Rząd Donalda Tuska planuje wprowadzić wyższą opłatę za tak zwane małpki, czyli małe butelki z alkoholem. Oficjalnie ma to być element walki z alkoholizmem Polaków. A nieoficjalnie? To może być próba zwiększenia wpływów do budżetu państwa, który jak wynika z danych jest w coraz gorszej kondycji.
No to taki alkus będzie kupował 200ml a że nie ma wiele do wyboru to stwierdzi że 500ml "nie ma się co rozdrabniać' brawo xD ale żule stracą robotę bo będą nawaleni na szpadel od wczesnych godzin porannych :D
@RozowaZielonka: poprzednio wyszło spoko ale teraz zmieniłem profil sosów i przypraw na bardziej agresywny @MrPerfetc 1 kilo wołowiny BO MNIE KUHWA STAĆ
@MrPerfetc: sos sojowy + roleski bbq + chilli słodki z przypraw sól jedyna najlepsza kłodawska(nie jakaś himalajska dla nie wiadomo kogo XD) papryka słodka pieprz ziołowy i do tego przyprawa do gyrosa może wyjść fajne połączenie. Suszarka 70 stopni 6 tacek taktyka zmiany 3 za 3 z góry na dół 1.5h zmiana 1.5h zmiana 1.5h zmiana i na koniec 1h wyjdzie 5.5h i wydaje mi się że będzie ideolo czyli
@Inozythol: Nie no wiesz uwagi słuszne pewnie tylko ja to ogólnie wole zwykłą słodką niż wędzoną. Nie wiem może za dużo wędzonych rzeczy kiedyś jadłem i mi się przejadło. Pieprz ziołowy jest mega niedoceniany a jest naprawde spoko przyprawą. Coś pokombinuje te mieszanki np. przyprawa do kurczaka spoko ale wtedy trzeba sól liczyć zeby nie przesolić. Tak czy siak druga próba spróbujemy kolejną z czymś jeszcze innym może szczypta imbiru
W niedzielny poranek, 21 czerwca, służby zostały postawione w stan gotowości po zgłoszeniu dotyczącym mężczyzny wspinającego się na Varso Tower. Na miejscu pojawili się policjanci i strażacy. To nie pierwszy taki przypadek spektakularnej wspinaczki na wysokie budynki w Warszawie. Szczegóły w tekście
Keir Starmer zrezygnował ze stanowiska premiera Wielkiej Brytanii po spadku poparcia w kraju i szeregu problemów gospodarczych, które doprowadził do nawoływań o jego ustąpienie.
Wyskoczył mi na fb post Cerjowskiego że taka spieka jak sobie radzicie? Yerba mate mega mint. Sprawdzmy to naciąganie ludzi na 'znane nazwisko' Dobra sprawdzasz co reklamował ooo 25zł za pół kilo tanio w chooj!!!! Ja pamiętam że niedawno kupiłem właśnie zapas mega mint nna yerbamarket_com z allegro kosztowała mnie uwaga 9złotych tak! 9 złotych za 0.5kg!!! Serio ktoś kupuje yerbe od cejrowskiego bnt etc? przecież na allegro0 brak pośrednika(by klient wracał)
Nawet nie wiedziałem że to 9% wow smakuje jak soczek (⌐͡■͜ʖ͡■) edit 8% ciekawe w necie ma 9% ale jaka to różnica i tak mocne i tak przynajmniej dla mnie jak rzadko pije
źródło: image
Pobierz