Kraków szuka 12-letniej Elżbiety. Są nowe zdjęcia. "Będziemy podrywać śmigłowiec

W sobotę od samego rana w Krakowie wznowiono poszukiwania 12-letniej Elżbiety Wojtackiej. W akcję zaangażowana jest m.in. policja i straż pożarna. Dziewczynka zaginęła w czwartek. "- Jest szansa na to, że dziewczynka gdzieś po prostu przycupnęła, skryła się w jakimś pustostanie"
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #

















