Czyli Emil Jędrzejewski wczoraj w audycji Kanał Zero formułuje bardzo poważne oskarżenia w bardzo medialnej sprawie nie przedstawiając przy tym żadnych dowodów na ich poparcie. Dodatkowo ma oczywisty interes w tym, aby oczernić szpital - spór o zapłatę kwoty ponad 500 000 PLN a także zarzuty ze strony szpitala odnośnie tego, że był cyt. "wpisywany na dyżury, których faktycznie nie pełnił, a także dopisywać się do procedur przeprowadzonych przez innych specjalistów"
Następnego dnia,
Następnego dnia,




















#lekarski #studia #lekarz100k