Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko174
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
SystemHalted2_0

SystemHalted2_0

Dołączył 1 rok i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2998
  • Znaleziska 1229
  • Mikroblog 1769
  • Obserwujący 13
  • Obserwowane 9

240

GTA VI - Wydanie fizyczne BEZ PŁYTY z grą - Tylko kod do pobrania

GTA VI - Wydanie fizyczne BEZ PŁYTY z grą - Tylko kod do pobrania

Rockstar jednak zawodzi "Fizyczna wersja Grand Theft Auto VI, zawierająca kod do pobrania gry wewnątrz opakowania, będzie dostępna od 12 listopada, aby umożliwić wcześniejsze pobranie gry."

TheFlashes
z
rockstargames.com
dodany: 6 godz. i 39 min temu
  • 169
  • #
    gry
  • #
    konsole
  • #
    gta
  • #
    gta6
SystemHalted2_0
SystemHalted2_0 33 min temu via Wykop
  • 0
@yhyhydryx: Ale wy lemingi wiecie że te 676.7GB to mem stworzony przez przepalonego pseudorapera Skrilla który łyknęły dzieciaki z gta online a następnie gówniane AI Slopowe stronki o grach hindusów?
DwieLinieBOTv3
DwieLinieBOTv3
13 godz. i 32 min temu
  • 2248
Lekarz przeciwny zwiększeniu liczby lekarzy: dobry czas na zakup nieruchomości


Bot losowo łączy 2 tytuły z popularnych znalezisk w jedno "zdanie".
#dwielinie ☕ postaw kawę
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SystemHalted2_0
SystemHalted2_0 3 godz. i 45 min temu via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

0

Sprawa Andrzeja: Czy to sabotaż, Dark Web i ukryte wątki w kodzie? Zniszczony sp

Pokaż treści 18+

Sprawa Andrzeja: Czy to sabotaż, Dark Web i ukryte wątki w kodzie? Zniszczony sp

Mirki, wpadłem na coś, co wygląda na wyciek z Dark Webu. Jakiś niszowy kanał to udostępnił, a potem błyskawicznie zniknął. Chodzi o historię Andrzeja sprzęt za 3000 zł zniszczony, Andrzej wyparował z sieci, a ekspert, który mu doradzał, zapadł się pod ziemię.Nie piszę tego, żeby siać panikę,

GothicUserTech
z
wykop.pl
dodany: przedwczoraj, 15:53:15
  • 10
  • #
    windows10
  • #
    windows
SystemHalted2_0
SystemHalted2_0 przedwczoraj, 16:42:16 via Wykop
  • 0
Przestań ćpać proszek Dosia.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Schwarzfahrer
Schwarzfahrer
21.06.2026, 16:43:30
  • 627
Powiem wam, że jako 30 letni chłop ja po prostu NIE JESTEM W STANIE wyprowadzić się od rodziców.

W powiatowym dają wszędzie minimalną + premia.

3 msc nie miałem pracy. Cudem znalazłem. Teraz okres próbny, potem dadzą umowę na pół roku, potem na rok, potem się zobaczy.

I
  • 158
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SystemHalted2_0
SystemHalted2_0 przedwczoraj, 02:53:29 via Android
  • 0
@Esior: W Zamościu przy minimalnej krajowej standard to 2000zł + opłaty. Wyjdźcie z piwnic.
  • Odpowiedz

557

70% botów na FB ma się świetnie, ale profil zmarłej malarki musieli uwalić......

70% botów na FB ma się świetnie, ale profil zmarłej malarki musieli uwalić......

Dokładnie dzisiaj, w dzień 80. rocznicy urodzin mojej Mamy, Bożeny Nawki-Kunysz (wybitnej polsko-serbołużyckiej malarki i ilustratorki), algorytmy Mety zablokowały jej profil służący od 5 lat jako wirtualna galeria pamięci. Ponad 500 unikalnych dzieł sztuki nikomu 5 lat nie przeszkadzało..do dziś

Galileo33
z
linkedin.com
dodany: 20.06.2026, 14:00:49
  • 84
  • #
    wykop
  • #
    facebook
  • #
    zuckerberg
  • #
    cenzura
  • #
    bigtech
  • #
    sztuka
SystemHalted2_0
SystemHalted2_0 przedwczoraj, 02:46:46 via Android
  • 0
@85CmCCd5nK: Noo, prawdziwi ludzie siedzą na wykop peel.
SystemHalted2_0
SystemHalted2_0 21.06.2026, 20:02:43
  • 2
#kolchoz
SystemHalted2_0 - #kolchoz

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

514

Elektryczna hulajnoga ma większe prawa od roweru w polskich miastach

Elektryczna hulajnoga ma większe prawa od roweru w polskich miastach

Zgodnie z prawem hulajnogą elektyczną można jeździć po chodniku, gdy na jezdni maksymalna prędkość jest powyżej 30 km/h. Rowerem, gdy 50 km/h. Ktoś wie dlaczego?

Eldritch2077
z
sip.lex.pl
dodany: 19.06.2026, 19:03:38
  • 186
  • #
    rower
  • #
    ciekawostki
  • #
    hulajnogaelektryczna
SystemHalted2_0
SystemHalted2_0 21.06.2026, 09:29:08 via Wykop
  • -2
Nie p-----l, tylko przeczytaj prawo zanim piszesz takie bzdury.
Hulajnoga elektryczna na zwykłej drodze miejskiej 50 km/h (czyli na 95% ulic) nie może jechać po jezdni w ogóle. Musi zjechać na chodnik. Rowerzysta może legalnie jechać po jezdni nawet przy 50km/h.
Czyli to hulajnoga jest prawnie zepchnięta między pieszych, a nie rower. Ty wziąłeś jeden wyjątek o chodniku i zrobiłeś z tego "hulajnoga ma więcej praw", taki tam cherry-picking.
Hulajnoga ma mniej
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

SystemHalted2_0
SystemHalted2_0 21.06.2026, 09:19:21
  • 0
ŚMiechłem

#gry #firstlight
SystemHalted2_0 - ŚMiechłem
 
#gry #firstlight
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ZarodziecMalaryczny997
ZarodziecMalaryczny997
21.06.2026, 03:27:28
  • 783
#humorobrazkowy #heheszki #szkola #s----------e
ZarodziecMalaryczny997 - #humorobrazkowy #heheszki #szkola #s----------e

źródło: 1000018923

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SystemHalted2_0
SystemHalted2_0 21.06.2026, 07:41:58 via Wykop
  • 27
@ZarodziecMalaryczny997: Patrząc po niektórych wpisach, marmoladowe pokolenie ma problem z przyjęciem do łbów prostej prawdy: nie każdy nauczyciel umie uczyć.
Wielu z nich zna przedmiot (czasem nawet nie za dobrze), ale kompletnie nie potrafi go przekazać w sposób zrozumiały dla przeciętnego człowieka. Zamiast dostosować wyjaśnienie, tempo, przykłady, robią wykład jak z automatu i jak ktoś nie łapie od razu, to od razu "jesteś leniwy/nieuk/głupi".

A jak powiesz szczerze "nie rozumiem", to często
  • Odpowiedz

786

Ostatni świadek w procesie Łukasza Żaka: mówił, że weźmie nóż i zaraz nas *****

Ostatni świadek w procesie Łukasza Żaka: mówił, że weźmie nóż i zaraz nas *****

"Odj***ałem typa. Zdjąłem mu łeb". Bandyta Łukasz Żak nie zasługuje na bycie członkiem społeczeństwa. Bezczelny gnojek.

Buckshot_00
z
brd24.pl
dodany: 17.06.2026, 17:38:13
  • 70
  • #
    lukaszzak
  • #
    stopcham
  • #
    bandytadrogowy
  • #
    polskiedrogi
SystemHalted2_0
SystemHalted2_0 19.06.2026, 03:15:42 via Android
  • 0
@premier: nie karmią dobrze, tylko typ ma kase, więc pewnie nawet nie je tego co dostaje od nich, tylko sobie wszystko kupuje.
SystemHalted2_0
SystemHalted2_0 17.06.2026, 19:09:11
  • 14
Dzisiaj mija dokładnie rok odkąd zainstalowałem Fedorę i szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie już powrotu do bloatu... znaczy Windowsa.
Co ciekawe, to moje trzecie podejście do Linuksa. Wcześniej dwa razy próbowałem się przesiąść, ale po 2-3 miesiącach zawsze wracałem do Windowsa. Za każdym razem czegoś brakowało, coś nie działało tak, jakbym chciał, albo po prostu wygoda brała górę.

Tym razem jednak coś kliknęło. Może to KDE Plasma, może to maybelline. Przez ten rok
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xe29gR3xL3Z1
xe29gR3xL3Z1
xe29gR3xL3Z1
17.06.2026, 19:53:02 via Wykop
  • 2
@fervi: dlaczego nie używać oprogramowanie szybkiego? Czy to jakiś nowy flex, żeby programy były wolne?
  • Odpowiedz
xe29gR3xL3Z1
xe29gR3xL3Z1
xe29gR3xL3Z1
17.06.2026, 20:25:38 via Wykop
  • 1
@fervi: kontemplowanie jest przereklamowane, nic dobrego z tego nie wynika
  • Odpowiedz
SystemHalted2_0
SystemHalted2_0 17.06.2026, 15:42:08
  • 2
Bananowe Oskary z CDA postanowiły urządzić sobie bojkot gier Owlcat, bo dwóch typów związanych ze studiem popiera jakoś tam wojnę, a twórca coś tam kiedyś duknął o tym że krym jest ruski. Dość powiedzieć że cały ten bojkot to jedno wielkie iks de, jakoś Space Marines 2 im nie przeszkadzało.

Zamiast robić to, za co ludzie ich czytają, czyli pisać o grach, postanowili pobawić się w komisję moralną. Serio, nie są PCK
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MrPepka
MrPepka
MrPepka
17.06.2026, 16:07:37 via Wykop
  • 2
@SystemHalted2_0: Tak samo było z Atomic Heart, też bojkotowali bo yyy ruska gra, a to obiektywnie dobra gra
  • Odpowiedz
kromeczek
kromeczek
kromeczek
17.06.2026, 17:27:39 via Wykop
  • 2
@SystemHalted2_0: przecież owlcat to ruscy pod przykryciem cypryjskiego studia którzy klepią genetyczne gierki gdzie połowa kontentu to dialogi wygenerowane przez chatgpt i masa wygenerowanych assetow za pełną cenę. Nie wiedziałem że polaczki rozkładają przed nimi nogi jak kiedyś ich prababki rozkładały nogi na trasie przemarszu armii czerwonej. No i gdzie ten dumny naród
  • Odpowiedz
dese
dese
17.06.2026, 03:56:03
  • 830
Oferta pracy z POZ, w jakimś Pcimiu - min. 42000zł, 2 mieszkania do wyboru.
A ty z---------j na wynajem u Janusza w fabryce smrodu i błota

#lekarz #medycyna #zdrowie
dese - Oferta pracy z POZ, w jakimś Pcimiu - min. 42000zł, 2 mieszkania do wyboru.
A ...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-17 o 06.53.39

Pobierz
  • 124
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SystemHalted2_0
SystemHalted2_0 17.06.2026, 15:26:12 via Wykop
  • 0
@kuroszczur: No tak, zjeb z czarnej listy, cóż mogłeś napisać.
  • Odpowiedz

385

Rozpędzony 18-latek na elektrycznej hulajnodze wbił się w samochód.

Rozpędzony 18-latek na elektrycznej hulajnodze wbił się w samochód.

W sobotę, 13 czerwca, około godziny 19 na skrzyżowaniu ulic Listonoszy i Magneta w warszawskim Rembertowie doszło do poważnego wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego i hulajnogi elektrycznej. Ranny został 18-letni użytkownik jednośladu.

PiersiowkaPelnaZiol
z
miejskireporter.pl
dodany: 16.06.2026, 14:46:04
  • 157
  • #
    hulajnogaelektryczna
  • #
    wypadek
  • #
    prawojazdy
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    polskiedrogi
SystemHalted2_0
SystemHalted2_0 17.06.2026, 03:05:26 via Android
  • 6
Jako użytkownik hulajnogi, czasami jej używam, i za każdym razem mijam te przewrócone hulajnogi miejskie i szczerze myślałem, że to wiatr je tak rzuca. Często leżały w miejscach, gdzie nikomu nie przeszkadzały.
Aż tu pewnego dnia widzę gówniarza, chyba z 8 klasy, z kumplami na KUKIRINach. Podjeżdża do stojącej hulajnogi przy ścieżce rowerowej, zwalnia i z pełnym rozmachem ją kopie. Podjechałem do niego i pytam: „Co, z-----c ci kopa od dorosłego czy
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

SystemHalted2_0
SystemHalted2_0 16.06.2026, 15:56:27
  • 2
Ech no i po co ściągać gry z jakichś g---o torrentów skoro można pobrać pełną prędkością ze steama a później wrzucić witaminę :)

#gry
SystemHalted2_0 - Ech no i po co ściągać gry z jakichś  g---o torrentów skoro można p...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SystemHalted2_0
SystemHalted2_0
Autor
16.06.2026, 16:17:57 via Wykop
  • 4
@tyrytyty: to takie nieoficjalne narzędzie/modyfikacja klienta Steam używana do ściągania ze steam depo gier i dlc których nie posiadasz na swoim koncie. Pobierasz je z pełną prędkością z oficjalnych serwerów steama, gry nie odpalisz bez cracka, ale później możesz wrzucić tylko cracka/hv bypass i grać. Ja tak robię na Linuxie. Oszczędzam miejsce i nie muszę czekać X lat na rozpakowanie gry.
SystemHalted2_0 - @tyrytyty: to  takie nieoficjalne narzędzie/modyfikacja klienta Ste...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
kutmen2
kutmen2
15.06.2026, 06:45:10
  • 47
Ja p------e. Sądy w Polsce to jakiś nieśmieszny żart. Od listopada bujam się na dozór bo wyzywałem patrol policji, że mi wjechali na chatę(p------i adres i mi narobili bardachy). Dwie sprawy w sądzie już były a dzisiaj miała być ostatnią to oczywiście c--j z tego bo pan policjant się nie wstawił i będę się bujał kolejne kilka miesięcy. Oczywiście pan pies akurat teraz jest na zwolnieniu. Nie będę więcej jeździł na te
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SystemHalted2_0
SystemHalted2_0 15.06.2026, 14:19:45 via Wykop
  • 2
ogadamy jak Tobie w w środku nocy będą n---------ć do drzwi a później wejdą jak do siebie


@kutmen2:
Na pewno nie zareagowałbym agresją i nie w--------m policjantowi. Ty teraz liczysz na uniewinnienie, od k---a czego? XD Gdybyś po prostu tego nie zrobił, to już dawno miałbyś odszkodowanie, nie miałbyś dozoru i nie j------ś się po sądach. Sam sobie ten problem dołożyłeś, a teraz udajesz, że to jakaś wielka niesprawiedliwość.
  • Odpowiedz

883

Samsung odmówił wymiany wadliwego SSD, bo woli sprzedać drożej

Samsung odmówił wymiany wadliwego SSD, bo woli sprzedać drożej

Znany działacz ruchu Right to Repair i youtuber technologiczny Louis Rossmann zapowiada pozew przeciwko Samsungowi. Firma nie chce wymienić dysku SSD, który w momencie zakupu kosztował 300$, a teraz ponad 900$. Tłumaczą się, że nie mają sztuki na wymianę, chociaż sprzedają je w swoim sklepie.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 12.06.2026, 08:09:31
  • 166
  • #
    komputery
  • #
    technologia
  • #
    samsung
  • #
    ciekawostki
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
SystemHalted2_0
SystemHalted2_0 13.06.2026, 10:43:30 via Android
  • -2
@Bing0Bang0Bong0: Z której piwnicy się urwałeś, kucu?
SystemHalted2_0
SystemHalted2_0 13.06.2026, 05:56:10
  • 0
Patch 1.0.3 a gra jest tak k------o zabugowana, mam złapać samolot ale jak mam przejść przez kłodę?
Włączył mi się z d--y tryb soczewek i nie mogę go wyłącztć.

#gry #firstlight
SystemHalted2_0 - Patch 1.0.3 a gra jest tak k------o zabugowana, mam złapać samolot ...

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak_masz_racje
Tak_masz_racje
13.06.2026, 07:19:34 via Android
  • 5
@SystemHalted2_0: Ja o dziwo przeszedłem całość i ani jednego buga, który by coś zepsuł.
  • Odpowiedz
Umeraczyk
Umeraczyk
09.06.2026, 05:07:05
  • 222
A u mnie w pracy gra o tron, każdy spiskuje, każdy chce być su-szefem, wszyscy wszystkich szantażują emocjonalnie, każdy każdego obgaduje, jest ostro zapalniczkowane o wszystko, są donosy i wchodzenie w dupę, a ja mam na to wszystko w------e i tylko patrzę z boku więc wszyscy zabiegają o moją uwagę abym wziął ich stronę xD
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SystemHalted2_0
SystemHalted2_0 09.06.2026, 14:42:04 via Wykop
  • 1
@Umeraczyk:

Plot twist: jak akurat nikogo z nich nie ma obok, to z dużym prawdopodobieństwem następny temat rozmowy to właśnie ty. W takich robotach NIE MA ludzi naprawdę neutralnych, jest tylko rotacyjna kolejka do bycia tym, co znowu coś odwalił. Dziś słuchasz żali na jednych, jutro ktoś inny słucha żali na ciebie. Taki obieg zamknięty zakładowego folkloru.
SystemHalted2_0 - @Umeraczyk:  

Plot twist: jak akurat nikogo z nich nie ma obok, to...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
nocticadius
nocticadius
07.06.2026, 08:02:35
  • 105
#przegryw #dupeczkizprzypadku
taka mi wystarczy
nocticadius - #przegryw #dupeczkizprzypadku
taka mi wystarczy

źródło: 1000064188

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SystemHalted2_0
SystemHalted2_0 07.06.2026, 19:58:29 via Wykop
  • 1
@nocticadius: Nie ma to jak zrobić z ukrycia lasce w sklepie i marzyć o cudownym życiu... Co za creep.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 24
  • Strona 1 z 24
  • >

ldhp

  • Znowu od nowa....

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 19.01.2025

    Mikroblogger
  • Gadżeciarz
    od 03.03.2025

    Gadżeciarz
  • Komentator
    od 26.09.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 02.01.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking