Dzięki fotowoltaice od 11 lat w Polsce nie zamyka się firm przez brak prądu

Jeszcze w 2015 r. latem w Polsce brakowało prądu, firmy się zamykały, stawały fabryki a pracownicy szli do domu. Dzięki fotowoltaice prądu latem nie brakuje. Warto sobie to przypomnieć i policzyć ile zarobiliśmy, dzięki otwartym firmom. Artykuł z czasów gdy rozważano kontrakty na negawaty
z- 64
- #
- #
- #
- #
- #
- #

















@Hieronim_Berelek: nominalnej, czyli w naszych warunkach geograficznych dają średnio 2.5 GW mocy.