Właśnie pobrałem sobie ruskiego wirusa (specjalnie, na testowym sprzęcie, na wirtualce). Dostałem dziesiątki powiadomień z Windows Defender. Teraz, jako osoba, która zajmują się zawodowo security i nie chwaląc się „jakieś tam” wykształcenie mam w tym kierunku zastanawiam się - czemu za dzieciaka instalowaliśmy Avast! Czemu każdy go miał? Największy scam dzieciństwa xdddd

Dla domowych użytkowow Defender wystarczy w 100%, jeśli ktoś się nie zgadza, to zapraszam do dyskusji (
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co sądzisz na temat szczepionki pfizer na koronawirusa?

  • Zapewnia odporność, poza tym nie szkodzi 23.5% (12)
  • Zapewnia odporność ale szkodzi 13.7% (7)
  • Nie zapewnia odporności ale też nie szkodzi 11.8% (6)
  • Nie zapewnia odporności i szkodzi 51.0% (26)

Oddanych głosów: 51

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach