Jeżeli stoi sobie okazałe bezpańskie drzewo z dorodnymi owocami to oczywistym jest, że wszyscy się tam rzucą i będą jeść bez opamiętania. Nikt terenu nie ogrodzi i będzie dbać by to sobie rosło długo i dawało owoce systematycznie.
Prywatny system ma oczywiście swoje wady ale państwowy ma dokladnie te same i dodatkowo wady systemu państwowego, czyli brak odpowiedzialnosci, upolitycznienie, kolesiostwo, biurokracja, brak
















![Afrobiker - #polityka #tusk
Chryste panie Tuskowi się wrotki odpieły └[⚆ᴥ⚆]┘
„Nawet...](https://wykop.pl/cdn/c3201142/91d2be7000aff2c2787fdb9a9b1a02f570e73a27a0d1bb7803af48b97f490387,w400.jpg?author=Afrobiker&auth=a399cb95847c729fc52480d347fe0175)




Teraz już nieaktualne bo recepty sa elektroniczne ale przecież takie byle jak odręcznie napisana nazwa mogła mocno namieszać, aptekarz mógł źle odczytać i pacjent zażywać błędny lek, który mogł mu znacznie zaszkodzić.