Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko183
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Afrobiker
Profil firmowy

Afrobiker

Dołączył 6 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 71619
  • Znaleziska 51428
  • Mikroblog 20191
  • Obserwujący 61
  • Obserwowane 47
Afrobiker
Afrobiker 12 godz. i 34 min temu
  • 1
#heheszki #walesacontent
Afrobiker - #heheszki #walesacontent

źródło: 1000006811

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KosmicznyBarszcz
KosmicznyBarszcz
12 godz. i 32 min temu via Wykop
  • 2
@Afrobiker: chłop by jeszcze mógł schudnąć, bo cuda niewidy zabiegi, a serce w końcu padnie
  • Odpowiedz
Karl_Tofel
Karl_Tofel
11 godz. i 49 min temu via Android
  • 0
@KosmicznyBarszcz: nie no tyle to nie
  • Odpowiedz
Afrobiker
Afrobiker 13 godz. i 8 min temu
  • 4
#heheszki #stopyboners
Afrobiker - #heheszki #stopyboners

źródło: 1000006810

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Karl_Tofel
Karl_Tofel
11 godz. i 33 min temu via Android
  • 3
@Afrobiker:
Karl_Tofel - @Afrobiker:

źródło: 1000020434

Pobierz
  • Odpowiedz
ProstyKrzywy
ProstyKrzywy
15 godz. i 25 min temu
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Afrobiker
Afrobiker 15 godz. i 20 min temu via Android
  • 3
@ProstyKrzywy: jakby spał ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz

Afrobiker
Afrobiker przedwczoraj, 19:03:18
  • 4
Afrobiker

źródło: 1000006804

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Neto
Neto
przedwczoraj, 19:00:55
  • 95
Zaczynamy zamieszki w Belfaście

#belfast #uk #irlandia #irlandiapolnocna #wojna #imigranci #polityka
Neto - Zaczynamy zamieszki w Belfaście

#belfast #uk #irlandia #irlandiapolnocna #woj...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Afrobiker
Afrobiker przedwczoraj, 19:02:23 via Android
  • 5
@Neto: Belfast zawsze mi się kojarzył z dobrą zadymą. Lecę po popcorn (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
Afrobiker
Afrobiker 08.06.2026, 19:48:37
  • 15
#heheszki #nieruchomosci
Wreszcie rynek deweloperski zaczął spełniać wygórowane wymogi graczy (。◕‿‿◕。)
Afrobiker - #heheszki #nieruchomosci
Wreszcie rynek deweloperski zaczął spełniać wygó...

źródło: 1000006797

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Festiwal_Panczy
Festiwal_Panczy
08.06.2026, 21:25:19 via Android
  • 4
@Afrobiker: Na rajdzie i tak by nie wstał do klopa tylko walił w pieluchę. Rajd to rajd ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

Afrobiker
Afrobiker 08.06.2026, 16:09:33
  • 12
#heheszki #motoryzacja
Afrobiker - #heheszki #motoryzacja

źródło: 1000006791

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Afrobiker
Afrobiker 04.06.2026, 21:13:00
  • 25
#gotujzwykopem
Pierwszy raz robiłem pizzę na grubym cieście i wyszła mi karpatka ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Afrobiker - #gotujzwykopem
Pierwszy raz robiłem pizzę na grubym cieście i wyszła mi k...

źródło: 1000006774

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Afrobiker
Afrobiker
Autor
04.06.2026, 21:16:07 via Android
  • 6
@Afrobiker: z dobrych wiadomości. Zakalca nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Afrobiker - @Afrobiker: z dobrych wiadomości. Zakalca nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■

źródło: 1000006775

Pobierz
  • Odpowiedz
Afrobiker
Afrobiker
Autor
04.06.2026, 21:20:17 via Android
  • 0
@ziiemniiak: też bym zrobił ale wtedy wyjdzie mi z blachy i zrobi się babka z kurczakiem i boczkiem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
erni13
erni13
04.06.2026, 06:01:52
  • 2
Wyliczam sobie koszty utrzymania w razie powrotu z emigracji i tak się zastanawiam, ile wydajecie miesięcznie na zakupy dla rodziny 2+1/2+2?

Chemia plus wyżywienie, bez samochodu, mieszkania, kredytu, etc.

#polska #dzieci #wykop30plus #kiciochpyta
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Afrobiker
Afrobiker 04.06.2026, 06:07:13 via Wykop
  • 1
@erni13: w 4k się zmieścisz nie licząc rozrywki ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Afrobiker
Afrobiker 04.06.2026, 03:20:04
  • 830
#heheszki #pcmasterrace
Afrobiker - #heheszki #pcmasterrace

źródło: 1000006771

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Afrobiker
Afrobiker
Autor
04.06.2026, 06:03:28 via Wykop
  • 1
@djtartini1: dobre żarty są jak dobre wino....z wiekiem zyskują na wartości ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Afrobiker
Afrobiker 04.06.2026, 03:15:43
  • 5
Afrobiker

źródło: 1000006770

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wujek_srednia_rada
wujek_srednia_rada
wujek_srednia_rada
04.06.2026, 08:00:24 via iOS
  • 0
@Afrobiker: 😂😂🤣🤣🤣🤪🤪👏👏👏
  • Odpowiedz

Afrobiker
Afrobiker 04.06.2026, 02:46:08
  • 178
Afrobiker

źródło: 1000006767

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pawelJG
pawelJG
04.06.2026, 04:07:55 via Android
  • 11
@Afrobiker: ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Najwiekszy_Paljak
Najwiekszy_Paljak
04.06.2026, 04:36:21 via Wykop
  • 160
@Afrobiker: to przez to że napisałeś “na Ukrainie”, a nie “w Ukrainie”
  • Odpowiedz
Afrobiker
Afrobiker 04.06.2026, 02:33:10
  • 1
Problemy pierwszego świata ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Afrobiker - Problemy pierwszego świata ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

źródło: 1000006765

Pobierz

Dlaczego woda w sadzawce w Waszyngtonie jest brudna?

  • Bo sadzawka jest za długa 5.0% (1)
  • Bo sadzawka jest za szeroka 5.0% (1)
  • Bo sadzawka jest za głęboka 5.0% (1)
  • To wszystko wina partii demokratycznej 85.0% (17)

Oddanych głosów: 20

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Afrobiker
Afrobiker 04.06.2026, 02:18:16
  • 261
Afrobiker

źródło: 1000006764

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kinlej
kinlej
kinlej
04.06.2026, 06:19:36 via Wykop
  • 103
@Afrobiker: z kątowni
  • Odpowiedz
mozgen
mozgen
mozgen
04.06.2026, 06:55:13 via Wykop
  • 119
@Afrobiker: Laska dobrze napisała:
Zmienił się o 360 stopni - czyli jest taki sam drań jak przed odsiadką
Zmienił się na dobre - czyli na zawsze bez możliwości poprawy
Ona nie może narzekać - boi się jego reakcji
„Z kad” inny komentator może wiedzieć obie stopni zmienił się jej facet - dobrze wie w jak trudnym położeniu się znalazła
  • Odpowiedz
Afrobiker
Afrobiker 04.06.2026, 00:47:47
  • 6
Ministerstwo chce zachęcić obywateli do korzystania z systemu kaucyjnwgo więc uruchomiło loterię ( ͡º ͜ʖ͡º)
Afrobiker - Ministerstwo chce zachęcić obywateli do korzystania z systemu kaucyjnwgo ...

źródło: 1000006762

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Afrobiker
Afrobiker 03.06.2026, 22:58:48
  • 17
Afrobiker

źródło: 1000006758

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

makgyvergaleriapl
makgyvergaleriapl
03.06.2026, 22:59:30 via Wypiek
  • 6
@Afrobiker Dobre pytanie
  • Odpowiedz
siekieromotyka
siekieromotyka
03.06.2026, 23:03:14 via Wykop
  • 27
@Afrobiker: Bo wtedy przeciwnicy się złapią za ręce w kółko i ten z piłką nigdzie nie pójdzie
  • Odpowiedz

koneser_progresywnego_discopolo
koneser_progresywnego_discopolo
03.06.2026, 20:24:48
  • 6
Lecisz na czarno jełopie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
Afrobiker
Afrobiker 03.06.2026, 20:30:09 via Android
  • 1
@koneser_progresywnego_discopolo: ale po co tak oficjalnie ¯\(ツ)/¯
Afrobiker - @koneserprogresywnegodiscopolo: ale po co tak oficjalnie ¯\(ツ)/¯

źródło: 1000006757

Pobierz
  • Odpowiedz
Pangia
Pangia
03.06.2026, 20:04:56
  • 563
ja p------ę, ktoś tarpanem przyjechał na świąteczne zakupy do biedronki
#czarneblachy
Pangia - ja p------ę, ktoś tarpanem przyjechał na świąteczne zakupy do biedronki
#cza...

źródło: 1000011370

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Afrobiker
Afrobiker 03.06.2026, 20:12:52 via Android
  • 677
@Pangia: łatwiej zobaczyć ufo na niebie niż Tarpana na chodzie. Dobry strzał ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Afrobiker
Afrobiker 03.06.2026, 17:22:51
  • 3
#heheszki #motoryzacja
Afrobiker - #heheszki #motoryzacja

źródło: 1000006755

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Afrobiker
Afrobiker
Autor
03.06.2026, 20:08:45 via Android
  • 0
@niecodziennyszczon: tak problem w tym że te koncepty były ze stajni Lancii i Fiata a nie Ferrari ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Afrobiker
Afrobiker 03.06.2026, 02:09:05
  • 8
Afrobiker

źródło: 1000006748

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

r5678
r5678
03.06.2026, 02:18:42 via Wykop
  • 1
@Afrobiker: kolejna interacja tego tesktu do jakiegoś obrazka ;)

jak laska pracuje to wcale nie znaczy że będziesz miał obiad, zależy kto o której godznie kończy.
pranie robi mi pralka, nie muszę na jakiejś tartce w wannie czy coś. Kwestia wsadzenia i wyjęcia i rozwieszenia. co robisz raz w tygodniu i bedzie cię kosztować z pół godziny. faktycznie problem
naczynia też zmywa zmywarka
mieszkanie to sam sobie sprzątniesz 1x 2x
  • Odpowiedz

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 23
  • Strona 1 z 23
  • >
  • https://youtu.be/ApIzdhebxbI

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 30.06.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 19.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 03.03.2020

    Gadżeciarz
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska
  • Złotousty
    od 01.11.2023

    Złotousty
  • Mikroblogger
    od 27.01.2026

    Mikroblogger
  • VIP
    od 13.06.2025

    VIP

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking