Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko107
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
van-der-staas
van-der-staas

van-der-staas

Dołączył 15 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 20845
  • Znaleziska 6221
  • Mikroblog 14624
  • Obserwujący 12
  • Obserwowane 16
thorgoth
thorgoth
10 godz. i 14 min temu
  • 375
Turbo-patriota ktory wczoraj odważnie zaatakował Ukrainkę w Żabce został dziś zatrzymany.
Co ciekawe, byl w tych samych zaszczanych ubraniach.

Taka prywatna refleksja; w wyborach za rok nie mozemy pozwolić tym zaszczanym menelom wygrac
#polityka #polska
thorgoth - Turbo-patriota ktory wczoraj odważnie zaatakował Ukrainkę w Żabce został d...

źródło: 1000016275

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

van-der-staas
van-der-staas
van-der-staas 7 godz. temu via Android
  • 3
@Propagidator:

Czemu w Polsce modne jest naśmiewanie się z patriotyzmu?

Nikt się z niego nie śmieje. Śmiać można się najwyżej ze sposobu w jaki niektórzy ludzie go okazują. I z tego, że większość patusów uważa się za patriotów.
  • Odpowiedz
kawior2007
kawior2007
9 godz. i 13 min temu
  • 33
( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polska #pis #po #ko #heheszki #humorobrazkowy #polityka
kawior2007 - ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polska #pis #po #ko #heheszki #humorobrazkowy #polityka

źródło: LbOgPoaFlyMAGC6uPe4j0ki6rcP2QoY8

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

van-der-staas
van-der-staas
van-der-staas 7 godz. i 14 min temu via Android
  • 1
@kawior2007: no i dobrze, jak ktoś chce takie bezbeki oglądać to włącza republikę. Normalni ludzie nie chcą tego oglądać, a ktoś nie tagując zachowuje się dokładnie tak samo jak obwieszony dildosami człowiek na paradzie.
  • Odpowiedz

401

Ukraińcy nie chcą już polskich MIG-ów. Kijów chciałbym najpierw ich modernizacji

Ukraińcy nie chcą już polskich MIG-ów. Kijów chciałbym najpierw ich modernizacji

Wiceszef MON Paweł Zalewski stwierdził, że po stronie ukraińskiej nie ma zainteresowania przekazaniem jej MiG-ów. Według niego, Ukraińcy chcieliby, aby te samoloty były dopasowane do bardziej nowoczesnych warunków bojowych, tymczasem Polska nie jest zainteresowana ponoszeniem kosztu ich modernizacji

ty_O
z
bankier.pl
dodany: 17.06.2026, 10:05:14
  • 225
  • #
    wojna
  • #
    lotnictwo
  • #
    militaria
  • #
    samoloty
  • #
    mig
van-der-staas
van-der-staas
van-der-staas 17.06.2026, 15:51:39 via Android
  • 0
@ty_O:

zwykłe ulepy z aliexpress jak DJI na trytkach montowane w garażu. Poza tym bazują na tym co dostaną z Europy. Aha no i są jescze drewniane modele klejone w fabryce mebli.


i dlatego, że są tak dobre to 90% procent z nich nie dociera do celu...


Ale Ty sobie zaprzeczasz. Jeśli Ukraińcy kleją drony z ali i gównolitu to 10% jest świetnym wynikiem. Gdyby ruscy mieli takie wyniki to
van-der-staas
van-der-staas
van-der-staas 17.06.2026, 16:44:26 via Android
  • -2
@ty_O: XD
Ruskie w 2025r w przeliczeniu na jednego zdechłego, zaginionego lub okaleczonego orka zdobyli kwadrat 100x100m. Idą do przodu.
W tym samym czasie Ukraińcy rozwijają drony i są coraz skuteczniejsi.
Straty przemysłu naftowego w zeszłym roku to 13mld USD. Paliwa są na kartki, i to nie wszędzie da się je dostać. Braki są już w Moskwie i Petersburgu. Kilka zbiorników. XD
van-der-staas
van-der-staas
van-der-staas 18.06.2026, 11:05:59 via Android
  • 0
@ty_O: no co tam słychać dziś u Ciebie? XD
van-der-staas
van-der-staas
van-der-staas 18.06.2026, 21:41:28 via Android
  • 0
@ty_O: ajajaj, jak się u was mówi, bo raczej nie "prosto w szczepionkę", co?
Tommy__
Tommy__
18.06.2026, 07:15:44
  • 1215
Tym którym szkoda cywilnych zniszczeń przypominam, że 2 lata temu Rosja umyślnie spaliła w Warszawie duże centrum handlowe

#rosja #ukraina #wojna
Tommy__ - Tym którym szkoda cywilnych zniszczeń przypominam, że 2 lata temu Rosja umy...

źródło: e5c8de2f146d4b-948-568-16-222-3283-1970

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

van-der-staas
van-der-staas
van-der-staas 18.06.2026, 12:42:37 via Android
  • 6
@Mezomorfix: w Trójmieście byli Białorusini i Polacy. Kto dokonuje sabotażu? Polska, Białoruś czy Rosja rękami jakichś patusów?
  • Odpowiedz
polock
polock
18.06.2026, 09:04:56
  • 49
Gdy nie możecie w spółdzielni w Moskwie doprosić się o ocieplenie i nowa elewacje bloku i wspólnie z mieszkańcami wpadliście na pomysł jak ich zmusić.
#ukraina #rosja #wojna #wideozwojny
polock - Gdy nie możecie w spółdzielni w Moskwie doprosić się o ocieplenie i nowa ele...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

van-der-staas
van-der-staas
van-der-staas 18.06.2026, 11:00:43 via Android
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
van-der-staas
van-der-staas
van-der-staas 18.06.2026, 11:51:17 via Android
  • 0
@CopyM: widzę, że przeliczasz budynki na mieszkania, ale ta liczba jest ciut za duża. Według banku światowego uszkodziliście lub zniszczyliście 2,5mln mieszkań, więc nie płacz teraz, że blok w Moskwie dostał strzała. Tzn. płacz. Polacy się cieszą Twoim oburzeniem.
  • Odpowiedz

519

Skopała 14-latka, bo mówił po ukraińsku

Pokaż treści 18+

Skopała 14-latka, bo mówił po ukraińsku

Podeszła do 14-latka bawiącego się w parku z kolegami, zabroniła mu mówić po ukraińsku, a gdy ją zignorował - zaczęła go bić i kopać (także po głowie). Dopiero interwencja innej kobiety sprawiła, że agresorka uciekła. Wszystko działo się w niedzielę wieczorem w Gdańsku.

odyn88
z
trojmiasto.pl
dodany: 18.06.2026, 06:02:06
  • 257
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    polskieonuce
  • #
    gdansk
  • #
    trojmiasto
  • #
    rasizm
van-der-staas
van-der-staas
van-der-staas 18.06.2026, 08:23:05 via Android
  • 1
Patrzę na nick OP-a i nie wiem czy znalezisko jest pochwałą dla napastniczki czy nie.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

14

Elektryczne M3 wjeżdża na pełnej i kończy pewną epokę

Elektryczne M3 wjeżdża na pełnej i kończy pewną epokę

BMW odpaliło elektryczne M3 i wygląda na to, że apokalipsa motoryzacji właśnie dostała turbo. Zero cylindrów, zero dźwięku, ale dalej udają, że to Mka. Piekło zamarzło, siarka unosi się w powietrzu, a fani benzyny dostają padaczki od samego nagłówka.

Nick7C5
z
moto.rp.pl
dodany: 14.06.2026, 07:49:38
  • 68
  • #
    motoryzacja
  • #
    bmw
  • #
    samochody
  • #
    elektryki
  • #
    technologia
  • #
    premiera
van-der-staas
van-der-staas
van-der-staas 17.06.2026, 12:31:05 via Android
  • 0
@assninja: no kiedyś to było
van-der-staas - @assninja: no kiedyś to było

źródło: 6753

Pobierz
Jasak
Jasak
15.06.2026, 11:46:47
  • 59
Ej dobra, ale tak serio. Co się o--------a w policji aktualnie?
https://www.youtube.com/shorts/Kx63jPBresQ

Czy teraz po prostu powinniśmy przebijać opony, wybijać szyby, mazać sprejem (niezmywalnym) po samochodach bo w sumie to policja nic nie zrobi? A nie przepraszam wtedy to zrobi.
No to może nie wiem, na źle zaparkowany samochód postawić kolejny tak żeby ten pierwszy nie miał jak wyjechać? Skoro jeden nie robi nic złego to i nasz nie będzie?

W
Jasak - Ej dobra, ale tak serio. Co się o--------a w policji aktualnie?
https://www.y...
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

van-der-staas
van-der-staas
van-der-staas 15.06.2026, 12:51:43 via Android
  • 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
heremorie
heremorie
14.06.2026, 17:43:30
  • 75
#mecz
Ehh urodzić się na takim curasao
heremorie - #mecz 
Ehh urodzić się na takim curasao

źródło: IMG_0592

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

van-der-staas
van-der-staas
van-der-staas 14.06.2026, 19:41:43 via Android
  • 14
@mike-mo: chłop mówi o konkretnych problemach wynikających z życia na małej wyspie. Wykopie: ALE RUCHASZ O CO CI CHODZI?
XD
  • Odpowiedz

255

Wpływ kofeiny na elektroencefalogram podczas snu

Wpływ kofeiny na elektroencefalogram podczas snu

Subiektywne poczucie dobrego snu nie zawsze pokrywa się z tym, co widzimy w zapisie neurofizjolog. Kofeina może skracać sen lub utrudniać zasypianie, jednak nawet przy pozornie prawidłowej długości snu może zmniejszać aktywność wolnofalową i przesuwać obraz EEG w stronę bardziej "czuwającego" mózgu.

Lifelike
z
umw.edu.pl
dodany: 12.06.2026, 19:51:47
  • 126
  • #
    nauka
  • #
    biologia
  • #
    neurobiologia
  • #
    mozg
  • #
    sen
  • #
    kawa
van-der-staas
van-der-staas
van-der-staas 13.06.2026, 21:33:29 via Android
  • 0
@Rudz1elec: być może jesteś tym rzadkim przypadkiem, szybko metabolizującym kofeinę lub masz mało wrażliwe receptory. Większość ludzi kawa stymuluje, a zaprzestanie jej picia to co najmniej dwa tygodnie koszmaru. Nie zasnę do późna jeśli wypiję kawę po południu, a rzucając ją przez tydzień nie nadawalem się do niczego, ciągły ból głowy, mgła taka, że musiałbym się zastanawiać nad działaniami z tabliczki mnożenia, a w drugim tygodniu już tylko źle się
Ekspert_z_NASA
Ekspert_z_NASA
11.06.2026, 09:16:21
  • 4
Już w najbliższą niedzielę o 19:00 wielki mecz Niemcy vs Curacao.
Mecz bardzo istotny dla historii mistrzostw świata, ponieważ daje realną szansę na pobicie 44 letniego rekordu najwyższego zwycięstwa na Mundialu, który do tej pory należy do reprezentacji Węgier. Otóż Węgrzy na mistrzostwach w 1982 roku o---------i 10 - 1 potężny Salwador i to właśnie ten wynik pozostaje do dzisiaj największym łomotem spuszczonym na turnieju mistrzowskim.
Podziękujmy FIFA za cudowną reformę, dzięki
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

van-der-staas
van-der-staas
van-der-staas 11.06.2026, 10:27:40 via Android
  • 0
@Ekspert_z_NASA:

Przypomnijmy również, że na turnieju nie zobaczymy takich reprezentacji jak Włochy, Polska...

Widziałeś może jak gra Polska? Włochom też nikt nie zabronił wygrać z Bośnią. Czyją winą jest to, że Włosi, szczególnie młodzi nie grają w Serie A?
  • Odpowiedz
ukojenie
ukojenie
09.06.2026, 16:31:19
  • 13
#heheszki #kosciol #katolicyzm #bekazkatoli #wiara #polska #religia #4konserwy
ukojenie - #heheszki #kosciol #katolicyzm #bekazkatoli #wiara #polska #religia #4kons...

źródło: 1

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

van-der-staas
van-der-staas
van-der-staas 09.06.2026, 18:24:17 via Android
  • 1
@ukojenie: a ile jest na fakturze?
  • Odpowiedz
ukojenie
ukojenie
04.06.2026, 14:37:56
  • 30
#heheszki #technologia
ukojenie - #heheszki #technologia

źródło: 1

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

van-der-staas
van-der-staas
van-der-staas 04.06.2026, 16:11:10 via Android
  • 6
@ukojenie: eh co za bzdury
  • Odpowiedz
Simonn23
Simonn23
Simonn23
23.05.2026, 16:13:01
  • 0
Fakt faktem, sportowo Lechia ma 43 punkty obecnie...
#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

van-der-staas
van-der-staas
van-der-staas 23.05.2026, 16:14:32 via Android
  • 0
@Simonn23: fakt faktem, w Lechii grają zawodnicy, którzy nie mieli prawa się w niej znaleźć
  • Odpowiedz
DziobakPepe
DziobakPepe
17.05.2026, 11:17:09
  • 197
W obozach koncentracyjnych niema nic niezwykłego.
Nie mogę słuchać sugerowania że to co się wydarzyło podczas WW2 było następstwem tego co niemiecki naród ma w kulturze/genach a polacy tacy biedni, niewinni a jedyna różnica między polakami a niemcami jest taka że ci drudzy są zdecydowanie lepsi w samoorganizacji.
Ta sama stara k*rwa ze screnshota będzie ,,och och jacy straszni ci niemcy byli'' gdzie dodatkowy plus jest dla niemców za to że większość
DziobakPepe - W obozach koncentracyjnych niema nic niezwykłego.
Nie mogę słuchać suge...

źródło: obraz_2026-05-17_130919883

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

van-der-staas
van-der-staas
van-der-staas 17.05.2026, 13:05:22 via Android
  • 0
@abandon:

Także to nie jest tak, że tylko skrajne prawaki cieszą się ze śmierci nielubianych ludzi. ( ͡º ͜ʖ͡º)

A kogo z tych ofiar nie lubią? Myślałem, że ofiary są anonimowe.
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
03.05.2026, 20:34:56
  • 106
Jakby ktoś się zastanawiał skąd wysyp rusków to dzisiaj świętują rocznicę jakichś urojeń o paleniu ruskich w odessie. U nas się o tym nie mówi bo po 1 to nieprawda, po 2 nikogo to nie obchodzi, a po 3 nie zdziwiłbym się jakby wielu Polaków by się przyłączyło do palenia rosjan gdyby to była prawda xD

Dlatego dzisiaj główny przekaz to nazizm, "nie wiedzą o co walczą" i tak dalej

Pozdrawiam oczywiście niezawodną i
robertkk - Jakby ktoś się zastanawiał skąd wysyp rusków to dzisiaj świętują rocznicę ...

źródło: hfdfhdhfddhfdhfhfh

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

van-der-staas
van-der-staas
van-der-staas 04.05.2026, 09:47:28 via Android
  • 0
@robertkk:

kto palił żywcem Rosjan...?

Nie wiem, ale chętnie postawię p--o.
  • Odpowiedz
BigVV
BigVV
03.05.2026, 19:51:11
  • 0
#mecz #pierwszaligastylzycia nie oglądam Wisły ale jak patrzę na wyniki to Wisła jest tak rzadka bez Rodado że xD dobrze że wypracowali wcześniej przewagę bo na koniec mogłoby być różnie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

van-der-staas
van-der-staas
van-der-staas 03.05.2026, 20:11:03 via Android
  • 0
@BigVV: no nie oglądasz.
  • Odpowiedz

667

Wąchock: pies odgryzł nos mężczyźnie podczas festynu

Wąchock: pies odgryzł nos mężczyźnie podczas festynu

Do groźnego zdarzenia miało dojść wczoraj podczas festynu w Wąchocku. Według wstępnych nieoficjalnych informacji mężczyzna będący pod wpływem alkoholu próbował przytulić psa rasy cane corso. Zwierzę miało go zaatakować i odgryźć mu nos.

VoxClamantisInDeserto
z
kurierostrowiecki.pl
dodany: 02.05.2026, 09:32:46
  • 149
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    psy
  • #
    psiarze
  • #
    wachock
  • #
    zwierzeta
van-der-staas
van-der-staas
van-der-staas 02.05.2026, 22:34:21 via Android
  • -1
@odomdaphne5113:

Sednem sprawy jest że agresywny pies pogryzł człowieka.

Agresywny? Co w tym dziwnego, że pies nie dał się dotknąć pijanemu człowiekowi? XD
brak_sumienia
brak_sumienia
02.05.2026, 07:18:13
  • 431
Wczoraj pojawił się wykop o tym że w przyszłym roku nie skorzystamy z Internetu bez weryfikacji tożsamości.

Ponad 380 komentarzy w większości kwik o odebraniu wolności, prywatności i kontroli rodem z Orwella.

A kto krzyczy najwięcej? Ci których po weryfikacji tu nie będzie. Setek anownimowych kont do szerzenie propagandy, szmateckich i rosyjskich dezinformatorów, którzy dzisiaj wygrywają z nami wojnę hybrydowa.

Chcecie
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

van-der-staas
van-der-staas
van-der-staas 02.05.2026, 08:33:05 via Android
  • 2
@MazurskiSmak:

Zostaniesz ty sojaku i twoi sojowi koledzy

Ludzie z anime w awatarze zaczęli r----ć czy udajesz takiego cwaniaka, bo jesteś anonimowy? XD
  • Odpowiedz
van-der-staas
van-der-staas
van-der-staas 02.05.2026, 08:37:17 via Android
  • 2
@MazurskiSmak: ok, to może tłumaczyć jej depresję. Dzięki, pogadam z nią o tym z kim się zadaje.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >

Van Der Staau015b

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 09.02.2026

    Komentator
  • Rocznica
    od 13.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 29.09.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 27.01.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking