Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko119
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
rukh

rukh

Dołączył 11 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 33220
  • Znaleziska 8113
  • Mikroblog 25107
  • Obserwujący 45
  • Obserwowane 67
Voltaire
Voltaire
06.06.2026, 21:22:23
  • 0
Murki, kupował ktoś używany dysk m2? Potrzebuję jako backup do telefonu, zastanawiam się nad używanym, kieszeń już mam. Tylko jak z trwałością? #komputery #smartfony
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rukh
rukh 11.06.2026, 08:08:35 via Android
  • 0
@Voltaire: Ja na Pepperze trafiłem na Samsung Bar Plus 512GB za 200 zł.

Polecam, robiąc Backup, zrobić też kompresje na zdjęciach.
Pomniejszyć ich rozdzielczości, delikatna maska wyostrzająca, wybrać format JXL, i już oszczędzasz co najmniej 50% wielkości.

Co do nagrań, AI mi napisało skrypt do FFMPEG. Zmniejszam rozdzielczość z FullHD na 936p, stosując odpowiednią stabilizację obrazu. Format wideo to AV1 MP4, i też zyskuję sporo miejsca.
  • Odpowiedz
Megalogin
Megalogin
11.06.2026, 06:38:09
  • 0
Jaki dysk wewnętrzny ssd 1-2 terabajta polecacie stosunek ceny do jakości. Nie ukrywam że cena ma znaczenie #pcmasterrace #komputery
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rukh
rukh 11.06.2026, 08:00:03 via Android
  • 0
@Megalogin: jak czegoś szukam, wchodzę na Peppera w konkretną kategorię. W tym wypadku po prostu "SSD".

(Po wpisaniu SSD trzeba tam kliknąć w "kategoria:SSD", a nie enterem)
  • Odpowiedz
Zebrzysta_Zebra
Zebrzysta_Zebra
17.08.2021, 16:30:16
  • 5
Glass Animals - Gooey

#muzyka #mirkoelektronika #muzykaelektroniczna
Zebrzysta_Zebra - Glass Animals - Gooey

#muzyka #mirkoelektronika #muzykaelektroni...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rukh
rukh 10.06.2026, 20:44:37 via Wykop
  • 0
@Zebrzysta_Zebra: Ten utwór, i jeszcze Hazey 💪
rukh - @Zebrzysta_Zebra: Ten utwór, i jeszcze Hazey 💪
  • Odpowiedz
rukh
rukh 02.08.2025, 20:21:10
  • 2
#r #nightsalternative (#24)
#muzyka #indietronica

Mooryc - All Those Moments (2012)
rukh - \#r #nightsalternative (\#24)
#muzyka #indietronica

Mooryc - All Those Moment...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rukh
rukh
Autor
09.06.2026, 23:12:07 via Wykop
  • 1
@Marek_Tempe Nie przypomina trochę Archive?
  • Odpowiedz
Sn0weK
Sn0weK
11.01.2022, 19:23:19
  • 2
Tak sobie ostatni wróciłem do gier wyścigowych i przez to powrócił temat starszych utworów muzyki elektronicznej. Tak zwanego french electro, w sumie to nie pamiętam czy to się tak nazywało, ale głównie to Kavinsky, Justice, Simian Mobile Disco, Mr. Oizo czy też SebastiAn. Ten ostatni rzucił mi się na playlistę, a dokładniej album Total wydany w 2011 roku. Uważam, że jest to dość mocno niedoceniony album, który naprawdę rzuca się w ucho
Sn0weK - Tak sobie ostatni wróciłem do gier wyścigowych i przez to powrócił temat sta...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rukh
rukh 09.06.2026, 19:43:54 via Wykop
  • 1
@Sn0weK: @RitmoXL Wyszukiwałem właśnie w wyszukiwarce Wykopowej swoich starszych wpisów, ale napatoczyłem się tu.
SebastiAn miał też remiksy ciekawe, jak ten z 2012 roku: https://youtu.be/deAKD2dZJoU
W austriackiej stacji FM4 wtedy słyszałem.

Czwórka i austriackie FM4, je odkryłem w 2009 roku. To tu leciały muzyczki Justice, Sebastian, Mobile Simian Disco, itd. Świeża, nowoczesna, unikatowa muzyka alternatywna. One nie sięgały wstecz dalej niż do roku 2000, z wyjątkami.
  • Odpowiedz
hanma
hanma
hanma
09.06.2026, 06:25:46
  • 4
Mysle ze remake gothic 3 z jeszcze bardziej dopracowanym systemem walki, z taka grafika i tym duzym swiatem jesli bedzie dobrze zrobiony to bedzie hit.
#gothic
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rukh
rukh 09.06.2026, 07:53:34 via Android
  • 0
@hanma: Na jesień podobno ma wyjść Remaster na PS5.
  • Odpowiedz
Odcien_Trawiastego
Odcien_Trawiastego
09.06.2026, 07:00:07
  • 22
Idiom na dziś:

let off steam

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rukh
rukh 09.06.2026, 07:50:25 via Android
  • 1
@Odcien_Trawiastego: dokładnie jak i wielu innych językach chyba.
Jak w niemieckim:
Dampf ablassen.
  • Odpowiedz
ickE
ickE
08.06.2026, 05:39:34
  • 100
#gielda 90% portfela w Korei. Pewnie pytanie dlaczego? Jaki zrobił research? Lubię bibimbap i korean fried chicken. Jest fajna knajpa w Rzeszowie i mieli reklamę samsunga.
ickE - #gielda 90% portfela w Korei. Pewnie pytanie dlaczego? Jaki zrobił research? L...

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rukh
rukh 08.06.2026, 22:23:14 via Android
  • 1
@ickE: powiedz mi o indeksach, ja je sobie przejrzę.
  • Odpowiedz
bomba4
bomba4
08.06.2026, 13:20:06
  • 498
Tarnów niszczy każdego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tarnow
bomba4 - Tarnów niszczy każdego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tarnow

źródło: image

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rukh
rukh 08.06.2026, 22:09:00 via Android
  • 0
@bomba4: Znam to miejsce. Dostałem tam mandat za parkowanie bez bileciku.
A zostawiłem auto na kilka minut w miejscu, gdzie połowa parkingów była pusta.

https://maps.app.goo.gl/8K47C6BFtntccR166?g_st=ac
  • Odpowiedz
rukh
rukh 08.06.2026, 17:33:08
  • 6
#kiszak męczy się w Gothicu ponad pół godziny z jednym zamkiem
rukh - #kiszak męczy się w Gothicu ponad pół godziny z jednym zamkiem
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rukh
rukh
Autor
08.06.2026, 17:48:53 via Wykop
  • 0
Tutaj inny streamer, Karczmarz, męczył się 2 godziny z zamkiem na streamie.
rukh - Tutaj inny streamer, Karczmarz, męczył się 2 godziny z zamkiem na streamie.
  • Odpowiedz
rukh
rukh 07.06.2026, 19:32:44
  • 2
#altsynth (nr. 164)

(odstępy wpisów to czasem kilka tygodni, więc obserwując powyższy tag, nie będzie zaspamiona skrzynka)
#r #muzyka #muzykaelektroniczna #tiga

Tiga - High School (2006)
rukh - #altsynth (nr. 164) 

(odstępy wpisów to czasem kilka tygodni, więc obserwując...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rukh
rukh
Autor
07.06.2026, 21:26:25 via Android
  • 0
Zdawało mi się że w przeszłości już to udostępniałem, bo nie chciałem duplikatów wrzucać:
Tiga - 3 Weeks
rukh - Zdawało mi się że w przeszłości już to udostępniałem, bo nie chciałem duplikat...
  • Odpowiedz
kto-wie-ten-wie32
kto-wie-ten-wie32
07.06.2026, 20:31:24
  • 63
Nawet VaporLens już wie co jest 5 #kiszak
kto-wie-ten-wie32 - Nawet VaporLens już wie co jest 5 #kiszak

źródło: image

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rukh
rukh 07.06.2026, 21:10:15 via Android
  • 1
@Pulkownik_Wolodyjowski:
Jest na żywo od 8 godzin.
Przykładowy wycinek, gdy spotyka szamana Ur-Shaka

https://www.youtube.com/watch?v=XajbEDpoe6w&t=24300s
  • Odpowiedz
Zyxx_1
Zyxx_1
07.06.2026, 12:08:38
  • 1
#muzyka #muzykaelektroniczna #electronic #synthpop #futurepop #cyberpunk #electro #thyxrecords #austria #muzykazyxx

Austriacki projekt mind.in.a.box, założony przez Stefana Poissa i Markusa Hadwigera, tworzy elektronikę łączącą futurepop, synth-pop i cyberpunkową estetykę.

Label: THYX Records
Album: Broken Legacies
Zyxx_1 - #muzyka #muzykaelektroniczna #electronic #synthpop #futurepop #cyberpunk #el...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rukh
rukh 07.06.2026, 20:20:35 via Android
  • 1
@Zyxx_1: Kojarzę typów z tej piosenki poniżej.
Włączyłem kiedyś stację "Future Synth" w
https://di.fm/
i tam grało.
rukh - @Zyxx_1: Kojarzę typów z tej piosenki poniżej.
Włączyłem kiedyś stację "Future...
  • Odpowiedz
LamajHarma
LamajHarma
06.06.2026, 19:30:07
  • 168
Jak rozjaśnić te p--------a gre xD rozumiem, ze jest noc, ale mam jasnosc na maksa i k---a nic nie widzę
#gothic
LamajHarma - Jak rozjaśnić te p--------a gre xD rozumiem, ze jest noc, ale mam jasnos...

źródło: 13213

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rukh
rukh 07.06.2026, 05:54:58 via Android
  • 0
@In_thrust_we_trust: Chyba z DirectX 11 miałeś super ciemne noce.
Bo w oryginale było widać wszystko nocą, nawet jak nie podwyższałeś jasności.
  • Odpowiedz
rukh
rukh 06.06.2026, 20:45:41
  • 0
#motorola #android15 #telefony #youtube #youtubepremium

Czemu usunęli YouTube z ustawień baterii. Teraz się nie da odtwarzać filmów w tle jak ktoś ma Premium.

Witaj NewPipe.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ponczkizcukrem
Ponczkizcukrem
Ponczkizcukrem
06.06.2026, 15:54:40
  • 2
10h za mna zaraz idę do gomeza na rozmowę o pracy. Rtx4060 daje rade na średnich uciągnąć to w 60fps bez żadnych dlss czy innych cudów. Polecam gierkę, czuję sie jakbym juz w to grał jednak wszystko jest nowe i obce i znajome jednoczenie. Najwiekszy minus to moja ślepota. Nic nigdy nie widzę co moge podnieść a co jest zwykłą ozdobą czy jakimś kamieniem
#gothic
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rukh
rukh 06.06.2026, 16:44:18 via Android
  • 0
@Ponczkizcukrem: W Gothicu 3 też nie widziałem, co leży na ziemi. Wystarczy biegać w telekinezą, wtedy wszystko, co leży na ziemi, podświetli z kilkunastu metrów.
  • Odpowiedz
rolek2145
rolek2145
rolek2145
05.06.2026, 21:30:55
  • 12
#kiszak Gram sobie w tego gothica i powiem wam jeżeli lubicie orginał to bierzcie w ciemno.Jest zachowany to coś gothicowego.Bałem się o optymalizację ale jest ok.Troszkę pozmieniali w porównaniu do lokacji z gothica 2001 ale jest dobrze jak na początek.Nie piszę tego w opozycji do Kiszaka nawet.Po prostu moim zdaniem dowieźli.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rukh
rukh 05.06.2026, 22:58:55 via Android
  • 0
@rolek2145: Wcisnąć klawisz aby kontynuować, to fajna funkcja.
W starych grach często nie zdążę przeczytać wskazówek podczas ładowania. Kiedyś wczytywały pół minuty, dzisiaj kilka sekund.
  • Odpowiedz
Ghost2
Ghost2
Ghost2
05.06.2026, 19:14:12
  • 2
Przypomina to flash crash, dynamika spadków bez powodu jest zbyt szybka, w przyszłym tygodniu zaczną odrabiać

Mam nadzieje że Omar troche podregulował spready na indeksach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

8zł dywidendy samo sie nie zrobi
#gielda
Ghost2 - Przypomina to flash crash, dynamika spadków bez powodu jest zbyt szybka, w p...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rukh
rukh 05.06.2026, 19:16:38 via Android
  • 0
@Ghost2: obawiam się że to początek
  • Odpowiedz
rukh
rukh 05.06.2026, 19:24:32 via Android
  • 1
@DoktorMorela: @Ghost2

Np. Jak podzielisz wykres
S&P500 przez M2SL (popularny wskaźnik)
to masz tutaj taki opór, który ci szczyt Dot Comu robi.
rukh - @DoktorMorela: @Ghost2 

Np. Jak podzielisz wykres
S&P500 przez M2SL (popularn...

źródło: 1000011598

Pobierz
  • Odpowiedz
rukh
rukh 05.06.2026, 18:00:35
  • 0
Już czepiacie się teraz tych błędów w Gothicu jak #kiszak
Nie podoba się, to zwrot kasy, i dobranoc.

Na Gothic 3 też dało radę pruć się na początku. Dzisiaj zresztą też :)
Ale ludzie Gothica 3 lubią mimo błędów i powtarzalności zadań - zabij wilki, zabij jelenie, zabij ogry, zabij gobliny, dziki i topielce, i wchodzisz do jaskiń które są identycznie wyglądające.

Ja np. nie kupiłem, a się wypowiadam :)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rukh
rukh
Autor
05.06.2026, 18:13:41 via Wykop
  • 0
@Konwergencja: Ja lubię Gothici.

Przy Gothic 1 Remake odpuszczam. Bo po prostu drogo.
Odmawiam tagowania #kiszak i #gothic w jednym wpisie, bo na Wykopie panuje kiszakowa paranoja.
Wpis co kilka
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 24
  • Strona 1 z 24
  • >

Konrad

  • Cześć 👋
  • Tarnów
  • https://wykop.pl/tag/altsynth

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 22.10.2019

    Komentator
  • Rocznica
    od 22.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 21.12.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 03.06.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking