Siema, giełdowe Mirki. W związku z tym, że zaczynam swoja przygodę z ETF, mam do Was pytanie. W jakiego ETFa byście poszli na koncie IKZE przy co miesięcznych wpłatach 200-500 PLN #etf #gielda #ikze #ike

kolikowski


Wystarczy się nie posrać i odbije (tak sobie tłumaczę).
źródło: jst2
Pobierz
źródło: Zrzut ekranu 2026-04-25 o 22.21.21
Pobierz
źródło: 1000006957
Pobierz
źródło: temp_file5081539824214740019
PobierzRocznica
od 05.12.2025
Mikroblogger
od 14.03.2021
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking