Niepokojące wyniki sondażu CBOS Blisko 70% młodych Polek nie chce mieć dzieci
Aż 68 proc. Polek w wieku 18-45 nie planuje mieć dzieci. To wynik sondażu CBOS przeprowadzonego w drugiej połowie 2022 r.

- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 352
- Odpowiedz
Aż 68 proc. Polek w wieku 18-45 nie planuje mieć dzieci. To wynik sondażu CBOS przeprowadzonego w drugiej połowie 2022 r.

Komentarze (352)
najlepsze
@niebieskatrytytka: @pioter_ciemiezca Właśnie że niebieska ma rację. W artykule nie pisze ile z przepytanych w badaniu kobiet JUŻ MA dzieci a ile nie. Bo co dziwnego jest w odpowiedzi 43 letniej kobiety, matki 4 dzieci że już nie planuje mieć dzieci? NIC. Tak samo jak 32 letnia kobieta mająca 2 dzieci na razie nie
Pytane były kobiety 18 - 45 bez względu na to czy posiadają dzieci. To badanie już się przewijało wielokrotnie.
@pioter_ciemiezca: Zwracasz komuś uwagę, a sam nie rozumiesz kogo pytano.
źródło: f999708b369d95073cbedbab5d78e206ed4135a94aa0fa19f621b18cdcd40176
Pobierzźródło: images
PobierzA i hebanowi ksiąciuniowie, z uwagi na, co za zaskoczenie, ogólnie mniejszą ilość wody w Afryce, nie są zaadaptowani do europejskich standardów
źródło: murzyn sra w jeziorze
Pobierzźródło: HIhOKxGWgAAFCUm
Pobierz@Czesterek: lol. Można trafić oferty lepsze niż w Kołobrzegu xD
https://www.pepper.pl/promocje/dubaj-7-nocy-w-5-hotelu-al-bandar-rotana-creek-z-wyzywieniem-hb-1605-23052026-at-wakacjepl-1231670
jak ktoś szuka sprawiedliwości to nie w tym kraju
@gnijacy_wypok U nas się nie zmieni. Po prostu,wysokość enerytur zmusi ludzi do pracy,a do tego czasu rząd będzie dosypywał kasy, która by mogła iść na coś sensowniejszego.
@Taurus1989 Kolega hiperbolizuje. Powinien być równy wiek z bonusami za dzietność. A problemy, które opisujesz nikogo nie obchodzą. Równouprawnienie to też obowiązki. A jak nie
Głosujcie nadal na anty męskie partie to będziecie pracować do śmierci na emerytury i benefity dla 100 procent feministek
@Ojciec_Dyrektor2: nieźle żeś odleciał xD Nie pałam miłością do Ukraińców, ale nazywanie prorosyjskim mniejszym złem to szkodnictwo
@tojadek: i nie musisz. Możesz pójść na emeryturę w wieku 65 lat. Po osiągnięciu 60 r.. nie idzie się z automatu na emeryturę.
Za randomowymi dziecmi malo kto przepada, ale za swoimi to skoczy sie w ogien i to jest najpiekniejsza forma milosci, budowanie relacji z dzieckiem to jest to co malo kto doswiadczy. Milosc
Po co dorzucać sobie obowiązki kiedy wokół jest tyle rozrywek?
Myślicie, że nasi dziadkowie by sobie robili dzieci, gdyby mieli komputery, internet, smartfony, siłownie, możliwość wyjazdu dalej niż poza swój powiat itp.?
Komentarz usunięty przez moderatora
@rafu: To w niczym nie przeszkadza, prawaku! #pdk
źródło: images
Pobierz