Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko125
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
slec22

slec22

Dołączył 3 lata i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 21023
  • Znaleziska 11266
  • Mikroblog 9757
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 16
Salido
Salido
wczoraj, 14:41:00
  • 3446
Minął 0. (z 67) dzień wakacji.

To już 8. edycja smutnej akcji wakacyjnego publikowania map śmiertelnych wypadków w wakacje.
Tak jak w ostatnich latach, postaram się codziennie wrzucać mapę, listę wypadków i statystyki pod tag #smiertelnewypadki (na ile pozwoli mi praca i inne obowiązki). Postaram się także porównywać liczby z tymi w poprzednim roku.

Kilka liczb z podsumowania wakacji 2025:
Salido - Minął 0. (z 67) dzień wakacji.

To już 8. edycja smutnej akcji wakacyjnego p...

źródło: 1-453841-52

Pobierz
  • 110
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slec22
slec22 wczoraj, 15:00:53 via Wykop
  • 2
@Salido:
Kurde to już?
  • Odpowiedz
slec22
slec22 przedwczoraj, 14:35:01
  • 1
#ryzen #pcmasterrace #gry #gaming #heheszki
5800x3d 10th Aniversary Edition be like:
No morle wyprzedał się w niecałe 5min...
slec22 - #ryzen #pcmasterrace #gry #gaming #heheszki
5800x3d 10th Aniversary Edition ...

źródło: andItsGone

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slec22
slec22
Autor
przedwczoraj, 15:01:09 via Wykop
  • 1
@10129:
Na morele startował z 1590zł ja kupowałem jedną z ostatnich sztuk i cena zdążyła podskoczyć do 1674zł
  • Odpowiedz
slec22
slec22
Autor
przedwczoraj, 15:08:06 via Wykop
  • 0
@BoneOO:
Musieli teraz rzucić bo przez cały dzień nie było
  • Odpowiedz
slec22
slec22
Autor
przedwczoraj, 19:03:26 via Wykop
  • 1
@BoneOO: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
slec22 - @BoneOO: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: andItsGone

Pobierz
  • Odpowiedz
slec22
slec22
Autor
przedwczoraj, 21:44:38 via Wykop
  • 0
@majk3l: Mam 9070XT wiec akurat karta graficzna to przez najblizsze kila lat nie moj problem xd
  • Odpowiedz

23

PGE, Orlen, Enea i Tauron pomogą odbudować ukraińską energetykę

PGE, Orlen, Enea i Tauron pomogą odbudować ukraińską energetykę

Ciekawe co może pójść nie tak? ( ʖ ) https://wykop.pl/link/7967363/prawo-po-naszej-stronie-a-nic-nie-mozemy-polska-firma-walczy-o-miliony-w-ukr

scottkar
z
rmf24.pl
dodany: przedwczoraj, 17:35:59
  • 11
  • #
    ukraina
  • #
    biznes
  • #
    wydarzenia
  • #
    polska
  • #
    informacje
slec22
slec22 przedwczoraj, 17:55:58 via Wykop
  • 15
Nasi to chyba lubią... jezu dlaczego nasze elity to takie prostytutki, czemu zawsze taka murzyńskość wobec wszystkich...
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

412

Google już testuje reakcje na cenzurę w Polsce

Google już testuje reakcje na cenzurę w Polsce

Google wprowadzając nowe funkcje testuje je na wybranej grupie szczęśliwców i tak się trafiło, że zostałem wylosowany do tej wspaniałej ankiety. Jestem po 40tce i mam konto na Google od przynajmniej 16tu lat pod swoim nazwiskiem. To jednak za mało dla wujaszka, aby stwierdzić, czy jestem dorosły. Po

Niebieski-Astronauta
z
wykop.pl
dodany: 19.06.2026, 15:23:44
  • 93
  • #
    cenzura
  • #
    dystopia
  • #
    digitalid
  • #
    agenda2030
  • #
    polityka
slec22
slec22 19.06.2026, 17:37:29 via Wykop
  • 300
K---a ale tu się zleciało obrońców zamordyzmu.

Autor ma 100% rację, takie praktyki google oraz banków są nieetyczne w wpieprzaniem się w naszą prywatność. Jechać z nimi.
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

259

Przyszycie guzika za 36 zł, suwak za stówę. Nowe krawieckie promocje w Żabce

Przyszycie guzika za 36 zł, suwak za stówę. Nowe krawieckie promocje w Żabce

Idziesz po chipsy, a wychodzisz z zacerowanymi spodniami? Żabka rozszerza usługi o krawiectwo i naprawę butów (w ramach woshwosh). O ile dostępność od 6:00 do 23:00 robi wrażenie, o tyle cennik ścina z nóg: 36 zł za przyszycie jednego guzika, 99 zł za wszycie suwaka i ponad 300 zł za renowację butów

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 16.06.2026, 07:48:52
  • 148
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
slec22
slec22 16.06.2026, 21:56:27 via Wykop
  • 6
@pomaranczowyogorek:
Kwiaty już są sprzedawane na święta np. dzień kobiet, dzień matki itd :)

58

Jestem Hiszpanem i przetłumaczyłem swoją grę na język polski.Jak wam się podoba?

Jestem Hiszpanem i przetłumaczyłem swoją grę na język polski.Jak wam się podoba?

Pochodzę z Hiszpanii i tworzę swoją pierwszą grę: symulator polityczny, w którym wcielasz się w rolę sztucznej inteligencji rządzącej światem. Dodałem język polski jako jeden z pierwszych dostępnych języków, ale nauczyłem się tylko jednego słowa po polsku (tego przekleństwa). Brzmi dobrze?

Blasckout
z
store.steampowered.com
dodany: 12.06.2026, 17:07:38
  • 19
  • #
    gry
  • #
    gamedev
  • #
    gryindie
  • #
    steam
  • #
    pcmasterrace
slec22
slec22 12.06.2026, 18:39:58 via Wykop
  • 0
@Blasckout:
Dodane do listy życzeń, jak będziesz robił rozdajo kluczy na wypoku to wołaj, albo jak udostępnisz demo :)

477

Globalny kryzys dzietności: 71% świata poniżej zastępowalności pokoleń

Globalny kryzys dzietności: 71% świata poniżej zastępowalności pokoleń

Był ostatnio wykop, że Polska wymiera najszybciej od dekad, ale problem jak się okazuje jest globalny! Aż 71% globalnej populacji żyje w krajach poniżej poziomu zastępowalności 2,1. Chiny mają 1.0, Indie 1.94, USA 1.62. Najwyższe w Afryce Subsaharyjskiej: Czad 5.94, Somalia 5.91, DR Konga 5.90.

matixrr
z
visualcapitalist.com
dodany: 11.06.2026, 22:49:06
  • 317
  • #
    swiat
  • #
    demografia
  • #
    dzieci
  • #
    europa
  • #
    zwiazki
  • #
    ekonomia
slec22
slec22 12.06.2026, 11:33:53 via Wykop
  • 15
@osetnik: Nie będzie, bez białego człowieka nie będzie wsparcia humanitarnego więc nie będzie co żreć. Murzynowo po fali głodu i wojen wróci do stanu default-> lepianek z gowna

341

Chińska fabryka produkująca nadwozia zabytkowych samochodów

Chińska fabryka produkująca nadwozia zabytkowych samochodów

Nagranie z chińskiej fabryki produkującej repliki nadwozi już nieprodukowanych samochodów. Wykorzystują między innymi skanowanie 3D i obrabiarki cyfrowe.

msuma
z
youtube.com
dodany: 06.06.2026, 17:14:26
  • 94
  • #
    motoryzacja
  • #
    technologia
  • #
    cnc
  • #
    skanowanie3d
  • #
    diy
  • #
    renowacja
slec22
slec22 07.06.2026, 15:35:10 via Wykop
  • 0
@Poczuj_Rurznice:
To zależy co się restauruje, w jakim było stanie przy zakupie i jaki chce się mieć efekt końcowy. Czy coś co wygląda na funkiel nówka z fabryki czy taki trochę gruz+

598

"Żydom wstęp wzbroniony"

Kto sieje wiatr, burzę zbiera. Artykuł o hotelu który odmówił przyjęcia gości z Izraela, oraz kłopotów z lądowaniem izraelskiego samolotu w Słowenii. Podejrzewam związek z wydarzeniami w Strefie Gazy, oraz wywołany nimi spadek uwielbienia dla Izraela w świecie.

JanPustostan
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 04.06.2026, 20:44:24
  • 81
  • #
    antysemityzm
  • #
    palestyna
  • #
    izrael
  • #
    strefagazy
slec22
slec22 05.06.2026, 06:42:16 via Wykop
  • 3
@Atabis:
nicht für jude ( ͡° ͜ʖ ͡°)

679

625 lekarzy w Polsce zarabia powyżej 100 tys. zł. "Rz" dotarła do wyliczeń

625 lekarzy w Polsce zarabia powyżej 100 tys. zł. "Rz" dotarła do wyliczeń

1,2 proc. lekarzy ze specjalizacją na kontrakcie zarabia brutto powyżej 100 tys. zł miesięcznie. Takich medyków jest w Polsce co najmniej 625. Kolejnych 49 specjalistów otrzymuje podobne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę.

Poludnik20
z
rp.pl
dodany: 03.06.2026, 11:31:54
  • 187
  • #
    szpital
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
  • #
    praca
  • #
    lekarz
  • #
    lekarze
slec22
slec22 03.06.2026, 13:54:58 via Wykop
  • 0
@N331: Niestety żaden prywaciaż nie będzie ci płacił za etat na którym ciebie nie ma, a do tego te 12-16h się sprowadza. Czyli lekarz robi prywatnie te 8h a państwowo to już jak na prawdę musi.
czlowiek_z_lisciem_na_glowie
czlowiek_z_lisciem_na_glowie
03.06.2026, 01:15:10
  • 2
To jakaś ściema czy to prawda z tym Legionem Orła Białego?

#historia #ukraina
czlowiekzlisciemnaglowie - To jakaś ściema czy to prawda z tym Legionem Orła Białego?...

źródło: 1500

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slec22
slec22 03.06.2026, 01:36:23 via Wykop
  • 0
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie:
Legion orła białego owszem istniał, ale podczas pierwszej wojny światowej…
  • Odpowiedz
JaNieGejJaPapiesz
JaNieGejJaPapiesz
02.06.2026, 13:23:53
  • 157
JaNieGejJaPapiesz

źródło: 1000005257

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slec22
slec22 02.06.2026, 15:19:28 via Wykop
  • 2
Ej @JaNieGejJaPapiesz: ktoś ci nasral do frytek
  • Odpowiedz

439

Microslop scamuje swoich klientów na Officie 2019 - Louis Rossman [Angielski]

Microslop scamuje swoich klientów na Officie 2019 - Louis Rossman [Angielski]

Skończyli licencję Office 2019 która miała być nielimitowana czasowo. Będzie was Microslop ruchał w dupę jak żadne inne korpo was nie wyruchało.

UczesanyPedryl
z
youtube.com
dodany: 31.05.2026, 10:52:34
  • 74
  • #
    miroslop
  • #
    komputery
  • #
    microsoft
  • #
    office
  • #
    oszukujo
  • #
    afera
slec22
slec22 31.05.2026, 14:27:32 via Wykop
  • 45
Dlatego jakiś czas temu przesiadłem sie na libreoffice, z office microslop mnie k-----a już brała gdy wpychali na siłę nowości…
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

qoop
qoop
30.05.2026, 22:29:58
  • 15
Koniec męki huopskiej #przegryw
qoop - Koniec męki huopskiej #przegryw

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slec22
slec22 31.05.2026, 00:06:19 via Wykop
  • 2
@garnuch40cm:
slec22 - @garnuch40cm:

źródło: hmmm

Pobierz
  • Odpowiedz
Arutam2002
Arutam2002
30.05.2026, 14:38:00
  • 34
#przegryw ja nigdy nie byłem i jestem prawiczkiem, ale taka w rzeczywistości nawet nie spojrzałaby na autystycznego truecwela. Patrzy na normików i oskich co mają pryczenie na zawołanie, nie dostrzegając(specjalnie) faktycznych trueceli
Arutam2002 - #przegryw ja nigdy nie byłem i jestem prawiczkiem, ale taka w rzeczywist...

źródło: b3ff91be30fd347f844e748f153b39feb4c495124bdb4bd80686627dbbc0eb81

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slec22
slec22 30.05.2026, 17:59:15 via Wykop
  • 0
@Fjubens:
Kolega zapomniał że brzydkich to one nie uważają nawet za ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) wedle wykładni tagu #przegryw
  • Odpowiedz
lubie-sernik
lubie-sernik
30.05.2026, 14:51:56
  • 254
Kiedy wchodzisz do sklepu a sklep poje*ało i są same dziwne produkty.

Sorry za spam dzisiaj na #sernikpodrozuje ale to pierwszy dzień w Azji xD i @matixrr mnie okrzyczał, że nie taguje wpisów xD

Cały czas zadaje sobie pytanie "co ja tu robię? xD"
lubie-sernik - Kiedy wchodzisz do sklepu a sklep poje*ało i są same dziwne produkty.
...

źródło: 1000056608

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slec22
slec22 30.05.2026, 16:36:09 via Wykop
  • 1
@lubie-sernik:
Jak pierwszy dzień w Azji? To ty nie pracowałeś w jakiejś fabryce w Japonii kiedyś ?
  • Odpowiedz

515

Ograniczenie konsumpcji prowadzi do wolności

Ograniczenie konsumpcji prowadzi do wolności

Tomek Kopyra brutalnie o dzisiejszym konsumpcjonizmie.

SoLUffka
z
youtube.com
dodany: 26.05.2026, 15:12:08
  • 191
  • #
    tomekkopyrazblogublogkopyracom
  • #
    kopyra
  • #
    praca
  • #
    pracbaza
  • #
    korposwiat
  • #
    pieniadze
slec22
slec22 26.05.2026, 23:20:48 via Wykop
  • -1
Najpierw to trzeba zarabiać tyle żeby było z czego oszczędzać. Statystyki jednak pokazują że większość z nas oscyluje aktualnie w granicach minimalnej. Żeby inwestować, rozwijać się, robić szkolenia trzeba mieć kapitał, którego ktoś pracujący za minimum i wynajmując klitkę od landlorda mieć nie będzie.
  • 12
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

481

Dyplom MBA, 30 lat doświadczenia, wysłane 200 CV i cisza. Dramat pokolenia 50+

Dyplom MBA, 30 lat doświadczenia, wysłane 200 CV i cisza. Dramat pokolenia 50+

Rynek pracy starzeje się szybciej, niż wielu pracodawców chce to dostrzec. Choć osoby 50+ już dziś stanowią nawet jedną trzecią aktywnych zawodowo Polaków, wielu z nich mimo doświadczenia i kompetencji zderza się z milczeniem po wysłaniu CV.

VoxClamantisInDeserto
z
bankier.pl
dodany: 15.05.2026, 14:37:30
  • 263
  • #
    praca
  • #
    polska
  • #
    wykop50plus
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    spoleczenstwo
slec22
slec22 16.05.2026, 14:38:05 via Wykop
  • 2
@Zarbo:
Wracamy do czasów późnego Tuska z początku drugiej dekady tego wieku. Kto wtedy szukał pracy doskonale pamięta analogiczna sytuację :)

584

Szwecja sprzedaje Ukrainie ponad 100 Gripenów lepszych od F-16

Szwecja sprzedaje Ukrainie ponad 100 Gripenów lepszych od F-16

Chodzi o model JAS 39 Gripen. Pod wieloma względami są one lepsze niż dostarczone do tej pory F-16. Np. zapewniają unikalną możliwość startu i lądowania z improwizowanych pasów startowych. Eksperci oceniają również że stosunek możliwości do ceny jest tu lepszy od F-35.

Poludnik20
z
tech.wp.pl
dodany: 09.05.2026, 12:20:54
  • 172
  • #
    ukraina
  • #
    szwecja
  • #
    wojna
  • #
    lotnictwo
  • #
    uzbrojenie
  • #
    mysliwce
slec22
slec22 09.05.2026, 18:03:25 via Wykop
  • 6
Zawsze jak czytam takie wypociny to mną trzęsie. Lepsze w czym? Co znaczy lepsze? Że większy zasięg? Że więcej uzbrojenia wezmą? Lepsza awionika?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

340

Pułapka w Poznaniu! Zrobili ślepą ulicę z podwójną ciągłą do samej barierki

Pułapka w Poznaniu! Zrobili ślepą ulicę z podwójną ciągłą do samej barierki

Cześć Mirki i Mirabelki! Chciałem Wam pokazać, jak się projektuje inżynierię ruchu w Poznaniu (konkretnie Rataje).

nabla-delta
z
wykop.pl
dodany: 06.05.2026, 21:19:32
  • 154
  • #
    polskiedrogi
  • #
    konfitura
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    poznan
  • #
    poznanmiastodoznan
  • #
    panstwozdykty
slec22
slec22 07.05.2026, 00:30:48 via Wykop
  • 127
Egzaminatorzy WORD lubią to :D
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >
  • "Realista z nutą buntownika" -> mirkoprofil.net

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 24.09.2023

    Komentator
  • Rocznica
    od 14.05.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking