Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
RunningMan

RunningMan

Dołączył 12 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5494
  • Znaleziska 165
  • Mikroblog 5329
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 56
RunningMan
RunningMan 23 godz. i 9 min temu
  • 13
#gielda
RunningMan - #gielda

źródło: IMG_2711

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ethize
ethize
15.06.2026, 20:44:20
  • 18
#gielda miałem w tamtym tygodniu kupować synektik po 280, bo jakiś Mireczek naganiał, ale się spóźniłem i już po 300 lata...

@Zawod_Inwestor możesz tak nie podbijać kursu?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan 16.06.2026, 01:46:28 via Wykop
  • 0
@ethize:

bo jakiś Mireczek naganiał

No witam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nabla-delta
nabla-delta
13.06.2026, 09:03:33
  • 35
XTB wydłuża godziny handlu WTF

https://x.com/i/status/2065690634678415493

#gielda #meczennicyxtb
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan 13.06.2026, 09:10:39 via Wykop
  • 1
@nabla-delta: BULISZ
  • Odpowiedz
omicronns
omicronns
12.06.2026, 20:16:33
  • 32
#gielda #xtb

Śpij szczurku spokojnie, napracowałeś się.
omicronns - #gielda #xtb

Śpij szczurku spokojnie, napracowałeś się.

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan 12.06.2026, 20:19:59 via Wykop
  • 32
@omicronns:
RunningMan - @omicronns:

źródło: IMG_2321

Pobierz
  • Odpowiedz
RunningMan
RunningMan 12.06.2026, 19:10:06
  • 12
Synektik AI optoelectronics BULISZ*

*to jest porada inwestycyjna

#gielda #synektik
RunningMan - Synektik AI optoelectronics BULISZ*

*to jest porada inwestycyjna 

#gie...

źródło: IMG_2319

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan
Autor
12.06.2026, 19:19:08 via Wykop
  • 0
@ruut: a mówiłem “Kubica sprzedaj tylko połowę” ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
dzony77
dzony77
12.06.2026, 16:51:25
  • 54
właśnie do mnie darła wiadomość, że do nasdaq100 dołączył coreweave. Firma, która nie wykazała dolara zysku xdd to jak menela wpuścić na salony i dziwić się, że osra kibel. Wracam na wiga i modivo

#gielda
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan 12.06.2026, 17:01:16 via Wykop
  • 2
@dzony77: rklb też bez zysku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
RunningMan
RunningMan 12.06.2026, 18:05:00 via Wykop
  • 0
@dzony77: w KFC ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zebrzysta_Zebra
Zebrzysta_Zebra
12.06.2026, 16:34:22
  • 2
lata lecą a opinie o xtb te same
https://wykop.pl/wpis/53961413/xtb-nygus-boczniak-obsrany-z-rana-promocje-dobrane
#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan 12.06.2026, 16:41:58 via Wykop
  • 2
@Zebrzysta_Zebra: cena 16.10 XD śmiesznie to wygląda z perspektywy czasu
  • Odpowiedz
grooszeq
grooszeq
grooszeq
12.06.2026, 13:43:19
  • 10
#gielda #synektik Mówią, że algorytmy działają szybciej na giełdzie jak ulica, w tu na GPW dopiero na drugi dzień coś się rusza z Synektikiem. GPW to na wszystkich poczeka, poczciwa giełdzina (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan 12.06.2026, 13:49:00 via Wykop
  • 3
@grooszeq: dej mu spokój łon opóźniony jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
12.06.2026, 11:40:24
  • 2
Co to za spółka? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda
breakdown1 - Co to za spółka? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda

źródło: image_picker_DED401B2-089B-4807-911B-84183864E0EB-35132-00000D2CA98FD250

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan 12.06.2026, 11:40:51 via Wykop
  • 15
@breakdown1: virgin galactic
  • Odpowiedz
ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN
12.06.2026, 08:37:11
  • 11
#gielda szczur już dywidendę odrobił, doskonała decyzja profesorze żeby na otwarciu dokupić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan 12.06.2026, 08:58:05 via Wykop
  • 0
@breakdown1: @Rogalikznadzieniem a pod co ma być ten zjazd niby? Przed chwilą pojawiło się info o opcjach a wyniki za Q2 też nie zapowiadają się słabo
  • Odpowiedz
RunningMan
RunningMan 12.06.2026, 11:26:21 via Wykop
  • 0
@breakdown1: Ty Judaszu, ja myślałem, że Ty jesteś szczurzym bykiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Rogalikznadzieniem zrobił 50% ytd plus dywidenda dzisiaj to mało? Wiadomo to nie spółki kosmiczne ale dalej solidny wynik przy dużo mniejszym ryzyku . Trump będzie w białym domu przez 2 lata to nie jedną wojnę jeszcze odpali. Już szykuje się na Kubę
  • Odpowiedz
Codon
Codon
12.06.2026, 10:43:20
  • 0
#gielda Zastanawiam się nad kupnem Diagnostyki. Czy mamy tutaj kogoś, kto mocno wierzy / nie wierzy w tą spółkę?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan 12.06.2026, 10:45:03 via Wykop
  • 0
@Codon: z medycznych na GPW wolę Synektika
  • Odpowiedz
Milanek93
Milanek93
12.06.2026, 10:00:25
  • 5
#gielda A my w gpw. I gitara. Zara będę mieć ATH portfela xd
Milanek93 - #gielda A my w gpw. I gitara. Zara będę mieć ATH portfela xd

źródło: 1000015339

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan 12.06.2026, 10:34:44 via Wykop
  • 3
@Milanek93: my też w GPW ( ͡° ͜ʖ ͡°)
RunningMan - @Milanek93: my też w GPW ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: Screenshot 2026-06-12 at 12.34.31

Pobierz
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
12.06.2026, 08:09:42
  • 118
Zamiast dokupić szczurka na IKE jak człowiek, bo pozycja się nie zmieniła praktycznie od czerwca tamtego roku, to ja jak ten c--j ostatni wyjeżdżam z kombinatoryką stosowaną, kupuję dolary za złotówki, płacę drakońskie prowizję 0.5%, by na końcu zrobić -23% w tydzień, nagoniony przez Trumpa i innych zboków z kongresu

Niech mnie kule biją

#gielda
breakdown1 - Zamiast dokupić szczurka na IKE jak człowiek, bo pozycja się nie zmienił...

źródło: image_picker_299A51D9-D369-4BAE-B48F-02E5ABCE8EFF-34434-00000CF0317B52A9

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan 12.06.2026, 08:16:26 via Wykop
  • 184
@breakdown1:
RunningMan - @breakdown1:

źródło: is-not-an-emergency-yahauh-v0-8f3u4gtnjlo31

Pobierz
  • Odpowiedz
kwiat_pustyni626
kwiat_pustyni626
kwiat_pustyni626
12.06.2026, 07:33:50
  • 3
#gielda #xtb

Pięknie wyciągnięcie xtb :) no ale jak w pół roku robi się miliard zysku to czym że jest marne 100 zł za akcję.

A akcjonariusze smrodivo czekać na 20 zł ;)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan 12.06.2026, 07:36:23 via Wykop
  • 3
@kwiat_pustyni626: forward P/E według moich ostrożnych szacunków to teraz jest w okolicach 10 i to przy dość konserwatywnym założeniu że zrobią 1.2mld zysku za cały rok
  • Odpowiedz
ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN
12.06.2026, 07:17:06
  • 2
#gielda elpepe super wyniki kibel, modivo tragedia wyniki pompa

Piękne XD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan 12.06.2026, 07:20:31 via Wykop
  • 1
@ProfesorP1ZDAN: odzieżówka to chyba jedna z najtrudniejszych branż na bananie do inwestowania XD ja kijem przez szmatę nawet bym nie dotknął obu tych firm
  • Odpowiedz
PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
12.06.2026, 07:13:58
  • 23
#gielda dawaj #synektik jeszcze wyzej musisz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan 12.06.2026, 07:18:45 via Wykop
  • 4
@PodniebnyMurzyn: słabe ręce oddały i lecimy do góry AUUUU
  • Odpowiedz
RunningMan
RunningMan 12.06.2026, 07:01:51
  • 3
KtÓrE To W Tym RoKu oDcIĘciE DyWidEnDy Na XtB?!

#gielda
RunningMan - KtÓrE To W Tym RoKu oDcIĘciE DyWidEnDy Na XtB?!

#gielda

źródło: brainlet

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vladi_putin
vladi_putin
12.06.2026, 07:02:35 via Wykop
  • 0
@RunningMan: sell in may and go away. a cfszczura ebać
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
12.06.2026, 06:49:19
  • 3
Tydzień temu było 7/1 ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#gielda
breakdown1 - Tydzień temu było 7/1 ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#gielda

źródło: image_picker_940B8B24-C554-4F43-BD08-E290696DF28A-34434-00000CE0043CB027

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan 12.06.2026, 06:59:00 via Wykop
  • 1
@breakdown1: torba na mecie najbardziej boli (╯︵╰,)
  • Odpowiedz
ethize
ethize
12.06.2026, 06:53:36
  • 2
#gielda wrzucam jeszcze raz bo w nocy mogło umknąć, XTB BULLISH

https://wykop.pl/wpis/86449089/w-aplikacji-xtb-pojawi-sie-asystent-finansowy-z-ai
@ethize +6
W aplikacji XTB pojawi się asystent finansowy z AI, który będzie miał wgląd do naszego portfolio/

https://x.com/marexis8/status/2065175131543015624?s=20

#gielda
więcej
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan 12.06.2026, 06:55:58 via Wykop
  • 1
@ethize: pewnie dziady z KNF zablokują bo przecież AI MOŻE POMÓC STRACIĆ PIENIĄDZE CHLIP CHLIP
  • Odpowiedz
RunningMan
RunningMan 12.06.2026, 06:17:47
  • 14
Panowie mam ważny komunikat. Jutro wyjeżdżam na wakacje do Kirgistanu na 2 tygodnie i pewnie nie będę miał za bardzo zasięgu gdzieś głęboko w górach. Sprawdzanie notowań i shitopostowanie na tagu będzie utrudnione więc mam to was prośbę żebyście przypilnowali moich boczniaków na bananie, nasdaqa żeby nie wykipiał, naganiali dalej na naszego polskiego czempiona CDR i karmili szczura. DZIĘKUJE ZA UWAGĘ DLA TEJ SPRAWY!

#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan
Autor
12.06.2026, 06:29:11 via Wykop
  • 4
@cytr0netx99: ehh jadę z babom już to kirgizka za bardzo nie wchodzi w grę... Ale takom buchankę bym chętnie kupił i jeździł gdzieś po stepie
RunningMan - @cytr0netx99: ehh jadę z babom już to kirgizka za bardzo nie wchodzi w g...

źródło: 71v+ywS+LmL._AC_UF1000,1000_QL80_

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 17.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 01.04.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 14.10.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking