Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
thomcios

thomcios

Dołączył 8 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 17794
  • Znaleziska 6632
  • Mikroblog 11162
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 12

2300

Deweloper chwali się że 90% nabywców na ich apartamenty to medycy

Deweloper chwali się że 90% nabywców na ich apartamenty to medycy

Nano recepta inwestycyjna oferta specjalna dla środowiska medycznego. W odpowiedzi na te potrzeby stworzyliśmy ofertę inwestycyjną, która w ostatnim czasie cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród lekarzy. W minionym miesiącu aż 90% nabywców Nano Apartamentów to osoby związane z branżą medyczną

airaG
z
tppi.pl
dodany: wczoraj, 11:43:25
  • 111
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    nfz
thomcios
thomcios wczoraj, 13:35:23 via Wykop
  • 2
@fremmm: Komunizm był skutkiem pierwszej rewolucji przemysłowej.
thomcios
thomcios wczoraj, 22:24:44 via Wykop
  • 0
@Albert_Einstein: "Chociaż pojęcia komunizmu zaczęto używać dopiero latach 40. XIX wieku, wywodzi się z łacińskich communis, co oznacza "wspólne", Wynika z tego, że obraz społeczeństwa, które można uznać za komunistyczne, sięga IV wieku p.n.e. W idealnym stanie opisanym w Państwie Platona rządzący poświęcają się służeniu interesom całej społeczności. Inne wczesne wizje komunizmu czerpały inspirację z religii. Pierwsi chrześcijanie praktykowali komunizm zarówno jako formę solidarności, jak i sposób wyrzeczenia się dóbr

931

Polska powinna postawić na medyczną AI, zanim zabraknie lekarzy

Polska powinna postawić na medyczną AI, zanim zabraknie lekarzy

Pacjenci coraz częściej oceniają empatię sztucznej inteligencji wyżej niż realnych lekarzy, a poziom błędów wyspecjalizowanych modeli medycznych spada do pojedynczych cyfr. Autor przekonuje, że to państwo, a nie korporacje, powinno odpowiadać za wdrożenie AI w polskiej medycynie.

real_scoria
z
innpoland.pl
dodany: wczoraj, 12:09:18
  • 139
  • #
    medycyna
  • #
    ai
  • #
    polska
  • #
    technologia
  • #
    zdrowie
  • #
    lekarze
thomcios
thomcios wczoraj, 20:41:34 via Wykop
  • 0
po co stawiać na AI jak AGI już za tydzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

czerwonykomuch
czerwonykomuch
21.06.2026, 19:16:05
  • 612
Jak czytam te wasze wysrywy tutaj, to zaczynam zauważać, że do części z was zupełnie nie dociera, że

TO NIE POLSKA JEST KLIENTEM UKRAINY, TYLKO UKRAINA - POLSKI.

Ukraina jest fantomowym państwem istniejącym wyłącznie dzięki zachodniej (europejskiej) kroplówce z gospodarką wielkości polskiego miasta wojewódzkiego.

Tymczasem
czerwonykomuch - Jak czytam te wasze wysrywy tutaj, to zaczynam zauważać, że do częśc...

źródło: IMG_2597

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thomcios
thomcios 21.06.2026, 22:18:34 via Wykop
  • 1
@SuperZenek: https://www.rp.pl/biznes/art44668591-polscy-przedsiebiorcy-apeluja-o-koniec-sporu-z-ukraina-zniszczy-kapital-zaufania ciekawe rzeczy piszesz. xD
  • Odpowiedz

26

Czy AI utrzyma tę samą twarz? 10 modeli, jeden bohater, 4 sceny

Czy AI utrzyma tę samą twarz? 10 modeli, jeden bohater, 4 sceny

Każdy model i jego cztery sceny osobno.

Nolanpl
z
promptowy.com
dodany: 21.06.2026, 08:32:59
  • 5
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    ai
  • #
    technologia
  • #
    chatgpt
  • #
    ciekawostki
  • #
    heheszki
thomcios
thomcios 21.06.2026, 18:43:16 via Wykop
  • 1
ai slop
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

thomcios
thomcios 21.06.2026, 21:41:04 via Wykop
  • 0
@AnonymousDev: mózg Ci wyprało, że patrząc na monitor i wygenerowane obrazki nie widzisz jak bardzo są sztuczne?

421

Ostre słowa Krzysztofa Bosaka o Ukrainie. "To, co robicie, jest obrzydliwe"

Krzysztof Bosak dobrze ocenia decyzję o odebraniu Orderu Orła Białego Wołodymyrowi Zełenskiemu. W jego opinii "Ukraina gloryfikuje tych, którzy kierowali ludobójstwem". To jest obrzydliwe i Ukrainie, rządowi w Kijowie, trzeba to wprost mówić ocenił w rozmowie z Polsat News.

Car_Roman
z
onet.pl
dodany: 21.06.2026, 11:35:04
  • 126
  • #
    bosak
  • #
    konfederacja
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    ukraina
thomcios
thomcios 21.06.2026, 19:51:33 via Wykop
  • -43
Nie interesują mnie słowa wypowiadane przez polityków lobbujących za Rosją.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

thomcios
thomcios 21.06.2026, 20:15:27 via Wykop
  • -13
@Pomorski_Wilk: mądrym dla przygłupów
thomcios
thomcios 21.06.2026, 20:16:14 via Wykop
  • -15
@Edzik123: to nie ten kraj przygłupie

3148

Oświadczenie lekarza z Zawiercia

Oświadczenie lekarza z Zawiercia

5,5 mln zł przychodu, całą KAMIENICĘ, dom, 6 "mieszkań" i 2,6 mln zł środków pieniężnych. W niedużym mieście!

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 21.06.2026, 10:38:31
  • 266
  • #
    polska
  • #
    zawiercie
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarski
  • #
    lekarz100k
  • #
    zarobki
thomcios
thomcios 21.06.2026, 11:40:59 via Wykop
  • -4
Są gdzieś informacje czy tą kamienicę nabył samodzielnie czy może w spadku? Mam kumpla lekarza, którego ojciec ma kamienicę w centrum miasta ale nie jest możliwe żeby sam ją nabył (kumpel).
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1162

Trzaskowski nie chciał się spotkać z sygnalistą ws. afery szpitalnej!

"Prezydent Warszawy odpowiedział, że nie ma czasu się spotkać i poprosili żeby tę kwestię (Kacprzyka) mu napisać, lekarz napisał a 2 miesiące później został zwolniony

Hirch
z
x.com
dodany: 19.06.2026, 13:26:42
  • 121
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    afera
  • #
    polityka
  • #
    lekarz100k
  • #
    lekarz
thomcios
thomcios 19.06.2026, 21:04:07 via Wykop
  • -6
@red_right_hand: ja bym się tak nie cieszył na twoim miejscu, zatopione KO to jeszcze większe poparcie dla pisu i ich wałów.

2426

Nawet 350 000 zł/miesiąc. Tyle zarobił z pieniędzy podatników najdroższy lekarz

Nawet 350 000 zł/miesiąc. Tyle zarobił z pieniędzy podatników najdroższy lekarz

Najwyższe pojedyncze faktury wystawione przez lekarzy zatrudnionych w publicznej ochronie zdrowia opiewają na 300-350 tys. zł miesięcznie - dowiedziała się "Rz". Zbierająca dane agencja niedługo zacznie gromadzić informacje o zarobkach po numerze PESEL, ale w przepisach jest luka, która pozwala na u

hitxol
z
rp.pl
dodany: 19.06.2026, 15:30:59
  • 205
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
  • #
    polska
  • #
    lekarz
  • #
    afera
  • #
    konowalposting
thomcios
thomcios 19.06.2026, 20:59:06 via Wykop
  • -2
@vanquin: Czyli na kogo głosować? Bo już chyba nic nie zostało.

388

Afera z nowym Jaecoo 8. Dynamica Kraków odmawia naprawy auta

Chciałbym ostrzec wszystkich, którzy rozważają zakup nowego samochodu marki JAECOO lub OMODA, a w szczególności zakupy w salonie Dynamica w Krakowie (ul. Wadowicka 3). Kupiłem fabrycznie nowe Jaecoo 8 (rok produkcji 2026). Samochód miał być bezpiecznym, komfortowym autem dla rodziny. Niestety, w au

mieczyslaw-straczek
z
wykop.pl
dodany: 15.06.2026, 12:46:59
  • 198
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    jaecoo
  • #
    omoda
  • #
    prawo
  • #
    krakow
thomcios
thomcios 15.06.2026, 20:33:17 via Wykop
  • -3
Nie bez powodu mój kolega broker samochodowy mówi, że klienci chińczyków nie należą do najmądrzejszych. NIE MA NIC ZA DARMO.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

thomcios
thomcios 15.06.2026, 20:41:40 via Wykop
  • 2
@eSUBA94: Jak marka zniknie z rynku to lepiej po cześci jechać do Berlina niż do Pekinu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Anthropic wyrasta na najcenniejszy startup sztucznej inteligencji

Anthropic wyrasta na najcenniejszy startup sztucznej inteligencji

Anthropic wyrasta na najcenniejszy start-up AI-owy na świecie, z wyceną sięgającą niemal biliona dolarów. Firma rodzeństwa Daria i Danieli Amodeich wyprzedza OpenAI pod względem przychodów, popularności wśród firm i w świecie programistów

Poludnik20
z
forbes.pl
dodany: 15.06.2026, 06:11:43
  • 4
  • #
    technologia
  • #
    anthropic
  • #
    darioamodeich
  • #
    danielaamodeich
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
thomcios
thomcios 15.06.2026, 16:43:12 via Wykop
  • 1
Forbes nie nadaje się nawet do podcierania d--y.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

cheture
cheture
12.06.2026, 08:43:59
  • 618
ależ tam się życie musi toczyć wewnątrz
cheture - ależ tam się życie musi toczyć wewnątrz

źródło: IMG_6506

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thomcios
thomcios 12.06.2026, 11:33:27 via iOS
  • 0
@cheture: galbani to śmietnik polecam OSM Skierniewice
  • Odpowiedz

1503

Luksusowe porsche i 1,6 mln zł dochodu. Burza wokół majątku lekarza.

Luksusowe porsche i 1,6 mln zł dochodu. Burza wokół majątku lekarza.

Dawid Kacprzyk jest radnym w warszawskim Ursusie i lekarzem. Usłyszała o nim cała Polska.

Oko_Spawacza
z
msn.com
dodany: 11.06.2026, 18:18:36
  • 224
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz
  • #
    polska
  • #
    zarobki
  • #
    finanse
thomcios
thomcios 11.06.2026, 21:46:23 via Wykop
  • -2
@mvmxks: ale od Porsche to ty odbij
thomcios
thomcios 11.06.2026, 21:56:34 via Wykop
  • -1
@mvmxks: Typie, lepiej czasy na nurburgringu posprawdzaj a później pisz jakieś wysrywy.
thomcios
thomcios 11.06.2026, 22:04:14 via Wykop
  • 0
@mvmxks: Nie no na prawdę dziwne, że państwo prowadzące wojnę zaangażowało firmę motoryzacyjną do produkcji broni.
thomcios
thomcios 12.06.2026, 00:45:35 via Wykop
  • 1
@mvmxks: Jeszcze dopisz, że w aptekach w Oświęcimiu powinien być zakaz kupowania leków Bayera pod karą więzienia.
thomcios
thomcios 12.06.2026, 10:37:40 via Wykop
  • 0
@mvmxks: Pochwalam totalitaryzm bo lubię markę Porsche za ich osiągnięcia technologiczne. Ty się nadajesz do Choroszczy.
BlackpillMonster
BlackpillMonster
11.06.2026, 08:34:07
  • 217
Bieda umysłowa polskich programistów na jednym obrazku.

Typ zarobił pieniądze i co robi? To, co każdy biedak, któremu pierwszy raz w życiu coś zostało na koncie: natychmiast to p----------a. Bo pieniądze biedaka parzą w ręce. Muszą być wydane, pokazane, obfotografowane w garażu podziemnym i rozesłane znajomym w DMach razem ze specyfikacją odmawianą jak różaniec: skóry nappa, noktowizor, harman kardon, grzanie przód tył. Amen.

A teraz popatrzcie na lekarza i prawnika. Zawody, w których pieniądz
BlackpillMonster - Bieda umysłowa polskich programistów na jednym obrazku.

Typ zarob...

źródło: cea72c167f408801527742e4f7985153564fb2818b1ef55660bfe8b04cc50183

Pobierz
  • 94
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thomcios
thomcios 11.06.2026, 19:50:44 via Wykop
  • 0
@barber-barberski: możesz coś więcej napisać na ten temat? Albo jakieś źródło?
  • Odpowiedz

2622

29 letni Radny KO Dawid Kacprzyk zarobił jako lekarz w rok 1.6 miliona zł

Dawid w 2024 powiedział, że przyjmuje tylko na NFZ i nie realizuje wizyt prywatnych. Działacz Koalicji Obywatelskiej w kampanii mówił, że konieczne jest zwiększenie nakładów finansowych na służbę zdrowia xD

ubijakitopiel
z
x.com
dodany: 10.06.2026, 09:57:35
  • 259
  • #
    bekazpo
  • #
    nfz
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz
  • #
    polityka
thomcios
thomcios 10.06.2026, 13:10:23 via Wykop
  • 7
Kumpel anestezjolog (93') mówił mi, że byłby w stanie wyciągnąć 100k na rękę miesięcznie ale nie miałby wolnego czasu. Także chyba jest to możliwe.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Shaun_x_Boswell
Shaun_x_Boswell
10.06.2026, 07:16:47
  • 132
Czy kogoś p------o? 70+k za 10 letnią furę? XD

Rynek samochodów jest patologiczny.

Za te pieniądze na spokojnie kupujecie Audi A4, BMW 3 a nawet i 5 widziałem, Merca klasy C - wszystko podobne roczniki.

Nie
ShaunxBoswell - Czy kogoś p------o? 70+k za 10 letnią furę? XD 

Rynek samochodów jes...

źródło: image

Pobierz
  • 105
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thomcios
thomcios 10.06.2026, 12:11:53 via Wykop
  • 0
@goferek: Tak i kierownice w Mazdach 6 poprzecierane po 15k kilometrów. Może te generacje o których mówi op, były jeszcze mechanicznie całkiem bezawaryjne ale nowe to tragedia. CX60 za 270k z szarpiącą skrzynią biegów i tańczących zawieszeniem z tyłu w zakrętach he he.
  • Odpowiedz

345

Astronauci ISS dostali natychmiastowy rozkaz ewakuacji

Pokaż treści 18+

Astronauci ISS dostali natychmiastowy rozkaz ewakuacji

Na ISS ogłoszono alarm przez gwałtownie rosnący wyciek powietrza w rosyjskim module. NASA kazała czterem członkom załogi wejść do Crew Dragona w skafandrach. Rosjanie próbowali ciąć konstrukcję piłą, co doprowadziło do wstrzymania napraw.

Nick7C5
z
informacje.wp.pl
dodany: 05.06.2026, 20:29:39
  • 93
  • #
    iss
  • #
    nasa
  • #
    kosmos
  • #
    awaria
  • #
    roskosmos
  • #
    wyciek
thomcios
thomcios 05.06.2026, 23:06:03 via Wykop
  • 1
ruskie to nawet zaraza tam gdzie nie ma życia - w kosmosie
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

37

AI wprost pożera otoczenie. Niepokojący raport.

Centra danych obsługujące sztuczną inteligencję będą do 2030 roku zużywać tyle wody, ile wynoszą roczne potrzeby domowe 1,3 miliarda ludzi. Zapotrzebowanie obiektów na energię elektryczną potroi się - wynika z raportu naukowców z Uniwersytetu Narodów Zjednoczonych (UNU).

thomcios
z
tvn24.pl
dodany: 05.06.2026, 23:05:38
  • 17
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    datacenter
  • #
    technologia
  • #
    ekologia
  • #
    srodowisko
thomcios
thomcios 03.06.2026, 21:14:11
  • 0
Dudek jeńców nie bierze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#dudekohistorii #antonidudek #inpost #paczkomaty #kapitalizm #brzoska #podatki
thomcios - Dudek jeńców nie bierze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#dudekohistorii #antonidudek #inpost...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-3 o 23.12.31

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thomcios
thomcios
Autor
03.06.2026, 21:37:11 via Wykop
  • 0
@domp12: jak zagłębisz się w cały kontekst wypowiedzi Brzoski to chodzi mu o to, że Polska jest trudna do prowadzenia biznesu a Francja wita go z otwartymi ramionami. Ciekawe czy we Francji będzie mógł zatrudniać kurierów na b2b.
  • Odpowiedz
andrzejdragan
andrzejdragan
03.06.2026, 13:11:26
  • 2939
Cześć,
nazywam się Andrzej Dragan, jestem fizykiem teoretykiem. Lewą ręką zajmuję się też fotografią i filmem, a w poprzednim tysiącleciu aktywnie działałem na amigowej demoscenie. 24. czerwca o 18:00 odbędzie się AMA z moim udziałem, na które Was serdecznie zapraszam. Od jakiegoś czasu robię co mogę, żeby ograniczać swoją obecność w publicznym obiegu, ale dla użytkowników Wykopu chętnie się z tego wyłamię, więc gdybyście mieli ochotę podyskutować, będę do Waszej dysproporcji
  • 304
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thomcios
thomcios 03.06.2026, 21:26:13 via Wykop
  • 0
@andrzejdragan: Ile zarobiłeś na byciu "ekspertem" od AI i sianiu paniki, że będzie koniec świata?
  • Odpowiedz
MYexodus
MYexodus
MYexodus
31.05.2026, 14:48:47
  • 245
Czemu polska prawica nie jest w stanie wytwarzać żadnych dzieł kultury? Jakiekolwiek filmy, muzyka, spektakle teatralne, no wszystko dosłownie jest robione przez ludzi uznawanych szeroko za lewicę/libków. Praktycznie żaden przykład mi do głowy nie przychodzi oprócz niesławnego filmu "Smoleńsk" i ewentualnie mszy w kościele.

Prawica nie jest wstanie tworzyć kultury.

#polityka
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thomcios
thomcios 31.05.2026, 20:31:57 via iOS
  • 0
@MYexodus: Może Zenek? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 15
  • Strona 1 z 15
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 02.09.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 16.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 07.05.2020

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking