Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko194
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

314

Policjant się zdenerwował i zabrał mu prawo jazdy za stłuczkę.

We wtorek po godzinie 18, na autostradzie pod Szczecinem, w pełnym świetle dziennym i przy suchej nawierzchni, doszło do zderzenia tylnego dwóch samochodów osobowych. Na miejsce przybył patrol ruchu drogowego wyposażony w kamery nasobne, nagranie z których zostało później wykorzystane w sądzie.

dashcambandit
dashcambandit
z
youtube.com
dodany: 13.05.2026, 18:54:21
  • #
    szczecin
  • #
    prawojazdy
  • #
    polskiedrogi
  • #
    stopcham
  • #
    polscykierowcy
  • #
    kierowcy
  • 175
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (1)

Informacja o zdarzeniu
dashcambandit
z sewik.pl
  • 8

Komentarze (175)

najlepsze

Peter_Sinclair
Peter_Sinclair
Peter_Sinclair
14.05.2026, 06:56:46 via Wykop
  • 148
Zachowanie policjanta jest skandaliczne. W zasadzie wysiadł z radiowozu z ustalonym sprawcą od razu. Tłumaczenie kierowcy golfa od początku logiczne i prawdopodobne, ale nawet go nie słuchali. No i w sąd nakazał zwrot prawa jazdy i nieuzasadnione zatrzymanie. Sprawcą też w sądzie nie został kierowca golfa.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

skrytek
skrytek
14.05.2026, 07:41:08 via Wykop
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

JanuszSebaBach
JanuszSebaBach
14.05.2026, 09:51:02 via Wykop
  • 32
@Peter_Sinclair: Oni mają swoją uproszczoną wersję kodeksu "ten co z tyłu zawsze jest winny".
  • Odpowiedz
Sudo_exit
Sudo_exit
13.05.2026, 19:45:05 via Wykop
  • 92
Pewnie jechał dużo szybciej i bał się pokazać nagranie z kamerki.
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

hedeon
hedeon
hedeon
13.05.2026, 21:42:57 via Wykop
  • 144
@Sudo_exit: nie musisz sam dostarczać dowodów przeciwko sobie
  • Odpowiedz
ketrab86
ketrab86
ketrab86
14.05.2026, 08:10:10 via Wykop
  • 10
ale jak jedziesz szybciej niż znaki pozwalają to potem miej jaja wziąć mandat na siebie.


@Sudo_exit: Dokładnie, święty nie jestem, zdarza mi się jeździć te +20/30 ponad limit na ekspresówce, czy autostradzie, ale jak mi "wymusi" ktoś jadący przepisowo to nie kwiczę i nie naparzam w klaksonu tylko po prostu dohamowuję do normalnej prędkości i czekam aż zjeździe.
  • Odpowiedz
PuchaczLesny
PuchaczLesny
13.05.2026, 21:56:38 via Wykop
  • 82
Policja w polsce to dno i metr mułu.
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

djmentos
djmentos
14.05.2026, 05:59:56 via Wykop
  • 58
@PuchaczLesny: w momencie kiedy sąd oddaje PJ, policjant który je zabrał, powinien z automatu odpowiadać za przekroczenie uprawnień.
  • Odpowiedz
niebiesko-niebieski
niebiesko-niebieski
14.05.2026, 07:32:44 via Wykop
  • 20
@djmentos: Zabrałem kiedyś facetowi PJ za kolizję, gdzie na pełnej wjechał na czerwonym świetle na skrzyżowanie i uderzył w inny pojazd, na szczęście nikomu nic się nie stało. Facet odzyskał PJ, bo sąd miał w------e w zagrożenie jakie spowodował. Też powinienem odpowiadać karnie?
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
14.05.2026, 07:22:13 via Wykop
  • 50
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

thorgoth
thorgoth
14.05.2026, 07:58:59 via Wykop
  • 2
to z tym przekroczeniem prędkości to nie takie hop siup. Jeśli w wyniku znacznego przekroczenia prędkości przez nadjeżdżający pojazd zmieniający pas nie mógł go dostrzec lub prawidłowo ocenić prędkości to wina może być obustronna lub nawet tylko z-----------a mimo że miał pierwszeństwo.


@Krolik: zgoda, ale tu masz nieznaczne uszkodzenia, zakładam że śladów hamowania na jezdni też nie ma, bo na to bagiety zwracają uwage od razu.
Więc można domniemywać że
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
14.05.2026, 10:41:58 via Wykop
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Hasselblad
Hasselblad
13.05.2026, 19:04:03 via Wykop
  • 36
do 4;30 to ten policjant chyba sam powinien dmuchać
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ZiobroV
ZiobroV
14.05.2026, 07:26:24 via Wykop
  • 27
Czytając komentarze - szambo wybiło, inteligencji nie stwierdzono. Wymuszanie pierwszeństwa jest git malina jak się zdąży wjechać tak, żeby ofiara waliła w dupę a nie bok, bo policmajstry przyklepią wszystko. Asy k---a kierownicy, elyta internetu.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dicamillo89
dicamillo89
14.05.2026, 10:17:26 via Wykop
  • 2
@ZiobroV: A daj spokój - zero zdziwienia, że się golfiarz poirytował na żywo, skoro tutaj czytając komentarze idzie się tak samo wnerwić na poziom tępoty xD
  • Odpowiedz
Panekpanek
Panekpanek
Panekpanek
14.05.2026, 11:10:48 via Wykop
  • 3
@ZiobroV: no bez świadków czy video to słowo przeciw słowu.
  • Odpowiedz
extraordinary_seaman
extraordinary_seaman
14.05.2026, 03:01:27 via Wykop
  • 24
Dla jednego zderzenie tylne, dla drugiego przednie. Samo tylne byłoby, gdyby się zczepili dupami na sekundę..
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

text
text
14.05.2026, 12:15:46 via Wykop
  • 8
@extraordinary_seaman:
Słuchałem urawykami, ale czy ja dobrze rozumiem, koleś jechał swoim pasem, miał duży odstęp od innych, moze i pusty pas. Jakiś koleś zmienia pas tuż przed nim i on w niego wpada, a policja obwinia go ...., że nie zachował odstepu od kolesia, który ledwo co zmienił pas? XDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
juz_tlumacze
juz_tlumacze
juz_tlumacze
15.05.2026, 12:23:14 via Wykop
  • 1
@text: Gdyby zajechał mu drogę, to stłuczka wyglądałaby inaczej.
  • Odpowiedz
ziokinek
ziokinek
ziokinek
14.05.2026, 08:08:33 via Wykop
  • 22
Złośliwe zatrzymywanie prawa jazdy przez policjantów gdy nie chce się przyjąć mandatu jest czymś powszechnym. Na szczęście już 15 lat temu komendant jednej z drogówek doradzał by składać pisemne skargi na jego podwładnych. Co on z nimi robi w przypadku tych którym np chce urżnąć premię to możemy się domyślać.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

tzzy
tzzy
14.05.2026, 10:24:17 via iOS
  • 1
@ziokinek: oglądałeś całość? Przecież tam ani razu nie było propozycji mandatu… ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
ziokinek
ziokinek
ziokinek
18.05.2026, 20:46:42 via Wykop
  • 0
@hedeon: Po pierwsze nie dać się zastraszyć. Jeśli takich skarg będzie wiele to komendant będzie miał na nich bacika i podstawę także do rozwiązaniu stosunku pracy.
  • Odpowiedz
assninja
assninja
13.05.2026, 19:04:30 via Wykop
  • 22
Nie no świetnie, nie ustąpił pierwszeństwa, a policjant chce zabrać prawko ofierze XD
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

biggle
biggle
13.05.2026, 19:26:13 via Wykop
  • 29
@assninja: No nie wiem. Policjant może mieć rację co do przebiegu tego zdarzenia. Dodatkowo, facetowi z tyłu od uderzenia skasował się film na rejestratorze.
  • Odpowiedz
chilon
chilon
chilon
13.05.2026, 19:49:52 via Wykop
  • 18
@DRESIARZZ: Kamera mogła nie nagrywać wcale, dość częsty przypadek. Ja co jakiś czas muszę formatować kartę bo inaczej podczas jazdy nagle słyszę, że zaczyna nagrywanie - czyli się zresetowała, sam producent (viofo) zaleca regularne formatowanie.
  • Odpowiedz
memememwejbnwufbefne
memememwejbnwufbefne
memememwejbnwufbefne
14.05.2026, 07:28:56 via Wykop
  • 18
Kolejny policjant typowy burak, w mundurze z poczuciem wyższości. Zabranie prawa jazdy za co? XD przeciez to za automatu powinno iść do sądu, a facet z Golfa nie powinien nawet dyskutować z takim idiotą.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Hity

tygodnia

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
4303
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
3184
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
3093
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
2666
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
2366
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #oknonaprzystanek
  • #szczecinwobiektywie
  • #polska
  • #heheszki
  • #kebab
  • #gadzibastion
  • #pytanie
  • #zachodniopomorskie
  • #wypadek
  • #kiciochpyta
  • #poznan
  • #polskiedrogi
  • #warszawa
  • #burza
  • #wroclaw

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking