Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko173
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
stefan_1971

stefan_1971

Dołączył 10 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 26727
  • Znaleziska 16335
  • Mikroblog 10392
  • Obserwujący 10
  • Obserwowane 26

16

Raport: co trzecie polskie dziecko 7-12 lat miało kontakt z pornografią

Pokaż treści 18+

Raport: co trzecie polskie dziecko 7-12 lat miało kontakt z pornografią

Raport Internet Dzieci 2026: 55% dzieci poniżej 13. roku życia codziennie korzysta z TikToka lub Instagrama wbrew regulaminom. Czas online to 4 godz. 25 min dziennie. 32% zetknęło się z pornografią, 1,2 mln z reklamami alkoholu. Autorzy żądają obowiązku weryfikacji wieku na platformach.

real_scoria
z
spidersweb.pl
dodany: przedwczoraj, 14:25:01
  • 23
  • #
    dzieci
  • #
    internet
  • #
    polska
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    socialmedia
stefan_1971
stefan_1971 przedwczoraj, 14:44:55 via Wykop
  • 3
zamknąć internet
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1905

Podkarpacki urolog zarobił 926 tys. zł w rok

Podkarpacki urolog zarobił 926 tys. zł w rok

Dariusz Sobieraj łączny dochod z działalności lekarskiej: ~926,000

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 13.06.2026, 10:41:48
  • 245
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowalposting
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
stefan_1971
stefan_1971 13.06.2026, 14:41:01 via Wykop
  • -2
@DoktorMorela: tak AI
stefan_1971
stefan_1971 13.06.2026, 14:44:12 via Wykop
  • 29
czy praca przeciętnego obywatela jest ponad 10 razy mniej warta?
  • 10
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

250

Wpływ kofeiny na elektroencefalogram podczas snu

Wpływ kofeiny na elektroencefalogram podczas snu

Subiektywne poczucie dobrego snu nie zawsze pokrywa się z tym, co widzimy w zapisie neurofizjolog. Kofeina może skracać sen lub utrudniać zasypianie, jednak nawet przy pozornie prawidłowej długości snu może zmniejszać aktywność wolnofalową i przesuwać obraz EEG w stronę bardziej "czuwającego" mózgu.

Lifelike
z
umw.edu.pl
dodany: 12.06.2026, 19:51:47
  • 126
  • #
    nauka
  • #
    biologia
  • #
    neurobiologia
  • #
    mozg
  • #
    sen
  • #
    kawa
stefan_1971
stefan_1971 13.06.2026, 13:35:18 via Wykop
  • 7
@Sanremu: są ludzie co chrzanią "mogę wypić kawę i zasnąć" to właśnie dla nich te badania

14

Drama Krzysztofa Stanowskiego. Wszystkie wątki i reakcje Mazurka

Drama Krzysztofa Stanowskiego. Wszystkie wątki i reakcje Mazurka

Satyryczno-komediowy przegląd wydarzeń Wiadomości Minus znów nadaje. W tym wydaniu zajmujemy się: najnowszymi słowami Krzysztofa Stanowskiego o urzędniczkach skarbówki, milczeniem jego pracowników, reakcjami świata i Roberta Mazurka.

Kanal_Minus
z
youtube.com
dodany: 12.06.2026, 11:34:23
  • 9
  • #
    stanowski
  • #
    kanalzero
  • #
    heheszki
  • #
    humor
  • #
    suchar
stefan_1971
stefan_1971 13.06.2026, 10:45:16 via Wykop
  • 1
stefan_1971
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

23

"Czterech małych Murzynków..." - występ Klubu Seniora z Gminy Łuków

"Czterech małych Murzynków..." - występ Klubu Seniora z Gminy Łuków
wolnynajmita
z
youtube.com
dodany: 09.06.2026, 22:17:56
  • 5
  • #
    heheszki
  • #
    polska
  • #
    obyczaje
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    blacklivesmatter
stefan_1971
stefan_1971 13.06.2026, 09:38:30 via Wykop
  • 0
stefan_1971

źródło: artworks0

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

502

Belfast płonie, niemieckie media w szoku. "Czegoś takiego w Europie nie było"

Belfast płonie, niemieckie media w szoku. "Czegoś takiego w Europie nie było"

"Czegoś takiego w Europie wcześniej nie było" - pisze "Frankfurter Allgemeine Zeitung". "Belfast płonie"

etepetete
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 11.06.2026, 19:07:38
  • 151
  • #
    irlandia
  • #
    emigracja
  • #
    ciekawostki
  • #
    polityka
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
stefan_1971
stefan_1971 12.06.2026, 20:39:50 via Wykop
  • 2
@gabaoth: Ktoś kto walczy o bezpieczeństwo nie zasługuje na przetrwanie? Nikt ze zwykłych ludzi nie zapraszał tych obcych do europy a zasady są proste nie przestrzegasz najmniejszej zasady nie kłaniasz się ww pas -wylatujesz. Jedź do Sudanu i rób trzodę zobaczysz jak się skończy

465

PiS zamieścił podatek od aut spalinowych w KPO, a rząd Tuska go wykreśla

...a Bruksela akceptuje, a beton zamiast wkurzać się na PiS, wali fikoły, że to pewnie ustawka. W każdym razie nie będzie podatku od spalinówek. KPO tego nie wymaga. Możemy aplikowac po kolejną transzę.

dict
z
biznes.interia.pl
dodany: 12.06.2026, 14:51:07
  • 48
  • #
    polityka
  • #
    biurokracja
  • #
    podatki
  • #
    spalinowe
  • #
    polska
stefan_1971
stefan_1971 12.06.2026, 20:04:58 via Wykop
  • -17
w końcu coś dla zwykłych ludzi
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

368

Politycy Brauna złożyli hołd rosyjskiemu ambasadorowi

Politycy Brauna złożyli hołd rosyjskiemu ambasadorowi

Piotr Heszen oraz Mateusz Piskorski radośnie zrobili łaskę jego excelencji: "przyszedł obecnie czas na swoisty konserwatyzm pod przewodnictwem mocnego przywódcy. Bonapartyzm. Ja kibicuję takiemu kierunkowi rozwoju Rosji"

Takiseprzecietniak
z
wiadomosci.gazeta.pl
dodany: 12.06.2026, 11:55:25
  • 175
  • #
    polska
  • #
    rosja
  • #
    bekazprawakow
  • #
    bekazkatoli
  • #
    neuropa
  • #
    polityka
stefan_1971
stefan_1971 12.06.2026, 18:57:13 via Wykop
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

428

Spacery środkiem drogi

Spacery środkiem drogi

We Włocławku zastosowano specyficzny rodzaj dywersji przeciwko pieszym: obiecano im przestrzeń, w której w rzeczywistości są niepożądani. Kierowcy trąbią, pędzą, grożą, bo sugerują się wyglądem infrastruktury, a nie oznakowaniem. Wyjątkowo szkodliwa pułapka zorganizowana przez miasto.

kubako
z
youtube.com
dodany: 11.06.2026, 13:02:10
  • 100
  • #
    polska
  • #
    konfitura
  • #
    przepisy
  • #
    samochodoza
  • #
    polskiedrogi
stefan_1971
stefan_1971 11.06.2026, 16:44:27 via Wykop
  • -7
@DziobakPepe: na pewno sie dogadają to wy cykisci zawsze macie problem
przegrywam_przez_miasto
przegrywam_przez_miasto
10.06.2026, 16:14:55
  • 112
Chłop miesiąc temu wszedł na #gielda za 90% oszczędności życia (150k PLN) i wszystko na czerwono 🙁
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stefan_1971
stefan_1971 10.06.2026, 18:28:47 via Wykop
  • 0
@przegrywam_przez_miasto: obudzisz sie jak bedziesz miał 70k
  • Odpowiedz
Bimbas
Bimbas
Bimbas
10.06.2026, 18:24:41
  • 83
#raportzpanstwasrodka Dżunku kochanie, to nic że na torcie jest 5 świeczek, bo tatuś akurat tyle miał z zeszłego roku lub po urodzinach Brendy -ważne że ty wiesz, że skończyłaś dzisiaj 7 lat. Świeczki są nieważne, nie patrz na to, bo o tak nie umiesz liczyć jeszcze
Bimbas - #raportzpanstwasrodka  Dżunku kochanie, to nic że na torcie jest 5 świeczek,...

źródło: 1000065813

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stefan_1971
stefan_1971 10.06.2026, 18:26:08 via Wykop
  • 24
@Bimbas: tak jak mówisz świeczki nie maja znaczenia liczy się ciepło rodzinnego domu i pamięć
  • Odpowiedz
Jonasz-Kiszke-Mikke
Jonasz-Kiszke-Mikke
10.06.2026, 18:22:31
  • 9
#kiszak
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2026-06-10/patostreamer-na-sejmowym-korytarzu-poslanka-zapowiada-interwencje/
Czekam aż pewien menobijca wpadnie na podobny pomysł XD
Jonasz-Kiszke-Mikke - #kiszak 
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2026-06-10/patostr...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stefan_1971
stefan_1971 10.06.2026, 18:24:55 via Wykop
  • 0
@Jonasz-Kiszke-Mikke: każdy ma prawo popełniać błędy w młodości -nikogo nie zabił.ważne, że ma chęć poprawy i wyjście z tego i to robi
  • Odpowiedz

864

Polacy masowo wracają do torrentów. Klapki spadły z oczu

Polacy masowo wracają do torrentów. Klapki spadły z oczu

Polski rynek streamingowy wkracza w zupełnie nową fazę. Po latach niepohamowanego wzrostu branża wyraźnie zwalnia, a widzowie zmęczeni rozdrobnieniem oferty i rosnącymi kosztami coraz częściej przypominają sobie o darmowych alternatywach.

ochucki
z
telepolis.pl
dodany: 08.06.2026, 22:59:03
  • 378
  • #
    torrenty
  • #
    piractwo
  • #
    vod
  • #
    stream
  • #
    netflix
  • #
    hbo
stefan_1971
stefan_1971 09.06.2026, 13:37:34 via Wykop
  • 15
no przecież płacimy w podatkach "opłata reprograficzna" więc chyba mamy prawo korzystać z torentów, streamów i warezów
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

337

Milionowe straty na trójmiejskich wysypiskach śmieci przez system kaucyjny

Milionowe straty na trójmiejskich wysypiskach śmieci przez system kaucyjny

System kaucyjny, choć tak naprawdę dopiero się rozkręca, już mocno uderza po kieszeniach trójmiejskie składowiska śmieci. W Zakładzie Utylizacyjnym w Gdańsku roczna utrata przychodów z tego tytułu może przekroczyć nawet 8 mln zł. Eko Dolina obsługująca Gdynię szacuje straty na 2,5 mln zł rocznie.

odyn88
z
trojmiasto.pl
dodany: 08.06.2026, 05:05:56
  • 88
  • #
    polityka
  • #
    podatki
  • #
    finanse
  • #
    pieniadze
  • #
    systemkaucyjny
  • #
    recykling
stefan_1971
stefan_1971 08.06.2026, 20:16:57 via Wykop
  • 0
tfu na tych co to popierali bo widzieli "butelki leżą w lasach"
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

632

Zamiast likwidacji zakazu handlu w niedzielę będą dalsze ograniczenia pracy skle

Zamiast likwidacji zakazu handlu w niedzielę będą dalsze ograniczenia pracy skle

Tylko cztery niedziele handlowe w roku zamiast obecnych ośmiu i zakaz handlu w soboty dłużej niż do 21.00 to główne

starnak
z
forsal.pl
dodany: 08.06.2026, 11:54:43
  • 216
  • #
    handel
  • #
    sklep
  • #
    zakupy
  • #
    niedzielahandlowa
stefan_1971
stefan_1971 08.06.2026, 20:14:31 via Wykop
  • 6
w niedziele nie pracują ale zaczynają w poniedziałek na 0:15
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

505

Śląska firma sprzedała do Rosji przez Białoruś 177 luksusowych aut 19 mln euro

firma sprzedała też jeden motocykl za łączną kwotę ponad 19 mln euro. KAS uznała, że przedsiębiorca wiedział, gdzie trafia towar, i nałożyła maksymalną karę 20 mln zł.

Pan_od_Internetu
z
infosecurity24.pl
dodany: 08.06.2026, 13:31:20
  • 74
  • #
    rosja
  • #
    bialorus
  • #
    polska
  • #
    samochody
  • #
    prawo
  • #
    biznes
stefan_1971
stefan_1971 08.06.2026, 18:51:57 via Wykop
  • 1
czyli zarobili na ruskich od początku mówiłem, że trzeba ich doić z kasy a nie izolować
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

587

W ramach SAFE stawiamy na miny z polskiej fabryki

W ramach SAFE stawiamy na miny z polskiej fabryki

Armia kupuje polskie Baobaby-K (pojazdy do szybkiego stawiania pól minowych) oraz polskie miny MN-123. Te zakupy pokazują, że lekcje z wojny na Ukrainie zostały przez rząd odrobione

Sabr
z
radar.rp.pl
dodany: 03.06.2026, 12:37:08
  • 138
  • #
    wojsko
  • #
    polska
  • #
    safe
  • #
    gospodarka
  • #
    wojna
stefan_1971
stefan_1971 03.06.2026, 19:26:39 via Wykop
  • -12
@tomwoj343: nieoficjalnie to się okaże ze z niemiec

763

Henry Nowak: Szokujące zachowanie policjantów [BODYCAM]

Pokaż treści 18+

Pierwsze informacje dla policjantów od osoby na miejscu on krwawi. Henry mówi policjantom: Zostałem dźgnięty, na co policjant odpowiada: Nie, nie zostałeś. Henry powtarza wielokrotnie, że został dźgnięty. Zamiast pomagać, policjanci rozmawiają ze sprawdzą, po czym zakładają kajdanki rannemu.

uh29
z
youtube.com
dodany: 02.06.2026, 07:01:35
  • 88
  • #
    uk
stefan_1971
stefan_1971 02.06.2026, 20:52:33 via Wykop
  • 11
ciekawe co osoby ze zdjęcia mają dziś do powiedzenia
stefan_1971 - ciekawe co osoby ze zdjęcia mają dziś do powiedzenia

źródło: poznan

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

509

Znalazłeś butelkę i oddałeś do butelkomatu? Fiskus żąda 12% podatku

Znalazłeś butelkę i oddałeś do butelkomatu? Fiskus żąda 12% podatku

Pamiętacie rekordzistę z Krakowa, który zebrał 5 tysięcy butelek i dostał 2400 zł zwrotu, a Minister Klimatu stawiała go za wzór? Według nowej interpretacji Ministerstwa Finansów, mężczyzna popełnił przestępstwo skarbowe, bo od zarobku nie odprowadził 12% PIT. MF twierdzi, że zbieranie butelek z kos

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 02.06.2026, 13:18:10
  • 110
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    technologia
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
stefan_1971
stefan_1971 02.06.2026, 16:42:52 via Wykop
  • -1
zabieranie ze śmietnika opakowań kaucyjnych to jest przede wszystkim okradanie przedsiębiorstw komunalnych.
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

stefan_1971
stefan_1971 02.06.2026, 16:46:29 via Wykop
  • -2
@Vahanara888: nie odzyskują z kaucji ale to surowiec wtórny PET albo aluminium
stefan_1971
stefan_1971 02.06.2026, 16:52:41 via Wykop
  • -1
@Zxr9: Nie, za odbiór śmieci już płacisz w podatkach. Firmy wywożące odpady konkurują w przetargach głównie ceną i prawdopodobnie zakładają też pewien zysk ze sprzedaży surowców wtórnych, które trafiają do koszy.

2508

Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.

Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.

Hydraulik, kierowca, krawcowa płacą pełny ZUS bez żadnych ulg. Artysta dostaje dopłatę od państwa, specjalną komisję 160 osób i osobny status zawodowy. Koszt dla podatnika: do 400 mln zł rocznie. Czym różnią się nieregularne dochody artysty od nieregularnych dochodów spawacza?

futanari
z
wykop.pl
dodany: 02.06.2026, 03:25:47
  • 306
  • #
    zus
  • #
    artysci
  • #
    polska
  • #
    podatki
  • #
    emerytura
  • #
    pieniadze
stefan_1971
stefan_1971 02.06.2026, 14:12:18 via Wykop
  • 5
i teraz pytanie kto jest społeczeństwu bardziej potrzebny i kto buduje dobrobyt kraju. Co by się stało gdyby nagle zniknęli wszyscy spawacze a co by się stało gdyby zniknęli "artyści"
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 31
  • Strona 1 z 31
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 01.02.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 02.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 24.09.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 10.01.2018

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking