Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko208
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
nusch
nusch

nusch

Dołączył 18 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3255
  • Znaleziska 2971
  • Mikroblog 284
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 35

284

Dramatyczny stan wody w Wiśle. Absolutny rekord!

Dramatyczny stan wody w Wiśle. Absolutny rekord!

Najniższy w historii pomiarów stan wody na stacji hydrologicznej Warszawa. Z powodu niskiego poziomu wody kursowanie promów na Wiśle jest zawieszone już od 12 sierpnia do odwołania. Prognozy wskazują, że tak niski poziom wody ma utrzymać się przez najbliższe dni.

ZobaczLink
z
rmf24.pl
dodany: 02.09.2025, 06:24:47
  • 197
  • #
    warszawa
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    rzeki
  • #
    pogoda
  • #
    klimat
nusch
nusch
nusch 03.09.2025, 08:56:55 via Wykop
  • 1
wydobycie z niej złomu i innych przedmiotów w celu jej oczyszczenia,


@andrzej67: pierwsze hulajnogi już się objawiły
nusch
nusch
nusch 03.09.2025, 09:57:59 via Wykop
  • 1
@andrzej67: ja znalazłem na bulwarach kawałek połamanego telefonu który wygląda jakby leżał w wodzie albo przeżył wypadek samochodowy. Jak znajde troche czasu to zamierzam na nim poćwiczyć odzyskiwanie danych

364

"Zakłócenia sygnału GPS nad Bałtykiem. Namierzyli źródło"

Pokaż treści 18+

"Zakłócenia sygnału GPS nad Bałtykiem. Namierzyli źródło"

"Zniszczenie lub unieszkodliwienie" - takie rozwiązania mieli proponować "niektórzy europejscy generałowie", w odniesieniu do obiektu w obwodzie królewieckim, który ma być powodem zakłóceń sygnału GPS w rejonie Morza Bałtyckiego.

paramedix
z
polsatnews.pl
dodany: 02.09.2025, 19:01:40
  • 84
  • #
    europa
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    lotnictwo
  • #
    rosja
  • #
    baltyk
  • #
    zeglarstwo
nusch
nusch
nusch 03.09.2025, 09:16:35 via Wykop
  • 3
Jak będą się pytać to odpowiemy tak:


@Wwolt: "Thank you USA"
Bolerro
Bolerro
24.08.2025, 04:49:49
  • 274
Się pracuje się ma! #pokazauto #motoryzacja #heheszki
Bolerro - Się pracuje się ma! #pokazauto #motoryzacja #heheszki

źródło: temp_file4172019214064412766

Pobierz
  • 133
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nusch
nusch
nusch 02.09.2025, 08:14:50 via Wykop
  • 1
Wyjeżdżając na górę transfăgărășan wcześnie rano zjeżdżali mi z drogi bo jechałem dosyć szybko, w tym dosyć nowe bmw. Jak nie umiesz jeździć, to żadne auto ci nie pomoże.


@Izanagi013: Jak bym zobaczył połączenie Dacii z narcyzmem - Dacii której prezes mówi że ludzie nie potrzebują bezpiecznych aut tylko tanich to sam bym się chciał schować
  • Odpowiedz
nusch
nusch
nusch 02.09.2025, 08:24:58 via Wykop
  • 1
Testy zderzenie wypadają dobrze,


@Izanagi013: dla kogo dobrze dla tego dobrze :) Brak ESP w 2025 to jeden z powodów dla którego ci ustępują drogi.
nusch - >Testy zderzenie wypadają dobrze, 

@Izanagi013: dla kogo dobrze dla tego dob...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz

12

Pas startowy na lotnisku w Radomiu jest uszkodzony na długości ok. kilometra

Pas startowy na lotnisku w Radomiu jest uszkodzony na długości ok. kilometra

Pas startowy na lotnisku w Radomiu jest uszkodzony na długości ok. kilometra i szerokości 200 metrów. Nadal nie wiadomo, kiedy port lotniczy zacznie ponownie w pełni funkcjonować, choć już w poniedziałek mają z niego wylecieć myśliwce, które miały wziąć udział w odwołanym pokazie lotniczym AirShow.

konradpra
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 01.09.2025, 13:42:04
  • 17
  • #
    lotnictwo
  • #
    samoloty
  • #
    radom
  • #
    katastrofa
  • #
    f16
  • #
    airshow
nusch
nusch
nusch 01.09.2025, 18:09:59 via Wykop
  • 0
że z centrum Warszawy na lotnisko w Radomiu dojedziesz znacznie sprawniej niż na Modlin, z którego nikt beki nie kręci.


@testa_di_moro: he ?
nusch
nusch
nusch 01.09.2025, 22:55:38 via Wykop
  • -1
PKiN w godzinach szczytu


@testa_di_moro: dlaczego samochodem spod PKIN i dlaczego w godzinach szczytu ? Jak ktoś lata z WMI to zwykle z północnej Warszawy, jak z południa to zwykle z Okęcia. Ale nawet licząc od tego PKiN - na samolot do WMI zwykle jedzie się przed porannym szczytem po to żeby być na miejscu bliżej początku doby hotelowej. Do Radomia zwykle wcale bo nic stamtąd nie lata więc nie
nusch - >PKiN w godzinach szczytu

@testadimoro: dlaczego samochodem spod PKIN i dlac...

źródło: obraz

Pobierz
nusch
nusch
nusch 02.09.2025, 08:08:10 via Wykop
  • 0
@testa_di_moro: no ale to już nie wina drogi czy lokalizacji. Jechałem 2 tygodnie temu i ten czas jest realny

2544

Happy end - chłopczyk odnaleziony i dostał czapkę.

Happy end - chłopczyk odnaleziony i dostał czapkę.

Pan Tenisista Kamil Majchrzak pokazał klasę.

lukasz-vall
z
streamable.com
dodany: 30.08.2025, 18:25:41
  • 234
  • #
    tenis
  • #
    usopen2025
  • #
    usopen
  • #
    sport
nusch
nusch
nusch 31.08.2025, 19:16:49 via Wykop
  • 0
@LordSlavic: z ich strony :)
nusch - @LordSlavic: z ich strony :)

źródło: obraz

Pobierz

4387

Samolot F16 rozbił sie przed pokazami AirShow w Radomiu

Samolot F16 rozbił sie przed pokazami AirShow w Radomiu

Jak w tytule.

DrynioPL
z
facebook.com
dodany: 28.08.2025, 17:38:03
  • 1541
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    radom
  • #
    airshow
nusch
nusch
nusch 28.08.2025, 18:24:07 via Wykop
  • 16
@SynMichaua:

w lotnictwie pokazowym nie ma miejsca na improwizacje[...] niestety [...]

no to przyimprowizował
new-object
new-object
27.08.2025, 10:32:02
  • 3163
Jakby ktoś się zastanawiał, jak działa ABS, i wszystkie te systemy DTC, poślizgu, "ciśnienia kół" itp.

To w sumie bardzo proste jest w konstrukcji. Na każdej osi koła w samochodzie jest zainstalowany taki pierścień/ring (4 takie ringi i czujniki).
Gdy oś się kręci, to komputer poprzez ten czujnik po prostu liczy przerwy na tym ringu poprzez czujnik hala (wykrywa pole magnetyczne).

No i komputer poprzez te przerwy w tym pierścieniu, liczy sobie prędkość każdego z
new-object - Jakby ktoś się zastanawiał, jak działa ABS, i wszystkie te systemy DTC, ...

źródło: image

Pobierz
  • 158
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nusch
nusch
nusch 28.08.2025, 12:16:18 via Wykop
  • 0
Chyba, że z każdego ubywa jednocześnie. To wtedy nie wie.


@NuklearnySzpadel: wtedy nie ma poślizgu w rozumieniu klasycznego ABS. W nowych samochodach często każde koło ma swój komputer z własnym awarness, żyroskopem który potrafi wydedukować że samochód np. dachuje i podjąć samodzielną decyzje bez wysyłania czegokolwiek po CAN w pierwszej kolejności. Przynajmniej tak jest w klasycznej niemieckiej motoryzacji jak zaleją nas Chińczyki to sporo z tego rozwoju i AUTOSARowej logiki
  • Odpowiedz

5159

Medicover blokuje terminy abonamentowcom dostępne tylko za 350 zł w Medistore

Medicover blokuje terminy abonamentowcom dostępne tylko za 350 zł w Medistore

Medicover blokuje wizyty abonamentowcom w aplikacji brak terminów, a na Medistore te same wizyty są dostępne nawet od jutra za 350 zł. Pacjenci z abonamentem słyszą tylko: brak wolnych miejsc. Czy to zgodne z prawem?

Martinjz
z
x.com
dodany: 26.08.2025, 03:37:05
  • 639
  • #
    zdrowie
  • #
    medicover
  • #
    medycyna
  • #
    luxmed
  • #
    enelmed
nusch
nusch
nusch 26.08.2025, 07:35:14 via Wykop
  • 5
@gridstream: wszedłem tu żeby napisać powyższe 3 komentarze ale wszyscy już wszystko wiedzą
nusch
nusch
nusch 26.08.2025, 07:41:56 via Wykop
  • 38
a refundacje limit 232 pln czy jakoś tak xD Na znanym lekarzu wizyty zaczynają się od 250 pln,


@Krzyszy: tu akurat pretensje do pracodawcy że taką umowę podpisał. To jest kolejny pain in the ass że pracodawcy w ogóle nie negocjują tych umów, godzą się na podwyżki czy obniżenie standardów bo ochrona prywatny pakiet medyczny przestał być jakims premium dodatkiem motywacyjnym - i pracownicy i pracodawcy zakładają że sie należy,
nusch
nusch
nusch 26.08.2025, 19:58:39 via Wykop
  • 1
@nusch i te osoby do obsługi benefitów zarabiały zamiast ciebie, a ty się z tego jeszcze cieszysz.


@MNovak: W skali korpo te osoby swoimi negocjacjami zarobiły na swoje pensje + zyskały pośrednio dla firmy a bezpośrednio jej pracowników. Mam porównanie z inną firmą gdzie gość od tych umów był jednocześnie jakimś naganiaczem do związków zawodowych - wiec teoretycznie powinno mu zależeć na interesie pracownika. Kiedy mu palcem pokazałem gdzie

468

Portal DOM przyjęty. Poznamy tylko średnie ceny transakcyjne z sąsiedztwa

Portal DOM przyjęty. Poznamy tylko średnie ceny transakcyjne z sąsiedztwa

Podczas dzisiejszego posiedzenia rząd przyjął ustawę o Portalu DOM. Eksperci zwracali uwagę, że ceny transakcyjne udostępnić można po wielokroć taniej dzięki już istniejącemu Rejestrowi Cen Nieruchomości.

ossprime
z
biznesinfo.pl
dodany: 26.08.2025, 14:10:52
  • 28
  • #
    nieruchomosci
  • #
    mieszkanie
  • #
    mieszkaniedeweloperskie
nusch
nusch
nusch 26.08.2025, 19:36:26 via Wykop
  • 15
Proponuje tu zalinkować wszystkie oddolnie robione portale które robią to dobrze
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

452

Usiłował wepchnąć kobietę pod pociąg metra. Mamy nagranie

Usiłował wepchnąć kobietę pod pociąg metra. Mamy nagranie

O włos od tragedii na stacji metra w Warszawie. Kiedy wjeżdżał na nią pociąg, jeden z mężczyzn stojących na zatłoczonym peronie usiłował wepchnąć kobietę pod jego koła. Na szczęście udało jej się zatrzymać na krańcu peronu. Wszystko zarejestrowały kamery. Mamy nagranie. Sprawca uciekł, ale jest już

Stopa_Szopa
z
onet.pl
dodany: 26.08.2025, 08:54:20
  • 115
  • #
    warrszawa
  • #
    metro
  • #
    policja
  • #
    usilowaniezabojstwa
nusch
nusch
nusch 26.08.2025, 14:26:08 via Wykop
  • -1
dla wtajemniczonych


@Kaczypawlak: #pdk ( ͡° ʖ̯ ͡°)

586

Najnowsza aktualizacja Windows 11 niszczy dyski twarde użytkowników

Najnowsza aktualizacja Windows 11 niszczy dyski twarde użytkowników

Najnowsza aktualizacja systemu Windows 11 może powodować problemy z dyskami, które ulegają awarii po zapisaniu dużej ilości danych. Wydaje się, że problem dotyczy szczególnie nośników z kontrolerami Phison

konto usunięte
z
ithardware.pl
dodany: 17.08.2025, 21:38:21
  • 175
  • #
    microsoft
  • #
    windows11
  • #
    wirus
  • #
    technologia
  • #
    komputery
  • #
    dramat
nusch
nusch
nusch 18.08.2025, 18:21:26 via Wykop
  • 4
to nie jest kwestia hindusów bo oni nie pracują nad najniższymi warstwami systemu


@Kryspin013: skąd takie upraszczające założenie? Jakbyś widział co robią w automotive nie mają pojęcia o tym co robią to bys się na rower przesiadł ;)

1493

Niemiecki deweloper kupił 5 tys. mieszkań w Polsce pod wynajem.

Niemiecki deweloper kupił 5 tys. mieszkań w Polsce pod wynajem.

Resi4Rent, jedna z największych firm w Polsce oferujących mieszkania na wynajem, sprzedała 5 322 lokale Vantage Development, spółce należącej do TAG Immobilien Group, czyli hamburskiej firmy z branży nieruchomości. Mieszkania zlokalizowane są w 18 projektach Resi4Rent w sześciu największych polskich

kolakow
z
next.gazeta.pl
dodany: 17.08.2025, 11:37:34
  • 372
  • #
    deweloperka
  • #
    deweloper
  • #
    patodeweloperka
  • #
    nieruchomosci
  • #
    mieszkanie
  • #
    budownictwo
nusch
nusch
nusch 18.08.2025, 17:37:11 via Wykop
  • 0
Oni zapłacą podatek i dalej będą posiadać mieszkania


@CzlowiekzBlizna7: głośno myślę, ale gdyby dać osobom fizycznym kataster a spółkom po prostu dużo wyższy podatek od nieruchomości ? Pozostaje problem brania przez spółki 'słupów' ale gdyby zrobić zakaz/bezskuteczność świadczeń wzajemnych/weksli obciążaniających mieszkanie bez ujawnienia tego obciążenia w księdze wieczystej to nie zadziałałoby ?

334

21 osób nie żyje. Tragiczny początek długiego weekendu

21 osób nie żyje. Tragiczny początek długiego weekendu

Długi weekend rozpoczął się tragicznie. 21 osób zginęło, a 106 zostało rannych

konto usunięte
z
rmf24.pl
dodany: 16.08.2025, 13:30:58
  • 131
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    wypadek
nusch
nusch
nusch 17.08.2025, 16:54:26 via Wykop
  • 0
corsa 1.2 lpg trochę za słabo się zbiera, żeby wyprzedzić tira. I jest bum


@wojtoon: co do kierowców masz racje, ale swoich kompleksów i uprzedzeń na punkcie LPG do tego nie mieszaj - paliwo jak każde inne, wpływ na moc żadna a że akurat ktoś przelobbował że taki a nie inny wtryskiwacz będzie montowany fabrycznie ¯\(ツ)/¯ .
Jak ktoś potrafi używać lusterek, pasów rozbiegowych i skrzyni biegów(wie że może kręcić
KrolSandaczPierwszyRozrzutny
KrolSandaczPierwszyRozrzutny
17.08.2025, 09:11:39
  • 838
Głośno ostatnio o rosnącym bezrobociu wśród młodych - naprawdę kogoś to dziwi? W Polsce nie brakuje pracy, brakuje tylko pracy pozwalającej na godne życie. Na prowincji jedyna dostępna praca to czterobrygadówka na produkcji w 40 stopniach za minimalną albo mniej. Za to w wielkich miastach jak Wrocław czy Warszawa można od ręki znaleźć pracę która nie pozwoli ci się utrzymać wynajmując mieszkanie w tym samym bloku w którym byś pracował. W powiatowych
  • 136
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nusch
nusch
nusch 17.08.2025, 14:38:21 via Wykop
  • 0
życie to nie bajka bo Pan Przedsiębiorca musi mieć co miesiąc nowego Mercedesa ;)


@KrolSandaczPierwszyRozrzutny: to zmień świat i zostań przedsiębiorcą redystrybuującym :)
  • Odpowiedz

463

Absurd na Wyspach. Wyrzuć stare maile, zrób to dla klimatu

Absurd na Wyspach. Wyrzuć stare maile, zrób to dla klimatu

Rekomendacja brytyjskich władz: aby pomóc w walce z suszą wyrzuć z kont stare maile i zdjęcia. Rzekomo pomoże to oszczędzać wodę przy chłodzeniu centrów danych. Eksperci szydzą: szukanie maili i zdjęć zużywa więcej energii i wody niż ich przechowywanie.

artur-kielbasinski
z
zielonagospodarka.pl
dodany: 13.08.2025, 12:08:44
  • 109
  • #
    technologia
  • #
    centradanych
  • #
    wielkabrytania
  • #
    susza
  • #
    klimat
nusch
nusch
nusch 14.08.2025, 12:41:25 via Wykop
  • 0
B tree


@OpowiedzMiCos: żeby zrozumieć treść maila B tree czy w ogóle proste szukanie keywordsów nie wystarczą - nawet koszt samych SSD żeby trzymać kopie poczty wszystkich w skali wszystkich jest ogromny. Dlatego mamy edge computing i 5G które mu sprzyja żeby zmiejszyć latency ale kiedy danych do przeszukania lokalnym NPU jest dużo to już mamy niskiego latency. Taki enduser sam wie co jest dla niego ważne więc jak sie

428

Od dzisiaj można nagrywać kamerką samochodową ważne obiekty. Zmieniło się prawo!

Od dzisiaj można nagrywać kamerką samochodową ważne obiekty. Zmieniło się prawo!

Od dzisiaj, czyli 12 sierpnia 2025 r. wchodzą w życie zmienione przepisy ustawy o obronie Ojczyzny, które w praktyce znosi zakaz

francuskie
z
francuskie.pl
dodany: 12.08.2025, 16:25:13
  • 66
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    prawo
  • #
    ojczyzna
  • #
    kamera
nusch
nusch
nusch 13.08.2025, 18:31:08 via Wykop
  • 0
tłuk


@Adorator: to osoba głupia i niezdolna - w tym kontekście mówisz o sobie

1083

Złe opony, ponad 300 km/h. i łuk. Tak Sebastian M. wpadł na auto rodziny.

Złe opony, ponad 300 km/h. i łuk. Tak Sebastian M. wpadł na auto rodziny.

Sebastian M. miał mocno zmodyfikowane BMW i jechał co najmniej 315 km na godz., ale opony w jego aucie dostosowane były do maksymalnie 300 km na godz. To za szybka jazda spowodowała, że nie utrzymał się na łuku autostrady i wpadł na środkowy pas, uderzając w rodzinę w kii. Prokuratura w akcie oskarż

airaG
z
onet.pl
dodany: 04.08.2025, 08:57:14
  • 229
  • #
    sebastianm
  • #
    policja
  • #
    wypadek
  • #
    wydarzenia
  • #
    polska
nusch
nusch
nusch 04.08.2025, 19:44:06 via Wykop
  • 14
Indeks prędkości opon raczej ma zapas większy niż 10%, główna przyczyna wypadku to głąb który nie uważał na fizyce między kierownicą a fotelem, TLDR:

Kilkadziesiąt sekund przed wypadkiem jechał 309,6 km na godz. A tuż przed samym wypadkiem — według biegłych — prędkość BMW wynosiła 315-329 km na godz.


W ciągu ostatnich pięciu sekund przed uderzeniem w auto rodziny, przez cztery pierwsze sekundy Sebastian M. trzymał pedał przyspieszanie wciśnięty maksymalnie do podłogi. Kierownicę trzymał
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

nusch
nusch
nusch 04.08.2025, 22:25:01 via Wykop
  • 3
idziałem jak mogal długimi, widziałem miejsce dzwona,


@Casp1337: to chyba nie ten wypadek widziałeś:

Rejestrator tego samochodu zapisał też, że pięć sekund przed wypadkiem, kierowca kii nie skręcał kierownicą. Jechał wciąż przed siebie po środkowym pasie autostrady. "(...) kąt skrętu kierownicy utrzymywany był przez cały czas rejestracji jak do jazdy na wprost


5 sekund przy 300km/h to 416metrów i sporo potencjalnych zmian sytuacji na drodze - jeżeli ktoś się tyle

528

AMD miażdży Intela. Dosłownie

AMD miażdży Intela. Dosłownie

Intel ma ogromny problem. Dane sprzedaży procesorów pokazują, jak gigantyczną przewagę ma aktualnie AMD.

arecki66
z
telepolis.pl
dodany: 03.08.2025, 07:29:29
  • 285
  • #
    procesory
  • #
    komputery
  • #
    intel
  • #
    amd
  • #
    technologia
nusch
nusch
nusch 04.08.2025, 07:28:22 via Wykop
  • 0
@SzlachcicPolny: i więcej diversity na pewno podniesie inżynierską kulturę w firmie https://www.intelcapital.com/intel-capitals-continued-commitment-to-diversity-equity-inclusion/
r5678
r5678
02.08.2025, 14:55:29
  • 0
#motoryzacja #ubezpieczenia
Chyba nie szukam dalej, za i30, 12zł drożej oc niż rok temu 601 rok temu, 613zł dziś
Myślałem że będzie taniej, bo wtedy polisy potrzebowałem tego samego dnia co ją kupowałem bo auto nie rejestrowane w pl.

za fabię też już dali propozycję 454zł vs 440zł obecna, 14zł drożej

Myślę, że nie ma co kombinować i zmieniać, zwłaszcza, że uniqa to jest assisatnce, jest bls, z
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nusch
nusch
nusch 02.08.2025, 21:57:27 via Wykop
  • 0
@r5678: w Uniqua musisz zrezygnować z polisy, ale tak naprawde zrezygnować zeby sie nie przedłużała - w zeszłym roku wyklikałem ze rezygnuje i wybrałem rozmowe z konsultantem na tym etapie - powiedizał że nie może zrobić lepszej ceny. W tym roku najpierw zrezygnowałem( z przedłużania) do końca i dopiero wtedy wyklikałem kontakt - dał lepszą cenę (bez koniecznosći podawania wszystkich szczegółów auta i kierowcy) i na koniec tylko zapytal 'widze
  • Odpowiedz

261

W głębinach, gdzie nie dociera światło, naukowcy odnaleźli nieznane stworzenia

W głębinach, gdzie nie dociera światło, naukowcy odnaleźli nieznane stworzenia

Międzynarodowy zespół naukowców dokonał przełomowego odkrycia w najgłębszych rowach oceanicznych Pacyfiku. W ekstremalny

starnak
z
rmf24.pl
dodany: 01.08.2025, 16:42:28
  • 54
  • #
    swiat
  • #
    oceany
  • #
    glebina
  • #
    nauka
nusch
nusch
nusch 02.08.2025, 15:30:05 via Wykop
  • 1
@WKhehe: to samo chciałem napisać. Nie ktoś tylko 'naukowcy z Chin, Rosji i innych krajów' :) Jakąś legende do misji trzeba było zrobić i zostawić ślad w internetach. https://wm.pl/1193023,Potezne-tsunami-uderza-w-Wyspy-Kurylskie-po-trzesieniu-ziemi-na-Kamczatce.html
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 14
  • Strona 4 z 14
  • >
  • wykop@nusch.pl

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 25.09.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 03.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 28.07.2011

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking