Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko164
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
marek_s80
marek_s80

marek_s80

Dołączył 3 lata i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2694
  • Znaleziska 2668
  • Mikroblog 26
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 0

485

Ostatni świadek w procesie Łukasza Żaka: mówił, że weźmie nóż i zaraz nas *****

Ostatni świadek w procesie Łukasza Żaka: mówił, że weźmie nóż i zaraz nas *****

"Odj***ałem typa. Zdjąłem mu łeb". Bandyta Łukasz Żak nie zasługuje na bycie członkiem społeczeństwa. Bezczelny gnojek.

Buckshot_00
z
brd24.pl
dodany: 14 godz. i 34 min temu
  • 35
  • #
    lukaszzak
  • #
    stopcham
  • #
    bandytadrogowy
  • #
    polskiedrogi
marek_s80
marek_s80
marek_s80 2 godz. i 54 min temu via Wykop
  • -3
@kapitan-serwatka: zajebiste kobiety mam w PL skoro ona nadal go kocha i nadal z nim gada

459

Rząd chce podnieść "podatek cukrowy". Opłata ma wzrosnąć nawet 10-krotnie

Rząd chce podnieść "podatek cukrowy". Opłata ma wzrosnąć nawet 10-krotnie

Opłata za zawartość dodatku kofeiny lub tauryny w napojach ma wzrosnąć z 0,10 zł do 1,00 zł, Wszystko oczywiście w trosce o zdrowie obywateli

Zenon_Zabawny
z
poradnikhandlowca.com.pl
dodany: 21 godz. i 56 min temu
  • 156
  • #
    podatekcukrowy
  • #
    podatki
  • #
    cola
  • #
    polityka
marek_s80
marek_s80
marek_s80 3 godz. i 11 min temu via Wykop
  • 0
@omnomnom: i jaki z tego wniosek? są przeciw aby wygrać wybory bo jak juz są u koryta to robią to samo a co pis przegłosował to zostawiają bo musza mieć siano do rozwalenia na swoje zabawy!
marek_s80
marek_s80
marek_s80 3 godz. i 10 min temu via Wykop
  • 0
@Belzee: butelki zwrotne wożę w bagażniku i nikt ich nie chce przyjąć, chyba czas przezucic się na małpki póki kaucji nie ma

828

"Patohulajnogi" kontra piesi. Może czas przestać udawać, że to nie problem?

"Patohulajnogi" kontra piesi. Może czas przestać udawać, że to nie problem?

Ile jeszcze wypadków i potrąceń musi się wydarzyć, by system wreszcie dostrzegł problem? Nikt nie spodziewał się, że zwykły spacer stanie się sportem ekstremalnym, a chodnik - areną walki o zdrowie. Przez lata powrót do domu piechotą był raczej synonimem spokoju.

whimer
z
trojmiasto.pl
dodany: przedwczoraj, 09:05:16
  • 225
  • #
    hulajnogaelektryczna
  • #
    rower
  • #
    piesi
  • #
    chodnik
marek_s80
marek_s80
marek_s80 przedwczoraj, 16:37:04 via Wykop
  • 0
@Cecebumbum: wszystko jest ale co z tego skoro nikt nie respektuje

483

Przyszłoroczny plan NFZ z dziurą na 21 mld zł. Za brak pieniędzy zapłacą pacjenc

Przyszłoroczny plan NFZ z dziurą na 21 mld zł. Za brak pieniędzy zapłacą pacjenc

Do końca tego roku w budżecie NFZ zabraknie 16 mld zł, a w przyszłym luka wzrośnie o kolejne 21 mld zł

tomasztomasz1234
z
rynekzdrowia.pl
dodany: 15.06.2026, 20:05:35
  • 69
  • #
    polska
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarski
  • #
    lekarz
  • #
    lekarz100k
  • #
    nfz
marek_s80
marek_s80
marek_s80 przedwczoraj, 04:32:37 via Wykop
  • 2
@Wolfr: a to już nie pacjenci a każdy Polak, bo zdrowi też muszą się na to zrzucić

1166

9 mld zł na podwyżki dla medyków od lipca. Zapłaci Narodowy Fundusz Zdrowia

9 mld zł na podwyżki dla medyków od lipca. Zapłaci Narodowy Fundusz Zdrowia

Około 9 mld zł - taką kwotę podwyżek dla medyków rekomenduje Agencja Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacjin(...) Tymczasem dziura w budżecie Funduszu wynosi ok. 16 mld zł. Nie ma informacji skąd miałyby pochodzić brakujące pieniądze.

cepheus
z
rynekzdrowia.pl
dodany: 15.06.2026, 15:02:18
  • 138
  • #
    polska
  • #
    nfz
  • #
    sluzbazdrowia
marek_s80
marek_s80
marek_s80 15.06.2026, 20:38:50 via Wykop
  • 22
@joasiaasia: proponuje zrzutke na wynagrodzenia dla lekarzy! tak im ciezko, zwłaszcza na tego przepracowanego z warszawy, tyle dyżurów i jeszcze byl radnym!
marek_s80
marek_s80
marek_s80 15.06.2026, 20:39:50 via Wykop
  • 0
@MrGi: w tym roku 1,6 miliona, to za rok będą już te 2 miliony?

601

Dawać, czy nie dawać? Napiwek dzieli, ale zbyt niska kwota to obelga

Dawać, czy nie dawać? Napiwek dzieli, ale zbyt niska kwota to obelga

Tresowania społeczeństwa ciąg dalszy. Czas skończyć z tym bzdurnym zwyczajem. Brak podatków, szantaż moralny, przerzucanie kosztów. Tym właśnie są napiwki

MalyKrzys
z
businessinsider.com.pl
dodany: 15.06.2026, 08:21:37
  • 393
  • #
    gastronomia
  • #
    napiwki
  • #
    polska
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    jedzenie71
marek_s80
marek_s80
marek_s80 15.06.2026, 11:39:19 via Wykop
  • 1
@f9JXBEArQ2H4TKl: niech rzecznik praw dziecka powie co o tym myśli, obawiam się że będzie zakaz napiwków bo to nierówność społeczna!

550

Mięso każą zastąpić roślinami - od września ogromne zmiany w szkolnych stołówkac

Mięso każą zastąpić roślinami - od września ogromne zmiany w szkolnych stołówkac

Od 01.09.2026 szkoły i przedszkola będą musiały stosować nowe zasady żywienia dzieci określane jako "dieta planetarna". W jadłospisach pojawi się obowiązkowy roślinny obiad raz w tygodniu, więcej dań na bazie strączków, zupy na wywarach warzywnych oraz możliwość zastępowania nabiału produktami rośli

Korda
z
niezalezna.pl
dodany: 14.06.2026, 13:49:34
  • 524
  • #
    wegetarianizm
  • #
    c40cities
  • #
    ue
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    4konserwy
marek_s80
marek_s80
marek_s80 14.06.2026, 20:27:50 via Wykop
  • 2
@akcjakrk: 1 dzień w tygodniu bez mięsa, to raczej zdrowe podejście
marek_s80
marek_s80
marek_s80 15.06.2026, 05:17:50 via Wykop
  • 0
@Djdidjdjdjndddff: w stołówce to nie tak łatwo mieć wolny wybór, jednak możesz dzieciakowi robić obiad w domu z czym tylko chcesz

1606

Oświadczenie majątkowe z 2022 losowego radnego lekarza, tu z Zielonej Góry.

Oświadczenie majątkowe z 2022 losowego radnego lekarza, tu z Zielonej Góry.

Uczcie się dzieci, olejcie inne zawody, które składają się tylko na lekarskie Bizancjum. 7 lat praktyki lekarskiej (w 2022): wynagrodzenie: 1.674.299 zł dieta radnego: 46.453 zł oszczędności: 2.000.000 zł nieruchomości: 12 średnia wartość: 435.416 zł

MichuTop
z
x.com
dodany: 13.06.2026, 21:41:52
  • 198
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowalposting
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
marek_s80
marek_s80
marek_s80 14.06.2026, 07:02:07 via Wykop
  • 0
@tenji: i zaraz polowa narodu powie ze za PIS to tak nie kradli i cyk zmiana władzy na kolejne 4 lata
marek_s80
marek_s80
marek_s80 14.06.2026, 07:02:45 via Wykop
  • -9
@zassijt0: masz wybór: KO czy PiS?
marek_s80
marek_s80
marek_s80 14.06.2026, 16:56:43 via Wykop
  • -1
@fiaslnfilrangve: zawsze jest tak że wygrywa pis albo KO oraz jest jakaś partia przystawka. Przystawki zdychają a stara ekipa nadal świetnie się bawi za nasze

81

Mławski szpital umiera. Dyrektor: lekarz zażądał 1700 zł za dyżur

Mławski szpital umiera. Dyrektor: lekarz zażądał 1700 zł za dyżur

Szpitali generujących straty będzie znacznie więcej ocenia w rozmowie z Medonetem Piotr Parjaszewski, dyrektor szpitala w Mławie. Problemy finansowe placówki doszły do takiego poziomu, że znalazła się na krawędzi zamknięcia. Nadal głośno o długu, a sytuacja w mławskim szpitalu jak w soczewce skupi

airaG
z
pro.medonet.pl
dodany: 11.06.2026, 07:51:27
  • 78
  • #
    szpital
  • #
    lekarz
  • #
    nfz
  • #
    zdrowie
  • #
    pieniadze
  • #
    wydarzenia
marek_s80
marek_s80
marek_s80 14.06.2026, 07:38:36 via Wykop
  • 2
@Dadas77: czyli więcej lekarzy którzy przejdą te same studio i te same egzaminy i te sama praktykę oznacza gorsza jakość? chyba gorsza jakość zarobków, zreszta Ukraińcy bez języka polskiego z kupionym dyplomem są ok?

676

Więzienia w Europie są przepełnione obcokrajowcami

Pokaż treści 18+

Więzienia w Europie są przepełnione obcokrajowcami

Kraje takie jak: Luksemburg (78%), Szwajcaria (73%), Cypr (54%), Austria (53%), Słowenia (52%), Katalonia (Hiszpania) (52%), Grecja (52%), Malta (51%), Niemcy (47%) i Belgia (43%) odnotowują wyjątkowo wysoki odsetek więźniów zagranicznych.

matixrr
z
coe.int
dodany: 13.06.2026, 11:13:15
  • 106
  • #
    europa
  • #
    imigranci
  • #
    uchodzcy
  • #
    granica
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    policja
marek_s80
marek_s80
marek_s80 13.06.2026, 18:33:47 via Wykop
  • 3
@ChaoticNeutralGodd: jakaś wyspa na Oceanie, jedna poświęcić i wszystkich tam wywieść
marek_s80
marek_s80
marek_s80 14.06.2026, 07:05:34 via Wykop
  • 0
@Shemiaza: AI ma dla więźniów propozycje: "Na Antarktydzie nie ma rdzennej ludności ani stałych mieszkańców." A wiec dać koce i niech jada

423

Ukraińcy mielą dziennie 1300 kacapów

Ukraińcy mielą dziennie 1300 kacapów

Siły Obrony Ukrainy zniszczyły 1300 okupantów w ciągu doby, a także 350 pojazdów i 80 systemów artyleryjskich. Straty Rosji ponad 1,38 mln

PIAN--A_A--KTYWNA
z
112.ua
dodany: 12.06.2026, 07:04:33
  • 162
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
marek_s80
marek_s80
marek_s80 12.06.2026, 11:30:15 via Wykop
  • 3
@ChaoticNeutralGodd: mniej Rosjan to mniej problemów, niech giną to wtedy ten kraj w końcu stanie się normalny

517

"Utopijne ceny" w Hotelu Gołębiewski. Niemcy pukają się w głowę

"Utopijne ceny" w Hotelu Gołębiewski. Niemcy pukają się w głowę

Na szczęście Polaków stać! Co prawda na Gran Canaria hotel 4* all inclusive z basenami jest dużo taniej ale za to pogoda lepsza.

login-znaki-alfanumeryczne
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 11.06.2026, 17:14:14
  • 219
  • #
    polska
  • #
    wakacje
  • #
    urlop
  • #
    turystyka
marek_s80
marek_s80
marek_s80 12.06.2026, 10:02:50 via Wykop
  • 6
@WaltherW: ja nie słucham disco polo ale ludzie to kochają, o Gołębiewskim mam podobne zdanie jak ty ale ludzie chyba tego oczekują. Powiedzą w rodzinie i znajomym gdzie byli i prestiż im podskoczy. No i jak ktoś jedzie za swoją kasę to niech nawet przepłaca taki hotel, dobrze przynajmniej że Polski

300

Kompromitacja rządu, nie udało się odebrać immunitetu Sławomirowi Mentzenowi.

Kompromitacja rządu, nie udało się odebrać immunitetu Sławomirowi Mentzenowi.

Polityk miał odpowiadać za odpalenie racy podczas ubiegłorocznego Marszu Niepodległości 11 listopada, "Potrzeba było 231 głosów, Tuskowi udało uzbierać się ich tylko 227" - napisał po głosowaniu lider Konfederacji.

ocynkowanyodpornynahejt
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 11.06.2026, 12:03:16
  • 152
  • #
    polityka
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    konfederacja
  • #
    mentzen
marek_s80
marek_s80
marek_s80 11.06.2026, 20:40:51 via Wykop
  • 0
@elo345: złamał głupi zakaz Trzaskowskiego który walczy z marszem niepodległości

300

Bezlitosny sondaż dla rządu Donalda Tuska. Politolog: To czerwona kartka

Bezlitosny sondaż dla rządu Donalda Tuska. Politolog: To czerwona kartka

54 proc. respondentów odpowiedziało, że "źle", a 33 proc. "dobrze". Pozostała grupa (13 proc.) to osoby, które wybrały odpowiedź "nie wiem / nie mam zdania". To poważne zagrożenie, tym bardziej że do wyborów pozostało nieco ponad rok, więc powinno być to dla rządu powodem do niepokoju....

konradpra
z
wiadomosci.gazeta.pl
dodany: 11.06.2026, 04:42:26
  • 182
  • #
    polityka
  • #
    polska
marek_s80
marek_s80
marek_s80 11.06.2026, 20:23:10 via Wykop
  • 3
@kwanty: gorzej dla nas bo ko walczy z PiS a więc nadal będziemy żyć w syfie

381

Milion cudzoziemców w Polsce w 2026

Milion cudzoziemców w Polsce w 2026

Rządy po a wcześniej pis sprowadzają nam obywateli krajów trzeciego świata. +21% Kolumbia +9% Indie +8% Ukraina. Idzie kryzys a bezrobocie rośnie a my sprowadzały sobie konkurencję. Pakt migracyjny wszedł wczoraj więc to początek!

madero
z
stat.gov.pl
dodany: 11.06.2026, 09:48:45
  • 81
  • #
    polityka
  • #
    konfederacja
  • #
    imigranci
  • #
    polska
  • #
    uchodzcy
  • #
    praca
marek_s80
marek_s80
marek_s80 11.06.2026, 19:55:04 via Wykop
  • 0
@KptStopczyk: zawsze możesz zjeść kogoś :) a tak serio to widziałem dzisiaj sondaże więc nadal po jest przed PiS a gdzieś w ogonie konfederacja i Braun, wniosek jest taki że sami wybieramy ten syf w którym żyjemy

1203

Od wypadku Sebastiana M. przeżywają katusze. "Ja już nie chcę żyć"

Od wypadku Sebastiana M. przeżywają katusze. "Ja już nie chcę żyć"

Waldemar Biały zaraz po wypadku na autostradzie A1 wypalał 60 papierosów dziennie. Teraz wystarcza mu "zaledwie" paczka. Jego żona Elżbieta mówi, że "jej życie się zatrzymało". Małgorzata Duda ma "dzieci przed oczami", a jej mąż Janusz cały czas płacze. Opinia sądowo-psychiatryczna w sprawie wypadku

rybak_fischermann
z
o2.pl
dodany: 11.06.2026, 10:04:06
  • 259
  • #
    majtczak
  • #
    wypadek
  • #
    polska
  • #
    kierowcy
  • #
    zdrowie
  • #
    psychologia
marek_s80
marek_s80
marek_s80 11.06.2026, 13:37:00 via Wykop
  • 25
@MagicznyMariusz: 25 lat albo kara śmierci, to nie był wypadek, do tego jego postępowanie po, pamiętam jak filmik pojawił się na wykopie, prawie mu się udało uniknąć odpowiedzieć dzięki znajomością
marek_s80
marek_s80
marek_s80 11.06.2026, 15:01:21 via Wykop
  • 74
@sanchezsports: stonoga ostatnio mówił ze robi reportaże za kasę

2022

To nie Paryż, a już Katowice! Migranci gotują na otwartym ogniu w centrum

To nie Paryż, a już Katowice! Migranci gotują na otwartym ogniu w centrum

Mieszkańców najbardziej wzburza drastyczna nierówność wobec prawa. Prawo jest jakie jest, ale dlaczego jednych kara się za najechanie na trawnik, wyrzucenie śmiecia nie do tego pojemnika i wylicza mu się ilość "zużytego" deszczu do opłaty, a innym ich skrajne przewiny są darowane.

ZobaczLink
z
portal.katowice.pl
dodany: 10.06.2026, 11:36:32
  • 295
  • #
    polska
  • #
    wydarzenie
  • #
    katowice
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    imigranci
  • #
    prawo
marek_s80
marek_s80
marek_s80 11.06.2026, 09:06:30 via Wykop
  • 0
@WladcaSlimakow: lapie się tych co maja cos do stracenia, a taki murzynek wbije nóż i za kare pojedzie do domu, uzbiera na nowy ponton i podejście numer 2 do życia w UE

50

Polak wygrywa dom w UK i spredje go by wrocic do kraju

Polak wygrywa dom w UK i spredje go by wrocic do kraju

Dawid Szulc (pictured), who lives in Crewe, Cheshire, won a fully-furnished mansion in Lancashire as well as a Land Rove

Shemek
z
dailymail.com
dodany: 10.06.2026, 20:11:10
  • 24
  • #
    wielkabrytania
  • #
    emigracja
  • #
    neuropa
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
marek_s80
marek_s80
marek_s80 11.06.2026, 04:57:58 via Wykop
  • 9
@staryjednaknowy: utrzymanie takiego domu i samochodu to sporo kasy, a tak kupi sobie domek na wsi pod dużym miastem w PL i bedzie zyc jak król

3294

Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.

Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.

Ostatnio sprowadzono do Polski 24-letnią Klaudię, która utknęła w szpitalu w Pekinie. To nie jedyny taki przypadek. Piotr Moczulski przebywa w ciężkim stanie w jednym z filipińskich szpitali od dwóch lat. Rodzinie, pomimo intensywnych starań, nie udało się go sprowadzić do Polski.

MagicznyMariusz
z
portal.abczdrowie.pl
dodany: 09.06.2026, 07:10:51
  • 428
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    zdrowie
  • #
    pieklokobiet
  • #
    pieklomezczyzn
marek_s80
marek_s80
marek_s80 09.06.2026, 08:36:04 via Wykop
  • 7
@Danuel: skąd wiesz ze p---------a prowadziła drugi pojazd?
marek_s80
marek_s80
marek_s80 09.06.2026, 20:45:51 via Wykop
  • 0
@CezaryAtp: Ale za laskę z Chin zapłaciłeś! Dlaczego ona wróciła a gość został sam na pastwę losu?
marek_s80
marek_s80
marek_s80 10.06.2026, 11:49:21 via Wykop
  • 1
@Tekicik: a gość nie? Laska była ubezpieczona ale to nie starczyło na leczenie ani transport. Jej rodzicie też zrobili zbiórkę w necie. Ciekawe że facet miał ubezpieczenie w ZUS ale przestał płacić bo zapadł w śpiączkę. Ciekawe co w taki wypadku.

598

Polska zwolniona z kwoty imigrantów tylko na rok.

Zwolnienie w dalszych latach zależy od decyzji komisji. Tusk rok temu ogłosił zwycięstwo, Bosak ostrzegał.

opartyoszpadel
z
rp.pl
dodany: 09.06.2026, 13:33:33
  • 102
  • #
    imigracja
  • #
    paktmigracyjny
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    tusk
  • #
    bosak
  • #
    polityka
marek_s80
marek_s80
marek_s80 10.06.2026, 07:39:11 via Wykop
  • 1
@ibilon: chyba ze konfederacja albo braun wygrają, nie wiem co to będzie jak oni dorwą się do władzy ale są jedyna alternatywa dla pis i PO razem z lewactwem do spółki
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 9
  • Strona 1 z 9
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 11.05.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 17.04.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking