Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko172
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
DopamineSnake

DopamineSnake

Dołączył 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 372
  • Znaleziska 105
  • Mikroblog 267
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 4
DopamineSnake
DopamineSnake 24 min temu
  • 0
chemia chemią ale ten s------l 2 tygodnie i dalej zero pleśni xD
DopamineSnake - chemia chemią ale ten s------l 2 tygodnie i dalej zero pleśni xD

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DopamineSnake
DopamineSnake 3 godz. i 31 min temu
  • 0
#mecz https://www.youtube.com/watch?v=IscGtF_A14A
DopamineSnake - #mecz https://www.youtube.com/watch?v=IscGtF_A14A
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DopamineSnake
DopamineSnake 3 godz. i 34 min temu
  • 0
#mecz dziękuje że żyje w erze Messiego.
Lewego to nawet nie śledziłem bo to nuda. No i wiadomo Barca się skończyła już dawno temu
DopamineSnake - #mecz dziękuje że żyje w erze Messiego. 
Lewego to nawet nie śledziłe...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

186

Zdrowie czy kasa? Rząd podnosi opłatę za małpki aż 400%

Zdrowie czy kasa? Rząd podnosi opłatę za małpki aż 400%

Rząd Donalda Tuska planuje wprowadzić wyższą opłatę za tak zwane małpki, czyli małe butelki z alkoholem. Oficjalnie ma to być element walki z alkoholizmem Polaków. A nieoficjalnie? To może być próba zwiększenia wpływów do budżetu państwa, który jak wynika z danych jest w coraz gorszej kondycji.

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 10 godz. i 51 min temu
  • 142
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    wykop
  • #
    afera
DopamineSnake
DopamineSnake 3 godz. i 59 min temu via Wykop
  • -1
No to taki alkus będzie kupował 200ml a że nie ma wiele do wyboru to stwierdzi że 500ml "nie ma się co rozdrabniać' brawo xD ale żule stracą robotę bo będą nawaleni na szpadel od wczesnych godzin porannych :D
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

DopamineSnake
DopamineSnake 3 godz. i 41 min temu via Wykop
  • 1
@twister35: kupią kubusia czy coś i tam sobie przeleją (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
DopamineSnake
DopamineSnake przedwczoraj, 14:11:42
  • 4
#gotujzwykopem #kuchnia #gotowanie #jedzenie
No ciekawe co to wyjdzie z tego
DopamineSnake - #gotujzwykopem #kuchnia #gotowanie #jedzenie 
No ciekawe co to wyjdzi...

źródło: image

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DopamineSnake
DopamineSnake
Autor
przedwczoraj, 14:16:56 via Wykop
  • 0
@RozowaZielonka: poprzednio wyszło spoko ale teraz zmieniłem profil sosów i przypraw na bardziej agresywny
@MrPerfetc 1 kilo wołowiny BO MNIE KUHWA STAĆ
  • Odpowiedz
DopamineSnake
DopamineSnake
Autor
przedwczoraj, 20:23:32 via Wykop
  • 1
@MrPerfetc: sos sojowy + roleski bbq + chilli słodki z przypraw sól jedyna najlepsza kłodawska(nie jakaś himalajska dla nie wiadomo kogo XD) papryka słodka pieprz ziołowy i do tego przyprawa do gyrosa może wyjść fajne połączenie.
Suszarka 70 stopni 6 tacek taktyka zmiany 3 za 3 z góry na dół 1.5h zmiana 1.5h zmiana 1.5h zmiana i na koniec 1h wyjdzie 5.5h i wydaje mi się że będzie ideolo czyli
  • Odpowiedz
DopamineSnake
DopamineSnake
Autor
6 godz. i 18 min temu via Wykop
  • 2
@MrPerfetc: @Inozythol Całkiem smaczne mogłem dać w sumie czosnku granulowanego tak czy siak fajne
DopamineSnake - @MrPerfetc: @Inozythol Całkiem smaczne mogłem dać w sumie czosnku gra...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
DopamineSnake
DopamineSnake
Autor
4 godz. i 48 min temu via Wykop
  • 0
@Inozythol: Nie no wiesz uwagi słuszne pewnie tylko ja to ogólnie wole zwykłą słodką niż wędzoną. Nie wiem może za dużo wędzonych rzeczy kiedyś jadłem i mi się przejadło. Pieprz ziołowy jest mega niedoceniany a jest naprawde spoko przyprawą. Coś pokombinuje te mieszanki np. przyprawa do kurczaka spoko ale wtedy trzeba sól liczyć zeby nie przesolić. Tak czy siak druga próba spróbujemy kolejną z czymś jeszcze innym może szczypta imbiru
  • Odpowiedz
DopamineSnake
DopamineSnake 6 godz. i 59 min temu
  • 1
PATRZCIE KUHWA OKULARY OD VERSACIEGO BOŻE Z-----E CIE KUHWA
#testoviron
DopamineSnake - PATRZCIE KUHWA OKULARY OD VERSACIEGO BOŻE Z-----E CIE KUHWA
#testovir...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ryhu
ryhu
4 godz. i 24 min temu via Wykop
  • 0
@DopamineSnake: CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
  • Odpowiedz
TomnyGun
TomnyGun
7 godz. i 44 min temu
  • 0
#przegryw Witeczku
TomnyGun - #przegryw Witeczku
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DopamineSnake
DopamineSnake 7 godz. i 42 min temu via Wykop
  • 2
@TomnyGun:
DopamineSnake - @TomnyGun:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz

59

Marcin Banot wspiął się na najwyższy budynek w Polsce. Postawił na nogi służby

Marcin Banot wspiął się na najwyższy budynek w Polsce. Postawił na nogi służby

W niedzielny poranek, 21 czerwca, służby zostały postawione w stan gotowości po zgłoszeniu dotyczącym mężczyzny wspinającego się na Varso Tower. Na miejscu pojawili się policjanci i strażacy. To nie pierwszy taki przypadek spektakularnej wspinaczki na wysokie budynki w Warszawie. Szczegóły w tekście

Maaatiz
z
warszawa.naszemiasto.pl
dodany: 13 godz. i 54 min temu
  • 47
  • #
    banot
  • #
    bnt
  • #
    marcinbanot
  • #
    wspinaczka
  • #
    warszawa
  • #
    wiadomosci
DopamineSnake
DopamineSnake 7 godz. i 43 min temu via Wykop
  • -3
Dobry ziomek BNT a to ze odpadło trudno kiedyś by samo odpało
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

JaNieGejJaPapiesz
JaNieGejJaPapiesz
13 godz. i 24 min temu
  • 481
ja perdole 39 ma byc chyba spisze testament
JaNieGejJaPapiesz - ja perdole 39 ma byc chyba spisze testament

źródło: 1000005574

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DopamineSnake
DopamineSnake 8 godz. i 40 min temu via Wykop
  • 0
@JaNieGejJaPapiesz: na 39 stopni jest odznaczenie w garminie jak się zrobi trening xD
  • Odpowiedz
ZarodziecMalaryczny997
ZarodziecMalaryczny997
19 godz. i 32 min temu
  • 770
#humorobrazkowy #heheszki #lewandowski #lewandowska
ZarodziecMalaryczny997 - #humorobrazkowy  #heheszki #lewandowski #lewandowska

źródło: 1000018970

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DopamineSnake
DopamineSnake 12 godz. i 4 min temu via Wykop
  • 10
@JWRJWR: kompleksy w głowie:
DopamineSnake - @JWRJWR: kompleksy w głowie:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz

1153

Premier Wielkiej Brytytanii Keir Starmer podał się do dymisji

Premier Wielkiej Brytytanii Keir Starmer podał się do dymisji

Keir Starmer zrezygnował ze stanowiska premiera Wielkiej Brytanii po spadku poparcia w kraju i szeregu problemów gospodarczych, które doprowadził do nawoływań o jego ustąpienie.

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 13 godz. i 34 min temu
  • 175
  • #
    wydarzenia
  • #
    swiat
  • #
    informacje
  • #
    wiadomosci
  • #
    polityka
DopamineSnake
DopamineSnake 12 godz. i 7 min temu via Wykop
  • -2
A u nas afera? a uj tam afery były i som!!! (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

splinter96
splinter96
wczoraj, 18:39:05
  • 6
taka by starczyła
#przegryw
splinter96 - taka by starczyła
#przegryw

źródło: bukbkubk

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DopamineSnake
DopamineSnake wczoraj, 18:39:58 via Wykop
  • 0
@splinter96: niech Ci sie jakiś z tagu #femboy przebierze i będziesz zadowolony (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
DopamineSnake
DopamineSnake przedwczoraj, 21:38:43
  • 2
Wyskoczył mi na fb post Cerjowskiego że taka spieka jak sobie radzicie?
Yerba mate mega mint.
Sprawdzmy to naciąganie ludzi na 'znane nazwisko'
Dobra sprawdzasz co reklamował ooo 25zł za pół kilo tanio w chooj!!!!
Ja pamiętam że niedawno kupiłem właśnie zapas mega mint nna yerbamarket_com z allegro kosztowała mnie uwaga 9złotych tak! 9 złotych za 0.5kg!!!
Serio ktoś kupuje yerbe od cejrowskiego bnt etc? przecież na allegro0 brak pośrednika(by klient wracał)
DopamineSnake - Wyskoczył mi na fb post Cerjowskiego że taka spieka jak sobie radzici...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DopamineSnake
DopamineSnake
Autor
wczoraj, 11:29:13 via Wykop
  • 0
@Supaplex: no ale oni to nie wiedzą ile ta sama yerba na allegro kosztuje?
  • Odpowiedz
DopamineSnake
DopamineSnake wczoraj, 07:30:52
  • 1
Nawet nie wiedziałem że to 9% wow smakuje jak soczek (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) edit 8% ciekawe w necie ma 9% ale jaka to różnica i tak mocne i tak przynajmniej dla mnie jak rzadko pije
DopamineSnake - Nawet nie wiedziałem że to 9% wow smakuje jak soczek (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) edi...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DopamineSnake
DopamineSnake
Autor
wczoraj, 07:43:53 via Wykop
  • 1
@matti-nn: auchan
  • Odpowiedz
DopamineSnake
DopamineSnake wczoraj, 07:10:24
  • 3
To niezły Facebook wonna babcie kuhwa? (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#facebook #gownowpis
DopamineSnake - To niezły Facebook wonna babcie kuhwa? (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#facebook #gownow...

źródło: 113056

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NaczelnyWoody
NaczelnyWoody
wczoraj, 09:52:34 via Wykop
  • 0
@DopamineSnake: na wyklopie też cały czas w reklamach wyskakuje jakaś goła baba z sutami odkrytymi reklamująca jakąś damską bieliznę erotyczną xD
  • Odpowiedz
Duzy_Kotlet
Duzy_Kotlet
wczoraj, 06:16:20
  • 3
Mój rekordzik, piękne byłoby spalanie przy takich obrotach ;)
#bekaztransa
Duzy_Kotlet - Mój rekordzik, piękne byłoby spalanie przy takich obrotach ;)
#bekaztra...

źródło: 1000007684

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DopamineSnake
DopamineSnake wczoraj, 06:22:41 via Wykop
  • 0
@Duzy_Kotlet: coś Ci się pali na czerwono
  • Odpowiedz
smutny_kojot
smutny_kojot
wczoraj, 06:20:13
  • 9
Józefaciuk coraz mądrzej gada, odkąd rozstał się z uśmiechniętymi

#bekazlewactwa #polityka
smutny_kojot - Józefaciuk coraz mądrzej gada, odkąd rozstał się z uśmiechniętymi 

#b...

źródło: 29720

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DopamineSnake
DopamineSnake wczoraj, 06:22:11 via Wykop
  • 1
@smutny_kojot: Wybrałby bicie matki
  • Odpowiedz
R_O_T_T_E_N
R_O_T_T_E_N
przedwczoraj, 22:35:10
  • 0
#nieruchomosci
ROTTE_N - #nieruchomosci

źródło: 1000029049

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DopamineSnake
DopamineSnake przedwczoraj, 22:37:37 via Wykop
  • 1
@R_O_T_T_E_N: RObert w smutku ze Justyne starą pincze mujsi 12 rok obracać zamiast młodej Julki
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • Strona 1 z 8
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 13.05.2026

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 21.06.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking