Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko157
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
editores

editores

Dołączył 3 lata i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 32417
  • Znaleziska 21592
  • Mikroblog 10825
  • Obserwujący 14
  • Obserwowane 1
szurszur
szurszur
21.06.2026, 06:07:57
  • 164
Zacharova wykorzystała spór o r--ź wołyńska do zalegalizowania aneksji częsci II RP i napisała że zabijani byli obywatelami ZSRR.
Polska wówczas nie uznawał tej zmiany granic.

„Tak, ofiarami ukraińskich nacjonalistów z UPA* podczas rzezi wołyńskiej w latach 1943–1944 byli głównie Polacy. Ale od 1 listopada 1939 roku byli obywatelami radzieckimi. Po klęsce Polski w wyniku agresji nazistowskich Niemiec we wrześniu 1939 roku, Zachodnia Ukraina stała się częścią ZSRR” – napisała na swoim
szurszur - Zacharova wykorzystała spór o r--ź wołyńska do zalegalizowania aneksji czę...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-21 080626

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

editores
editores 21.06.2026, 11:54:17 via Wykop
  • 1
@szurszur: Nigdy nie zapomnę radości mojego wujka, który urodził się w POLSCE na Wołyniu w 1938 roku i dopiero w 1990 w końcu zmieniono mu w dowodzie osobistym miejsce urodzenia z ZSRR na Polskę.
  • Odpowiedz
editores
editores 21.06.2026, 11:58:46 via Wykop
  • 0
@zagor: Jest ciekawy epizod z czasów rzezi. Otóż Polaków w b--ń do obrony przed Ukraińcami wyposażali... Niemcy. ;)

Niestety głupie jak zwykle AK się temu sprzeciwiało, co spowodowało, ze było więcej ofiar.
  • Odpowiedz
szurszur
szurszur
21.06.2026, 06:21:01
  • 1827
Coraz więcej osób zauważa, że od pewnego czasu każde wydarzenie międzynarodowe, które mogłoby dać punkty władzy jest torpedowane chwilę wcześniej przez PIS (i czasami konfederację).

1) Program SAFE - nagła zmiana stanowiska i atak PIS przed podpisaniem umów.
2) Umowa obronna z UK - Kręcenie nosem, że Nawrocki nie wiedział i nie wiadomo czy podpisze ( wg władzy kancelaria prezydenta była informowana o pracach)
3) Umowa o współpracy z Niemcami - ''przypadkiem'' dzień przed podpisaniem
  • 114
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

editores
editores 21.06.2026, 11:39:23 via Wykop
  • 0
@szurszur: Przecież oni sa sterowani z Moskwy. Jak mozna tego nie widzieć?
PIS i inni z pseudoprawicy to Targowica.
  • Odpowiedz

322

Google wykorzysta twój adres IP do reklam. Granice prywatności znów przesunięte

Google wykorzysta twój adres IP do reklam. Granice prywatności znów przesunięte

Od 3 sierpnia 2026 roku adresy IP osób korzystających z usług Google mają zostać włączone do procesów personalizacji i pomiaru skuteczności reklam. Dotychczas były one używane głównie do dostarczania treści i podstawowej analityki ruchu, teraz ich rola ma zostać rozszerzona o identyfikację urządzeń

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 18.06.2026, 16:42:19
  • 64
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    google
  • #
    internet
  • #
    informacje
  • #
    wiadomosci
editores
editores 19.06.2026, 12:04:48 via Wykop
  • 1
Wystarczy używać systemów Apple, gdzie urządzenie wysyła losowe identyfikatory i ukrywa IP.
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

editores
editores 20.06.2026, 18:24:00 via Wykop
  • 0
@szczekacz666: tak, u ciebie. doucz się.

https://www.apple.com/icloud/docs/iCloud_Private_Relay_Overview_Dec2021.pdf
editores
editores 20.06.2026, 19:40:11 via Wykop
  • 1
@szczekacz666: no i co z tego, że apple ma dostęp?
tutaj chodzi o to, żeby agencje reklamowe jak facebook czy google nie miały do tego dostępu.
editores
editores 21.06.2026, 11:32:00 via Wykop
  • 0
@szczekacz666: brednie. apple nie wyświetla mi żadnych reklam aparatów słuchowych i innych śmieci.
Nie wrzuca też reklam podczas przeglądania internetu. nie ma reklam w systemie.
Powiem więcej. Na safari iOS doskonale działają adblockery.
Huopski_Nieudacznik
Huopski_Nieudacznik
20.06.2026, 17:38:07
  • 63
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

editores
editores 21.06.2026, 03:12:27 via Wykop
  • 0
@Huopski_Nieudacznik: nawet nie wiesz jak wspaniałe życie prowadzisz. wolność, filmy. nie musisz wysłuchiwać bzdur, ani się do kogoś dostosowywać. bajka.
  • Odpowiedz
Neto
Neto
20.06.2026, 20:41:50
  • 179
#mecz
Neto - #mecz

źródło: 1000008302

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

editores
editores 21.06.2026, 02:59:05 via Wykop
  • 0
@Neto: to zesranie bo Niemcy grali ma druga strona.
  • Odpowiedz
franc_herbatka
franc_herbatka
20.06.2026, 18:32:16
  • 396
#mecz #meczgif
franc_herbatka - #mecz #meczgif

źródło: elanga

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

editores
editores 21.06.2026, 02:54:38 via Wykop
  • 1
@franc_herbatka: małpie figle.
  • Odpowiedz

1040

Wydali 75 mln zł na 260 mieszkań. Nowy program to głównie pensje dla prezesów

Wydali 75 mln zł na 260 mieszkań. Nowy program to głównie pensje dla prezesów

Miały być ratunkiem dla osób, które zarabiają za dużo na mieszkanie komunalne, ale za mało na kredyt hipoteczny. Społeczne Agencje Najmu (SAN) miały wynajmować lokale 20% taniej niż rynek. Efekt? Od 2021 roku wydano ponad 75 milionów złotych publicznych środków, a w całym systemie działa... zaledwie

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 15.06.2026, 10:53:51
  • 63
  • #
    nieruchomosci
  • #
    mieszkaniedeweloperskie
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
editores
editores 15.06.2026, 18:13:06 via Wykop
  • 0
@Krynioslaw: Tak skutecznie budowało, że się 10-15 lat czekało w spółdzielni na swoją kolej.

stoja do dzisiaj bo są ze zbrojonego betonu.
editores
editores 15.06.2026, 20:33:23 via Wykop
  • -1
@Louis_Schulmeister:

1. Znaleźli obejście dla przepisów by budować mikromieszkania.


to jest medialny problem. na tik toku i na wykopie. w prawdziwym życiu nikt nawet nie wie, ze są jakieś mikroapartamenty i w ogóle nie widzi ich w ofercie kiedy szuka mieszkania. to zupełnie inny segment rynku dla specyficznego
editores
editores 15.06.2026, 20:35:07 via Wykop
  • -4
@pontex: Tylko Braun nas wyzwoli.
editores
editores 16.06.2026, 14:39:40 via Wykop
  • -1
@kotas_przesmiewca: Ten wykres idealnie pokazuje jak nieopłącalne są inwestycje w nieruchomości.
editores
editores 16.06.2026, 14:41:32 via Wykop
  • -1
@stefan-burczymucha234: Nie kwestionuję tego. ale wystarczyłaby jedna, która nie ma i żaden polityk nie chce obrazka z wywalaną matka na swoim koncie..
editores
editores 16.06.2026, 18:29:52 via Wykop
  • -1
@Krynioslaw: Zgadza się. Tak powstały wielkie blokowiska na zadupiach typu Konin czy Bełchatów.
Problem w tym, że jak chciałeś mieszkać w normalnym mieście to nie miałeś szans na mieszkanie.

Mój ojciec czekał ponad 10 lat w spóldzielni i niczego nie dostał.
Trzeba było wpłącac kupę kasy do spoldzielni, a mieszkanie nawet nie było twoje.
Poza tym w czynszu był kredyt, bo spoldzielnia nie miała swoich pieniędzy z jakiegoś budżetu fabryki
editores
editores 18.06.2026, 21:14:57 via Wykop
  • -3
@Louis_Schulmeister:

Nie potrafie tego skometowac.


Bo nie ma czego komentować. podajesz przykład jednej lokalizacji. dlaczego zmarnowane miejsce? wszystkie mieszkania się sprzedały. są doskonałe do najmu. w mieście takim jak Warszawa jest miejsce dla każdego formatu. masz tam tysiące mieszkań do
editores - @Louis_Schulmeister: 
Nie potrafie tego skometowac. 

Bo nie ma czego kome...

źródło: image

Pobierz
editores
editores 20.06.2026, 23:33:33 via Wykop
  • -2
@Louis_Schulmeister: Przeżywasz ten "Hong Kong" jakby to miało jakiekolwiek znaczenie. Swoją drogą bardzo fajny budynek. Idealny do wynajmu krótkoterminowego.
Piszesz jakby Warszawa była Manhattanem z zajętymi wszystkimi działkami.
Wiesz co jest prawdziwym problemem w centrum Warszawy?
Koszmarne połaczenie wieżowców, z budynkami ostańcami sprzed wojny i blokami z PRL. To wygląda jak g---o. Zero planowania. Nikt nie pozwoli na wyburzenie starych budynków, bo to "dziedzictwo". I mamy dzięki temu najbrzydszą stolicę w Europie.

"
editores - @Louis_Schulmeister: Przeżywasz ten "Hong Kong" jakby to miało jakiekolwie...

źródło: {8604C302-5821-46DF-8B94-10602DC5C014}

Pobierz

13

Korupcja u dealerów oraz importerów. "Nieoficjalnie każdy wie, kto ma dojście"

Korupcja u dealerów oraz importerów. "Nieoficjalnie każdy wie, kto ma dojście"

Korupcja w branży dealerskiej ma zaskakująco wiele obliczy. Po publikacji naszego artykułu do redakcji zaczęły jednak na

francuskie
z
francuskie.pl
dodany: 19.06.2026, 06:45:45
  • 2
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    korupcja
editores
editores 20.06.2026, 23:15:46 via Wykop
  • 0
w ten sposób francuzi rozwalili sieć dealerską i praktycznie wylecieli z polskiego rynku.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

438

Skrajnie prawicowe tendencje wśród młodych uchodźców z Ukrainy w Danii.

Duńskie władze ostrzegają przed skrajnie prawicowymi tendencjami wśród młodych ukraińskich uchodźców Kilka gmin i okręgów policyjnych zwróciło się do krajowego organu z informacjami dotyczącymi skrajnie prawicowych symboli i poglądów. Tłumaczenie artykułu w komentarzu.

krzysztoforek
z
dr.dk
dodany: 20.06.2026, 11:01:58
  • 131
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    rosja
  • #
    uchodzcyzukrainy
editores
editores 20.06.2026, 18:27:15 via Wykop
  • 14
Posłuchajcie Ukraińców.
Oni niczego nie kumają. To sowieci z wypranymi mózgami.
editores - Posłuchajcie Ukraińców.
Oni niczego nie kumają. To sowieci z wypranymi móz...
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

editores
editores 20.06.2026, 18:30:07 via Wykop
  • 11
@Lilac: To prawda. Nawet na Podhalu (Górale mieli przywileje i specjalny status podczas okupacji) do SS nie zgłosił sie prawie NIKT.
Co nieco rozczarowało Niemców i przywódców Goralenvolk. ;)
Miało być ich w SS 10000 a był 5-16 osób.

12

GUS potwierdza sensacyjny spadek inflacji. Potanieć miała nie tylko żywność

GUS potwierdza sensacyjny spadek inflacji. Potanieć miała nie tylko żywność

Inflacja konsumencka w maju była niższa niż w czerwcu potwierdził wcześniejsze szacunki Główny Urząd Statystyczny. Co więcej, koszyk cen dóbr konsumpcyjnych miał być nawet tańszy niż w kwietniu. To zasługa sensacyjnego spadku cen żywności, ale też odzieży, obuwia oraz niektórych usług.

banzi
z
bankier.pl
dodany: 15.06.2026, 08:17:17
  • 23
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    inflacja
  • #
    pieniadze
  • #
    finanse
  • #
    zakupy
editores
editores 19.06.2026, 13:19:10 via Wykop
  • 0
Dlaczego sensacyjny? Spadła cena benzyny, więc inflacja w normie.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

editores
editores 19.06.2026, 13:21:45 via Wykop
  • 0
@powodzenia: jeżeli rok temu coś kosztowało 200 zł a teraz 400 choć miesiąc wcześniej 419 to nie mamy żadnej deflacji.
editores
editores 20.06.2026, 04:07:45 via Wykop
  • 0
@powodzenia: Deflacja (z łac. deflo)[1] – długotrwały spadek przeciętnego poziomu cen w gospodarce przekładający się na wzrost siły nabywczej pieniądza[1].

DŁUGOTRWAŁY.

To o czym ty piszesz to zaledwie trend.
alkoJezus
alkoJezus
19.06.2026, 17:12:32
  • 1393
Taki oto prezent dostałem od małżonki na 40 urodziny
Pijcie za mnie kompot

#zwiazki #rozwod
alkoJezus - Taki oto prezent dostałem od małżonki na 40 urodziny
Pijcie za mnie kompo...

źródło: 1000014953

Pobierz
  • 179
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

editores
editores 19.06.2026, 20:10:46 via Wykop
  • 2
@alkoJezus: Błąd. po orzeczeniu jej winy masz prawo do alimentów. ;) Nigdy nie wiadomo, kiedy mogą się przydać.
  • Odpowiedz
editores
editores 19.06.2026, 20:12:05 via Wykop
  • 0
@siemando: co jest w tym wstydliwego?
  • Odpowiedz

313

Midjourney przechodzi od generowania obrazów kotów do skanera USG całego ciała

Midjourney przechodzi od generowania obrazów kotów do skanera USG całego ciała

Skaner USG całego ciała bliski jakością MRI. Cel: tania, częsta profilaktyka zamiast drogich badań (oszczędności) i biblioteka skanów zasilająca medyczne modele AI. Znacznie szybszy od tradycyjnego (60 sekund) oraz prawie 10x tańszy od tradycyjnego rezonansu.

Krzyzu83
z
theverge.com
dodany: 18.06.2026, 10:25:17
  • 73
  • #
    ciekawostki
  • #
    nauka
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    technologia
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
editores
editores 19.06.2026, 11:53:24 via Wykop
  • 0
@heheszkitroche: kup maszynę za miliony, postaw budynek, zapłać za prąd, zatrudnij ludzi, płać lekarzowi za opis. Będzie taniej?
editores
editores 19.06.2026, 11:56:55 via Wykop
  • 2
@Grubb: za wszystko płacisz tyle na ile da się ciebie obciążyć. Tak działa rynek.
Co to jest realny koszt? Zysk firmy to realny koszt czy nie?
editores
editores 19.06.2026, 12:16:18 via Wykop
  • 0
@heheszkitroche: MRI wymaga specjalnego budynku i wyposażenia.
USG stawiasz w każdym gabinecie.
Różnica w liczbie dostępnych urządzeń jest jak 1:100.
editores
editores 19.06.2026, 12:50:31 via Wykop
  • 0
@heheszkitroche: kolonoskopia to miesiąc czekania na wizytę.
editores
editores 19.06.2026, 19:10:40 via Wykop
  • 0
@heheszkitroche: ale piszesz o czymś innym - terminy na NFZ wynikają z braku kasy. ja piszę o badaniu prywatnym.
editores
editores 19.06.2026, 20:09:06 via Wykop
  • 1
@heheszkitroche: To już kwestia finansowania. Jeżeli złodziej-lekarz zarabia 1,5 mln to nie ma już kasy na badania dla ludzi.

511

Fiński parlament zniósł zakaz dotyczący broni jądrowej

Fiński parlament zniósł zakaz dotyczący broni jądrowej

Fiński parlament zniósł zakaz dotyczący broni jądrowej, dostosowując prawo do polityki odstraszania NATO po wejściu kraju do Sojuszu w 2023 r. Nowe przepisy dopuszczają wwożenie, transport i przechowywanie broni nuklearnej na terytorium Finlandii, jeśli wymaga tego obrona państwa.

-Shifu-
z
pl.euronews.com
dodany: 18.06.2026, 16:39:36
  • 72
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    geopolityka
  • #
    swiat
  • #
    wydarzenia
  • #
    wojna
editores
editores 19.06.2026, 11:35:49 via Wykop
  • -2
@galicjanin: Gdyby wygrał na Ukrainie to uzyskałby wszystko co chce.
editores
editores 19.06.2026, 11:39:39 via Wykop
  • 1
@kamil28071987: masz rację. Zagłosuję na Kukiza albo Brauna. Te wasze alternatywy są genialne.

Najwazniejsze w przyszłym roku jest głosowanie na KO.
Powrót mafii PIS i proamerykańskich durniów spod znaku Błaszczaka to koniec Polski.
A może nawet Macierewicz znowu przekaże wszystkie dokumenty Rosji?
editores
editores 19.06.2026, 11:50:48 via Wykop
  • -1
@galicjanin: rosjanie jeszcze nie przegrali. Czeka nas kilka lat wojny.
editores
editores 19.06.2026, 12:07:51 via Wykop
  • -2
@galicjanin: zobaczymy jak to zadziała w praktyce.
editores
editores 19.06.2026, 12:10:23 via Wykop
  • -4
@RobinSchudl: no i zdążyli jeszcze zabić miliony ludzi.
Cały czas zapominacie, że Rosja nie ruszyła nawet nowoczesnej broni i regularnej armii.
Na Ukrainę wysyłane są stare dziady i alkoholicy.
Milionowa regularna armia czeka w koszarach.
editores
editores 19.06.2026, 12:13:47 via Wykop
  • -4
@galicjanin: Rosja może mieć plan okrążenia Ukrainy od zachodu.
Najpierw wejdą do krajów bałtyckich. Polska zareaguje na podstawie art5 i wchodzimy do wojny.
Rosja bez problemu zajmie wschodnią Polskę i dojdzie do Rzeszowa i Karpat odcinając Ukrainę.
Nikt na zachodzie nie kiwnie palcem.
editores
editores 19.06.2026, 12:18:12 via Wykop
  • -5
@RobinSchudl: dlaczego jestem onucą?
editores
editores 19.06.2026, 12:22:47 via Wykop
  • -5
@galicjanin: mylisz się. Rosja zajęła wszystko co chciała. Popatrz na mapę.
Im nie chodzi o więcej ziemi, ale o zmianę władzy na Ukrainie.
Być może zajma jeszcze całe wybrzeże Morza Czarnego i dojdą do Naddniestrza. To wszystko.
Ludzie zapominają też, że Ukraina ma najsilniejszą armię w Europie.
Polska?
NATO praktycznie nie istnieje. USA nie zaangażuje się w wojnę z Rosją.
editores
editores 19.06.2026, 12:26:01 via Wykop
  • -6
@RobinSchudl: No i takie są właśnie rozmowy z Polaczkami. Szkoda czasu.
W 1939 też byliśmy silni i z sojuszami.
editores
editores 19.06.2026, 12:48:43 via Wykop
  • -3
@Pimento: Ok. Szanuję Twoją opinię.
editores
editores 19.06.2026, 15:56:39 via Wykop
  • -3
@acerad: Te naloty mogą dac pretekst.
Powiedzą ludziom - "sami widzicie, że musimy coś z tym zrobić".

447

Znowu sędzina zabija autem na pasach pieszego. Będzie jak zwykle czyli nic?

Znowu sędzina zabija autem na pasach pieszego. Będzie jak zwykle czyli nic?

Kolejna sprawa warta śledzenia. Założymy się, że specjalnej kaście nic nie zrobią? Bo pewnie dziadek wtargnął na przejście a sędzina ma nieposzlakowaną opinię i Order Nieskalanej Togi.

Buckshot_00
z
niezalezna.pl
dodany: 19.06.2026, 06:09:47
  • 51
  • #
    polskiedrogi
  • #
    swidwin
  • #
    wypadek
  • #
    kierowcy
  • #
    policja
editores
editores 19.06.2026, 13:15:46 via Wykop
  • 0
Nikt nie zna sprawy, ale wyrok już wydany.
Tymczasem piesi to plaga na drogach. Zachowują się jak sarny. Nigdy nie wiesz czy nagle ktoś nie wlezie.
Powinien być przepis, że pieszy może wejść na pasy dopiero, kiedy samochód całkowicie się zatrzyma.
To znaczy pieszy wciąż ma pierwszeństwo, ale też ma obowiązki.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

editores
editores 19.06.2026, 13:16:37 via Wykop
  • 0
@Wellmen: po co piszesz takie brednie?

234

Koniec z partyzantką w sklepach. Otwarcie pudełka przed kasą to łamanie prawa

Koniec z partyzantką w sklepach. Otwarcie pudełka przed kasą to łamanie prawa

Wchodzisz do sklepu, widzisz gadżet marzeń, ale zanim wyłożysz gotówkę, chcesz sprawdzić, co jest w środku. Czy folia i plomby fabryczne to tylko sugestia, czy nienaruszalna świętość? Wielu z nas bezrefleksyjnie zagląda pod wieczko. Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) stawia sprawę jasno

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 19.06.2026, 08:42:48
  • 94
  • #
    polska
  • #
    sklepy
  • #
    handle
  • #
    biznes
  • #
    wykop
  • #
    wiadmomosci
editores
editores 19.06.2026, 12:52:48 via Wykop
  • -16
@wjtk123: tak, jasne. Płaci. 👍
editores
editores 19.06.2026, 12:53:05 via Wykop
  • -21
@jasper-jons_: to jest przede wszystkim odrażające wizualnie.
editores
editores 19.06.2026, 12:54:08 via Wykop
  • -3
@abcgggggggggggggggggggggggggggggggg: możesz mieć gdzieś cokolwiek. Nikogo to nie obchodzi.
editores
editores 19.06.2026, 12:56:26 via Wykop
  • -2
@J_Roll_Tebany: sklep Apple akceptuję zwrot słuchawek.
editores
editores 19.06.2026, 13:05:50 via Wykop
  • -14
@Charakietrela: tak, widok dzieciaka jadącego wózkiem sklepowym i żrące otwarte bez zapłacenia opakowanie jakiegoś batona jest odrażający.
Generalnie małe dzieci jedzą jak świnie. Cała morda wymazana, kawalki jedzenia są wszędzie. Na podłodze, na wózku, na jego rękach. Później przychodzi następny klient i korzysta z tego oswinionego wózka.
editores
editores 19.06.2026, 13:07:03 via Wykop
  • -8
@testa_di_moro: problem w tym, że nie widzisz żadnego problemu, a jesteś zwykłym prostakiem sklepowym.
deni28s
deni28s
19.06.2026, 06:25:11
  • 679
#pokemon #lewica
LOL
to nie fejk
deni28s - #pokemon  #lewica
LOL
to nie fejk

źródło: image

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

editores
editores 19.06.2026, 13:00:19 via Wykop
  • 0
@deni28s: te pokemony będą nam mówić jak żyć.
  • Odpowiedz
editores
editores 19.06.2026, 13:02:37 via Wykop
  • 0
@kam966: Razem to od wielu lat najwierniejszy sojusznik PIS.
  • Odpowiedz

275

Ponad 51% Polaków domaga się odebrania orderu Zełenskiemu po decyzji ws. UPA

Ponad 51% Polaków domaga się odebrania orderu Zełenskiemu po decyzji ws. UPA

Gdy geopolityka i historia zderzają się na jednym cyfrowym polu bitwy, sentymenty społeczne potrafią zmienić się w mgnieniu oka. Najnowszy sondaż United Surveys dla Wirtualnej Polski pokazuje, że nad Wisłą pękła właśnie pewna bariera. Decyzje Wołodymyra Zełenskiego wywołały tąpnięcie wizerunkowe, kt

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 19.06.2026, 11:30:38
  • 75
  • #
    polska
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    technologia
  • #
    historia
editores
editores 19.06.2026, 12:07:09 via Wykop
  • 8
Od setek lat nic się nie zmieniło.
Dzikie pola to dzicz.
Tutaj mamy najgorsze połączenie. Radziecka szkola chamskiej dyplomacji + bezczelny Żyd.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

508

Zjesz GMO i nie będziesz wiedział. UE cicho zmienia przepisy o żywności

Zjesz GMO i nie będziesz wiedział. UE cicho zmienia przepisy o żywności

Parlament Europejski przegłosował nowe regulacje dla roślin edytowanych genetycznie techniką NGT. Produkty klasy NGT1 trafią do sklepów bez żadnego oznaczenia. Przepisy wejdą w życie w połowie 2028 roku, a Polska jako prezydencja UE ma wpływ na ich ostateczny kształt.

real_scoria
z
innpoland.pl
dodany: 19.06.2026, 08:07:18
  • 157
  • #
    ue
  • #
    gmo
  • #
    polska
  • #
    zdrowie
  • #
    prawo
  • #
    rolnictwo
editores
editores 19.06.2026, 11:44:57 via Wykop
  • -2
Robaki nie są GMO. Żryjcie robaki szury.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

nowszyja
nowszyja
nowszyja
18.06.2026, 19:22:52
  • 451
Kierwiński dzisiaj: żadnego saloniku VIP nie było!
Lekarz ze Szpitala Południowego też dzisiaj: pod swoim nazwiskiem potwierdził, że salonik był, oraz dodał, że pomieszczenie to zostało odebrane pacjentom z chorym kręgosłupem.
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
#lekarz #lekarz100k #medycyna #lekarski #afera #polska #polityka
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

editores
editores 19.06.2026, 00:48:35 via Wykop
  • 1
@Nighthuntero: Powiedz mi lepiej, jak sądzisz. jak długo w rejestracji szpitala albo przychodni czeka Błaszczak albo Kaczyński.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 19
  • Strona 2 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 16.01.2024

    Komentator
  • Gadżeciarz
    od 24.12.2022

    Gadżeciarz
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska
  • Rocznica
    od 13.12.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 19.10.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking