Generalnie z racji rozpoczęcia urlopu bym se dał w palnik jak księciunio ale nie dam bo nie mam bo jestem debilem że daje na leczenie matki która mi życie uprzykrza

PanTuNieMieszkasz


źródło: 1000004681
Pobierz
źródło: IMG_3190
PobierzMikroblogger
od 12.12.2025
Gadżeciarz
od 11.11.2025
VIP
od 25.12.2025
Komentator
od 26.04.2026
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking