Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko171
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
RunningMan

RunningMan

Dołączył 12 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5509
  • Znaleziska 165
  • Mikroblog 5344
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 56
Okaz_prawilnosci
Okaz_prawilnosci
10 godz. temu
  • 1
#gielda jak xtb będzie poniżej 100 to biorę kredyt na 10k i ładuje po same kulen
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan 9 godz. i 59 min temu via Wykop
  • 1
@Okaz_prawilnosci: już był tu taki co brał kredyt na intela. Ciekawe co tam u niego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jedrek018
jedrek018
10 godz. i 4 min temu
  • 0
Jak myślicie, w którego ETF-a lepiej wrzucić wolne środki - SMH czy JEDI? A może coś innego? Jestem otwarty na naganianie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan 10 godz. temu via Wykop
  • 1
@jedrek018: SMH pod długi termin, JEDI pod spekulacje bardziej. Musisz sam obrać drogę padawanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
RunningMan
RunningMan 10 godz. i 5 min temu
  • 5
Robociarz ATH. I pomyśleć, że chciałem dziada sprzedać po wynikach jak się zamknął na minus. Na szczęście jestem zbyt leniwy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda #synektik
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OcholleraP
OcholleraP
10 godz. i 4 min temu via Wykop
  • 1
@RunningMan: in robociarz we trust
  • Odpowiedz
rakaniszu
rakaniszu
10 godz. i 4 min temu via Wykop
  • 1
@RunningMan: wypluj te słowa, dla robociarza powinien być tylko jeden przycisk w aplikacji - KUP
  • Odpowiedz
WykopekNaPolEtatu
WykopekNaPolEtatu
11 godz. i 38 min temu
  • 28
#gielda

Serio dobrze to rozumiem, że jeszcze przed chwilą była beka z peroniarzy, a teraz peroniarze to królowie intelektu i wilki inwestowania?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan 11 godz. i 36 min temu via Wykop
  • 42
@WykopekNaPolEtatu: GoTóWkA To TeŻ PoZyCjA
RunningMan - @WykopekNaPolEtatu: GoTóWkA To TeŻ PoZyCjA

źródło: brainlet

Pobierz
  • Odpowiedz
Padoks
Padoks
11 godz. i 40 min temu
  • 80
#gielda Nie w szczepionke ch**e
#cdprojektred
Padoks - #gielda  Nie w szczepionke ch**e
#cdprojektred

źródło: 1000019939

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan 11 godz. i 37 min temu via Wykop
  • 2
@Padoks: HEJ BRYGADA UŚMIECHAMY SIĘ!
  • Odpowiedz
Wujek_McKwacz
Wujek_McKwacz
12 godz. i 21 min temu
  • 0
#gielda Jakieś propozycje na dzisiejsze zakupy?

W co załadować na IKE?

  • Kruk 20.0% (21)
  • Sivers Semiconductors 38.1% (40)
  • Novo Nordisk 16.2% (17)
  • Inne 25.7% (27)

Oddanych głosów: 105

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan 12 godz. i 21 min temu via Wykop
  • 8
@Wujek_McKwacz: CDR
  • Odpowiedz
BrakWolnegoLoginu
BrakWolnegoLoginu
BrakWolnegoLoginu
12 godz. i 52 min temu
  • 2
Co jest k---a z tym cdp XDDD #gielda
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan 12 godz. i 52 min temu via Wykop
  • 0
@BrakWolnegoLoginu: firma krzak
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
16 godz. i 56 min temu
  • 8
Gdzie była policja gdy wciskano mi przewartościowany papier (╯°□°)╯︵ ┻━┻

#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan 16 godz. i 47 min temu via Wykop
  • 1
@breakdown1: przecież msft jest tani ponoć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
RunningMan
RunningMan 24.06.2026, 10:16:04
  • 13
#gielda
RunningMan - #gielda

źródło: IMG_2711

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ethize
ethize
15.06.2026, 20:44:20
  • 18
#gielda miałem w tamtym tygodniu kupować synektik po 280, bo jakiś Mireczek naganiał, ale się spóźniłem i już po 300 lata...

@Zawod_Inwestor możesz tak nie podbijać kursu?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan 16.06.2026, 01:46:28 via Wykop
  • 0
@ethize:

bo jakiś Mireczek naganiał

No witam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nabla-delta
nabla-delta
13.06.2026, 09:03:33
  • 35
XTB wydłuża godziny handlu WTF

https://x.com/i/status/2065690634678415493

#gielda #meczennicyxtb
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan 13.06.2026, 09:10:39 via Wykop
  • 1
@nabla-delta: BULISZ
  • Odpowiedz
omicronns
omicronns
12.06.2026, 20:16:33
  • 32
#gielda #xtb

Śpij szczurku spokojnie, napracowałeś się.
omicronns - #gielda #xtb

Śpij szczurku spokojnie, napracowałeś się.

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan 12.06.2026, 20:19:59 via Wykop
  • 32
@omicronns:
RunningMan - @omicronns:

źródło: IMG_2321

Pobierz
  • Odpowiedz
RunningMan
RunningMan 12.06.2026, 19:10:06
  • 12
Synektik AI optoelectronics BULISZ*

*to jest porada inwestycyjna

#gielda #synektik
RunningMan - Synektik AI optoelectronics BULISZ*

*to jest porada inwestycyjna 

#gie...

źródło: IMG_2319

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan
Autor
12.06.2026, 19:19:08 via Wykop
  • 0
@ruut: a mówiłem “Kubica sprzedaj tylko połowę” ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
dzony77
dzony77
12.06.2026, 16:51:25
  • 54
właśnie do mnie darła wiadomość, że do nasdaq100 dołączył coreweave. Firma, która nie wykazała dolara zysku xdd to jak menela wpuścić na salony i dziwić się, że osra kibel. Wracam na wiga i modivo

#gielda
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan 12.06.2026, 17:01:16 via Wykop
  • 2
@dzony77: rklb też bez zysku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
RunningMan
RunningMan 12.06.2026, 18:05:00 via Wykop
  • 0
@dzony77: w KFC ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zebrzysta_Zebra
Zebrzysta_Zebra
12.06.2026, 16:34:22
  • 2
lata lecą a opinie o xtb te same
https://wykop.pl/wpis/53961413/xtb-nygus-boczniak-obsrany-z-rana-promocje-dobrane
#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan 12.06.2026, 16:41:58 via Wykop
  • 2
@Zebrzysta_Zebra: cena 16.10 XD śmiesznie to wygląda z perspektywy czasu
  • Odpowiedz
grooszeq
grooszeq
grooszeq
12.06.2026, 13:43:19
  • 10
#gielda #synektik Mówią, że algorytmy działają szybciej na giełdzie jak ulica, w tu na GPW dopiero na drugi dzień coś się rusza z Synektikiem. GPW to na wszystkich poczeka, poczciwa giełdzina (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan 12.06.2026, 13:49:00 via Wykop
  • 3
@grooszeq: dej mu spokój łon opóźniony jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
12.06.2026, 11:40:24
  • 2
Co to za spółka? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda
breakdown1 - Co to za spółka? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda

źródło: image_picker_DED401B2-089B-4807-911B-84183864E0EB-35132-00000D2CA98FD250

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan 12.06.2026, 11:40:51 via Wykop
  • 15
@breakdown1: virgin galactic
  • Odpowiedz
ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN
12.06.2026, 08:37:11
  • 11
#gielda szczur już dywidendę odrobił, doskonała decyzja profesorze żeby na otwarciu dokupić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan 12.06.2026, 08:58:05 via Wykop
  • 0
@breakdown1: @Rogalikznadzieniem a pod co ma być ten zjazd niby? Przed chwilą pojawiło się info o opcjach a wyniki za Q2 też nie zapowiadają się słabo
  • Odpowiedz
RunningMan
RunningMan 12.06.2026, 11:26:21 via Wykop
  • 0
@breakdown1: Ty Judaszu, ja myślałem, że Ty jesteś szczurzym bykiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Rogalikznadzieniem zrobił 50% ytd plus dywidenda dzisiaj to mało? Wiadomo to nie spółki kosmiczne ale dalej solidny wynik przy dużo mniejszym ryzyku . Trump będzie w białym domu przez 2 lata to nie jedną wojnę jeszcze odpali. Już szykuje się na Kubę
  • Odpowiedz
Codon
Codon
12.06.2026, 10:43:20
  • 0
#gielda Zastanawiam się nad kupnem Diagnostyki. Czy mamy tutaj kogoś, kto mocno wierzy / nie wierzy w tą spółkę?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan 12.06.2026, 10:45:03 via Wykop
  • 0
@Codon: z medycznych na GPW wolę Synektika
  • Odpowiedz
Milanek93
Milanek93
12.06.2026, 10:00:25
  • 5
#gielda A my w gpw. I gitara. Zara będę mieć ATH portfela xd
Milanek93 - #gielda A my w gpw. I gitara. Zara będę mieć ATH portfela xd

źródło: 1000015339

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan 12.06.2026, 10:34:44 via Wykop
  • 3
@Milanek93: my też w GPW ( ͡° ͜ʖ ͡°)
RunningMan - @Milanek93: my też w GPW ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: Screenshot 2026-06-12 at 12.34.31

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 17.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 01.04.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 14.10.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking