też żaden pisowski złodziej nie powinien mieć wstępu.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

werezzz
werezzz 13.05.2026, 10:24:33 via Wykop
  • -1
raczej nie ma tutaj miejsca na wypisanie każdego członka tej mafii
werezzz - raczej nie ma tutaj miejsca na wypisanie każdego członka tej mafii

źródło: populizm i socjalizm

Pobierz

364

Dzisiaj Polska podpisuje umowę SAFE

Dzisiaj Polska podpisuje umowę SAFE

Polska podpisuje umowę pożyczkową w ramach unijnego programu SAFE w piątek, 8 maja 2026 r., o godz. 13:30 w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w Warszawie. Polska jest pierwszym państwem Unii Europejskiej, które finalizuje umowę w ramach tego instrumentu.

Novameh
z
wiadomosfera.pl
dodany: 08.05.2026, 10:40:48
  • 321
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    wojna
  • #
    europa
  • #
    wydarzenia
  • #
    uniaeuropejska
werezzz
werezzz 08.05.2026, 19:14:05 via Wykop
  • -2
Ależ się trollownia pisowska/moskalska tu zleciała.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1752

Friz dostał miliony od państwa. Prawnik zarzuca mu pazerność

Friz dostał miliony od państwa. Prawnik zarzuca mu pazerność

Friz przyznał, że jego spółka otrzymała 4 mln zł dofinansowania na dubbing do filmów. Sprawa wywołała burzę w sieci.

whimer
z
pudelek.pl
dodany: 06.05.2026, 16:38:52
  • 154
  • #
    dotacje
  • #
    dotcje
  • #
    dotacjeunijne
  • #
    polska
  • #
    pieniadze
  • #
    fritz
werezzz
werezzz 06.05.2026, 22:31:23 via Wykop
  • 11
Polski system pomocy społecznej w pigułce. Im jesteś bogatszy, tym większy socjal dla ciebie.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

597

Prawdziwe wynagrodzenie zwykłego Polaka. Jak to się ma do średniej krajowej?

Prawdziwe wynagrodzenie zwykłego Polaka. Jak to się ma do średniej krajowej?

Mediana płac w całym górnictwie wyniosła 18 tys. 560 zł miesięcznie. To o 4687 zł więcej niż rok wcześniej, czyli o aż 33,8 proc. rdr.

enterprize
z
businessinsider.com.pl
dodany: 06.05.2026, 10:11:24
  • 141
  • #
    gornictwo
  • #
    zarobki
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
werezzz
werezzz 06.05.2026, 15:30:18 via Wykop
  • 33
@bzyk42: PIT pokaż

2379

Dokąd dojdzie granica absurdu zarobków lekarzy

Dokąd dojdzie granica absurdu zarobków lekarzy

Wynagrodzenia 2.9-krotnie od średniej, i to licząc tylko tych na umowach o pracę, czyli zarabiających najmniej. NFZ na granicy upadku pomimo 2.2 krotnego wzrostu budżetu w ciągu pięciu lat. A już od lipca podwyżki dla lekarzy o 8.82%. Studia te są trudne, ale ostatnie 5 lat to totalne odklejenie.

danielbr3
z
businessinsider.com.pl
dodany: 04.05.2026, 07:49:29
  • 507
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
  • #
    gospodarka
  • #
    finanse
  • #
    polska
  • #
    zdrowie
werezzz
werezzz 04.05.2026, 09:59:20 via Wykop
  • 2
Ale kto wam wykopki bronił iść na medycynę


@path0g3nix: np. władza, która nie zapewnia pieniędzy na utrzymanie podczas studiów dla najbiedniejszych
werezzz
werezzz 04.05.2026, 10:58:36 via Wykop
  • 2
@path0g3nix: usuń ten wysryw i trollkonto
werezzz
werezzz 04.05.2026, 13:11:59 via Wykop
  • 0
@path0g3nix: Minimalna? Chciałbyś. Najpierw pensja ujemna za pobrane studia, zadośćuczynienie za lata kosmicznych zarobków i traktowanie pacjentów jak bydło. Po latach można gadać o minimalnej.

534

Tak wygląda finansowa katastrofa przedsiębiorców w Polsce. ZUS ujawnia dane

Tak wygląda finansowa katastrofa przedsiębiorców w Polsce. ZUS ujawnia dane

Wysokie obciążenia podatkowe i wysokie koszty zatrudniania na umowę o pracę, a do tego dochodzi spowolnienie gospodarcze. Niektóre firmy ledwie wiążą koniec z końcem. Cała prawda o tej biedzie z nędzą wygląda ze statystyk Zakładu Ubezpieczeń Społecznych

staryjednaknowy
z
forsal.pl
dodany: 30.04.2026, 05:08:17
  • 211
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    pieniadze
  • #
    zus
werezzz
werezzz 30.04.2026, 21:42:00 via Wykop
  • 1
Żeby nie skończyć jak USA, gdzie ludzie nie chcą ambulansu, tylko dzwonią po taksówkę, bo dostarczenie ich do szpitala kosztuje tylko co kilka średnich pensji w Polsce czasem. Nie chcę kraju, gdzie ktoś przychodzi do pracy chory i zaraża nas wszystkich, bo go nie stać na leczenie i nie ma urlopu ani L4 żeby po prostu wyzdrowieć.


@not-sweet: 1) W USA dobrowolna skladka na sluzbe zdrowia jest procentowo NIZSZA niż
werezzz
werezzz 30.04.2026, 22:43:14 via Wykop
  • -2
@not-sweet: W USA ponad 40 mln ludzi dostaje żywność od państwa (food stamps). Ile w Polsce? W Polsce mamy dopłaty dla bogaczy: przeróżne do działalności gosp. (np Yacht+), startupy, dopłaty do termomodernizacji budynków dla posiadaczy tychże nieruchomości, do drogich samochodów elektrycznych...
werezzz
werezzz 01.05.2026, 08:12:10 via Wykop
  • -2
Lepiej dbamy o tych, którym się nie powodzi.


@not-sweet: ??? W Polsce praktycznie w ogóle nie ma socjalu dla biednych.
werezzz
werezzz 03.05.2026, 21:36:56 via Wykop
  • -2
@not-sweet: usuń ten slop
werezzz
werezzz 03.05.2026, 22:29:56 via Wykop
  • -2
@not-sweet: usuń ten slop i konto

7

Nadmiar Polskiej budżetówki.

Nadmiar Polskiej budżetówki.

Gdzie znikają pieniądze? Biurokracja, która pożera budżet szybciej niż akcje ratunkowe.

werezzz
z
youtube.com
dodany: 03.05.2026, 21:29:57
  • 1
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    biznes
  • #
    praca

867

Pobór dla bezdzietnych kobiet. Kobiety: "To zaprowadzenie niewolnictwa"

Pobór dla bezdzietnych kobiet. Kobiety: "To zaprowadzenie niewolnictwa"

Klub Jagielloński proponuje pobór dla bezdzietnych kobiet. Kobiety w komentarzach oburzone, nazywają to "niewolnictwem". Pobór mężczyzn - "obowiązkiem".

thePodstawczak
z
facebook.com
dodany: 30.04.2026, 14:54:20
  • 147
  • #
    prawamezczyzn
  • #
    feminizm
  • #
    rownosc
  • #
    polityka
  • #
    demografia
werezzz
werezzz 30.04.2026, 23:10:27 via Wykop
  • -5
KJ, czyli bez czytania już wiadomo, ze bedzie pomysł z D. Kobiety jako żołnierze to tylko strata zasobów państwa (na szkolenie, wyżywienie itp.), bo ich wartość na polu walki jest bliska "0" (o ile w ogóle ktoś by je na nie wysłał, bo to mało prawdopodobne). Zamiast tego, dla płci objętej poborem, powinien byc dodatkowy głos w wyborach. Ale to, zeby wyjsc z podobnym pomyslem, juz trzeba mieć trochę rozumu/jaj (nie stwierdzono
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

werezzz
werezzz 01.05.2026, 09:11:47 via Wykop
  • 1
mają wyższą dzietność niż jakikolwiek inny kraj rozwinięty


@bropek: A tu przyczyna
werezzz - >mają wyższą dzietność niż jakikolwiek inny kraj rozwinięty

@bropek: A tu ...

źródło: israel

Pobierz
werezzz
werezzz 01.05.2026, 09:19:03 via Wykop
  • -2
Teraz polki mają totalnie wywalone na wojne i na zbrojenia. Głosują za dodatkami socjalnymi i tworzeniem miejsc kultury a nie fabryk broni. Bo ich to nie dotyczy, nie one beda ginąć w okopach.


@zapalara: Dużo by się w tej swerze nie zmieniło.

324

Co podpala Ukraina w Rosji? Co chce, parafrazując stary dowcip o ZSRR

Co podpala Ukraina w Rosji? Co chce, parafrazując stary dowcip o ZSRR

Spektakularne rezultaty kolejnego ataku na Tuapse. Ukraińcy realnie ograniczają ruskie możliwości w zakresie przetwarzania ropy.

BlogoslawionyTwarozyc
z
x.com
dodany: 28.04.2026, 19:18:00
  • 22
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    wojna
  • #
    burnbabyburn
werezzz
werezzz 28.04.2026, 22:22:13 via Wykop
  • 0
Czym walnęli?
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

werezzz
werezzz 29.04.2026, 13:24:47 via Wykop
  • 0
@FuzzyWuzzy_: Himarsy i tak tam nie sięgają. https://www.reddit.com/r/UkraineWarCombat/comments/17a4aup/ukraine_atacms_range_map/#lightbox
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 30
  • Strona 1 z 30
  • >
  • coś o sobie

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 07.02.2024

    Komentator
  • Kałasznikow
    od 01.12.2020

    Kałasznikow
  • Rocznica
    od 05.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 26.09.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 26.11.2018

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking