Aktywne Wpisy

El_Kamilos23 +29
Czy też tak ubolewacie z powodu totalnego położenia laski na segment D w motoryzacji?
Kolejne modele jak Hyundai i40, czy Ford Mondeo wcześniej zostają porzucane i zastępowane przez nudne suvy. Jaka jest Wasza opinia? #ankieta #motoryzacja #pytaniedoeksperta #nowetechnologie
Kolejne modele jak Hyundai i40, czy Ford Mondeo wcześniej zostają porzucane i zastępowane przez nudne suvy. Jaka jest Wasza opinia? #ankieta #motoryzacja #pytaniedoeksperta #nowetechnologie
źródło: 5B7E8DA5-2C73-4149-9A65-AF2CEBBAC888
PobierzCzy chcielibyście nowe Mondeo, i40 itp.? Np. pięknym dużym nadwoziu kombi?
- Jeszcze jak! 79.2% (270)
- Komu to potrzebne? 20.8% (71)

vieniasn +139
nazwanie tego przez producenta sernikiem można chyba nazwać lekką przesadą
źródło: 1000055745
Pobierz



Pięć lat temu w tym samym czasie (2.05) zmarła moja mama na nowotwór.
Nie mam już sił.
źródło: 1000053903
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora
Ale z drugiej strony, pa na to:
Moja mama zmarła w wieku 44 lat, zostałem w wieku 21 lat sam z 15 letnia siostrą, której zostałem opiekunem.
3 lata temu zmarła moja siostra, miała 27 lat.
To nie jest licytacja, po prostu zawsze może być gorzej (ʘ‿ʘ)
"Zdrowie to korona, którą noszą zdrowi, a widzą tylko chorzy"
Komentarz usunięty przez moderatora
Więc w sumie to chorowała ale nie fizycznie, za szybko posłałem odpowiedź