Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ddf-ddt

ddf-ddt

Dołączył 1 rok i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2380
  • Znaleziska 1905
  • Mikroblog 475
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 6

22

Otoka-Frąckiewicz: Powinniśmy wyłączyć Starlinki i pomoc dla Ukrainy.

Otoka-Frąckiewicz: Powinniśmy wyłączyć Starlinki i pomoc dla Ukrainy.

Rafała otoka frąckiewicz wyjaśniający relacje polsko-ukraińskie. Trzeźwe spojrzenie na rzeczywistość. Kilka słów o przyszłości.

kjungst
z
youtube.com
dodany: 19 godz. i 19 min temu
  • 35
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    polska
ddf-ddt
ddf-ddt 19 godz. i 18 min temu via Wykop
  • -5
Powinniśmy tylko przestać za nie płacić, numer konta podać, jak chcą to niech sami opłacają, nie to nie, może niepotrzebne albo sprzedane.
  • 9
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ddf-ddt
ddf-ddt 18 godz. i 58 min temu via Wykop
  • -1
@marcin-cw: a co, kasy nie mają? My mamy za dużo?
ddf-ddt
ddf-ddt 18 godz. i 55 min temu via Wykop
  • 0
@marcin-cw: jakoś nie widze żeby nadmiernie opodatkowywali swoich bogaczy, natomiast my nadmiernie opodatkowujemy nawet swoich nawet szaraków. Dofinansowania dostają oni czy my? To niech sobie nawet nie kupią ale przynajmniej sami opłacają.
ddf-ddt
ddf-ddt 18 godz. i 54 min temu via Wykop
  • -1
@marcin-cw: widzisz coś żebym pisał o zabieraniu/wyłączaniu?
ddf-ddt
ddf-ddt 17 godz. i 49 min temu via Wykop
  • -1
@marcin-cw: możliwe ale to dzięki tym którzy pracują a nie tym którzy rozdają
ddf-ddt
ddf-ddt 17 godz. i 47 min temu via Wykop
  • 2
@marcin-cw: O czym kolega piertoli?:)
ddf-ddt
ddf-ddt 17 godz. i 21 min temu via Wykop
  • 0
@marcin-cw: Podstawy powiadasz: najpierw zbroisz siebie a nadmiar oddajesz potencjalnemu sojusznikowi który już ma więcej od ciebie czy oddajesz wszystko co masz mimo że sojusznik tego nie szanuje?
ddf-ddt
ddf-ddt 17 godz. i 16 min temu via Wykop
  • -1
@marcin-cw: a niech używają jak najlepiej i jak najdłużej, niech gruzuję ruską swołocz ile sił. Ale najpierw to trzeba pomyśleć o sobie. Pożar to był gaszony dwa lata temu. Teraz to mają więcej niż my. I są bardzo nam wdzieczni :)
ddf-ddt
ddf-ddt 17 godz. i 11 min temu via Wykop
  • -1
@marcin-cw: bez uzbrojenia i z rozdawnictwem na maksa bedziemy pewniejsi? Może i tak , nie znam się :)
ddf-ddt
ddf-ddt 17 godz. i 6 min temu via Wykop
  • -1
@marcin-cw: Piękne słowa. Czyny trochę takie sobie ale słowa piękne. Jak tam know-how dronowe, przekazane czy kiedy indziej? Systemy pola walki? Przekazują aż gwiżdże.
ddf-ddt
ddf-ddt 52 min temu via Wykop
  • 0
@Mario7400: https://portalobronny.se.pl/wojna-w-ukrainie/jakie-uzbrojenie-dostala-ukraina-od-polski-raport-z-pomocy-dla-ukrainy-aa-GFeX-d5kV-sfyC.html a zastąpiliśmy już to wszystko? Częściowo tak ale zdecydowanie nie wszystko i zdecydowanie za swoje jak na razie. Lepiej żeby nikt nie sprawdzał jak bardzo. edyta, nowsze dane: https://wszystkoconajwazniejsze.pl/pepites/ile-i-jaki-sprzet-wojskowy-z-polski-trafil-na-ukraine/
marcelus
marcelus
przedwczoraj, 20:50:34
  • 8
Zostawiam was na noc ze słowami Marszałka. Dobór zdjęć nie przypadkowy. Pamiętajcie Polska jest wieczna. Kanalie w końcu giną.

#ukraina #polska #polityka #historia
marcelus - Zostawiam was na noc ze słowami Marszałka. Dobór zdjęć nie przypadkowy. Pa...

źródło: combined-image

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ddf-ddt
ddf-ddt wczoraj, 04:38:46 via Wykop
  • 0
@Zydomasoneria: tak, kawał tyrana i despoty z niego był
  • Odpowiedz
ddf-ddt
ddf-ddt 56 min temu via Wykop
  • 0
@Zydomasoneria: Tak
  • Odpowiedz

242

Ogromny przyrost zadłużenia Polski. Prawie 47 mld zł w miesiąc

Ogromny przyrost zadłużenia Polski. Prawie 47 mld zł w miesiąc

Według wstępnych szacunków resortu finansów, zadłużenie Skarbu Państwa na koniec maja 2026 r. wyniosło ok. 2,136 bln zł. W ciągu miesiąca przybyło nam niemal 47 mld zł zobowiązań. Koszty finansowania polskiego długu publicznego pozostają na bardzo wysokim poziomie plasują nas w czołówce UE.

rychu-nalepa
z
zero.pl
dodany: 20 godz. i 38 min temu
  • 83
  • #
    finanse
  • #
    ekonomia
  • #
    pieniadze
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    ciekawostki
ddf-ddt
ddf-ddt 20 godz. i 33 min temu via Wykop
  • 0
Przez osiem ostatnich lat..
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ddf-ddt
ddf-ddt 20 godz. i 32 min temu via Wykop
  • 55
Co za to zbudowano w ten miesiąc, może warto było?
  • 10
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ddf-ddt
ddf-ddt 19 godz. i 44 min temu via Wykop
  • 1
@remul: SAFE się do tego wlicza myślisz? CPK ? :) Atom ? :) no to faktycznie coś pobudowali. Ale wyjścia nie mam, popatrze.
ddf-ddt
ddf-ddt 15 godz. i 6 min temu via Wykop
  • 0
@WladcaPiachu: weź:) na zimno na to patrze, aż sie zimno robi :(

532

Lekarz wprost oczekuje przywilejów w kolejkach

Lekarz wprost oczekuje przywilejów w kolejkach

Czy lekarz, czy pielęgniarka, nie powinna stać w kolejce stwierdza dr Artur Płachta, członek NRL Bo jeśli ja stoję w kolejce do badania, to nie pracuję, a w tym czasie kilku pacjentów nie otrzyma pomocy. Jesteśmy odpowiedzialni za zdrowie Polakówi z tego tytułu należą nam się pewne przywileje

tomasztomasz1234
z
portal.abczdrowie.pl
dodany: 21 godz. i 58 min temu
  • 81
  • #
    polska
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz100k
  • #
    lekarski
ddf-ddt
ddf-ddt 21 godz. i 56 min temu via Wykop
  • 178
albo w przypadku hydraulika zaleje kilka mieszkań
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ddf-ddt
ddf-ddt 20 godz. i 44 min temu via Wykop
  • 34
@konkarne: ZŁOTO :)

91

Citizen Vigilante Uwego Bolla zakazany w Niemczech

Pokaż treści 18+

Citizen Vigilante Uwego Bolla zakazany w Niemczech

Film politycznie niewygodny, bardzo wręcz niewygodny. O samozwańczym mścicielu zabijającym przestępców imigrantów i tych którzy pomagają in zostać bezkarnymi w imię poprawności politycznej. Oskarżenia o bycie skrajną prawicą w standardzie.

opartyoszpadel
z
rozrywka.radiozet.pl
dodany: wczoraj, 00:16:52
  • 22
  • #
    uweboll
  • #
    film
  • #
    filmy
  • #
    cenzura
  • #
    niemcy
ddf-ddt
ddf-ddt 23 godz. i 27 min temu via Wykop
  • 3
Temat fajny
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

new-object
new-object
przedwczoraj, 20:15:39
  • 19
Powiem wam, że chyba dla Polski nie ma lepszego prezydenta niż Volodymyr Zelenskyy. Jako Polak, szanuje to co robi dla Polski.

O tym że walczy z Kacapami, krwią swoich rodaków, do tego mówi: "Że broni Europy przed Rosją", co w tłumaczeniu brzmi: Swoimi rodakami walczę o biznesy zachodu. No spoko, normalnie by powinna być zdrada stanu za takie słowa :D

To jeszcze pięknie otworzył bramkę dla Polski, by im wbijać gole. Nic piękniejszego
new-object - Powiem wam, że chyba dla Polski nie ma lepszego prezydenta niż Volodymyr...

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ddf-ddt
ddf-ddt wczoraj, 04:41:59 via Wykop
  • 0
@HardWax: o.k. i w tym czasie można się do ewentualnej wojny zbroić a nie rozdawać kase i b--ń
  • Odpowiedz

562

Kolejka na ponad dwa lata. Posłanka KO weszła na badanie po trzech tygodniach

Kolejka na ponad dwa lata. Posłanka KO weszła na badanie po trzech tygodniach

Posłanka Koalicji Obywatelskiej Małgorzata Pępek wepchnęła się w szpitalu w Żywcu na badania poza kolejką. Dzięki pomocy osoby pracującej w szpitalu, również należącej do KO, polityk czekała na badanie trzy tygodnie. Czas oczekiwania w normalnym trybie to ponad dwa lata.

Famine
z
zero.pl
dodany: wczoraj, 04:09:59
  • 100
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    polityka
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz100k
  • #
    zdrowie
ddf-ddt
ddf-ddt wczoraj, 04:31:14 via Wykop
  • 16
"to była wyjątkowa sytuacja" - padło już?
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

34

Zełenski o pierwszym prezencie od Nawrockiego. "Nigdy o tym nie mówiłem"

Zełenski o pierwszym prezencie od Nawrockiego. "Nigdy o tym nie mówiłem"

zeleński obraził się za książkę o ludobójstwie. Mógł przeczytać. Rodakom mógł się pochwalić. Nie potrzebnie ukrywał, to była ich jedyna okazja, żeby się o Rzezi dowiedzieć.

krzysztof-temporary
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: przedwczoraj, 09:43:22
  • 18
  • #
    ukraina
  • #
    polityka
ddf-ddt
ddf-ddt przedwczoraj, 09:53:46 via Wykop
  • 24
"- Przyjechałem do niego, a jego prezentem dla mnie przy powitaniu była książka o tragedii wołyńskiej. Nigdy o tym nie mówiłem. Nie mówiłem o tym ludziom. Spokojnie z tym żyłem. Teraz mówię o tym otwarcie, ponieważ podejmuje działania, które uważam za niewłaściwe - powiedział Zełenski." - tragedia to jest jak statek zatonie, książka była o RZEZI, czytał?
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ddf-ddt
ddf-ddt przedwczoraj, 10:28:30 via Wykop
  • -1
@marcin-cw: @szurszur: przyjmuję

601

Ofiara napaści seksualnej uznana za winną podżegania do nienawiści rasowej

Pokaż treści 18+

Ofiara napaści seksualnej uznana za winną podżegania do nienawiści rasowej

Thaïs dEscufon Francuzka, która padła ofiarą napaści seksualnej ze strony tunezyjskiego migranta, została uznana za winną podżegania do nienawiści rasowej po tym, jak stwierdziła, że największym zagrożeniem dla kobiet we Francji są czarnoskórzy mężczyźni pochodzenia afrykańskiego i arabskiego"

93michu93
z
goniec.net
dodany: przedwczoraj, 07:09:50
  • 69
  • #
    francja
  • #
    imigranci
  • #
    uchodzcy
  • #
    gwalt
  • #
    europa
  • #
    uniaeuropejska
ddf-ddt
ddf-ddt przedwczoraj, 09:18:54 via Wykop
  • 0
"Obóz świętych" Raspaila okazuje się być pisanym na faktach? :)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

5

Ukraiński dyplomata grzmi ws. sporu o UPA. Porównał Polskę do Rosji

Ukraiński dyplomata grzmi ws. sporu o UPA. Porównał Polskę do Rosji

Polityka Polski wobec Ukrainy coraz bardziej przypomina zachowanie Rosji

etepetete
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: przedwczoraj, 08:24:32
  • 5
  • #
    afera
  • #
    polska
  • #
    wojna
  • #
    ciekawostki
  • #
    informacje
  • #
    polityka
ddf-ddt
ddf-ddt przedwczoraj, 08:38:40 via Wykop
  • 1
Grzmi :) :) :)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ddf-ddt
ddf-ddt przedwczoraj, 08:41:56 via Wykop
  • 4
Jak są już tacy samodzielni i samowystarczalni to tylko normalne opłaty za tranzyt i koniec z rozdawnictwem. Trzymajta się morusy.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

damian44__
damian44__
21.06.2026, 18:02:55
  • 44
Kudłaty #samochodoza w każdym odcinku udaje niewiniątko, a jego owieczki w komentarzach jadą babkę od psychicznych znając 10 minut z wycinki jej życia. A może ma różne przejścia, które zaczynały się pukaniem w szybę. O tym nikt nie pomyśli.

Prawda jest taka, że #samochodoza czy inny #konfitura robi hajs na głupich zagrywkach jak mazakowanie po aucie czy pukanie w samochody, gdzie wystarczy ludziom zwyczajnie zwrócić uwagę, że
damian44_ - Kudłaty #samochodoza w każdym odcinku udaje niewiniątko, a jego owieczki ...
  • 88
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ddf-ddt
ddf-ddt przedwczoraj, 05:36:31 via Wykop
  • 4
@damian44__: mazakiem ścieralnym to pisał gdy jej nie było a w szybe pukał jak przez pół godziny nie potrafiła odjechać - za to płacz i histeria w 10 sekund na zawołanie i ratuj ratuj białorycerzyku
  • Odpowiedz

28

Brytyjczycy ogłosili szczegóły dotyczące pakietu pomocowego dla Ukrainy

Brytyjczycy ogłosili szczegóły dotyczące pakietu pomocowego dla Ukrainy

Brytyjczycy zobowiązali się dostarczyć w tym roku Ukrainie 150 000 dronów oraz uzbrojenie przeciwlotnicze w ramach pakietu pomocowego o wartości około miliarda dolarów

freedomseeker
z
defence24.pl
dodany: 21.06.2026, 11:19:30
  • 6
  • #
    anglia
  • #
    wielkabrytania
  • #
    drony
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
ddf-ddt
ddf-ddt 21.06.2026, 14:18:20 via Wykop
  • 2
@Dragonan: Na razie zmniejszamy opłaty za przesył 150 000 dronów do 1%, a że kasy na Ukrainie przecież nie ma to weźmiemy w barterze, własnie w tych dronach. Proszsz.

8

"Zełenski nie chciał obrazić Polaków". Tusk relacjonuje wydarzenia w Brukseli

"Zełenski nie chciał obrazić Polaków". Tusk relacjonuje wydarzenia w Brukseli

Premier Donald Tusk poinformował, że podczas rozmowy z prezydentem Ukrainy Wołodymyrem Zełenskim poruszył sprawę odebrania mu Orderu Orła Białego.

darino
z
rmf24.pl
dodany: 19.06.2026, 16:51:04
  • 22
  • #
    tusk
  • #
    zelenski
  • #
    polska
ddf-ddt
ddf-ddt 19.06.2026, 20:22:16 via Wykop
  • 5
Leje na to co chciał, obraził. Przeprosi? Pogadamy. Nie? Nie musimy.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

6

Prezydent Karol Nawrocki podjął decyzję: Wołodymyr Zełenski bez Orderu Orła Biał

Prezydent Karol Nawrocki podjął decyzję: Wołodymyr Zełenski bez Orderu Orła Biał

Prezydent Karol Nawrocki podjął decyzję: Wołodymyr Zełenski bez Orderu Orła Białego!

patrycja-hotala
z
youtube.com
dodany: 19.06.2026, 20:17:53
  • 1
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
ddf-ddt
ddf-ddt 19.06.2026, 20:20:15 via Wykop
  • -1
Order spoko, rozumiem że remontujemy tory, jasionke i zus i akurat przelewy mogą nie działać?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1

Pomoc z wypożyczalnią

Witam  Ostatnio wypożyczyłem auto z wypożyczalni i niestety zostało przypalone siedzenie z tyłu, wypożyczalnia wystawiła mi fakturę na oko 6000zł za tą szkodę co mnie zwaliło z nóg ponieważ usługi tapicerskie robią to za dużo mniejszą kwotę a jeżeli chcieli by kupić nową kanapę z tyłu nie koszt

Geszaku
z
wykop.pl
dodany: 19.06.2026, 17:20:28
  • 4
  • #
    wypozyczalnia
  • #
    aut
  • #
    odwolanie
  • #
    kara
ddf-ddt
ddf-ddt 19.06.2026, 17:32:07 via Wykop
  • 1
Co tam jest w tym regulaminie co podpisałeś? Koszt szycia to nie koszt uszkodzenia, samochód "wyłączony" z obrotu, ktoś musi zaprowadzić, zawieźć, przyprowadzić, sprawdzić, prowizję przyciąć.. Trzymam kciuki.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

422

KILKA SŁÓW PRAWDY PRZED WALNYM PZSS

KILKA SŁÓW PRAWDY PRZED WALNYM PZSS

Wały Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego, problemy, niejasności, braki i wiele pytań. Paweł Dyngosz, Prezes największego Stowarzyszenia Strzeleckiego w Polsce przedstawia swoje wątpliwości.

PanOptikon
z
youtube.com
dodany: 19.06.2026, 10:55:28
  • 52
  • #
    strzelectwo
  • #
    bron
  • #
    strzelnica
  • #
    militaria
  • #
    polska
  • #
    bronpalna
ddf-ddt
ddf-ddt 19.06.2026, 11:20:10 via Wykop
  • 40
Wykop wykop
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ddf-ddt
ddf-ddt 19.06.2026, 14:08:13 via Wykop
  • 1
@Polinik: Tobie pasuje jak jest?
ddf-ddt
ddf-ddt 19.06.2026, 14:30:20 via Wykop
  • 1
@Polinik: Chyba nie chcę z Tobą na razie rozmawiać, może popracuj nad sobą. Na razie z myśleniem się nie wyrywaj. Tym bardziej z wypowiedziami. Daj znać. Pozdrawiam
ddf-ddt
ddf-ddt 19.06.2026, 14:44:16 via Wykop
  • 1
@amath: ;) dystans w strzelectwie to podstawa

400

Ukraińcy nie chcą już polskich MIG-ów. Kijów chciałbym najpierw ich modernizacji

Ukraińcy nie chcą już polskich MIG-ów. Kijów chciałbym najpierw ich modernizacji

Wiceszef MON Paweł Zalewski stwierdził, że po stronie ukraińskiej nie ma zainteresowania przekazaniem jej MiG-ów. Według niego, Ukraińcy chcieliby, aby te samoloty były dopasowane do bardziej nowoczesnych warunków bojowych, tymczasem Polska nie jest zainteresowana ponoszeniem kosztu ich modernizacji

ty_O
z
bankier.pl
dodany: 17.06.2026, 10:05:14
  • 225
  • #
    wojna
  • #
    lotnictwo
  • #
    militaria
  • #
    samoloty
  • #
    mig
ddf-ddt
ddf-ddt 17.06.2026, 10:08:54 via Wykop
  • 75
Darmo były dobre.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ddf-ddt
ddf-ddt 17.06.2026, 10:32:36 via Wykop
  • 9
@ty_O: Oprogramowanie do tego mają dobre, cały system pola walki.
ddf-ddt
ddf-ddt 18.06.2026, 07:58:19 via Wykop
  • 1
@TwojaStaraTanczyMambe: chyba o czymś innym mówimy , o Delte mi chodzi https://polska-zbrojna.pl/home/articleshow/46476

2

Nowy podatek od nadzwyczajnych zysków z poparciem w Sejmie

Nowy podatek od nadzwyczajnych zysków z poparciem w Sejmie

Rząd Tuska chce sięgnąć po pieniądze firm, które zarobiły najwięcej na kryzysie paliwowym. Nowa danina ma objąć nadzwyczajne zyski importerów i producentów paliw, a stawka podatku wyniesie aż 60 proc. Projekt przeszedł już pierwszą przeszkodę w Sejmie. Głosowanie w czwartek.

Lokator87
z
superbiz.se.pl
dodany: 17.06.2026, 13:57:36
  • 1
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    sejm
  • #
    podatki
  • #
    paliwo
  • #
    pieniadze
ddf-ddt
ddf-ddt 17.06.2026, 14:17:36 via Wykop
  • 3
Ja mam nadzwyczajne straty na działalności turystycznej, sami przeleją czy trzeba wnioskować?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

41

Myślała, że jest poszkodowana. Potem usłyszała wyrok

Myślała, że jest poszkodowana. Potem usłyszała wyrok

Pani rowerzystka przechodzi przyspieszony kurs przepisów ruchu drogowego i zagadnień łamanego pierwszeństwa na skrzyżowaniu

hellfirehe
z
gloswielkopolski.pl
dodany: 16.06.2026, 10:11:18
  • 89
  • #
    polskiedrogi
  • #
    wypadek
  • #
    rower
  • #
    poznan
ddf-ddt
ddf-ddt 16.06.2026, 10:36:07 via Wykop
  • -13
@hellfirehe: Audi ma uszkodzony przód czy bok? Dziękuję, więcej pytań nie mam.
ddf-ddt
ddf-ddt 16.06.2026, 10:53:41 via Wykop
  • -3
@kuraku: dokładnie https://www.google.com/maps/place/%C5%9Awi%C4%99tego+Rocha,+61-001+Pozna%C5%84/@52.400174,16.9478861,3a,75y,142.97h,92.92t/data=!3m7!1e1!3m5!1skrIU8FTfE7fqqd6BOkk-mQ!2e0!6shttps:%2F%2Fstreetviewpixels-pa.googleapis.com%2Fv1%2Fthumbnail%3Fcb_client%3Dmaps_sv.tactile%26w%3D900%26h%3D600%26pitch%3D-2.9152922673370654%26panoid%3DkrIU8FTfE7fqqd6BOkk-mQ%26yaw%3D142.9742562613068!7i16384!8i8192!4m6!3m5!1s0x47045b119e4818cb:0x246d47c515859cfb!8m2!3d52.3995057!4d16.9490083!16s%2Fg%2F1tdkwcqz?authuser=0&entry=ttu&g_ep=EgoyMDI2MDYxMy4wIKXMDSoASAFQAw%3D%3D jechała, po lewej nic nie było, po prawej jeszcze też nie i zjechała ze skrzyżowania na główną, wtedy Audi przywaliło bo już było.
ddf-ddt
ddf-ddt 16.06.2026, 11:07:19 via Wykop
  • -2
@hellfirehe: to jak będę miał przód do zrobienia w samochodzie to wiem gdzie polować na jelenia
ddf-ddt
ddf-ddt 16.06.2026, 11:12:15 via Wykop
  • -2
art. 25 PoRD Gdzie? :)


@hellfirehe: Art. 25. 1. Kierujący pojazdem, zbliżając się do skrzyżowania, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność i ustąpić pierwszeństwa pojazdowi nadjeżdżającemu z prawej strony, a jeżeli skręca w lewo - także jadącemu z kierunku przeciwnego na wprost lub skręcającemu w prawo.

2. Przepisu ust. 1 nie stosuje się do pojazdu szynowego, który ma pierwszeństwo w stosunku do innych pojazdów, bez względu na to, z której strony
ddf-ddt
ddf-ddt 16.06.2026, 11:14:06 via Wykop
  • -1
@hellfirehe: jak wjeżdzała na tą z pierwszeństwem to audi jeszcze nie było, pojawiło się dopiero gdy już na niej była?
ddf-ddt
ddf-ddt 16.06.2026, 11:25:11 via Wykop
  • -1
@hellfirehe: dyć go nie było gdy zbliżała sie do skrzyżowania, pojawiło się dopiero gdy na nim była, mogła gadać że jechała główną by było bez problemu. Ale pewnie masz rację.
ddf-ddt
ddf-ddt 17.06.2026, 09:42:55 via Wykop
  • -1
@Mario7400: Nagła zmiana prędkości to powinna być wymuszona tym że w podporządkowanej wyjeżdża. Pojazd miał ustąpić rowerowi który znajdował się na głównej (skoro w niego trafiła) a miast stanąć to chciała przelecieć bo nie widziała roweru.
ddf-ddt
ddf-ddt 17.06.2026, 09:45:01 via Wykop
  • -1
@Mario7400: Skoro jak wyjeżdżała rowerem z podporządkowanej i audi jeszcze nie było po prawej to komu miała ustąpić pierwszeństwa?
ddf-ddt
ddf-ddt 17.06.2026, 09:54:16 via Wykop
  • 2
@Mario7400: Przemyślałem, masz rację.

1

To może być nowy myśliwiec Polski. Donald Tusk: złożono nam propozycję

To może być nowy myśliwiec Polski. Donald Tusk: złożono nam propozycję

W Polsce dopiero co zameldowały się samoloty F-35, a przed naszym krajem otwiera się szansa na pozyskanie jeszcze ciekawszej lotniczej konstrukcji myśliwca X-BAT ujawnił sam Donald Tusk.

starnak
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 16.06.2026, 14:29:02
  • 17
  • #
    polska
  • #
    armia
  • #
    lotnictwo
  • #
    samoloty
ddf-ddt
ddf-ddt 16.06.2026, 14:43:04 via Wykop
  • 1
jeszcze F-15, Grippena i Rafale - logistyka wytrzyma
  • 9
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ddf-ddt
ddf-ddt 16.06.2026, 16:47:40 via Wykop
  • -1
@Qullion: stać nas za pożyczone pieniądze. Albo zbrojenia na już natychmiast teraz i wtedy rozumiem pożyczkę i zakupy albo jesteśmy bogaci, mamy czas i wywalmy kupe kasy na "badania".
ddf-ddt
ddf-ddt 16.06.2026, 17:04:01 via Wykop
  • 0
@Qullion: Jeśli mamy czas to po co pożyczka na zbrojenia na już, za 10 lat to będzie przestarzałe po pierwsze a po drugie będzie generowało koszty? To mamy ten czas czy nie? Kolejną generację też będziemy musieli KUPIĆ czy w badaniach weźmiemy udział czy nie. I tak może dostaniemy w pierwszej kolejność jak Turcja co się na nią USA obraziły że śmiały coś zamówić od kogoś innego. Moim zdaniem grantoloty
ddf-ddt
ddf-ddt 16.06.2026, 17:37:38 via Wykop
  • 0
@Qullion: masz rację to kupmy jeszcze projekt na papierze zamiast ogarnąć to co mamy żeby się użytku nadawało. Do przodu, do przodu, tylko że Ci z tyłu zabraknie.
ddf-ddt
ddf-ddt 16.06.2026, 18:40:36 via Wykop
  • 0
@Qullion: dla mnie więcej wart ogarnięty FA50 w ręku niż 10% szans na udany projekt Gwiazdy Śmierci za 15 lat. W 39 też się za pancernikami rozglądaliśmy a jak podwodniak to oceaniczny musi być. Czas pokaże kto miał rację. Oby Ty. Moim zdaniem wywalamy kase na projekty, badania, analizy a żelaza z tego nie ma. A od 90tego słysze jak to teraz nie kupujemy broni tylko cały system, tymczasem jeden
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 13
  • Strona 1 z 13
  • >

DDF DDT

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 16.12.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 15.08.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking