Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko149
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
MichuTop
MichuTop

MichuTop

Dołączył 2 lata i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1275
  • Znaleziska 70
  • Mikroblog 1205
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 2
MichuTop
MichuTop
MichuTop 21 godz. i 47 min temu
  • 4
Wyczuwam w tym roku rekordową popularność kierunku lekarskiego, aktualnie jest top 3, obstawiam najwyższy stopień podium po ujawnieniu realnych zarobków lekarzy w mainstreamie
#lekarski #studia #lekarz100k
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elsajko
elsajko
21 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 0
@MichuTop: a programiści chodzą w-------i bo nagle na drabinie statusu znaleźli się na poziomie sprzątaczek.
  • Odpowiedz
kyloe
kyloe
24.06.2026, 16:43:30
  • 5
Czyli Emil Jędrzejewski wczoraj w audycji Kanał Zero formułuje bardzo poważne oskarżenia w bardzo medialnej sprawie nie przedstawiając przy tym żadnych dowodów na ich poparcie. Dodatkowo ma oczywisty interes w tym, aby oczernić szpital - spór o zapłatę kwoty ponad 500 000 PLN a także zarzuty ze strony szpitala odnośnie tego, że był cyt. "wpisywany na dyżury, których faktycznie nie pełnił, a także dopisywać się do procedur przeprowadzonych przez innych specjalistów"

Następnego dnia,
kyloe - Czyli Emil Jędrzejewski wczoraj w audycji Kanał Zero formułuje bardzo poważne...

źródło: WEBP_LANDSCAPE_480.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MichuTop
MichuTop
MichuTop 24.06.2026, 17:15:49 via Wykop
  • 2
@kyloe: niezły Sherlock z ciebie, wprost ze stajni Giertycha
  • Odpowiedz
MichuTop
MichuTop
MichuTop 23.06.2026, 09:11:22
  • 0
#lekarz100k #lekarski #studia #praca #pracait #pracbaza

Czy planujecie spróbować dostać się na studia medyczne i przebranżowienia na lekarza?

  • Tak 59.2% (61)
  • Nie 40.8% (42)

Oddanych głosów: 103

  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IntruDroid
IntruDroid
IntruDroid
23.06.2026, 09:15:46 via Wykop
  • 5
@MichuTop: Medycyna jest łatwiejsza do zrozumienia niż chemia organiczna albo fizyka, ale ja nie chciałbym brać 300k na miesiąc i patrzeć jak rodzice zbierają na chore dzieci wiedząc że to m.in. przez moje zarobki nie ma hajsu.
  • Odpowiedz
johann_10
johann_10
23.06.2026, 09:16:16 via Wykop
  • 7
@MichuTop: nie ale dla każdego kto ma dziecko w wieku <=16 lat , pchanie na medyczny to absolutny no-brainer - po żadnym innym kierunku nie zarobi się tyle z tak dużym prawdopodobieństwem
  • Odpowiedz
MichuTop
MichuTop
MichuTop 23.06.2026, 07:44:10
  • 15
Pojęczeli, pokwiczeli i poza tym rzekomym ujawnieniem dochodów od lipca do wglądu dla polityków, kaście lekarskiej nic nie grozi xd Młody Kacprzyk dostanie pewnie grzywnę, nie odbiorą mu PWZ i za 2-3 lata wróci do koszenia siana na potulnych gojach. To niesamowite, jakim kloszem ochronnym są osłonięci przez polityków ich ludzie w terenie: lekarze i deweloperzy
#lekarz100k #konowalposting #polityka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FrasierCrane
FrasierCrane
23.06.2026, 08:18:28 via Wykop
  • 2
za 2-3 lata wróci do koszenia siana na potulnych gojach


@MichuTop: Szybciej. Wróci wtedy kiedy będzie chciał wrócić. Prawda jest taka, ze praktycznie każdy SOR by nawet tego obciążonego politycznie wałkarza z dnia na dzień brał, choć zarobiłby oczywiście mniej.
  • Odpowiedz
galicjanin
galicjanin
23.06.2026, 08:26:13 via Android
  • 3
@FrasierCrane: myśle że nawet lekarze skazani w aferze łowców skór mogliby gdzieś pracować już wyszli z więzienia i już im chyba minal nawet zakaz wykonywania zawodu, oczywiście nie udowodniono im w procesie że kogoś zabili, ale dostali wyroki za umyślne narażenie na utratę życia. Dostali prawomocnym wyrokiem z 2008 bodajże 10 lat więzienia i 5 lat zakazu wykonywania zawodu. W sumie na miejscu pacjentów bałbym się korzystać z ich pomocy.
  • Odpowiedz
MichuTop
MichuTop
MichuTop 20.06.2026, 17:54:06
  • 110
K---a te zarobki kodoklepów przy lekarzach to xd 180 zł/h dla seniora teraz to jest jakiś sufit, gdzie 300 zł/h dla lekarza teraz to podłoga
#pracait #praca #pracbaza #programista15k #lekarz100k #lekarski
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IntruDroid
IntruDroid
IntruDroid
20.06.2026, 17:55:31 via Wykop
  • 75
@MichuTop: Lekarz spokojnie ciągnie 100k na NFZ (to już wiemy) plus 200k prywatnie. Wystarczy 20 godzin w tygodniu, 400zl x 10min na pacjenta.
  • Odpowiedz
ly000
ly000
20.06.2026, 18:04:59 via Wykop
  • 65
@MichuTop: zawsze tak było. kodojebki przez zbyt długi czas żyły w swojej bańce
  • Odpowiedz
MichuTop
MichuTop
MichuTop 19.06.2026, 07:29:22
  • 1
Czy afera z konowałami ostudzi trochę atmosferę na rynku nieruchomości i spowoduje korektę cen?
#nieruchomosci #lekarz100k
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanKapibara
PanKapibara
PanKapibara
19.06.2026, 07:52:36 via Wykop
  • 0
@MichuTop: tak, oburzenie na lekarskich przekręciarzy na Twitterze spowoduje spadek cen nieruchomości, za dwa tygodnie będzie Cię stać.
  • Odpowiedz
BlackpillMonster
BlackpillMonster
18.06.2026, 18:24:24
  • 3
Zmieńcie nazwę kraju z Indie na Polska i można nagrać dokładnie takie samo wideo

#programista15k #programowanie #pracait #korposwiat
BlackpillMonster - Zmieńcie nazwę kraju z Indie na Polska i można nagrać dokładnie ta...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MichuTop
MichuTop
MichuTop 18.06.2026, 20:28:29 via Wykop
  • 6
@BlackpillMonster: jak już w Indiach się kończy IT to ostatni gasi światło za niedługo
  • Odpowiedz
MichuTop
MichuTop
MichuTop 18.06.2026, 18:31:13
  • 15
Dlaczego w tym p-----------m kraju nie ma ani jednej partii antymigranckiej, antydeweloperskiej czy antykonowalskiej? Ci mają wystawioną aferę do pustej bramki, to jeszcze będą bronić chciwości konowałów. Zresztą od nich i od covidu się to zaczęło na ogromną skalę
#lekarz100k #lekarski #nieruchomosci #konowalposting #polska #polityka
MichuTop - Dlaczego w tym p-----------m kraju nie ma ani jednej partii antymigranckie...

źródło: image

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

notBart
notBart
notBart
18.06.2026, 18:37:33 via Android
  • 7
@MichuTop: skala zawsze była ogromna. Sprzedawanie ciał zakładom pogrzebowym, prywatne wizyty zgłaszali na NFZ i kasa z dwóch źródeł. W szpitalach oferta dodatkowej opieki przy porodzie i po i to za hajs xDDDDD I wiele innych różnych przekrętów akceptowanych przez wszystkich.
  • Odpowiedz
essalysolus
essalysolus
essalysolus
18.06.2026, 21:50:39 via Wykop
  • 1
@SoplicaTadeusz: a po co zlomiarzom zlom?
  • Odpowiedz
VaizardOmbre
VaizardOmbre
VaizardOmbre
18.06.2026, 07:51:41
  • 6
Jakieś ku*wa politechniki, AI, jakieś aplikacje prawnicze czy inne uprawnienia biegłego rewidenta, dzikie węże.
Lekarski i Porsche, a nie ( ͡° ͜ʖ ͡°).

#lekarz #medycyna #praca #programista15k #pracait
VaizardOmbre - Jakieś ku*wa politechniki, AI, jakieś aplikacje prawnicze czy inne upr...

źródło: IMG_6467

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MichuTop
MichuTop
MichuTop 18.06.2026, 07:59:38 via Wykop
  • 4
@paluszki_rybne: sprawdzałem te komentarze na FB i od obu tych grup. Dla tych starych bab lekarz to może być jedyny kontakt społeczny i autorytet, coś jak ksiądz na wsi 100 lat temu
  • Odpowiedz

1636

Oświadczenie majątkowe z 2022 losowego radnego lekarza, tu z Zielonej Góry.

Oświadczenie majątkowe z 2022 losowego radnego lekarza, tu z Zielonej Góry.

Uczcie się dzieci, olejcie inne zawody, które składają się tylko na lekarskie Bizancjum. 7 lat praktyki lekarskiej (w 2022): wynagrodzenie: 1.674.299 zł dieta radnego: 46.453 zł oszczędności: 2.000.000 zł nieruchomości: 12 średnia wartość: 435.416 zł

MichuTop
z
x.com
dodany: 13.06.2026, 21:41:52
  • 200
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowalposting
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
WscieklyIRozjuszonyManlet
WscieklyIRozjuszonyManlet
13.06.2026, 09:58:53
  • 0
#medycyna #lekarz #nfz #polityka #gornictwo #lekarski #konowalposting

KTO JEST WIEKSZĄ PIJAWKĄ

  • KONOWAŁ 54.4% (37)
  • GÓRNIK 45.6% (31)

Oddanych głosów: 68

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MichuTop
MichuTop
MichuTop 13.06.2026, 10:37:39 via Wykop
  • 0
@WscieklyIRozjuszonyManlet: konował jednak większa skala
  • Odpowiedz
MichuTop
MichuTop
MichuTop 10.06.2026, 21:28:49
  • 3
Dlaczego deweloperzy nie wpadli jeszcze na pomysł osiedli tylko dla medyków? Przecież to idealny pomysł, lekarze by rzucili się na te oferty i kupowaliby w nadmiarze chcąc oddzielić się od plebsu i koło zamachowe polskiej gospodarki by się domknęło: chołota/goje -> lekarze -> deweloperzy
#nieruchomosci #lekarz #medycyna
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mmmmmmmmmmmmmm
mmmmmmmmmmmmmm
10.06.2026, 21:33:46 via Wykop
  • 7
@MichuTop: lekarze maja domy, co ty p--------z
  • Odpowiedz
looznagooma
looznagooma
looznagooma
10.06.2026, 23:05:50 via Wypiek
  • 1
@MichuTop zapraszam do podkowy leśnej, co drugi u nas to lekarz
  • Odpowiedz
MichuTop
MichuTop
MichuTop 09.06.2026, 13:30:16
  • 13
Konował
Gościu dopiero rok na rezydenturze już przychód roczny rzędu 1,6 mln PLN to się w palę nie mieści jakie tam jest eldorado xd Do tego jeszcze jakieś stare baby będą komentowały, że to i tak mało, bo polityk kradnie, kafelkarz bierze 100zl na godzinę a ten gościu uczył się na studiach 6 lat zamiast 5. Naprawdę chyba lepiej by było, żeby ci co nie mają zdrowia do płacili z własnej kieszeni
MichuTop - Konował 
Gościu dopiero rok na rezydenturze już przychód roczny rzędu 1,6 ...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dr_Batman
dr_Batman
09.06.2026, 14:02:55 via Wykop
  • 11
@MichuTop: Bardzo wiarygodne; jakiś patus wrzuca na X fragment jakieś poufnej umowy, zeznania lub wniosku. Nie wiadomo kogo nie wiadomo za co.
  • Odpowiedz
Blaskun
Blaskun
09.06.2026, 15:37:18 via Wykop
  • 9
@dr_Batman: Wy to wszystko zrobilibyście poufne żeby krzyczeć, że głodowe stawki macie. Najgorszy konował żyje jak pączek w maśle, więc nie rób fikołów xD
  • Odpowiedz
MichuTop
MichuTop
MichuTop 08.06.2026, 11:23:56
  • 1
#nieruchomosci #gielda #inwestycje

W co inwestować nadmiar gotówki?

  • Pierwsze mieszkanie z kredytem w top 5 30.1% (44)
  • Globalny etf 51.4% (75)
  • Obligacje 12.3% (18)
  • Inne (podaj w kom) 6.2% (9)

Oddanych głosów: 146

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dervorin
Dervorin
08.06.2026, 11:27:20 via Wykop
  • 6
@MichuTop: brakuje opcji xtb ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Fattek
Fattek
08.06.2026, 11:46:31 via Wykop
  • 4
@MichuTop: etf + obligi
  • Odpowiedz
MichuTop
MichuTop
MichuTop 02.06.2026, 19:25:46
  • 0
Czy na UoP trzeba w ciągu roku wykorzystać minimum 14 dni wolnego pod rząd, czy w praktyce to martwy przepis?
#pracbaza #praca #pytanie #pracait
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

markhausen
markhausen
markhausen
02.06.2026, 19:26:32 via Wykop
  • 2
@MichuTop: 10.
  • Odpowiedz
goferek
goferek
02.06.2026, 19:32:31 via Wykop
  • 2
@MichuTop: pracodawca musi Ci umożliwić taki urlop. W praktyce, jeśli nie chcesz, to nie musisz go wykorzystywać w taki sposób.
  • Odpowiedz
MichuTop
MichuTop
MichuTop 28.05.2026, 18:50:16
  • 3
Przykro mi młodzi ludzie, ale poza #lekarski #medycyna i może #pielegniarstwo nie ma dobrej ścieżki kariery po studiach w 2026. Inaczej czeka was bród, smród, Hindusi, sranie do żwirku na trasie i generalnie p--------e życie, jeśli nie macie bogatych starych z dobrą firmą w spadku. Wybór należy do was, chociaż i tak za dużego nie macie
#studia #praca
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

berlinale
berlinale
berlinale
28.05.2026, 18:52:01 via Wypiek
  • 2
@MichuTop no to nie ma żadnej bo lekarzy czeka to co programistów :) mają teraz peak ale inflacja studentów medycyna w ostatnich latach jest wysoka
  • Odpowiedz
qba2004
qba2004
qba2004
28.05.2026, 20:44:58 via Wykop
  • 1
@Ten_spod_piatego: No widzisz. U mnie w powiatowym w Wielkopolsce jednak dominują auta budżetowych marek warte kilka, góra kilkanaście tysięcy złotych. No a Polska powiatowa raczej stanowi bardziej reprezentatywną część kraju, niż top 4 czy top 5.
  • Odpowiedz
MichuTop
MichuTop
MichuTop 13.05.2026, 15:03:44
  • 0
Co jest najlepszym sposobem na inwestycje w Polsce? Patrząc po tym kto ciągle rządzi, pierwsza opcja wydaje się najrozsądniejsza
#inwestowanie #gielda #inwestycje

W co inwestować oszczędności?

  • Zakup mieszkania w Top 5 na kredyt pod wynajem 28.7% (39)
  • Globalne ETF-y 59.6% (81)
  • Obligacje skarbowe 6.6% (9)
  • Lokaty/konta oszczędnościowe 5.1% (7)

Oddanych głosów: 136

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cytr0netx99
cytr0netx99
13.05.2026, 15:05:38 via Wykop
  • 27
@MichuTop: microsoft corporation akcje, najlepiej dzwignia X3 (ticker MSFT) wszyscy z tagu polecaja -> 1 plus = 1 polecenie
  • Odpowiedz
assninja
assninja
13.05.2026, 15:42:15 via Wykop
  • 1
@MichuTop: Orlen, PZU i śmieciuchy
  • Odpowiedz
makamele
makamele
28.04.2026, 06:27:19
  • 18
onkolodzy po zbiorce latwoganga i korekcie swoich cennikow za 15 minut konsultacji

#lekarz #lekarski #latwogang
makamele - onkolodzy po zbiorce latwoganga i korekcie swoich cennikow za 15 minut kon...

źródło: 148800-fineart-3

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MichuTop
MichuTop
MichuTop 28.04.2026, 19:29:21 via Wykop
  • 0
@makamele: hahah, tak będzie
  • Odpowiedz

6

Wraca urlop regeneracyjny. 3 miesiące płatnego wolnego

Należymy do najbardziej zapracowanych narodów w Unii Europejskiej, pracując średnio ponad 40 godzin tygodniowo. Więcej od nas pracują tylko Grecy (41 godzin).

tomasz-cilos
z
biznes.wprost.pl
dodany: 23.04.2026, 07:44:15
  • 9
  • #
    praca
  • #
    pracbaza
  • #
    korposwiat
  • #
    pracait
  • #
    pieniadze
  • #
    polska
MichuTop
MichuTop
MichuTop 23.04.2026, 08:15:50 via Wykop
  • 0
Praca czyni wolnym, do roboty na Żyda/Janusza robaki
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Stulejman_Beznadziejny
Stulejman_Beznadziejny
22.04.2026, 16:42:20
  • 1
Czy 100 zł (słownie: sto złotych) brutto podwyżki po prawie 2 latach pracy to dobry powód do zmiany roboty? Niedługo u mnie w pracy okres podwyżkowy. Nieoficjalnie dowiedziałem się, że moja kierowniczka dostała 500 zł brutto na podwyżki dla całego zespołu. Jest nas 5, więc każdy z nas dostanie po stówie. Za 3 miesiące miną mi 2 lata pracy. To moja pierwsza podwyżka w tej firmie, rok temu nie łapałem się przez
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MichuTop
MichuTop
MichuTop 22.04.2026, 16:43:11 via Wykop
  • 11
@Stulejman_Beznadziejny: ciesz się że wgl masz jakąś podwyżkę i robota jest
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 21
  • Strona 1 z 21
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 20.12.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 26.03.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking