Jak naprawić problem z czujnikiem paliwa w chińskich 125? Chodzi o to, że gdy zaleję bak do pełna, wskaźnik zaczyna wariować. Albo gdzieś się blokuje i cały czas pokazuje pełny bak, albo nagle pokazuje zero paliwa i tak już zostaje.
Po jakimś czasie sam wraca do normy albo naprawia się po kilku tankowaniach, ale przecież tak nie może być. Kupiłbym nowy, ale wiem, że ten problem nie zniknie XD co zrobic??
#
Po jakimś czasie sam wraca do normy albo naprawia się po kilku tankowaniach, ale przecież tak nie może być. Kupiłbym nowy, ale wiem, że ten problem nie zniknie XD co zrobic??
#






























#motoryzacja #motocykle #motocykle125 #samochody
źródło: image
PobierzDla kogo