Wpis z mikrobloga

#smierc Dzisiaj w nocy zmarła moja siostra, 42 lata, nowotwór z przerzutami.
Pięć lat temu w tym samym czasie (2.05) zmarła moja mama na nowotwór.

Nie mam już sił.
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 446
@Logan00: Wiem co czujesz... U mnie w rodzinie była cała seria. Wszystko rak. W tym moja najbliższa osoba. Teraz już nie oglądam się, nie rozpamiętuję, nie wspominam za często. Żyje i oddycham tylko dla tych dni, które jeszcze nadejdą. Reszta to już tylko szary film w pustym kinie... W życiu liczą się tylko chwile, jak to pisał Ryszard R. 100% prawdy.
  • Odpowiedz
@Logan00: I feel your pain.

Ale z drugiej strony, pa na to:
Moja mama zmarła w wieku 44 lat, zostałem w wieku 21 lat sam z 15 letnia siostrą, której zostałem opiekunem.
3 lata temu zmarła moja siostra, miała 27 lat.
To nie jest licytacja, po prostu zawsze może być gorzej (ʘʘ)
  • Odpowiedz