Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko181
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
barbarianAx

barbarianAx

Dołączył 5 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1237
  • Znaleziska 194
  • Mikroblog 1043
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 2
barbarianAx
barbarianAx 16.03.2025, 19:14:25
  • 0
Hej, ktoś z Tychów mógłby dać znać jak działa parking pod Galerią Kwiatową? Płatny, niepłatny, ile można stać, czy tylko dla klientów, czy mieszkańcy mogą tam stać całą dobę jak im pasuje? Zdr

#tychy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kupczyk
kupczyk
16.03.2025, 19:41:37 via Android
  • 1
@barbarianAx ogólnie jest darmowy parking. Nic mi nie wiadomo o płatności
  • Odpowiedz
mvriami
mvriami
mvriami
09.03.2025, 14:55:39
  • 11
Znacie jakiś film/serial, może być horror, który utrzymuje mroczny klimat w jakiejś leśnej chatce lub coś w podobnym stylu? Tylko jakieś fajne. Bardzo spodobał mi się film Czarownica - Bajka ludowa z nowej Anglii
#filmnawieczor #kino #filmy #seriale #horror #kiciochpyta
mvriami - Znacie jakiś film/serial, może być horror, który utrzymuje mroczny klimat w...

źródło: image

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

barbarianAx
barbarianAx 09.03.2025, 20:51:03 via Wykop
  • 0
@mvriami: Zombeavers, dog soldiers
  • Odpowiedz

552

Al Bundy odpowiada dlaczego nie jest nieudacznikiem.

Al Bundy odpowiada dlaczego nie jest nieudacznikiem.

Bardzo życiowe.

SystemHalted2_0
z
streamable.com
dodany: 08.03.2025, 18:29:37
  • 75
  • #
    heheszki
  • #
    humor
  • #
    czarnyhumor
  • #
    seriale
  • #
    serial
  • #
    filmy
barbarianAx
barbarianAx 09.03.2025, 09:21:40 via Wykop
  • -17
ale to jest żenujące
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

alkoholik000
alkoholik000
04.03.2025, 13:41:41
  • 38
#tinder #zwiazki #randkujzwykopem
alkoholik000 - #tinder #zwiazki #randkujzwykopem

źródło: temp_file2953342016124551160

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

barbarianAx
barbarianAx 04.03.2025, 19:42:46 via Wykop
  • 2
@alkoholik000: normalne wymagania, a w jej wieku to już nie ma czasu na brak konkretów
  • Odpowiedz
barbarianAx
barbarianAx 05.03.2025, 00:32:41 via Wykop
  • 0
@Flypho: roznie sie uklada w zyciu, moj stary sie k----c zaczal jak 35+ i jakby stara miala wiecej rigczu to by wrocila na rynek, i co jest nic nie warta?
  • Odpowiedz
mickpl
mickpl
28.02.2025, 08:54:02
  • 1513
Prawda jest taka, że praktycznie wszyscy boomerzy mieli zwykłą robotę, całe życie zarabiali przeciętne wynagrodzenie, nie robili karier, interesów czy fikołków - a mimo to praktycznie każdy mieszkanie dostał albo kupił, był w stanie odchować dzieci i jeszcze ma teraz normalną emeryturę.

Obecnie to jest niemożliwe. Młoda para po studiach jest priced out. Mieszkań już nie dają za darmo, ceny wywalone na księżyc. Nowe osiedla zawalone betonowymi lokatami, a rzont kombinuje jak tu
  • 126
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

barbarianAx
barbarianAx 28.02.2025, 19:15:37 via Wykop
  • 0
@cyk21: no moi na przykład dostali od rodziców, którzy swoje dostali od państwa, ale mój stary wolał się k----ć i kupować złote kable do kolumn
  • Odpowiedz
mickpl
mickpl
28.02.2025, 15:40:26
  • 413
Lubię te wątki o mieszkaniach boomerów, jak się zlatują i piszą na szybciocha, że za PRL to było bagno, nie było łatwo z mieszkaniami. Najczęściej z mieszkania, które właśnie dostali za darmo i mieszkają w nim do dziś XD

Tak, PRL to było bagno, trudno dyskutować. Lata 90. też. Ale polityka mieszkaniowa jakaś była, a dzisiaj jej nie ma wcale.

Do tego świat poszedł do przodu. Trudno oczekiwać, żeby dzisiaj standard był jak za
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

barbarianAx
barbarianAx 28.02.2025, 19:14:00 via Wykop
  • 0
@Reanef: no moi na przykład dostali od rodziców, którzy swoje dostali od państwa, ale mój stary wolał się k----ć i kupować złote kable do kolumn
  • Odpowiedz
donttalktome
donttalktome
donttalktome
12.02.2025, 11:02:51
  • 239
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

barbarianAx
barbarianAx 12.02.2025, 14:56:02 via Wykop
  • 0
@gusguster: jak bez ładu i składu, typowy lekki pull
  • Odpowiedz

1784

"Blacked Warsaw" na Ochocie. Wstęp tylko dla białych kobiet i czarnoskórych mężc

Pokaż treści 18+

"Blacked Warsaw" na Ochocie. Wstęp tylko dla białych kobiet i czarnoskórych mężc

W serwisie Fetlife.com pojawiło się ogłoszenie o nietypowym, erotycznym wydarzeniu z okazji Dnia Kobiet w Warszawie.

ewatuiteraz
z
ewarszawa.pl
dodany: 07.02.2025, 08:53:59
  • 480
  • #
    warszawa
barbarianAx
barbarianAx 08.02.2025, 00:13:44 via Wykop
  • 0
bo w tej branży robi się coraz ciaśniej i aktorki, zeby sie wyróżnić w tłumie robia coraz gorsze rzeczy


@zgubiles_sie_jelonku: Ja lubię twórczość Kaitlyn Katsaros :) <3

649

30-latków nie stać nawet na kawalerkę. Kredyt? "Zwyczajnie go nie dostaniemy"

30-latków nie stać nawet na kawalerkę. Kredyt? "Zwyczajnie go nie dostaniemy"

Sytuacja na rynku mieszkaniowym nie napawa optymizmem. Ceny na rynku nieruchomości sprawiają, że wynajem mieszkania pochłania większą część pensji, a zakup "własnego M" staje się coraz bardziej odległym marzeniem. "Żyjemy od wypłaty do wypłaty" - przyznają nasi rozmówcy.

PiersiowkaPelnaZiol
z
kobieta.gazeta.pl
dodany: 05.02.2025, 15:18:09
  • 297
  • #
    nieruchomosci
  • #
    kredythipoteczny
  • #
    mieszkanie
  • #
    mieszkaniedeweloperskie
  • #
    kredyt
  • #
    ekonomia
barbarianAx
barbarianAx 05.02.2025, 21:50:19 via Wykop
  • 43
@siuralla: czas uaktualnić mema o "a c--j, ściągnie się proli z bangladeszu"

2782

Polska ściąga najwięcej imigrantów w całej UE. 643 tysiące w 2023 roku!

Polska ściąga najwięcej imigrantów w całej UE. 643 tysiące w 2023 roku!

Łudziliście się że z czasem za sprawą demografii w Polsce będzie łatwiej o pracę a nieruchomości tańsze? To możecie zapomnieć bo korpo i Januszexy ściągną tutaj każdą ilość. W Hiszpanii też był niż demograficzny, a wybiło bezrobocie na 25% przy nieustannej imigracji z trzeciego świata.

zwiazek_przegrywow
z
fakt.pl
dodany: 31.01.2025, 11:17:30
  • 559
  • #
    imigranci
  • #
    demografia
  • #
    januszebiznesu
  • #
    pracbaza
  • #
    emigracja
  • #
    europa
barbarianAx
barbarianAx 31.01.2025, 23:38:33 via Wykop
  • 0
Sosnowiec


@zwiazek_przegrywow: Moje miasto potwierdzam,

A najbardziej - nieironicznie - zalew pajeetami widzę w cs, 8 lat temu zero, dziś co drugi mecz ech over
barbarianAx
barbarianAx 28.01.2025, 19:27:05
  • 0
Mirki sąsiadka z mieszkania obok (blok) okazuje się w zaawansowanej ciąży - czy to jest moment, żeby zacząć szukać nowego mieszkania?

#wynajem #mieszkanie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Iifeform
Iifeform
28.01.2025, 19:31:09 via Wykop
  • 0
@barbarianAx: zaproś ją na herbatkę z dzikiej róży ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Iifeform - @barbarianAx: zaproś ją na herbatkę z dzikiej róży ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 1000042716

Pobierz
  • Odpowiedz
PotwornyKogut
PotwornyKogut
PotwornyKogut
25.01.2025, 07:05:17
  • 677
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

barbarianAx
barbarianAx 25.01.2025, 13:46:32 via Wykop
  • 0
@o__0: @Koronanona @pwone @van-der-staas Ludzie złoci przeciez w czasach gdy ona zdawala mature to byl egzamin szkolny bez polskich znakow bo mi sie niechce
  • Odpowiedz
the_one_who_knows_the_only_Truth
the_one_who_knows_the_only_Truth
25.01.2025, 06:41:08
  • 715
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 99
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

barbarianAx
barbarianAx 25.01.2025, 13:39:56 via Wykop
  • 0
@akaisterne: nie strzyżesz się wcale - sigma
  • Odpowiedz

917

Donald Trump zaprzysiężony na 47. prezydenta Stanów Zjednoczonych!

Donald Trump zaprzysiężony na 47. prezydenta Stanów Zjednoczonych!

Donald Trump został w poniedziałek zaprzysiężony na 47. prezydenta Stanów Zjednoczonych podczas ceremonii w Kapitolu. Złożenie przysięgi formalnie rozpoczyna jego prezydenturę.

Modernizator_Wykopu
z
dziennik.com
dodany: 20.01.2025, 17:11:16
  • 140
  • #
    usa
  • #
    trump
  • #
    prezydent
  • #
    ameryka
  • #
    4konserwy
  • #
    polityka
barbarianAx
barbarianAx 20.01.2025, 21:17:53 via Wykop
  • 2
@ramotka: z tego wszystkiego co wymieniłaś mamy jak dotąd tylko jedno...
Z.....i
Z.....i
konto usunięte 19.01.2025, 13:39:13
  • 100
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

barbarianAx
barbarianAx 20.01.2025, 01:02:02 via Wykop
  • 1
@ZachariaszDrugi: ja z dwa razy leciałem pod belle poarch
  • Odpowiedz
KonwersatorZabytkow
KonwersatorZabytkow
18.01.2025, 02:48:21
  • 155
niech to dzienna ogląda
KonwersatorZabytkow - niech to dzienna ogląda

źródło: image

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

barbarianAx
barbarianAx 18.01.2025, 11:32:26 via Wykop
  • 0
@KonwersatorZabytkow: o dzięki, przypomniałeś mi, że miałem wejść na Alliexpress
  • Odpowiedz

599

Karol Nawrocki wypalił z bonem mieszkaniowym.Ceny mieszkań mogą znowu wystrzelić

Karol Nawrocki wypalił z bonem mieszkaniowym.Ceny mieszkań mogą znowu wystrzelić

Czy "bon mieszkaniowy" będzie podobny w skutkach do "Bezpiecznego kredytu 2 proc."? Deweloperzy zacierają ręce, a Polacy obawiają się, że ceny mieszkań znów wystrzelą

botereq
z
next.gazeta.pl
dodany: 17.01.2025, 12:39:45
  • 105
  • #
    nieruchomosci
  • #
    polityka
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    mieszkanie
  • #
    mieszkaniedeweloperskie
barbarianAx
barbarianAx 17.01.2025, 17:45:16 via Wykop
  • 0
@koszerny_wieprz: nikt tak nie wierzy, wierzą, że wybierają mniejsze zło
barbarianAx
barbarianAx 11.01.2025, 18:32:58
  • 0
Mirki, gdzie kupię płaszcz zimowy wełniany? Dobrą jakość mają m.in. Bytom i Vistula, ale oba lecą na pojedynczej rozmiarówce i rozm. 56 to tak naprawdę 182/56, a ja potrzebuję 176/56. Do adekwatnego długością rozmiaru nawet nie wejdę

Budżet 600-800 zł, bo tyle kosztują w ww. markach 100% wełniane na wyprzedaży.

#modameska
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

barbarianAx
barbarianAx 09.01.2025, 17:00:41
  • 0
Ściąłbym włosy ale mam kaszaka
#metal
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

odysjestem
odysjestem
09.01.2025, 17:36:34 via Wykop
  • 0
@barbarianAx: Zetnij kaszaka, a nie włosy
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 19
  • Strona 3 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 25.09.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 26.08.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 24.03.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia