Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko200
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Daigo

Daigo

Dołączył 1 rok i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 212
  • Znaleziska 196
  • Mikroblog 16
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 4

420

Zdrowie czy kasa? Rząd podnosi opłatę za małpki aż 400%

Zdrowie czy kasa? Rząd podnosi opłatę za małpki aż 400%

Rząd Donalda Tuska planuje wprowadzić wyższą opłatę za tak zwane małpki, czyli małe butelki z alkoholem. Oficjalnie ma to być element walki z alkoholizmem Polaków. A nieoficjalnie? To może być próba zwiększenia wpływów do budżetu państwa, który jak wynika z danych jest w coraz gorszej kondycji.

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 22.06.2026, 11:52:32
  • 251
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    wykop
  • #
    afera
Daigo
Daigo 21 godz. i 45 min temu via Wykop
  • 0
Małpka dobra rzecz, rano przed pracą obowiązkowo, czas leci szybciej jakoś, jak puszcza to zostanie raptem 1-2 godzinki do fajrantu i potem przed domem druga na szybko i p--o dla sciemy żeby stara nie gadała. Na trzeźwo to świat jest nie do przyjęcia. A jak ktoś nie radzi sobie z alkoholem i koniecznie musi sie naebać jak pies to jego problem, powinien iść do specjalisty. Ja w palnik daje tylko w weekendy
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

613

Euro 7 nadchodzi, już niedługo, już za chwilę :)

Euro 7 nadchodzi, już niedługo, już za chwilę :)

Norma Euro 7 nadchodzi! Gotowi na rewolucję? Bo oto nadciąga unijny triumf biurokracji nad zdrowym rozsądkiem. Film idealnie pokazuje, jak z pasją ocalić planetę. Zapnijcie pasy.

mirekwirek
z
facebook.com
dodany: 23.06.2026, 14:57:32
  • 277
  • #
    euro7
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    ciekawostki
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    gospodarka
Daigo
Daigo przedwczoraj, 10:45:56 via Wykop
  • 0
Nie kumam po co to. I tak w Polsce większość bedzie jezdzila starymi autami, a przeglad bedzie podbity u znajomego za flaszkę jak teraz. Codziennie stoję w korku, pełno starszych aut po kilkanaście lat o wartości dobrego roweru. Z niektórych się dymi bo wyciety dpf i cos z silnikiem nie teges, jak to przeszlo przegląd to sie tylko mogę domyślić. Sąsad ma więcej aut niż członków rodziny, każde średnio o wartości 5tyś
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

320

Koniec tanich zakupów na Temu i Shein. UE wprowadza 3 euro dopłaty do KAŻDEJ r

Koniec tanich zakupów na Temu i Shein. UE wprowadza 3 euro dopłaty do KAŻDEJ r

: Od 1 lipca 2026 roku wchodzi w życie nowa opłata celna, która zdemoluje sens zamawiania drobiazgów z Chin. Bruksela likwiduje zwolnienie dla paczek do 150 euro i nakłada sztywne 3 euro (ok. 13 zł) cła na każdy... pojedynczy przedmiot w przesyłce. Jeśli zamówisz 4 tanie rzeczy, dopłacisz ponad 51 z

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 23.06.2026, 07:56:58
  • 242
  • #
    polska
  • #
    chiny
  • #
    wydarzenia
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    ciekawostki
Daigo
Daigo 23.06.2026, 13:47:43 via Wykop
  • -1
No i git, ludzie kupują tony niepotrzebnych śmieci, nadających się w większości prosto na wysypisko. Czas to ukrócić. Dobra zasada: jak chcesz coś kupic (nie tylko z Chin) wrzuć do koszyka, poczekaj 24 godziny i potem wróć do tego koszyka, sprawdz czy nadal to chcesz - zmniejszysz ilość impulsywnych zakupów o 90%.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3052

Lekarz - człowiek bez wstydu

Lekarz - człowiek bez wstydu

Trzymajcie się bo tego się chyba nie spodziewaliśmy. Okazuje się, że pogorszyliśmy stan psychiczny p. lekarza Kacprzyka - ale spokojnie ORL wysyła mu kogoś do pomocy. Ciekawe ile musiał czekać na wizytę...

else_if
z
portal.abczdrowie.pl
dodany: 18.06.2026, 18:52:13
  • 213
  • #
    polska
  • #
    medycyna
  • #
    nfz
  • #
    lekarz
  • #
    afera
Daigo
Daigo 19.06.2026, 08:27:17 via Wykop
  • -5
Ja to widze tak, chłop jak dużo zarabia to niedobrze. Zarobił to jego, złamał gdzieś prawo? Jak złamał to kara powinna być i tyle. Po co rozkminiać?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dlycs
dlycs
12.06.2026, 16:03:05
  • 6
Co się dzieje z torrentleech PL?
Awaria czy...?

Kolega pyta xD

#torrent #torrenty #p2p
  • 142
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Daigo
Daigo 18.06.2026, 20:27:01 via Wykop
  • 0
Aktualnie zatrzymana usługa MySQL albo jest błędna konfiguracja hosta/portu, takze cos tam działają ;)
  • Odpowiedz

1284

Gdy 270 zł za godzinę to za mało: lekarze tworzą koalicje i chcę jeszcze więcej

Gdy 270 zł za godzinę to za mało: lekarze tworzą koalicje i chcę jeszcze więcej

Od 1 lipca wchodzą kolejne podwyżki dla kadry, a dyrektorzy placówek dostają w niektórych specjalizacjach żądania renegocjowania stawki na 320-340 zł za godzinę. Prowadzi to do sytuacji, gdy szpitale konkurują o lekarzy ofertą finansową. Zdaniem wiceprezydent, tworzą się często "koalicje" na rzecz w

airaG
z
rynekzdrowia.pl
dodany: 16.06.2026, 08:07:42
  • 170
  • #
    nfz
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    podatki
  • #
    pieniadze
  • #
    lekarz
Daigo
Daigo 17.06.2026, 11:01:58 via Wykop
  • 0
Za godzinę? Byłem u dermatologa, 300zł za może 10 minut u niego siedziałem. Przede mną masa ludzi, za mną kolejka. Ładne sianko chłop kosi.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1177

Lekarz z Nacz. Izb. Lek. nie wie ile zarabia, bo nie czytał swojej umowy o pracę

-iIe pan zarabia? -Oj chyba nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie. -Pan zarabia godnie? ile pan zarabia? -Nie jestem pewien jak wygląda moja umowa, bo jej nie czytałem.

Hirch
z
x.com
dodany: 16.06.2026, 09:58:03
  • 68
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    lekarz
  • #
    pieniadze
  • #
    wydarzenia
Daigo
Daigo 17.06.2026, 08:15:45 via Wykop
  • -1
Za takie palenie głupa plaskacza na ryj mu. Jak dorosła poczytalna osoba może robić z siebie takiego idiotę?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

432

Jak Rosja zakłóca sygnał GPS nad Polską

Jak Rosja zakłóca sygnał GPS nad Polską

Rosja wykorzystuje satelitę do zakłócenia GPS w Polsce wynika z ustaleń naukowców. Trójka badaczy przeanalizowała dane od 2019 roku, które wykazywały występowanie krótkiego zagłuszania sygnału przez kilkadziesiąt stacji jednocześnie. Przełom dokonał się w lutym 2026 roku, gdy zakłócenie odnotowane

lyncz
z
cyberdefence24.pl
dodany: 16.06.2026, 12:59:43
  • 47
  • #
    rosja
  • #
    gps
  • #
    nawigacja
  • #
    technologia
  • #
    kosmos
  • #
    satelita
Daigo
Daigo 17.06.2026, 07:57:41 via Wykop
  • 0
No dobra, ale kupic sobie garmina na rower czy nie ma sensu bo ruscy zakłócą? Serio pytam.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

313

Znikają kolejne porodówki w Polsce. NFZ podał dane

Znikają kolejne porodówki w Polsce. NFZ podał dane

Osiem oddziałów ginekologiczno-położniczych w tym roku zaprzestało działalności - przekazał Narodowy Fundusz Zdrowia. Liczba porodówek systematycznie spada: w 2010 roku było ich 406, w listopadzie 2025 już tylko 305.

Ale-o-sio-chozii
z
rmf24.pl
dodany: 10.06.2026, 18:07:04
  • 118
  • #
    polska
  • #
    demografia
  • #
    porod
  • #
    dzieci
  • #
    szpital
Daigo
Daigo 12.06.2026, 11:00:47 via Wykop
  • 0
Psiecko wychodzi dużo taniej i jest w sumie mniej kłopotliwe.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

317

Został ukąszony przez żmiję lewantyńską. Surowica dotarła do Krakowa samolotem

Został ukąszony przez żmiję lewantyńską. Surowica dotarła do Krakowa samolotem

Dramatyczna walka o życie 16-latka rozegrała się w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie.

Pradnikk
z
cowkrakowie.pl
dodany: 10.06.2026, 14:33:12
  • 108
  • #
    krakow
  • #
    cowkrakowiepl
  • #
    szpital
  • #
    zmija
  • #
    wykop
  • #
    lekarze
Daigo
Daigo 12.06.2026, 10:55:10 via Wykop
  • 1
Grasz w głupie gry, wygrywasz głupie nagrody.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

4678

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"

W przyszłych latach nie jest planowane zwiększanie liczby miejsc na studiach medycznych ani otwieranie nowych kierunków lekarskich. Po rozmowach z MNiSW, które odbyły się w ubiegłym tygodniu, podtrzymaliśmy stanowisko, że nie ma potrzeby dalszego zwiększania limitu przyjęć na studia lekarskie.

cepheus
z
edukacja.rp.pl
dodany: 10.06.2026, 13:13:06
  • 550
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    nfz
  • #
    medycyna
  • #
    lekarze
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
Daigo
Daigo 11.06.2026, 08:13:34 via Wykop
  • 0
Latami zarabiali grosze, musieli ludziom wciskac leki od sponsorów, żeby na jakiś wakacje na koszt sponsora pojechać, a teraz wreszcie konkretna kasa idzie, a jak komuś nie pasuje to niech idzie na lekarza. Droga wolna ;)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3295

Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.

Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.

Ostatnio sprowadzono do Polski 24-letnią Klaudię, która utknęła w szpitalu w Pekinie. To nie jedyny taki przypadek. Piotr Moczulski przebywa w ciężkim stanie w jednym z filipińskich szpitali od dwóch lat. Rodzinie, pomimo intensywnych starań, nie udało się go sprowadzić do Polski.

MagicznyMariusz
z
portal.abczdrowie.pl
dodany: 09.06.2026, 07:10:51
  • 428
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    zdrowie
  • #
    pieklokobiet
  • #
    pieklomezczyzn
Daigo
Daigo 09.06.2026, 08:44:36 via Wykop
  • -4
Naprawdę milion złotych za transport chorego? Sporo. Ciężka sprawa, wiadomo, że rządowe samoloty nie bedą jeżdzić po każdego chorego Polaka na świecie, ale w takich przypadkach aż się prosi o jakieś rozwiązanie na poziomie państwowym.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1289

Moje ciało, mój wybór mówią mężczyźni. Kto ma iść do wojska?

Moje ciało, mój wybór mówią mężczyźni. Kto ma iść do wojska?

Kobiety, które przechodzą na emeryturę pięć lat wcześniej niż mężczyźni. I mężczyźni, których obowiązkiem jest służba wojskowa. Tego świata już nie ma. Wie to Katarzyna Pełczyńska-Na

Poludnik20
z
rp.pl
dodany: 25.05.2026, 05:07:03
  • 233
  • #
    polska
Daigo
Daigo 26.05.2026, 11:54:53 via Wykop
  • -2
Już nie przesadzajcie, ja bym sobie postrzelał do wroga, a co. Komputer i śmieszne filmiki też fajne, ale dobra wojenka hartuje charakter.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

841

12 milionów na "kilometrówki" posłów

12 milionów na "kilometrówki" posłów

Kilometrówki ponad podziałami: Żukowska, Myrcha i Bochenek. Łączy ich kasa z budżetu., Tak zwane kilometrówki poselskie od lat budzą kontrowersje, a kolejne rządy nie robią nic, aby ten stan rzeczy zmienić. Niektórzy posłowie biorą kasę na paliwo nie posiadając nawet samochodu. A to nie jedyna k

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 22.05.2026, 13:28:22
  • 70
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    finanse
  • #
    pieniadze
  • #
    ciekawostki
  • #
    polityka
Daigo
Daigo 25.05.2026, 08:57:42 via Wykop
  • 0
No co, dużo jeżdżą chłopaki i dziewczyny za nasze.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

572

Poseł Polski 2050 wydał 40 tys na wynajem auta. Nie chce powiedzieć jakiego

To było bardzo proste pytanie. Radomir Wit chciał się tylko dowiedzieć jakim autem jeździ Adam Gomoła za pieniądze podatników.

Edonik
z
facebook.com
dodany: 23.05.2026, 19:22:10
  • 74
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    sejm
  • #
    polska2050
Daigo
Daigo 25.05.2026, 08:01:01 via Wykop
  • 0
Ach przyjdzie czas, przyjdzie czas, przyjdzie czas, kiedy na latarniach...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

4229

Żądamy kart paliwowych dla polityków. Karta przypisana do pojazdu.

Żądamy kart paliwowych dla polityków. Karta przypisana do pojazdu.

Ponad 12 milionów złotych kosztowały nas przejazdy w 2025r. Proste i tanie rozwiązanie. Artykuł przypadkowy.

Niech_moc_bedzie_z_toba
z
rmf24.pl
dodany: 24.05.2026, 17:22:47
  • 230
  • #
    kilometrowki
  • #
    polityka
Daigo
Daigo 25.05.2026, 07:14:11 via Wykop
  • 2
Rżną nas jak mogą, na każdym kroku..
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3718

Dorota zginęła. Prokurator, która ją potrąciła, chroni immunitet

Dorota zginęła. Prokurator, która ją potrąciła, chroni immunitet

28-letnia Dorota zginęła, bo siedząca za kierownicą prokurator patrzyła na telefon komórkowy. Mija półtora roku od wypadku, a kobietę nadal chroni immunitet, zwolnienie lekarskie i chaos w Sądzie Najwyższym. - Dla nich ta sprawa to paragrafy i procedury. Dla mnie to śmierć córki - mówi Małgorzata.

Dawser
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 20.05.2026, 08:17:52
  • 182
  • #
    olkusz
Daigo
Daigo 20.05.2026, 10:29:53 via Wykop
  • 2
Swoją drogą zginąć na pasach "bo ma się pierwszeństwo" to jeden z najgłupszych sposobów na śmierć. Mi by było głupio w czyśćcu powiedzieć innym truposzom, że nie chciało mi się rozejrzeć. Co dziesiąty jedzie zmeczony lub dziabnięty, połowa patrzy w telefon, co dwudziesty sie gdzieś śpieszy, masa kierowców jest stara i nie dowidzi/ nie ma refleksu, serio masz taką odwagę żeby się zajebiście dobrze nie rozejrzeć jak przechodzisz przez jezdnię? Wystarczy, że
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

761

Marek Sobolewski on X: "W ciągu 8 lat liczba urodzeń spadła w Polsce o 41%.

Marek Sobolewski on X: "W ciągu 8 lat liczba urodzeń spadła w Polsce o 41%.

W ciągu 8 lat liczba urodzeń spadła w Polsce o 41%. I nie było powiatu, w którym nie byłoby tego spadku. Gorzej, że ten kryzys jest bardzo nierównomiernie rozłożony – w 77 powiatach spadek był co najmniej dwukrotny, a w Sopocie czy Przemyślu niemal trzykrotny.

Gatts19
z
x.com
dodany: 19.05.2026, 20:18:51
  • 552
  • #
    polska
  • #
    demografia
Daigo
Daigo 20.05.2026, 08:19:46 via Wykop
  • 0
Nie rozumiem w czym problem, za małe korki są, że chcecie więcej ludzi? O ch*j chodzi, mniej ludzi to więcej miejsca dla reszty, a chyba nikt nie jest aż tak głupi, żeby liczyć na jakąś emeryturę bo jakieś składki były płacone xd Oświeććie mnie proszę co to za spina z tymi urodzeniami, jak dla mnie ludzi jest o wiele za dużo.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

chanoja
chanoja
14.05.2026, 04:58:08
  • 951
Postawili mi chałupę wczoraj, w kilka godzin(。◕‿‿◕。) #budujzwykopem
chanoja - Postawili mi chałupę wczoraj, w kilka godzin(。◕‿‿◕。) #budujzwykopem

źródło: 17961

Pobierz
  • 403
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Daigo
Daigo 14.05.2026, 12:38:08 via Wykop
  • 0
Jak sie w czasie wojny ostrzeliwać z takiego domu? Wszystko przez ściany przeleci.
  • Odpowiedz
Tamerlan
Tamerlan
10.05.2026, 15:11:42
  • 3285
Tego się k*rwa nie da skomentować inaczej niż XDDDDDDDDDDDDDDD #peretti #heheszki #humorobrazkowy #patologiazmiasta
Tamerlan - Tego się k*rwa nie da skomentować inaczej niż XDDDDDDDDDDDDDDD #peretti #h...

źródło: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Pobierz
  • 187
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Daigo
Daigo 11.05.2026, 09:13:44 via Wykop
  • 0
To dureń jest ta baba.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 9
  • Strona 1 z 9
  • >

AA AA

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 05.10.2025

    Rocznica
  • Komentator
    od 19.12.2025

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking