Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko163
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

3778

Psiarze terroryzują biznes, bo nie są wpuszczani do kawiarni

Psiarze terroryzują biznes, bo nie są wpuszczani do kawiarni

Wściekli psiarze dodają fejkowe opinie kawiarni, która nie wpuszcza psów. Kilkanaście jednogwiazdkowych opinii w ciągu godziny. Niżej post na facebooku, który rozpoczął gownoburzę.

Average-CottonWorld-Enjoyer
Average-CottonWorld-Enjoyer
z
maps.app.goo.gl
dodany: 10.05.2026, 07:46:44
  • #
    psiarze
  • #
    terroryzm
  • #
    polska
  • #
    gastronomia
  • #
    patologiazmiasta
  • 583
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (8)

Dyskusja na facebooku. 3 tysiące komentarzy
Average-CottonWorld-Enjoyer
z facebook.com
  • 151
Oryginalny wątek na mikroblogu
Average-CottonWorld-Enjoyer
z wykop.pl
  • 97

Komentarze (583)

najlepsze

p-jerzy
p-jerzy
p-jerzy
10.05.2026, 08:04:07 via Wykop
  • 1474
Powinno wejść na główną. Żeby pokazać jacy są psiarze.
To nie garstka autystykow z wykopa widzi problem tam gdzie go nie ma.
Psiarze terroryzują lokal, piszą fejk komentarze o “problemach gastrycznych “ u całej rodziny.

Potencjalnie mogą zniszczyć komuś biznes, co czasami kończy się nawet samobójem (oczywsicie tak się nie stanie)
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

sylwke3100
sylwke3100
10.05.2026, 08:44:26 via Wykop
  • 301
Powinno wejść na główną. Żeby pokazać jacy są psiarze.


@p-jerzy: Wręcz to pokazuje jaką nienawiścią pieją.
  • Odpowiedz
MaxiuBaxiu
MaxiuBaxiu
10.05.2026, 08:48:48 via Wykop
  • 230
@sylwke3100: komentują te baby morowe o ksiązulu i innych ludziach, ze ich opinia potrafi zniszczyc komus zycie. A same k---a robią rzeczy 100 razy gorsze. Sieją fejki.
  • Odpowiedz
patryk-wuwuw
patryk-wuwuw
10.05.2026, 07:50:32 via Wykop
  • 893
Jeszcze tego by brakowało abym w kawiarni, gdzie człowiek idzie nie tylko aby sobie wypić małą czarną, ale i dla chwili wytchnienia, miało mi jakieś psiecko wyć, srać albo ocierać się o nogi.
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

KimDzongJaroslaw
KimDzongJaroslaw
KimDzongJaroslaw
10.05.2026, 09:08:40 via Wykop
  • 400
@patryk-wuwuw: Pijesz kawe, jesz deser a śmierdzący kundel gapi się na kazdy twój ruch licząc na to że rzucisz mu coś z talerza ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Arv_
Arv_
10.05.2026, 09:25:37 via Wykop
  • 285
Jeszcze tego by brakowało abym w kawiarni, gdzie człowiek idzie nie tylko aby sobie wypić małą czarną, ale i dla chwili wytchnienia, miało mi jakieś psiecko wyć, srać albo ocierać się o nogi.


@patryk-wuwuw: Wystarczy, że cuchnie. Większość psów cuchnie.
  • Odpowiedz

cinuwa
cinuwa
cinuwa
10.05.2026, 08:15:58 via Android
  • 692
dlaczego psiarze zawsze traktuja takie sytuacje tak mocno personalnie? najlepsze jest to, ze z psem mozna usiasc na zewnatrz, wiec po co ten placz? jest zakaz wejscia do srodka z psem to nie wchodze, to nie jest takie glebokie XD
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Average-CottonWorld-Enjoyer
Average-CottonWorld-Enjoyer
Autor
10.05.2026, 08:42:50 via Wykop
  • 439
@cinuwa: Ponieważ kundlizm nosi wszystkie znamiona religii. Innowierca oznacza człowieka ZŁEGO, którego można gnoić.
  • Odpowiedz
Banja_Luka
Banja_Luka
Banja_Luka
10.05.2026, 09:38:22 via Wykop
  • 94

Komentarz usunięty przez moderatora

trach
trach
10.05.2026, 08:15:10 via Wykop
  • 555
Oby jak najwięcej takich miejsc z zakazem dla zwierząt. Jak idę na obiad to nie chcę wąchać smrodu psów albo być pogryziony przez pchły albo zarazić się bąblowcem.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Vraagno
Vraagno
10.05.2026, 09:16:36 via Wykop
  • 156
@DonCarlo31993: Operujesz jakimiś skrajnościami wyssanymi z d--y.

Po prostu mirek ma prawo nie chcieć zwierząt ze względów opisanych przez swoje obawy w komentarzu - i tam są dobre argumenty.
Twoje są do d--y.
  • Odpowiedz
MarciNo75
MarciNo75
10.05.2026, 09:39:46 via Wykop
  • 185
@DonCarlo31993: Smród psa to argument z d--y?
Tobie to nie przeszkadza bo się przyzwyczaiłeś i sam swoim psem przesiąkłeś, ale dla kogoś innego to serio jest niemiły odór.
  • Odpowiedz
larkinflight
larkinflight
10.05.2026, 07:52:12 via Android
  • 289
pisarze są tak samo agresywni jak ich kundle? Nowe, nie znałem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

DEMONzSZAFY
DEMONzSZAFY
10.05.2026, 09:37:28 via Wypiek
  • 13
@larkinflight ehh ci pisarze, mogli by w końcu się pisaniem zająć
  • Odpowiedz
denazyfikacja
denazyfikacja
10.05.2026, 16:12:09 via Wykop
  • 10
przypominam jak się zesrały prawicowe wykopki jak jakiś lokal wywiesił kartkę że wpuszczają psy ale nie wpuszczają dzieci. Do dzisiaj to zdjęcie lata po prawicowych profilach i wzbudza regularnie incydenty kałowe

wtrącanie podziałów na prawicę i lewicę w temacie kawiarni zakazującej psów to już jest wyższy poziom (-‸ლ)
  • Odpowiedz
od-bana-do-bana
od-bana-do-bana
od-bana-do-bana
10.05.2026, 08:32:13 via Wykop
  • 288
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

X0__x0
X0__x0
10.05.2026, 10:00:16 via Wykop
  • 74
@od-bana-do-bana: pobiega na wsi, zadusi kury sąsiadowi (a jak większy to i owce), wyskoczy na dziecko idące do szkoły a na koniec spowoduje wypadek samochodowy i szkody finansowe, nagle pies nie ma właściciela i jest bezpański, gdy trzeba za niego odpowiedzieć. Pies to problem właściciela, a nie wszystkich dookoła.

Mówię to jako osoba urodzona i wychowana na wsi, wszystkie sytuacje o których piszę się zdarzyły u mnie bądź w okolicy
  • Odpowiedz
smoczykutaz7
smoczykutaz7
10.05.2026, 11:26:12 via Android
  • 18
@HeniekZPodLasu: U mnie jakieś dwa psy niedawno podusiły kilkanaście kur i sąsiadowy małego kozła. Za dzieciaka pamiętam że było gorzej bo więcej psów biegało po drogach, ganiało za dzieciakami jadącymi albo idącymi do szkoły, wpadało pod samochody itp.
  • Odpowiedz
stefan_1971
stefan_1971
10.05.2026, 08:54:54 via Wykop
  • 211
miejsce psa nie jest w kawiarni. Chcesz pić kawę z sierścią -pij ją w domu a nie zmuszaj innych do tego
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Ajdi
Ajdi
Ajdi
10.05.2026, 13:53:06 via Wykop
  • 33
@stefan_1971: Dokładnie. To kolejna chora grupa która myśli że jest normalna i chce narzucić swój styl życia innym. Ja nie chcę jeść obiadu czy pić kawy z jakimś siersciuchem obok. Kiedyś to było nie do pomyślenia żeby pies latał po restauracji.
  • Odpowiedz
stefan_1971
stefan_1971
12.05.2026, 14:26:27 via Wykop
  • 1
@motomood: czysty pies, czy to znaczy kąpany codziennie? żabki myte?
  • Odpowiedz
Average-CottonWorld-Enjoyer
Average-CottonWorld-Enjoyer
Autor
10.05.2026, 07:49:23 via Wykop
  • 183
Zaczęło się od posta na facebooku
Average-CottonWorld-Enjoyer - Zaczęło się od posta na facebooku

źródło: 6a3bf6d703dd5808f1e4e8ceb745744b79ee47c71925186617ee7debe50b9b0d,w800

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Sram_Rzarem
Sram_Rzarem
Sram_Rzarem
10.05.2026, 10:41:41 via iOS
  • 131
@duzy_gracz: podejrzewam że to cena dla kogoś z zewnątrz. Ja też nie chciałbym żeby mój lokal robił za miejski szalet.
  • Odpowiedz
Riolet
Riolet
Riolet
10.05.2026, 10:56:21 via Wykop
  • 77
Toaleta płatna 10zł xD


@duzy_gracz: przecież to normalna praktyka, dla klientów darmowa, dla ludzi z ulicy płatna.
  • Odpowiedz
Average-CottonWorld-Enjoyer
Average-CottonWorld-Enjoyer
Autor
10.05.2026, 08:46:51 via Wykop
  • 172
Sortuj od najnowszych i pierwsze trzy to chore na umyśle psiary. Dalej wykopowi autystycy sobie coś uroili?
Average-CottonWorld-Enjoyer - Sortuj od najnowszych i pierwsze trzy to chore na umyśl...

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-10 104547

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

trollingisanart
trollingisanart
trollingisanart
10.05.2026, 09:10:20 via Wykop
  • 41
@Average-CottonWorld-Enjoyer:
Pierwszy: no k---a o to chodzi, że masz unikać takich lokali, nikt w nich nie chce twojego psiarza.

Drugi: dziecko może w------ć, ale mojego psa mają wszyscy znosić.

Trzeci komentarz napisała w miarę rozsądna osoba. Nawiązując do tego, że w lokalach nie ma zakazów - normalnym ludziom nie trzeba tłumaczyć, że nikt nie chce zwierząt w restauracji, czy kawiarni. Na ulicy nie trzeba wieszać tabliczek, żeby tam nie srać.
  • Odpowiedz
amichala
amichala
amichala
10.05.2026, 09:16:29 via Wykop
  • 39
@trollingisanart: Coś ci się synku pozajączkowało. Ta trzecia jest najbardziej odklejona.
  • Odpowiedz
slabylogin
slabylogin
10.05.2026, 09:29:10 via Wykop
  • 168
igor igor igor xD japiehdole co za śmieć
slabylogin - igor igor igor xD japiehdole co za śmieć

źródło: Screenshot 2026-05-10 at 11.26.50

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Pawel993
Pawel993
10.05.2026, 10:54:57 via Wykop
  • 121
@slabylogin: standardowo igorek ma buldoga francuskiego i nie przeszkadza mu to ze wspiera hodowle ktore maja rasy psów z wadami genetycznymi ktore sie mecza cale zycie
  • Odpowiedz
Fazir
Fazir
Fazir
10.05.2026, 13:28:03 via Wykop
  • 39
@slabylogin: jak na psa to niezła pisownia.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 21
  • Strona 1 z 21
  • >

Hity

tygodnia

Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
3133
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
2897
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
2524
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
2490
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
2056
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #psy
  • #patologiazmiasta
  • #psiegryw
  • #heheszki
  • #pies
  • #polska
  • #zwierzaczki
  • #patologiazewsi
  • #zwierzeta
  • #bekazpsiarzy
  • #smiesznypiesek
  • #afera
  • #psiecko
  • #dogpill
  • #pokazpsa

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking