Jest zima, pada śnieg... jak tu nie strzelić białego papatonika? (ʘ‿ʘ)
Zaspałem strasznie, miałem wybiec koło 5 a wstałem po 6. Jeszcze awaria w robocie, szybkie poprawki i wystartowałem dopiero tuż przed 7 ᶘᵒᴥᵒᶅ Nic to, szczęśliwie dzisiaj nic terminowego więc





















mieszkanie z meblami wszystko „Premium”
„Wizualizacja nikomu nie potrzebna z uleczeniem płytek do 1mm” A no potrzebna bo wykonawca wie jak ma ułożyć płytki na ścianie na podłodze ,gdzie zrobić docinkę itd „
Pokaż w umowie że mają napisane że za 200k jeszcze ci ekspres wstawią i będą kawę parzyć