Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko172
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
michal2323

michal2323

Dołączył 18 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 21795
  • Znaleziska 15812
  • Mikroblog 5983
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 3
salvador94
salvador94
18.06.2026, 20:18:20
  • 1943
Lecąc na fali popularności aktualnej #afera #konowalposting #lekarz100k to pragnę przypomnieć, że niektórzy nie dość że ciągną gruby hajs, to nadal są na tyle nienażarci, że wystawiają fikcyjne wizyty, za które oczywiście też biorą pieniądze.
W moim przypadku było to 559 wizyt i zabiegów, które nigdy się nie odbyły, a lekarz wyciągnął blisko 60 000 zł z NFZ.
Dla śledzących #medycznewyludzenia i moją sprawę
salvador94 - Lecąc na fali popularności aktualnej #afera #konowalposting #lekarz100k ...

źródło: 5357

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michal2323
michal2323 19.06.2026, 06:46:26 via Wykop
  • 15
@salvador94: Zrób może jakąś krótką instrukcję jak się podgląda wizyty, może jak więcej osób zweryfikuje swoje konta to wyjdzie więcej kwiatków :)
  • Odpowiedz
michal2323
michal2323 19.06.2026, 07:21:58 via Wykop
  • 1
@michal2323: Wchodzisz sobie na IKP (strona, nie aplikacja), wybierasz zakładkę Historia Leczenia, a następnie sekcję Historia Wizyt i masz tam wszystkie wizyty i świadczenia jakie miały miejsce


@salvador94: Ale to lekarz tam wpisuje te rzeczy i co wpisze to tam się z automatu pojawia?
  • Odpowiedz
Stulejman_Beznadziejny
Stulejman_Beznadziejny
18.06.2026, 12:05:05
  • 813
Jeszcze kilka dni temu @dr_Batman nas przekonywała, że 100k na miesiąc to ma może kilkuset politycznych nominatów. Teraz się okazuje, że może ich być ponad 5600, a to dopiero wstępne szacunki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pensje tych 5600 ludzi rocznie kosztują przynajmniej 6,7 MLD zł (przy założeniu równych 100k na msc, a mają więcej przecież). Dziura NFZ na ten rok to ok. 23 miliardy. A pytanie jak
StulejmanBeznadziejny - Jeszcze kilka dni temu @drBatman nas przekonywała, że 100k na...

źródło: Screenshot-20260618-134951-Samsung-Browser

Pobierz
  • 113
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michal2323
michal2323 19.06.2026, 06:36:14 via Wykop
  • 0
Jak uważasz że to randomowy człowiek, anonimowy bohater to nie uważasz na to co się dzieje.

Ci politycy co ich ludzie siedzieli w saloniku dla VIP?

Czy PIS który na tej aferze wygra wybory.


A Białkowi to pieniądze dawało PO czy PiS?


Smutny
  • Odpowiedz

855

Dawid Kacprzyk zwrócił pieniądze szpitalowi. "Skorygował 33 faktury"

Dawid Kacprzyk zwrócił pieniądze szpitalowi. "Skorygował 33 faktury"

Dawid Kacprzyk zwrócił szpitalowi znaczną część wypłaconych mu środków poinformował stołeczny ratusz. Młody lekarz w 2025 roku zarobił 1,6 mln zł. Rada Nadzorcza jeszcze w czwartek podejmie decyzję o zmianach w zarządzie szpitala.

kubaowo
z
rdc.pl
dodany: 18.06.2026, 11:27:37
  • 161
  • #
    warszawa
  • #
    polska
  • #
    pieniadze
  • #
    lekarz
  • #
    zdrowie
  • #
    wydarzenia
michal2323
michal2323 18.06.2026, 19:45:33 via Wykop
  • 1
Takie audyty powinny pójść w każdym szpitalu. Może by się dziura w NFZ załatała jakby każdy wałkarz-lekarz skorygował faktury :D
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1865

Cały zarząd warszawskiego Szpitala Południowego został odwołany.

Cały zarząd warszawskiego Szpitala Południowego został odwołany.

Cały zarząd warszawskiego Szpitala Południowego został odwołany - przekazał w czwartek prezydent stolicy Rafał Trzaskowski. Decyzja zapadła na wniosek włodarza miasta.

ocynkowanyodpornynahejt
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 18.06.2026, 14:38:42
  • 268
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    nfz
  • #
    lekarz
  • #
    szpital
michal2323
michal2323 18.06.2026, 19:40:26 via Wykop
  • 0
Niech nikt sie nie łudzi. Nie odwołał ze względu na korupcje tylko dlatego że wyszło na jaw


@EmilioEstevez: Dokładnie, powinien ich nie odwoływać.

482

Kacprzyk panikuje i zwrócił na konto szpitala pół miliona zł.

Kacprzyk panikuje i zwrócił na konto szpitala pół miliona zł.

W efekcie audytu w Warszawskim Szpitalu Południowym jest doniesienie do prokuratury o możliwości popełnienia oszustwa - przekazał w czwartek stołeczny ratusz. Jak podano, od 15 czerwca Dawid Kacprzyk miał "skorygować 33 faktury" i zwrócić na konto szpitala 0,5 mln zł.

etepetete
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 18.06.2026, 12:19:16
  • 85
  • #
    afera
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    ciekawostki
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
michal2323
michal2323 18.06.2026, 19:31:57 via Wykop
  • 1
Trzeba prześwietlić nie tylko szpitale, ale całe KO


@ocynkowanyodpornynahejt: Dokładnie, i jeszcze pis.

4806

Krajowy System Ewidencji Czasu Pracy Lekarzy - Ustawa Kacprzykowa

Krajowy System Ewidencji Czasu Pracy Lekarzy - Ustawa Kacprzykowa

Skoro możemy kontrolować czas pracy kierowców i wielu innych, aby dbać o nich i wszystkich w koło, to powinniśmy się upewnić, że ludzie, którzy decydują o naszym życiu w momencie największej słabości są wyspani. Przy okazji można ukrócić patologie w stylu Kacprzyka. anty-patologia, pro-jakość

RandomBits
z
markdownpastebin.com
dodany: 15.06.2026, 11:53:58
  • 434
  • #
    konowalograf
  • #
    patologie
  • #
    ochronazdrowia
  • #
    polska
michal2323
michal2323 16.06.2026, 09:54:35 via Wykop
  • 0
Problemem nie są zarobki lekarzy, tylko marnotrawienie miliardów na niedziałające projekty


@gregory-mcstevens: why not both?

4675

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"

W przyszłych latach nie jest planowane zwiększanie liczby miejsc na studiach medycznych ani otwieranie nowych kierunków lekarskich. Po rozmowach z MNiSW, które odbyły się w ubiegłym tygodniu, podtrzymaliśmy stanowisko, że nie ma potrzeby dalszego zwiększania limitu przyjęć na studia lekarskie.

cepheus
z
edukacja.rp.pl
dodany: 10.06.2026, 13:13:06
  • 550
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    nfz
  • #
    medycyna
  • #
    lekarze
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
michal2323
michal2323 11.06.2026, 07:07:12 via Wykop
  • -1
Co ten rząd Donalda Tuska odwala? Powinni się za to wziąć.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

michal2323
michal2323 16.06.2026, 08:19:16 via Wykop
  • 0
A tak serio to pytanie czy zarabia tyle bo jest lekarzem, czy dlatego że jest partyjniakiem


@Kroovka8: Why not both?

564

Stworzyłem port gry "Wacki: Kosmiczna rozgrywka"

Stworzyłem port gry "Wacki: Kosmiczna rozgrywka"

Pamiętacie Wacki: Kosmiczna rozgrywka" z 1998? Napisałem do tej kultowej polskiej przygodówki silnik od zera reverse engineering oryginału i reimplementacja w C/SDL2, bez emulacji. Gra śmiga natywnie na PC, Miyoo i PortMasterze, da się przejść w całości. W planach więcej konsol :D

smallbuddha
z
mszula.github.io
dodany: 12.06.2026, 14:30:18
  • 146
  • #
    gry
  • #
    retrogaming
  • #
    przygodowki
  • #
    handheld
  • #
    konsole
  • #
    ciekawostki
michal2323
michal2323 13.06.2026, 15:35:01 via Wykop
  • 0
@smallbuddha: Wykopuje, szacun za napracowanko! Wacki - klasyka.
pkostowski
pkostowski
pkostowski
07.05.2026, 05:07:36
  • 408
Pojawiła się antypetycja w odpowiedzi na moją petycję „Stop Egzorcyzmom”. Finansowani przez Kreml fundamentaliści napisali list skierowany do wszystkich partii politycznych w Sejmie domagając się odrzucenia moich postulatów. Twierdzą, że próbuję „podważyć praktykę religijną milionów obywateli”.

Wątpię, żeby miliony obywateli naprawdę było zaznajomionych z tym, co się dzieje w piwnicach polskich kościołów pod pozorem modlitwy (znęcanie się nad chorymi i bezbronnymi). Staram się to zmienić i nagłaśniam osiągnięcia naszych duchownych w
pkostowski - Pojawiła się antypetycja w odpowiedzi na moją petycję „Stop Egzorcyzmom”...

źródło: egzorcyzmy_to_posucha_1

Pobierz
  • 98
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michal2323
michal2323 07.05.2026, 10:53:42 via Wykop
  • 0
@pkostowski: Rób Pan znalezisko może.
  • Odpowiedz
Yyynotak
Yyynotak
06.05.2026, 05:46:11
  • 101
Zasmakowały Polaczki trochę wolności? To teraz oddawać, władza wie lepiej co dla obywatela jest dobre. Szczerze współczuję pracownikom żabek i stacji benzynowych którzy będą musieli użerać się z sebkami i odmawiać im sprzedaży alko po 22.

#zabka #warszawa #komunizm #a-----l
Yyynotak - Zasmakowały Polaczki trochę wolności? To teraz oddawać, władza wie lepiej ...

źródło: Screenshot-20260506-074010

Pobierz
  • 181
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michal2323
michal2323 07.05.2026, 05:38:11 via Wykop
  • 0
@Yyynotak: tu napisano już wszystko.

https://wykop.pl/wpis/86007661/widze-znowu-skomlenie-wiec-potrzebny-jest-wpis-prz
@Leniek +978
Widze znowu skomlenie, więc potrzebny jest wpis przypominający ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przeciwko nocnej prohibicji protestować może tylko łeb przeżarty alkoholem na wylot.
Bo żeby ta prohibicja w czymkolwiek przeszkadzała to trzeba spełniać wszystkie poniższe warunki:
- Nie mieć pieniędzy na kulturalne spożywanie alkoholu w knajpach / klubach
- Być pierdołą
więcej
  • Odpowiedz

509

Zbudowałem tracker cen GPU w Europie bo mam dość przepłacania - 48 dni danych

Zbudowałem tracker cen GPU w Europie bo mam dość przepłacania - 48 dni danych

Siema Mireczki! Fiński dev z Wiednia. 48 dni scrapowania cen GPU w Europie: ASUS TUF RTX 5090 OC - 14.700 PLN w Holandii, 17.500 PLN we Francji. Różnica 2.800 PLN za tę samą kartę. Niemcy najtańsze w 80/142 porównaniach. Właśnie dodałem PLN. Nie mam polskich sklepów jeszcze - X-kom? Morele?

iluvdata
z
pricesquirrel.com
dodany: 29.04.2026, 20:44:30
  • 103
  • #
    komputery
  • #
    gpu
  • #
    pcmasterrace
  • #
    nvidia
  • #
    amd
  • #
    cebuladeals
michal2323
michal2323 30.04.2026, 21:42:46 via Wykop
  • 4
Zdradzisz co Ci przyświecało przy wyborze takich języków translacji strony ?


@nairamk: Czyżby model LLM? :D
michal2323
michal2323 30.04.2026, 21:49:45 via Wykop
  • 0
W sumie fajny pomysł niby porównywarka ale też tak naprawdę maszynka do zarabiania na linkach afiliacyjnych, spoko.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

L.....i
konto usunięte 26.04.2026, 03:58:13
  • 256
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michal2323
michal2323 26.04.2026, 08:50:45 via Wykop
  • 7
przeszkadzaly psy i ich wlasciciele, a dzis ludzie zbierajacy pieniadze dla chorych na raka.


@Lupenski: ale po co manipulujesz. Jeśli chodzi o psy to przeszkadza albo szczekanie w mieszkaniach przez cały dzień, albo rasy groźne co mogą kogoś u----ć puszczane bez kagańca/smyczy albo obsrywanie obszczywanie terenu czyli realne problemy związane z psami a nie same psy czy właściciele.

Jesli chodzi o zbiórkę to nikomu normalnemu nie przeszkadza cel zbiórki i idea
  • Odpowiedz
Casuel
Casuel
22.04.2026, 07:52:13
  • 370
Jako ze na tagu, wraz z wygasajaca nagonka na psy, jest zalew dezinformacji- chcialem podzielic sie z wami interesujacym badaniem Japonskich naukowcow.

POSIADANIE PSA W OKRESIE DOJRZEWANIA MA POZYTYWNY WPLYW NA MIKROBIOTĘ I ZDROWIE PSYCHICZNE.

Dodam, ze wlasciciele psow zyja dluzej, sa lepiej wyksztalceni i szczesliwsi :)

https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S2589004225022096
Casuel - Jako ze na tagu, wraz z wygasajaca nagonka na psy, jest zalew dezinformacji-...

źródło: 1000002114

Pobierz
  • 116
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michal2323
michal2323 22.04.2026, 19:20:44 via Wykop
  • 2
podzielic sie z wami interesujacym badaniem Japonskich naukowcow.


@Casuel: Ja podzielę się z tobą interesującą obserwacją poczynioną gdy przechodziłem w tym tygodniu chodnikiem wzdłuż bloku w mieście. Cała ściana przy chodniku obsikana, nie było jednego wolnego metra. Dawno deszcz nie padał i były widoczne wyraźne ślady, obrzydliwie to wygląda.

Zwróć sobie kiedyś uwagę. Rzygać się chce jak ma się świadomość że idzie się wzdłuż takiej ściany moczu.
  • Odpowiedz

2945

Karol Nawrocki odznaczył 17-letnią "naukowczynię" Kornelię Wieczorek

Karol Nawrocki odznaczył 17-letnią "naukowczynię" Kornelię Wieczorek

10 marca 2026 Karol Nawrocki odznaczył 17-letnią "naukowczynię" Kornelię Wieczorek Srebrnym Krzyżem Zasługi. Na jakiej podstawie odznaczenie to zostało przyznane nastolatce, której "dorobek naukowy" jest mocno wątpliwy? Być może należałoby skierować w tej sprawie zapytanie do Kancelarii Prezydenta?

Nigarun
z
gdynia.pl
dodany: 16.04.2026, 08:47:05
  • 411
  • #
    polska
  • #
    korneliawieczorek
  • #
    nauka
  • #
    afera
  • #
    csiwykop
michal2323
michal2323 17.04.2026, 05:57:29 via Wykop
  • 1
Mój trzyletni syn też jest naukowcem. Od tygodni regularnie prowadzi badania. Obecnie specjalizuje się w eksperymentach z udziałem proszku do pieczenia, kwasku cytrynowego, octu, płynu do mycia naczyń i barwników spożywczych.


@gl0wa: Należy się krzyż zasługi jak nic

1069

Protestują przeciwko budowie elektrowni atomowej w Polsce

Protestują przeciwko budowie elektrowni atomowej w Polsce

Przez między innymi takie działania straciliśmy prawie gotową E.J. Żarnowiec, teraz mimo, że plany są mgliste, mamy już początek takich akcji jak wtedy. Zbierają się na profilu https://www.facebook.com/niedladewastacjigminychoczewo

wykopwykopwykop1
z
wykop.pl
dodany: 15.04.2026, 13:36:06
  • 188
  • #
    ciekawostki
  • #
    gospodarka
  • #
    elektrownia
  • #
    energetyka
  • #
    energia
michal2323
michal2323 15.04.2026, 19:09:20 via Wykop
  • 1
@malkontent: oni nie muszą niczyjej narracji propagować. Oni mogą być po prostu debilami


@dbanel: Why not both?
okoboji
okoboji
13.04.2026, 12:07:16
  • 95
334 tysiace zlotych na pomoc dla gościa, który chciał się bawić w Boga i po kłótni poszedł do domu po b--ń i wrócił zastrzelić człowieka

patusy patusami ale ten gość de facto się niczym od nich nie różnił
papuga może zamiast dożywocia załatwi mu 20 lat odsiadki
nikt zdrowy na umyśle nie działa z taką premedytacją. wrocil do domu, odprowadził psa to mogl siedziec na p-----e a nie cwaniakować z bronią

#
okoboji - 334 tysiace zlotych na pomoc dla gościa, który chciał się bawić w Boga i po...

źródło: Zrzut ekranu 2026-04-13 o 14.03.50

Pobierz
  • 88
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michal2323
michal2323 14.04.2026, 10:40:18 via Wykop
  • 0
gość powinien siedzieć za morderstwo gdyż


@dzaro-dzaroslawski: Powinien siedzieć za morderstwo dopiero wtedy jak patusów skazaliby za ich przewinienia. Tak by było sprawiedliwie.
  • Odpowiedz
NoMoreTearsJustSmile
NoMoreTearsJustSmile
13.04.2026, 18:25:51
  • 1829
Polecam dzisiejszy program #uwaga #tvn odnośnie strzelaniny w Bystrzycy Kłodzkiej.

Na miejscu stawił się jeden z kolegów zastrzelonego, co zaczepiali instruktora strzelectwa. Typowy patus widać że nabuzowany po dragach, giba się na nogach xD mówi że nie zaczepiali nikogo, na co ludzie wokół mówią że ciągle zaczepiają ludzi szczególnie pod monopolowym i mieszkańcy się boją xD

Już nie mówiąc że git seba odtwarza na antenie każdy szczegół, a 2
  • 183
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michal2323
michal2323 14.04.2026, 10:27:14 via Wykop
  • 0
https://uwaga.tvn.pl/reportaze/tragedia-w-bystrzycy-klodzkiej-zobacz-cala-uwage-st8996467
  • Odpowiedz

615

Turcja grozi Izraelowi

Groźby Turcji wobec Izraela podbijają napięcia i zwiększają niepewność na rynkach

Otokrypto
z
otokrypto.pl
dodany: 13.04.2026, 12:16:25
  • 104
  • #
    turcja
  • #
    izrael
  • #
    finanse
  • #
    wojna
michal2323
michal2323 13.04.2026, 21:36:44 via Wykop
  • 2
Co to za źródło? Nie wygląda legitnie.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

945

Emerytura już po 40. roku życia. Rząd szykuje zmiany w systemie

Emerytura już po 40. roku życia. Rząd szykuje zmiany w systemie

Rząd rozważa objęcie zawodowych tancerzy systemem emerytur pomostowych. W praktyce dawałoby im to szansę na zakończenie

nickjuzmam
z
pulshr.pl
dodany: 10.04.2026, 16:07:06
  • 204
  • #
    polska
  • #
    pieniadze
  • #
    emerytury
  • #
    ciekawostki
michal2323
michal2323 10.04.2026, 20:16:17 via Wykop
  • 8
Co k---a? Tego nam potrzeba żeby była silna gospodarka i bezpieczny kraj, więcej tancerzy. Ja p------e.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1536

Nowa zmiana na Allegro, o której mało kto wie. A dotyczy każdego kupującego

Nowa zmiana na Allegro, o której mało kto wie. A dotyczy każdego kupującego

Kolejna kontrowersyjna zmiana na największej polskiej platformie e-commerce. Allegro domyślnie zwinęło opisy ofert teraz trzeba w nie celowo kliknąć, aby rozwinąć i przeczytać szczegóły.

Marcepanowy_Detektyw
z
x.com
dodany: 09.04.2026, 16:23:06
  • 188
  • #
    afera
  • #
    allegro
  • #
    zakupy
  • #
    ecommerce
  • #
    polska
  • #
    informacje
michal2323
michal2323 09.04.2026, 18:41:34 via Wykop
  • 0
g------a zmiana :(
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

...

  • Polska

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 02.08.2011

    Komentator
  • Rocznica
    od 17.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 15.05.2016

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking