Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko182
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
assninja

assninja

Dołączył 3 lata i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 33091
  • Znaleziska 5768
  • Mikroblog 27323
  • Obserwujący 12
  • Obserwowane 24
KjatanSveisson
KjatanSveisson
7 min temu
  • 11
#gielda

( ͡° ͜ʖ ͡°)
KjatanSveisson - #gielda 

( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 1000008258

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

assninja
assninja przed chwilą via Wykop
  • 0
@KjatanSveisson: normalnie ulga że weź
  • Odpowiedz
iknife
iknife
5 godz. i 19 min temu
  • 349
Kto pamięta kota Zonka z idź na całość. Właśnie kupiłem za 30zl na pchlim targu. Po co? Nie wiem #idznacalosc #heheszki
iknife - Kto pamięta kota Zonka z idź na całość. Właśnie kupiłem za 30zl na pchlim ta...

źródło: 218517

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

assninja
assninja przed chwilą via Wykop
  • 0
uczucie największej żenady ogarnia mnie jak sobie uświadomię, że ludzie chodzili do tego programu jako publika, szyjąc sobie na tę okoliczność specjalne stroje


@PotwornyKogut: mylisz się kolego. Wtedy ludzie po prostu tak się ubierali na codzien
  • Odpowiedz
assninja
assninja 14 min temu
  • 1
W końcu mogę usunąć z czarnolisty #from , obejrzałem najnowszy obecny odcinek. Teraz byle do niedzieli, a potem.. nie wiem, hibernacja na dwa lata czy coś?

Wiem że ludzie narzekają, że przewijają bo im się dialogi dłużą, że coś jest nielogiczne, że słabe ale kurrła dawno nie było serialu który mnie tak wciągnął i który chciałem rzeczywiście oglądac. Kocham za klimat i za tajemnicę
assninja - W końcu mogę usunąć z czarnolisty #from , obejrzałem najnowszy obecny odci...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

assninja
assninja 4 godz. temu
  • 0
Zasrana MICA mi binance prześladuje eh. Nie będzie nawet convert ani spot :/ fajnie że miesiąc temu kupiłem BNB żeby mieć VIPa i oszczędzać na transakcjach, w sam raz akurat spadło

In this context, the services provided by Binance Poland will be restricted from 1 July 2026.

#bitcoin #binance
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

assninja
assninja
Autor
3 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 0
@kokos24: do 1 lipca możesz wszystko robić, ale na. Twoim miejscu bym wypłacił co się da już teraz. Jak masz BTC to wypłać BTC, USDC wypłać jako USDC i tak dalej.

Revolut-x ma mice i działa wspaniale, ale za to ma 0% dla makera ;)
  • Odpowiedz
assninja
assninja
Autor
3 godz. i 22 min temu via Wykop
  • 0
@kokos24: noooo na swój portfel :)

ewentualnie jak nie masz to na inną giełdę. Obecnie chyba najbardziej polecam revolut-x, zintegrowana z revolutem a jego pewnie masz od dawna :)
  • Odpowiedz
assninja
assninja
Autor
3 godz. i 10 min temu via Wykop
  • 2
@kokos24: w tej chwili - od kilku lat już - revolut obsługuje prawdziwe krypto, można wpłacać, wypłacać i handlować. Na zwykły (nie-X) też możesz wpłacić normalnie ale na zwykłym są większe opłaty przy handlu
  • Odpowiedz
assninja
assninja
Autor
2 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 0
@kokos24: jak wyżej, nie mam pojęcia. U mnie działa ;)

masz też revolut-x? To osobna apka może ona powie coś więcej
  • Odpowiedz
Tenloginjuzistniejexd
Tenloginjuzistniejexd
Tenloginjuzistniejexd
3 godz. i 10 min temu
  • 0
#gielda nagońcie na coś bo nie mogę się zdecydować…
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

assninja
assninja 2 godz. i 56 min temu via Wykop
  • 1
@Tenloginjuzistniejexd: ARM
  • Odpowiedz
bar125
bar125
3 godz. i 7 min temu
  • 57
Kiedy ominęły Cie setki procent wzrostu na Micronie i o 22:00 widzisz lagę w dół
#gielda
bar125 - Kiedy ominęły Cie setki procent wzrostu na Micronie i o 22:00 widzisz lagę w...

źródło: f5b92ca0f8466c11e7ed040f19c62b31285cce3cd26e7387229657537eda2b39

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

assninja
assninja 2 godz. i 56 min temu via Wykop
  • 12
@bar125:
assninja - @bar125:

źródło: 1F8F889A-E0BA-4295-8FED-7145275001F1_1_201_a

Pobierz
  • Odpowiedz
bar125
bar125
3 godz. temu
  • 1
Biotechnologia jakby próbowała się wyrwać z półrocznego trendu bocznego
To nie jest porada inwestycyjna
#gielda
bar125 - Biotechnologia jakby próbowała się wyrwać z półrocznego trendu bocznego
To n...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

assninja
assninja 2 godz. i 58 min temu via Wykop
  • 0
@bar125: krystal mam na 12% plusie, az podejrzane
  • Odpowiedz
Sin-
Sin-
7 godz. i 34 min temu
  • 180
Przed kamerami świadek koronny.
Przed prokuratorem świadek milczący xD

Beka…

Źródło: https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-pytania-skwitowal-milczeniem-prokuratura-po-przesluchaniu-le,nId,23504557
Sin- - Przed kamerami świadek koronny. 
Przed prokuratorem świadek milczący xD

Beka…...

źródło: IMG_0803

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

assninja
assninja 5 godz. i 54 min temu via Wykop
  • 1
@Sin-: myślałem że świadek musi odpowiadać na pytanie, chyba że odpowiedź by mogła grozić odpowiedzialnością karną jemu lub jego najbliższej rodzinie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
maturzysta_ze_szczecina
maturzysta_ze_szczecina
wczoraj, 11:56:32
  • 1
#bitcoin #trezor
Promocja na Trezor Safe 3 na polskim amazonie. 174,30 zł z darmową dostawą prime (249 normalna cena). Sprzedawca Trezor Company, więc chyba legitne ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

assninja
assninja wczoraj, 12:23:26 via Wykop
  • 3
@maturzysta_ze_szczecina: na amazonie tylko srać

Wysyłka z: Amazon

czyli może być zwrot od klienta
  • Odpowiedz
assninja
assninja wczoraj, 17:17:18 via Wykop
  • 1
@PopeLeon: skąd wiedziałeś xD

I serio amazon wysyła ze swojego magazynu czyli są wymieszane zwroty i nowe egzemplarze
assninja - @PopeLeon: skąd wiedziałeś xD

I serio amazon wysyła ze swojego magazynu c...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
assninja
assninja wczoraj, 18:50:48 via Wykop
  • 1
@AndresIniesta: teoretycznie trezor ma zabezpieczenia i by zwrócił uwagę że już jest firmware itd ale po co ryzykować, no po co :)
  • Odpowiedz
assninja
assninja 13 godz. i 50 min temu via Wykop
  • 0
@PopeLeon: 0.1% > 0% . A to że jakieś śmieci mi lądują w spamie no to straszne po prostu :P

swoją drogą nigdy ledgera nie kupiłem, dostaję spam o trezorze bo prawdopodobnie był wyciek MailChimp którego trezor używał do newslettera itd. https://www.bleepingcomputer.com/news/security/hackers-breach-mailchimps-internal-tools-to-target-crypto-customers/
  • Odpowiedz
assninja
assninja 12 godz. i 41 min temu via Wykop
  • 0
@PopeLeon: wiem jak jest zabezpieczona, bo mam kilka trezorów. Właściwie wszystkie wersje. W trezor T nawet dało się zdjąć hologram z portu usb bez naruszania go, czyli potem go znowu przykleić bez śladu.

I powtarzam że nie mam ledgera, mój email wyciekł z bazy mailchimp a nie od trezora.
  • Odpowiedz
Monsanto93
Monsanto93
Monsanto93
17 godz. i 19 min temu
  • 1
#wojna #rosja #ukraina
Tegotosieniespodziewalem.jpg
Monsanto93 - #wojna #rosja #ukraina
Tegotosieniespodziewalem.jpg
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

assninja
assninja 15 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 5
@Haisenbberg: niestety setki tysięcy ludzi którzy potem pójdą głosować na Brauna
  • Odpowiedz
ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
17 godz. i 6 min temu
  • 17
#gielda dobre czasy tworzą mocne krachy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

assninja
assninja 15 godz. i 40 min temu via Wykop
  • 0
@Adolf_HODLer: upadek z wysoka (wzrosty poprzedniego dnia) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

381

Zarobki lekarzy w Polsce doganiają Niemcy. Kosztem potężnego przepracowania

Zarobki lekarzy w Polsce doganiają Niemcy. Kosztem potężnego przepracowania

O pensjach lekarzy w Polsce dyskutuje się od dawna. O temacie znów zrobiło się głośno za sprawą młodego lekarza z Warszawskiego Szpitala Południowego, który w rok zarobił niemal 1,6 mln zł. Nie wszyscy medycy otrzymują jednak tak pokaźne pensje, choć powodów do narzekania raczej mieć nie powinni. Po

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: wczoraj, 11:44:49
  • 99
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    medycyna
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    swiat
assninja
assninja wczoraj, 17:53:35 via Wykop
  • 7
Doganiają Niemcy? W sensie zarobki lekarzy w Polsce doganiają całe PKB Niemiec? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1752

Żydowskie wojsko świadomie zabijało palestyńskie dzieci. Najnowszy raport ONZ

Pokaż treści 18+

Żydowskie wojsko świadomie zabijało palestyńskie dzieci. Najnowszy raport ONZ

Komisja śledcza ONZ stwierdziła, że żydowska armia i siły bezpieczeństwa z pełną świadomością i premedytacją atakuje i zabija palestyńskie dzieci, co skutkuje ludobójstwem, zbrodniami wojennymi i zbrodniami przeciwko ludzkości w Strefie Gazy i na okupowanym Zachodnim Brzegu.

marbar4241
z
gazetatrybunalska.info
dodany: wczoraj, 12:28:35
  • 77
  • #
    gazetatrybunalska
  • #
    onz
  • #
    raport
  • #
    dzieci
  • #
    palestyna
  • #
    gaza
assninja
assninja wczoraj, 17:23:59 via Wykop
  • 0
@matti-nn: Hamas? Ten który był finansowany przez rząd izraela czy jakiś inny?
https://en.wikipedia.org/wiki/Israeli_support_for_Hamas
assninja
assninja wczoraj, 15:02:40
  • 17
Prawie trafiłem
#gielda
assninja - Prawie trafiłem
#gielda

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kaysan
Kaysan
wczoraj, 15:43:37 via Wykop
  • 0
@assninja: prawie robi wielką różnicę, następnym razem weź się Mirek nie kompromituj i ustrzel wreszcie tą górkę(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
oink_oink
oink_oink
wczoraj, 10:08:47
  • 8
#nieruchomosci #budujzwykopem #remontujzwykopem

Jak kupujecie dom, to jak byscie sie zabezpieczyli zeby nie trafic na takiego co ja, ktory ma dach dziurawy jak ser szwajcarski.
Przed kupnem byscie wpadli na pomysl zeby jakos to sprawdzic jak sprzedajacy Was zaklina ze wszystko funkiel nowka niesmigana i wszystko pico belo ?

Ps. sprawa jest w sadzie, bo sprzedajacy stwierdzil ze nie bedzie odbieral telefonow, czy to moich czy
oink_oink - #nieruchomosci #budujzwykopem #remontujzwykopem

Jak kupujecie dom, to ja...

źródło: image

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

assninja
assninja wczoraj, 12:19:23 via Wykop
  • 1
@oink_oink: patrzę na tę środkową belkę i mam wrażenie jakbym dostał udaru. Na dole belka na górze gałąź
  • Odpowiedz
ethize
ethize
wczoraj, 10:28:10
  • 4
U znajomego w firmie IT właśnie wybrano zakup zewnętrznego SaaSa za grubą kasę zamiast wewnętrznego oprogramowania rozwiniętgo przez deweloperów (+AI). Oczywiście to tylko anegdota, ale kolega mnie skłonił do rozważań czy dobrać jakiegoś SaaSa.

#gielda
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

assninja
assninja wczoraj, 10:31:18 via Wykop
  • 14
@ParadygmatYT: Dino i CCC oczywiście
  • Odpowiedz
MecenasMarcinNajman
MecenasMarcinNajman
wczoraj, 08:33:01
  • 73
#polityka #polska
do wyborców KO, czy pamietacie co robili politycy KO kilka lat temu
MecenasMarcinNajman - #polityka #polska 
do wyborców KO, czy pamietacie co robili pol...

źródło: z27512746AMP,Franciszek-Sterczewski-w-Usnarzu-Gornym-probuje-do

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

assninja
assninja wczoraj, 09:54:37 via Wykop
  • 27
@MecenasMarcinNajman: pamiętam, gdy prawica sprowadzała setki tysięcy imigrantów za łapówki, KO biegało z pizzą i kocami na granicy
  • Odpowiedz
assninja
assninja wczoraj, 09:48:00
  • 15
#gielda
assninja - #gielda

źródło: 1F8F889A-E0BA-4295-8FED-7145275001F1_1_201_a

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

staley
staley
staley
wczoraj, 07:09:42
  • 0
#pathofexile #pathofexile2

Ktos atakuje Phrecie za pare dni? Czym ruszacie?( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

assninja
assninja wczoraj, 07:29:39 via Wykop
  • 0
@staley: KF ballista whisperer. W Mirage miałem hierophant no i whisperer chyhba pod każdym względem lepsza
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 23
  • Strona 1 z 23
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 26.10.2023

    Komentator
  • Mikroblogger
    od 24.09.2025

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 01.02.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking