Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
gusguster

gusguster

Dołączył 8 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12934
  • Znaleziska 3172
  • Mikroblog 9762
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 7
Qurvinox
Qurvinox
3 godz. i 21 min temu
  • 38
czy takie buty do biegania na start są ok?
Qurvinox - czy takie buty do biegania na start są ok?

źródło: image

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gusguster
gusguster 2 godz. i 48 min temu via Wykop
  • 0
@Qurvinox: tak
  • Odpowiedz
Tobyyy
Tobyyy
22 godz. i 37 min temu
  • 26
Majchrzak trudniejsza drabinka na 250 niż Zverev na Roland Garros. Śmiechłem. #tenis
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gusguster
gusguster 20 godz. i 48 min temu via Wykop
  • 2
@Tobyyy: taki los Polaka, dużo pracy, mało zysku.
Smutnynosacz.jpg
  • Odpowiedz
gusguster
gusguster 23 godz. i 7 min temu
  • 0
#tenis
Ehhh. Żeby nie było zesrania przed kiblem....
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wiktor-wkpl
wiktor-wkpl
przedwczoraj, 07:23:36
  • 8
#mecz
Wstałem, k---a ( ͡° ͜ʖ ͡°)
wiktor-wkpl - #mecz 
Wstałem, k---a ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 7949

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gusguster
gusguster przedwczoraj, 09:08:18 via Wykop
  • 1
@wiktor-wkpl: twarz jakby znajoma
  • Odpowiedz
kspr
kspr
09.06.2026, 20:11:31
  • 0
Cześć,

Jaki będzie lepszy czujnik do pomiaru tętna? Mam wrażenie, że mój zajebisty HRM z Ali za 30zł troszkę oszukuje (nagłe skoki tętna, np. o 10). Widziałem takie opaski na ramie - ma to sens?

#bieganie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gusguster
gusguster 11.06.2026, 10:56:06 via Wykop
  • 0
@kspr: jakikolwiek Garmin hrm
  • Odpowiedz
vorky
vorky
11.06.2026, 10:21:37
  • 67
Tak trzeba żyć ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#heheszki #tenis
vorky - Tak trzeba żyć ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#heheszki #tenis

źródło: 1000039697

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gusguster
gusguster 11.06.2026, 10:53:52 via Wykop
  • 14
@vorky: piłkarze i tenisiści zjedli śniadanie!!!!!!111!!1!1!1!!1!1
  • Odpowiedz
Gomorakazowa
Gomorakazowa
10.06.2026, 15:30:16
  • 11
#tenis

Tak sobie myślę, że to p--------e jakim toksycznym narodem jesteśmy: w mediach społecznościowych modne jest ostatnio j-----e po Idze. Tenisistka, która od 2020, za wyjątekim 2021, zdobywała co najmniej jeden tytuł wielkoszlemowy, jest trakowana przez wielu jak g---o. Plus to gadanie, że się skończyła - przecież ona niecały rok temu wygrała Wimbledon (i ma dopiero 25 lat).

Dla porównania Sabalenka (do której szczególnie ochoczo walą brauniści, obudzeni i wszelka
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gusguster
gusguster 10.06.2026, 19:53:24 via Wykop
  • 0
@Gomorakazowa: popełniasz błąd myslac że internet jest odzwierciedleniem rzeczywistości.
  • Odpowiedz
skeeto666
skeeto666
skeeto666
08.06.2026, 09:53:10
  • 8
grupa o bieganiu,
3/4 kobit prawie sesje jak na onlyfans bo przebiegly 5km w tempie 45minut
pieklo kobiet nadchodzi
#bieganie #pieklokobiet
skeeto666 - grupa o bieganiu,
3/4 kobit prawie sesje jak na onlyfans bo przebiegly 5k...

źródło: image

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gusguster
gusguster 08.06.2026, 19:33:23 via Wykop
  • 0
@a__s: jeżeli ubranie się w vest, kompresje i karbony motywuje kogoś żeby zacząć się ruszać i przebiec kilka km to jestem na tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
gusguster
gusguster 09.06.2026, 09:20:56 via Wykop
  • 1
@skeeto666: lata temu nie mając zielonego pojęcia o bieganiu kupiłem Asicsy które były super przecenione. Potem przez wiele miesięcy miałem ból kolan podczas biegania. Okazało sie że to był model dla ludzi z płaskostopiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
bonus
bonus
08.06.2026, 16:01:19
  • 0
#bieganie #sport #buty

Mam pytanie na temat butów, może i nie biegam. Ale bardzo dużo chodzę, około 500km miesięcznie. Z tego względu kupiłem buty z dobra amortyzacją.
Hoka Clifton. Pojawił się jednak problem, ponieważ moja jedna noga zaczęła coraz bardziej uciekać i do wewnątrz, ta słynna promocja?

Zastanawiam się co zrobić mam te buty 3mc, i to był chyba zły wybór, czy powinien szukać rozwiązania w wkładce? Jeśli
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gusguster
gusguster 08.06.2026, 19:11:26 via Wykop
  • 0
@bonus: wysoka, miękka podeszwa to różne cuda się mogą dziać zwłaszcza jak nie jesteś gabarytów maratończyka. Mam stare Hoka SG5, przebiegane ok 1000km. Do dłuższego chodzenia się nie nadają.
Stopa ma komfort ale łydki bolą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
wykopowy_brukselek
wykopowy_brukselek
wykopowy_brukselek
08.06.2026, 09:09:02
  • 91
Podsumowanie ÓSMEGO tygodnia #igrzyskabebzonow

Ósmy tydzień zmagań za nami i powiem Wam krótko: dramat. Wyniki są po prostu tragiczne. Miała być ostra redukcja na finiszu, a wyszedł festiwal kapitulacji i masowe podjadanie.
zjebvaliscie i wiecie o tym
nie wartyo bylo, tyle wam poiwiem

W
wykopowybrukselek - Podsumowanie ÓSMEGO tygodnia #igrzyskabebzonow

Ósmy tydzień zmag...

źródło: content

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gusguster
gusguster 08.06.2026, 10:39:55 via Wykop
  • 5
@wykopowy_brukselek: kostka masła jako zdrowy baton XD
  • Odpowiedz
gusguster
gusguster 08.06.2026, 11:49:48 via Wykop
  • 1
@KakaowyTaboret: nie zapominajmy o słynnej bulletproof coffee czyli kawa z masłem (fuj) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
John_Edgar_Hoover
John_Edgar_Hoover
08.06.2026, 09:19:21
  • 0
#podroze #podrozujzwykopem
Chciałbym pojsć na plażę, ale jestem sam i boję się, że ukradną mi ubrania gdy pójdę do morza xD jakieś pomysły co zrobić by się przed tym zabezpieczyć?
Koleżanka poradziła mi bym owinął dokumenty w czysty pampers ( ͡° ͜ʖ ͡°) I poprosił kogoś obok o przypilnowanie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gusguster
gusguster 08.06.2026, 10:53:39 via Wykop
  • 1
@John_Edgar_Hoover: opcji masz dużo
gusguster - @JohnEdgarHoover: opcji masz dużo

źródło: IMG_6651

Pobierz
  • Odpowiedz
nypel012
nypel012
nypel012
05.06.2026, 09:41:21
  • 4
#tenis a wy co dalej brudne skarpety i jęki przez 3 godziny jak na porodówce
nypel012 - #tenis a wy co dalej brudne skarpety i jęki przez 3 godziny jak na porodów...

źródło: penis

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gusguster
gusguster 05.06.2026, 12:15:45 via Wykop
  • 1
@nypel012: panie, tej cegły nie idzie doprać!!
  • Odpowiedz
dodi-lukebakio
dodi-lukebakio
05.06.2026, 07:26:31
  • 4
#tenis Dzisiaj jest nowy dzień i nowe zadania. Ogłaszam że jeśli Mensik pokona Zvereva Czechy otrzymają prezent w postaci Kralovca
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gusguster
gusguster 05.06.2026, 09:42:49 via Wykop
  • 0
@dodi-lukebakio: a Max Kolonko wstrzyma wjazd czołgów do Libereca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
armin-van-kutonger
armin-van-kutonger
02.06.2026, 20:17:18
  • 1
Jeździcie w stoperach do uszu? Ja ostatnio spróbowałem i nawet spoko. Nie wycisza na maxa ale wycina tylko pasmo dźwięku który po 15 minutach męczy.
Hetero here jakby co.
#motocykle
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gusguster
gusguster 03.06.2026, 22:33:16 via Wykop
  • 0
@f9JXBEArQ2H4TKl: większość jeździ z normalnym wydechem, a zatyczki są głównie po to by odciąć szum wiatru. To on uszkadza słuch.
  • Odpowiedz
VERGILDH
VERGILDH
02.06.2026, 13:10:13
  • 10
TLDR: 31 maja przebiegłem Ultramaraton 100 km organizowany przez stowarzyszenie PODIUM w ramach Podkarpackiego Festiwalu Sportowego! To był mój najważniejszy start w tym sezonie, do którego przygotowywałem się przez okrągłe 12 miesięcy. Na przestrzeni 14 godzin i 43 minut wydarzyło się wiele. Start o 1:00 w nocy pod Krzyżem Milenijnym w Niechobrzu, grubo ponad dwa kilometry w pionie, chwile euforii, ale też walka z potężnymi kryzysami na trasie.

---

Ultrapodkarpacie 100, czyli
VERGILDH - TLDR: 31 maja przebiegłem Ultramaraton 100 km organizowany przez stowarzys...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gusguster
gusguster 03.06.2026, 22:07:34 via Wykop
  • 1
@VERGILDH: mi tam zawsze najgorzej idzie dopranie skarpet po błotnistych ultra.
  • Odpowiedz
Autochton_Mazurski
Autochton_Mazurski
01.06.2026, 22:11:45
  • 1
Autochton_Mazurski
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gusguster
gusguster 01.06.2026, 22:17:58 via Wykop
  • 0
@Autochton_Mazurski: KOC zawsze na plus ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
gusguster
gusguster 03.06.2026, 15:27:14 via Wykop
  • 0
@Autochton_Mazurski: łap ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
waro
waro
03.06.2026, 14:40:02
  • 105
Sojusz polsko-ukraiński będzie walczył o to, aby nie dopuścić ruskich do finału

#tenis
waro - Sojusz polsko-ukraiński będzie walczył o to, aby nie dopuścić ruskich do finał...

źródło: HJ5NylWW8AADIDs

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gusguster
gusguster 03.06.2026, 15:25:44 via Wykop
  • 19
@waro: nie dyskutuj z ruskim trollem co ma konto od 2 miesięcy ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
masalasa
masalasa
03.06.2026, 12:26:13
  • 2
No jak sociale Wimbledonu wrzucają grafiki dot. Chwalinskiej. To raczej dzika karta będzie przyznana

#tenis
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gusguster
gusguster 03.06.2026, 12:51:41 via Wykop
  • 0
@masalasa: dzikie karty głównie dają zawodnikom z kraju w którym jest turniej, no i Emmie Raducanu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
vorky
vorky
03.06.2026, 12:11:45
  • 87
Polska Gurom ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#mecz #tenis #heheszki
vorky - Polska Gurom ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#mecz #tenis #heheszki

źródło: 1000039372

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gusguster
gusguster 03.06.2026, 12:33:33 via Wykop
  • 3
@Zi3L0nk4: dobra cenzura Zenka ci wyszła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 25
  • Strona 1 z 25
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 05.07.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 29.10.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 08.10.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking