Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko102
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
1KnSsUwjJE8pRmLYs7hmpqAqzPGekhFNaC

1KnSsUwjJE8pRmLYs7hmpqAqzPGekhFNaC

Dołączył 9 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 11319
  • Znaleziska 3076
  • Mikroblog 8243
  • Obserwujący 11
  • Obserwowane 97
wfyokyga
wfyokyga
22 godz. i 8 min temu
  • 955
wfyokyga

źródło: temp_file3432145863218951874

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1KnSsUwjJE8pRmLYs7hmpqAqzPGekhFNaC
1KnSsUwjJE8pRmLYs7hmpqAqzPGekhFNaC 21 godz. i 49 min temu via Wykop
  • 5
@wfyokyga: W trójmieście te sam absurd z machaniem. Jakoś w poznaniu wystarczy ze stoisz na przystanku to kierowca podjedzie,
  • Odpowiedz
JoeBlade
JoeBlade
JoeBlade
przedwczoraj, 09:26:50
  • 0
Jeszcze raz zadam pytanie, bo wcześniej przez pisanie na telefonie i zmęczenie źle przekazałem informacje.
Nowy domek, stan surowy zamknięty, aktualnie mam robioną instalację wod/kan, ale chciałbym zrobić ocieplenie podłogi na poddaszu używając wełny mineralnej i do tego położyć płyty osb na poddaszu na podłodze.
Czy mogę to zrobić przed wylewką, która będzie anhydrytowa, która będzie na parterze?
Wylewka będzie robiona pod koniec lipca czyli jak będą upały, to cały czas mogę w ciągu dnia
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1KnSsUwjJE8pRmLYs7hmpqAqzPGekhFNaC
1KnSsUwjJE8pRmLYs7hmpqAqzPGekhFNaC przedwczoraj, 21:16:11 via Wykop
  • 0
@JoeBlade: Tak, daj wełne na sznurkach pod tym osb. Ocieplenie dachu swoją drogą. Po zrobieniu wylewki przez pare dni się nie wietrzy żeby spokojnie związała. Dopiero później otwierasz okna. Więc lepiej te płyty zrobić po wylewkach.
  • Odpowiedz
1KnSsUwjJE8pRmLYs7hmpqAqzPGekhFNaC
1KnSsUwjJE8pRmLYs7hmpqAqzPGekhFNaC wczoraj, 11:14:03 via Wykop
  • 0
on leje anhydryt a nie zwykła wylewkę robi, obowiązują inne zasady.


@ksiak: Wszedzie piszą, ze po 2-3 dniach od wylania anhydrytu zaczyna sie wietrzyć. No to chyba się zgadza z tym co napisałem, że po paru dniach...
  • Odpowiedz
1KnSsUwjJE8pRmLYs7hmpqAqzPGekhFNaC
1KnSsUwjJE8pRmLYs7hmpqAqzPGekhFNaC przedwczoraj, 21:26:45
  • 0
https://www.youtube.com/watch?v=Ug8I-1NjRPk

#67 #mango #musztarda #skibidi #essa #szponcic #sigma #heheszki #mlodziezowesloworoku
1KnSsUwjJE8pRmLYs7hmpqAqzPGekhFNaC - https://www.youtube.com/watch?v=Ug8I-1NjRPk

#67...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

s3kator
s3kator
s3kator
przedwczoraj, 10:35:23
  • 2
#gielda #zloto #srebro

Skup w tavex poniżej 15tys. Ciekawe na ile lat się zablokowali ci który braki na górce :D
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1KnSsUwjJE8pRmLYs7hmpqAqzPGekhFNaC
1KnSsUwjJE8pRmLYs7hmpqAqzPGekhFNaC przedwczoraj, 20:46:15 via Wykop
  • 0
11tyś


@s3kator: tyś tyś
  • Odpowiedz
1KnSsUwjJE8pRmLYs7hmpqAqzPGekhFNaC
1KnSsUwjJE8pRmLYs7hmpqAqzPGekhFNaC przedwczoraj, 20:47:51 via Wykop
  • 1
Złoto wróci do poziomu 5500 USD jeszcze w tym roku... lub najpóźniej do połowy przyszłego.


@Griev: @Przypomnienie za rok
  • Odpowiedz
sikpi
sikpi
przedwczoraj, 19:38:04
  • 79
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1KnSsUwjJE8pRmLYs7hmpqAqzPGekhFNaC
1KnSsUwjJE8pRmLYs7hmpqAqzPGekhFNaC przedwczoraj, 20:34:41 via Wykop
  • 11
@sikpi: Zostaw ten 5e. Potem zamów internet 8Gb, kup sobie karte 10Gb, podłącz dedykowanym super kabelkiem do routera orange i zmierz prędkość, żeby później nie obwiniać tego 5e, bo będzie identycznie.
  • Odpowiedz

693

Rząd chce weryfikacji wieku w internecie i rejestru blokowanych domen

Pokaż treści 18+

Rząd chce weryfikacji wieku w internecie i rejestru blokowanych domen

Rząd przyjął projekt ustawy o obowiązkowej weryfikacji wieku. W projekcie jest EUDI Wallet i rejestr domen blokowanych przez operatorów. To nie jest tylko "ustawa o porno", ale fundament pod internet z bramkami wieku, blokadami i cyfrową przepustką.

crystal-cheney
z
x.com
dodany: 09.06.2026, 11:00:01
  • 126
  • #
    prywatnosc
  • #
    inwigilacja
  • #
    internet
  • #
    anonimowosc
  • #
    technologia
  • #
    prawo
1KnSsUwjJE8pRmLYs7hmpqAqzPGekhFNaC
1KnSsUwjJE8pRmLYs7hmpqAqzPGekhFNaC 10.06.2026, 11:11:31 via Wykop
  • 1
Zaczęło sie od blokowania stron hazardowych. No kto by sie spodziewał że pójdą dalej. Tusk jak zawsze dociąga śrubę, 0 zaskoczenia
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1KnSsUwjJE8pRmLYs7hmpqAqzPGekhFNaC
1KnSsUwjJE8pRmLYs7hmpqAqzPGekhFNaC 08.06.2026, 18:40:30
  • 0
Chce przebić się z pokoju na piętrze na strych aby pociągnąć tam kabel. Strop wykonany z drewna, jakieś belki, deski, płyty osb, ocieplenie, karton gips od spodu. Całość gruba na ok 50 cm. I teraz pytanie, czym to przewiercić? Bez problemu można kupić tak długie wiertła do betonu. A co w przypadku drewna?

#remontujzwykopem
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1KnSsUwjJE8pRmLYs7hmpqAqzPGekhFNaC
1KnSsUwjJE8pRmLYs7hmpqAqzPGekhFNaC
Autor
08.06.2026, 18:48:24 via Wykop
  • 0
@kalmaris: O bajer, dzięki! Głupi zapytałem zamiast poszukać najpierw. https://allegro.pl/oferta/wiertlo-do-drewna-18x600-mm-srubowe-swider-spiralne-lewis-6-katny-hex-45hrc-18362841345
  • Odpowiedz
1KnSsUwjJE8pRmLYs7hmpqAqzPGekhFNaC
1KnSsUwjJE8pRmLYs7hmpqAqzPGekhFNaC
Autor
08.06.2026, 18:52:05 via Wykop
  • 0
@Smarek37: No od dołu nie bo będę później musiał to załatać później ale tak myślałem żeby od góry tak zrobić
  • Odpowiedz
1KnSsUwjJE8pRmLYs7hmpqAqzPGekhFNaC
1KnSsUwjJE8pRmLYs7hmpqAqzPGekhFNaC
Autor
10.06.2026, 09:31:14 via Wykop
  • 0
@kalmaris: @EtatowyIdiota Zamówiłem kilka wierteł żeby podziałać w weekend. Widzę, że one wszystkie mają jakiś HEX. Domyślam się że większy niż ten do bitów, 10 mm?
  • Odpowiedz

745

Kupujesz słuchawki z funkcją. Serwis ją wyłącza. Rękojmia odrzucona XD

Kupujesz słuchawki z funkcją. Serwis ją wyłącza. Rękojmia odrzucona XD

Cześć Mirki i Mirabelki! Kupiłem słuchawki Sony WH-1000XM5 w Media Markt i złożyłem reklamację z tytułu rękojmi, bo urządzenie nie działało zgodnie z funkcjonalnością opisaną przez producenta. Słuchawki zaczęły same się wyłączać podczas użytkowania, mimo że były nadal używane i podłączone poprzez bl

ziomal1234
z
wykop.pl
dodany: 09.06.2026, 16:48:19
  • 179
  • #
    polska
  • #
    januszebiznesu
  • #
    uokik
  • #
    prawo
  • #
    bezprawnik
  • #
    wykopefekt
1KnSsUwjJE8pRmLYs7hmpqAqzPGekhFNaC
1KnSsUwjJE8pRmLYs7hmpqAqzPGekhFNaC 09.06.2026, 21:31:05 via Wykop
  • 5
Mam dokładnie te same słuchawki i potwierdzam, że czasem się z d--y wyłączają. Wydaje mi sie, że to jakiś błąd w firmware jest. Obserwuje to kiedy zaczynam tracić zasięg i czasem przerywają. Potrafią wtedy się wyłączyć i trzeba je włączyć przyciskiem. I nie jest to ich normalne zachowanie. Możesz wyjść poza zasięg i jak wrócisz to podłączają sie ponownie i dalej grają. Czasem zapominam ich wyłączyć jak wyłącze komputer i zostają włączone
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Noct
Noct
Noct
02.06.2026, 17:57:34
  • 36
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1KnSsUwjJE8pRmLYs7hmpqAqzPGekhFNaC
1KnSsUwjJE8pRmLYs7hmpqAqzPGekhFNaC 02.06.2026, 18:15:16 via Wykop
  • 11
@Noct: A kto zrobił zdjęcie? Koleżanka z która była?
  • Odpowiedz
1KnSsUwjJE8pRmLYs7hmpqAqzPGekhFNaC
1KnSsUwjJE8pRmLYs7hmpqAqzPGekhFNaC 29.05.2026, 21:43:52
  • 8
Sezon na kiszenie #ogorek oficjalnie uważam za rozpoczęty!

1KnSsUwjJE8pRmLYs7hmpqAqzPGekhFNaC - Sezon na kiszenie #ogorek oficjalnie uważam za r...

źródło: 20260529_233048

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1KnSsUwjJE8pRmLYs7hmpqAqzPGekhFNaC
1KnSsUwjJE8pRmLYs7hmpqAqzPGekhFNaC
Autor
29.05.2026, 23:02:11 via Wykop
  • 0
@ggs-hg: Dobre pytanie, chyba z przyzwyczajenia. Słyszałem teorie że warto przyciąć od strony kwiatu bo tam sie bakterie zbierają. No i też niektóre wychodziły puste w środku i zastanawiałem się czy to nie jest tak że zbierajacy się gaz tak je rozdyma.
  • Odpowiedz
1KnSsUwjJE8pRmLYs7hmpqAqzPGekhFNaC
1KnSsUwjJE8pRmLYs7hmpqAqzPGekhFNaC 29.05.2026, 21:54:25
  • 0
Jak wyjedziecie z tego miasta to faktycznie będziemy bliżej san francisco...

#b-------------c #poznan
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1KnSsUwjJE8pRmLYs7hmpqAqzPGekhFNaC
1KnSsUwjJE8pRmLYs7hmpqAqzPGekhFNaC
Autor
29.05.2026, 22:11:40 via Wykop
  • 2
@came_a_lot: Niee, wystarczyło okno uchylić i już uczestniczyłem. Na szczęście skończyli.
  • Odpowiedz
FPmaster
FPmaster
29.05.2026, 16:57:46
  • 3
#poznan czy w tym mieście obsranego gówna gdy odbywają się jakiekolwiek eventy to miasto na jakiś odcinkach musi zostać sparaliżowane bo inaczej się nie da? O co tu chodzi i dlaczego ZDM za każdym razem nie potrafi przewidzieć że duża ilość ludzi w jednym miejscu sparaliżuje komunikację drogową. #zalesie
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1KnSsUwjJE8pRmLYs7hmpqAqzPGekhFNaC
1KnSsUwjJE8pRmLYs7hmpqAqzPGekhFNaC 29.05.2026, 21:52:14 via Wykop
  • 0
@Altar: Słyszę chodź nie chce że #b-------------c grają. Ale rozumiem te dopłaty do artystów. W końcu są stratni że słyszę ich koncert a za bilet nie zapłaciłem.
  • Odpowiedz
1KnSsUwjJE8pRmLYs7hmpqAqzPGekhFNaC
1KnSsUwjJE8pRmLYs7hmpqAqzPGekhFNaC 29.05.2026, 22:03:37 via Wykop
  • 1
@Altar: Taaa, grają w Parku im. Jana Pawła II w ramach Poznańskich Juwenaliów
  • Odpowiedz
ProfesorWilczurOfficial
ProfesorWilczurOfficial
ProfesorWilczurOfficial
29.05.2026, 20:19:45
  • 0
#zloto #kiciochpyta #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Mirki ważna sprawa, jak wyglądają ceny złotych naszyjników, pierścionków albo kolczyków u takiego osiedlowego złotnika lub jubilera w porównaniu do tych wszystkich apartów itd? Że np. kupię 20% taniej albo 40% taniej, ktoś coś wie? I czy u takiego złotnika coś ładnego dostanę na prezent z pudełeczkiem od razu?

Nigdy nie kupowałem tego typu rzeczy ale jak zobaczyłem dziś ceny
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1KnSsUwjJE8pRmLYs7hmpqAqzPGekhFNaC
1KnSsUwjJE8pRmLYs7hmpqAqzPGekhFNaC 29.05.2026, 21:48:23 via Wykop
  • 0
@ProfesorWilczurOfficial: Nie wiem jak u osiedlowych ale ja robiłem pierścionek i obrączki u złotnika z polecenia i raz, że zrobił wg mojego życzenia a dwa, ze wyszło taniej niż w sieciówce. Wynajem lokalu w galerii musi być w p---ę drogi, reklamy w tv też więc na czymś muszą odbić koszty :)
  • Odpowiedz
trebeter
trebeter
27.05.2026, 16:24:07
  • 73
#trzecieoko
mirror: https://streamable.com/ig0rt5
trebeter - #trzecieoko
mirror: https://streamable.com/ig0rt5
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1KnSsUwjJE8pRmLYs7hmpqAqzPGekhFNaC
1KnSsUwjJE8pRmLYs7hmpqAqzPGekhFNaC 27.05.2026, 18:34:08 via Wykop
  • 2
@trebeter: ostatnie pocieszenie. Nie martw sie, zawsze mogło byc gorzej i jeb autem
  • Odpowiedz

472

Galeria dotowana organizuje wystawę grafficiarzowi - wandalowi

Galeria dotowana organizuje wystawę grafficiarzowi - wandalowi

Galeria dotowana za pieniądze podatników organizuje wystawę grafficiarzowi, który pobazgrał pół Krakowa i miał za to sprawę karną.

Marekkk12345
z
facebook.com
dodany: 26.05.2026, 09:22:08
  • 82
  • #
    patologiazewsi
  • #
    rakcontent
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    patologia
  • #
    policja
1KnSsUwjJE8pRmLYs7hmpqAqzPGekhFNaC
1KnSsUwjJE8pRmLYs7hmpqAqzPGekhFNaC 26.05.2026, 21:00:59 via Wykop
  • 3
To tak jak w #poznan . Pół miasta zabazgrane peryskopami a teraz to wielki artysta miejski i rzeźby miasto stawia
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

wfyokyga
wfyokyga
25.05.2026, 22:23:17
  • 5
Wejście na babiom górę
wfyokyga - Wejście na babiom górę

źródło: temp_file1625667983875346601

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1KnSsUwjJE8pRmLYs7hmpqAqzPGekhFNaC
1KnSsUwjJE8pRmLYs7hmpqAqzPGekhFNaC 25.05.2026, 23:21:40 via Wykop
  • 1
@wfyokyga: O i to rozumiem
  • Odpowiedz
1KnSsUwjJE8pRmLYs7hmpqAqzPGekhFNaC
1KnSsUwjJE8pRmLYs7hmpqAqzPGekhFNaC 25.05.2026, 23:19:21
  • 1
najchętniej zaczarnolistowabym #gielda bo cały mikroblog tym zasrany, ale boje sie ze wtedy nie bede widział wpisów z #zloto albo #btc :(
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Saeglopur
Saeglopur
26.05.2026, 00:59:20 via Wykop
  • 4
@1KnSsUwjJE8pRmLYs7hmpqAqzPGekhFNaC: Sezonowców shitpostujących czarnolistuj
  • Odpowiedz
1KnSsUwjJE8pRmLYs7hmpqAqzPGekhFNaC
1KnSsUwjJE8pRmLYs7hmpqAqzPGekhFNaC 25.05.2026, 10:41:45
  • 3
Zestawienie wyników Aleksandra Miszalskiego w liczbach bezwzględnych (liczbie głosów), pokazujące wcale nie taką znowu oczywistą drogę od wyborów samorządowych do jego odwołania:
I Tura wyborów: 110 556 mieszkańców Krakowa oddało swój głos bezpośrednio na Aleksandra Miszalskiego (dało mu to pierwsze miejsce i wejście do dogrywki).
II Tura wyborów:133 703 mieszkańców zagłosowało na Aleksandra Miszalskiego, co pozwoliło mu wygrać fotel prezydenta
(jego kontrkandydat, Łukasz Gibała, uzyskał wtedy 128 269 głosów).
_
Oficjalne dane ogłoszone przez Miejską
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LudzieToDebile
LudzieToDebile
LudzieToDebile
25.05.2026, 10:46:00 via Wykop
  • 1
@1KnSsUwjJE8pRmLYs7hmpqAqzPGekhFNaC: Mnie ciekawi opinia tych, którzy nie głosowali. Czy oni mają to gdzieś czy też może chcieli by Miszalski został, ale zostali przekonani, że lepiej będzie nie pójść, by nie było quorum.
  • Odpowiedz
jajcek
jajcek
25.05.2026, 12:15:49 via Android
  • 0
@LudzieToDebile: No nieno żeby pieniądze nie były zmarnowane to trzeba było nie robić referendum.
  • Odpowiedz

1639

Śląska policja przyłapana na kłamstwie i zatajaniu informacji nawet przed sądem

Śląska policja przyłapana na kłamstwie i zatajaniu informacji nawet przed sądem

Śląska policja w sprawie jej wariackiego ataku na Audyt Obywatelski pod kopalnią Ziemowit w Lędzinach zaczęła posługiwać się kłamstwami, manipulacją oraz zatajaniem niewygodnych faktów na temat jej działania.

motylbezskrzydel
z
youtube.com
dodany: 22.05.2026, 14:57:05
  • 95
  • #
    audytobywatelski
  • #
    policja
  • #
    milicja
  • #
    bekazpolicji
1KnSsUwjJE8pRmLYs7hmpqAqzPGekhFNaC
1KnSsUwjJE8pRmLYs7hmpqAqzPGekhFNaC 22.05.2026, 23:18:33 via Wykop
  • 9
@text: To jest pierwszy test na znajomość prawa. A jak ktoś jest ignorantem to nie przeczyta, nie odwoła się i cyk uprawomocnienie.
1KnSsUwjJE8pRmLYs7hmpqAqzPGekhFNaC
1KnSsUwjJE8pRmLYs7hmpqAqzPGekhFNaC 23.05.2026, 22:15:29 via Wykop
  • 0
@text: Wiem że to nie to samo, ale eSąd to Elektroniczne Postępowanie Upominawcze więc to mogło by się nazywać jakoś Postanowienie Upominawcze.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 22
  • Strona 1 z 22
  • >

Bird

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 10.12.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 25.07.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 12.03.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking