Nowy domek, stan surowy zamknięty, aktualnie mam robioną instalację wod/kan, ale chciałbym zrobić ocieplenie podłogi na poddaszu używając wełny mineralnej i do tego położyć płyty osb na poddaszu na podłodze.
Czy mogę to zrobić przed wylewką, która będzie anhydrytowa, która będzie na parterze?
Wylewka będzie robiona pod koniec lipca czyli jak będą upały, to cały czas mogę w ciągu dnia














źródło: temp_file3432145863218951874
Pobierz