Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Markok

Markok

Dołączył 5 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6639
  • Znaleziska 6275
  • Mikroblog 364
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 4

3

Karol matole, twoje drzwi obalą strażole - wyjaśnienie interwencji u prezydenta

Karol matole, twoje drzwi obalą strażole - wyjaśnienie interwencji u prezydenta

Strażacy przedstawili dokładne informacje na temat akcji w domu Karola Nawrockiego. Ujawnili treść fałszywych zgłoszeń.

Markok
z
wprost.pl
dodany: 24.05.2026, 09:02:37
  • 11
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    nawrocki
  • #
    strazpozarna

646

Donald Tusk reaguje po incydencie nad Morskim Okiem. "Surowe konsekwencje"

Donald Tusk reaguje po incydencie nad Morskim Okiem. "Surowe konsekwencje"

"Zwróciłem się do MSWiA o pilne ustalenie wszystkich szczegółów tego zdarzenia i wyciągnięcie surowych konsekwencji" - D.Tusk. Wobec kogo? Ukraińca? Policji czy posłów, którzy uchwalają śmieszne kary?

ScypioAfricanus
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 23.05.2026, 14:00:44
  • 212
  • #
    polska
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    afera
  • #
    ukraina
  • #
    bekazpodludzi
Markok
Markok 23.05.2026, 20:17:37 via Wykop
  • -10
@SepulkoZnawca: Typowy kibol, a kibole już mają swojego pobratymca w pałacu prezydenckim.

622

Wspólna akcja z KONFITURĄ i agresywna KONWOJENTKA!

Wspólna akcja z KONFITURĄ i agresywna KONWOJENTKA!

I ruszyli razem

KRUCIUSZ
z
youtube.com
dodany: 23.05.2026, 08:08:47
  • 219
  • #
    komfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    stopcham
  • #
    polskiedrogi
Markok
Markok 23.05.2026, 15:37:34 via Wykop
  • 11
@paveua: Ale weź się określ o kim piszesz bo nie wiem czy dać plusa czy minusa. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Markok
Markok 23.05.2026, 15:39:44 via Wykop
  • 0
@FOTEL: Tak tak, kurierzy się zabijają o paczki bo od każdej mają procent, a tu wszyscy zgodnie uznali że nie potrzebują tych pieniędzy, tak było nie zmyślam. xD
Markok
Markok 23.05.2026, 15:42:04 via Wykop
  • -1
a już gupki do kwadratu się o to spierają.


@giorgioborgio: Przecież ty sam się teraz o to spierasz, gupku do kwadratu. ¯\(ツ)/¯
Markok
Markok 23.05.2026, 15:43:41 via Wykop
  • -1
@mateopoznan: Zakopuje się na trawnikach to już z przyzwyczajenia zakopuje też konfiturę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Markok
Markok 23.05.2026, 15:45:53 via Wykop
  • 1
@RECAPTCHASSIE: Brawo, piękny wierszyk Jasiu, siadaj na leżankę czas na leżakowanie.
Markok
Markok 23.05.2026, 15:51:08 via Wykop
  • 29
@terenn: @a_b_c_d_e Ich kasę to widzicie jak w rentgenie, ale milion razy większej kasy nas wszystkich która idzie na naprawy pozarywanych chodników i porozjeżdżanych trawników w całej Polsce to nie widzicie.. Pewnie macie firmy brukarskie/ogrodnicze i póki jest jak teraz to kasa się zgadza co? "Dwoje może grać w tę grę" ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Markok
Markok 23.05.2026, 15:58:05 via Wykop
  • 40
@biggle: Jej matka rzeczniczka prasowa Impela powie że PSTRO, bo taki troll mógł tam znaleźć pracę tylko dzięki kolesiostwu.
Markok
Markok 23.05.2026, 16:00:20 via Wykop
  • 17
@Damntrain: Ale nie obowiązuje jak ktoś tylko na chwilę, a tak się składa że wszyscy tylko na chwilę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

347

"Ludzie Brauna"

"Ludzie Brauna"

O rosyjskich powiązaniach otoczenia Grzegorza Brauna.

zubrzpuszczy
z
youtube.com
dodany: 22.05.2026, 19:36:09
  • 159
  • #
    polityka
  • #
    polskieonuce
  • #
    slugiputina
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    gasniczaki
  • #
    bekazprawakow
Markok
Markok 23.05.2026, 07:30:13 via Wykop
  • -23
@Rambo8_w_TV: Dobry żart, bo żartujesz co nie? Co nie?? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Markok
Markok 23.05.2026, 07:33:39 via Wykop
  • -10
@LubieSzaszylkiZLublina: Tak, bo wytykanie hipokryzji i wpadek prawactwa to sama przyjemność.

604

Kopała małego chłopca w twarz. Rodzice boją się, że znów trafi do dzieci.

Kopała małego chłopca w twarz. Rodzice boją się, że znów trafi do dzieci.

23-letnia Roksana Ł. dostała w Londynie 8 lat za 21 przypadków przemocy w dwóch żłobkach. Policja przejrzała 300 godzin nagrań, a BBC pisze o ryzyku, że znów może pracować z dziećmi.

Pan_od_Internetu
z
kryminalne.o2.pl
dodany: 20.05.2026, 14:23:43
  • 79
  • #
    kryminalne
  • #
    dzieci
  • #
    polska
  • #
    wielkabrytania
  • #
    pieklokobiet
  • #
    przemocmaplec
Markok
Markok 21.05.2026, 21:21:17 via Wykop
  • 3
@PIAN--A_A--KTYWNA: Widzę trochę wyciąłeś z komentarza z góry, to ja też chcę kawałek. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Markok - @PIAN--A_A--KTYWNA: Widzę trochę wyciąłeś z komentarza z góry, to ja też chc...

źródło: Screenshot 2026-05-21 at 23-20-01 Kopała małego chłopca w twarz. Rodzice boją się że znów trafi do dzieci. Wykop.pl

Pobierz

324

Przysięga nowego burmistrza UK

Przysięga nowego burmistrza UK

Przysięga nowego burmistrza UK :) 2 co do wielkości miasta w tym kraju... :)

PrawdaTeraz
z
youtube.com
dodany: 21.05.2026, 05:18:06
  • 53
  • #
    wielkabrytania
  • #
    polityka
  • #
    europa
Markok
Markok 21.05.2026, 21:05:35 via Wykop
  • 5
@Arv_: Przykre jak wieki ciągłych bratobójczych wojen białych z białymi doprowadzi do wymieszania, a w końcu zniknięcia naszej kultury z powierzchni Ziemi. Miliony istnień cierpiące i stracone na daremno. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Markok - @Arv_: Przykre jak wieki ciągłych bratobójczych wojen białych z białymi dopr...

źródło: 227c5305f9b8b33dd5774514a754220b0737fe2470a87baad299862a6834a674_1

Pobierz

436

Ukrainiec zakatował 64-letnią polkę.

Pokaż treści 18+

Ukrainiec zakatował 64-letnią polkę.

Ukrainiec w areszcie. Nowe fakty o zbrodni pod Grudziądzem do której doszło z w nocy z 30 kwietnia na 1 maja.

moim-skromnym-zdaniem
z
pomorska.pl
dodany: 21.05.2026, 05:52:49
  • 64
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    policja
  • #
    kryminalne
  • #
    morderstwo
  • #
    wydarzenia
Markok
Markok 21.05.2026, 20:58:16 via Wykop
  • -4
@MalinowyGarncarz: Ale nie ma dzieci ani tym bardziej wnuków więc nie babcia, tylko typowa stara baba z kotem. ¯\(ツ)/¯
@myshonok: U niektórych wielopokoleniowych rodzin mnożących się jak w filmie idiokracja, w wieku 64 lat można już być praprababcią więc ten.. 16 + 16 + 16 + 16 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Markok - @MalinowyGarncarz: Ale nie ma dzieci ani tym bardziej wnuków więc nie babcia...

źródło: iFWaHX

Pobierz

1005

Przerobiła w AI zdjęcie pizzy żeby odzyskać kasę od pizzerii w Rzeszowie.

Przerobiła w AI zdjęcie pizzy żeby odzyskać kasę od pizzerii w Rzeszowie.

Jedna z Pań zamówiła dwie pizze z salami, po czym postanowiła zgłosić do portalu, że salami magicznie zniknęło i należy się zwrot pieniędzy. Problem w tym, że do usuwania salami został zatrudniony Chat GPT, który jak to AI czasem lubi zrobić mały glitch, zmiana cięcia pudełka, zmiana stołu...

sznaps82
z
sekurak.pl
dodany: 21.05.2026, 08:39:15
  • 233
  • #
    sekurak
  • #
    rzeszow
  • #
    oszustwo
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    chatgpt
Markok
Markok 21.05.2026, 20:51:09 via Wykop
  • -1
@IksdeHeheh: XD no dobra jak nie oddaje to co z oszustwem 6 miesięcy - 8 lat?!! Kartoon p0lska, Ty się pomyl na kasie samoobsługowej która w ogóle nie powinna być Twoim zajęciem skoro płacisz, to też za oszustwo na 5 zeta Ci grozi 6 - 8.
Markok
Markok 21.05.2026, 20:56:10 via Wykop
  • -1
@Morf: Proste się wylosowało, centra paczek olx czy allegro w każdym województwie i ich pośredniczenie w celu weryfikacji zawartości. Sprzedawca -> centrum (ok) -> kupujący (zwrot) -> centrum (nie okej) -> 6 miesięcy - 8 lat grożące cwaniakowi.

707

Decyzja Prezydenta - Nie odbierze odznaczenia Kornelii Wieczorek

Decyzja Prezydenta - Nie odbierze odznaczenia Kornelii Wieczorek

Temat zamknięty, zwykły hejt z każdej strony.

maakumba
z
kobieta.onet.pl
dodany: 21.05.2026, 09:05:00
  • 86
  • #
    prezydent
  • #
    korneliawieczorek
  • #
    nawrocki
  • #
    polityka
Markok
Markok 21.05.2026, 20:42:25 via Wykop
  • 7
@kinlej: Posadę w pis już ma zapewnioną, dla pisowców to teraz będzie męczenniczka hejtowana przez całe lewactwo, jej się po prostu należało gdyby tylko nie te wścibskie dzieciaki!
Markok
Markok 21.05.2026, 20:45:26 via Wykop
  • -1
@patryk-wuwuw: I wszystko odchodzi w zapomnienie kiedy w jakiejś republice pokażesz to: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Markok - @patryk-wuwuw: I wszystko odchodzi w zapomnienie kiedy w jakiejś republice p...

źródło: z28498941AMP,Agnieszka-Kublik--Internauta-FlasH-policzyl--ze-od

Pobierz

569

Zmiany w KPO. Rząd wycofuje PiSowski podatek od samochodów spalinowych

Zmiany w KPO. Rząd wycofuje PiSowski podatek od samochodów spalinowych

Komisja Europejska zatwierdziła piątą rewizję Krajowego Planu Odbudowy. Polska rezygnuje z podatku od samochodów spalinowych, zaproponowanego przez PiS

Sabr
z
money.pl
dodany: 21.05.2026, 08:08:30
  • 108
  • #
    polska
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    podatki
  • #
    gospodarka
  • #
    polityka
Markok
Markok 21.05.2026, 20:30:43 via Wykop
  • 0
@RuchaczSpychacz: Na PiS jest lepsze słowo od walić. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Markok
Markok 21.05.2026, 20:37:54 via Wykop
  • 12
@glassmice: pisofcy tylko kraść potrafią, nawet memy koalicji uprzednio zmieniając postać na obrazku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Markok - @glassmice: pisofcy tylko kraść potrafią, nawet memy koalicji uprzednio zmie...

źródło: b1b5b66bdafa1c98ba9f7482c971b384a74d1f5f48ff5b1b97c8b4ef3d2b84a0

Pobierz

659

Bandycki rajd, jako pasażerka Dagmara Kowalska, prezenterka TVP

Kiedy zostanie zwolniona?

klawiszs
z
x.com
dodany: 21.05.2026, 10:56:28
  • 78
  • #
    bandycidrogowi
  • #
    polskiedrogi
  • #
    motoryzacja
  • #
    tvp
  • #
    dagmarakowalska
Markok
Markok 21.05.2026, 20:12:00 via Wykop
  • 25
@ChciwyASasin: Ale wrzucić dla szpanu na insta to już nie mogła się powstrzymać? Korzystała ale nie cieszyła się co? Zresztą te jej wysranie i stopowanie faceta to takie typowe kobiece 'nie, ale kontynuuj'. Tu masz pasujący ideolo przykład:
https://www.youtube.com/shorts/8spo_Jzst10
Markok - @ChciwyASasin: Ale wrzucić dla szpanu na insta to już nie mogła się powstrzy...
Markok
Markok 21.05.2026, 20:22:13 via Wykop
  • 2
@xer78: Hipokryci na publicznym świeczniku powinni być piętnowani, łał niesamowite co nie? Nie dziwne że nie popierasz, rocznik 78 wychowany i przywiązany do TV jak pies do budy ma cwelebrytów za istoty nadludzkie. ¯\(ツ)/¯

368

STRAŻ MIEJSKA POD PRZEDSZKOLEM (Kruszwicka odc.4)

STRAŻ MIEJSKA POD PRZEDSZKOLEM (Kruszwicka odc.4)

Kierofcy znów jeżdżą jak chcą, a nagrywani sugerują, że nagrywający może być pdf - to chyba modna linia "obrony"

LudzieToDebile
z
youtube.com
dodany: 20.05.2026, 11:25:49
  • 76
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    kierowcy
  • #
    patologiazmiasta
Markok
Markok 21.05.2026, 19:50:06 via Wykop
  • 0
@WentylatorDoRozrzucaniaLuznychMysli: Szkoda że facjat jeszcze nie można publikować i pełnych imion i nazwisk jak w ameryce, wszyscy się tak srają o rodo i nie życzenie sobie nagrywania w przestrzeni publicznej lol, sraliby na kolorowo jakby tu było jak w ameryce.

432

Była szefowa Fundacji Orlen z poważnymi zarzutami. Chodzi o 4,7 mln złotych.

Była szefowa Fundacji Orlen z poważnymi zarzutami. Chodzi o 4,7 mln złotych.

10 lat więzienia grozi byłej prezes Fundacji Orlen. Prokuratura Regionalna w Warszawie skierowała do sądu akt oskarżenia wobec Katarzyny R., podejrzanej o wyrządzenie fundacji szkody majątkowej w wysokości blisko 5 milionów złotych.

Kolekcjoner_dusz
z
rmf24.pl
dodany: 19.05.2026, 12:19:08
  • 30
  • #
    orlen
  • #
    prawo
  • #
    pieniadze
  • #
    afera
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
Markok
Markok 20.05.2026, 09:55:57 via Wykop
  • -2
@Jaurbanpl: Nie powiązujesz swojego głosu na Batyra z tym że KO nie może teraz kogokolwiek rozliczyć co nie? Klapki na oczach?
Markok
Markok 20.05.2026, 09:58:14 via Wykop
  • 1
@motylbezskrzydel: To w 2030 jak Batyra zmienią. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

40

Koniec z bezterminowym prawem jazdy

Koniec z bezterminowym prawem jazdy

Koniec bezterminowego prawa jazdy jest już przesądzony. W nadchodzących latach miliony kierowców będą musiały wymienić s

PIAN--A_A--KTYWNA
z
gazetaprawna.pl
dodany: 19.05.2026, 06:32:39
  • 98
  • #
    prawojazdy
  • #
    motoryzacja
Markok
Markok 19.05.2026, 19:34:01 via Wykop
  • -9
Kurna czy już nie da się znaleźć nawet jednego głupiego zdjęcia ładnej dziewczyny z prawkiem w ręku?! Wszystko trzeba przepuszczać przez gównofabrykę AI slopu?!
Markok - Kurna czy już nie da się znaleźć nawet jednego głupiego zdjęcia ładnej dziew...

źródło: Screenshot 2026-05-19 at 21-32-29 AI Image Detector. Detect AI-Generated Images

Pobierz
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Markok
Markok 19.05.2026, 19:40:21 via Wykop
  • 0
@Canardy: Tak samo, i jak na prawilnego Polaka przystało, niezmiernie się cieszę że bezterminowe cwaniaki będą też bulić jak my. A takie było ładne, bezterminowe, hahahahahahaha. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Markok - @Canardy: Tak samo, i jak na prawilnego Polaka przystało, niezmiernie się ci...

źródło: GhliQbOXIAAxLmw

Pobierz
Markok
Markok 20.05.2026, 03:36:13 via Wykop
  • 0
@andbatros: W nienawiści do AI slopu, tak zostałem wychowany, niedługo wszystko będzie AI i może dopiero wtedy "wam się oczy otworzą jak mi się zamkną". ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Zdjęcia AI całe artykuły AI filmy AI gry już wiele mają AI w sobie wszystko na jedną modłę z daleka dostrzegalne, a wykopki "serio zwracasz uwagę" lol. Do widzenia, cześć giniemy..
Markok
Markok 20.05.2026, 06:40:28 via Wykop
  • -1
@sachcio: Przecież takie rysy twarzy jak na tej fotce mają wszystkie baby AI..

1932

Doda z uśmiechem: "Biłam mężczyzn i za tym tęsknię". Co Ty na to, Mireczku?

Doda z uśmiechem: "Biłam mężczyzn i za tym tęsknię". Co Ty na to, Mireczku?

Wokalistka w podcaście chwali się, że 3/4 jej ofiar w bójkach stanowili faceci. Z dumą opowiada o przemocy i wyśmiewa mężczyznę, który uciekał i dzwonił na policję. Wyobraźcie sobie, że znany aktor czy muzyk wyznaje w wywiadzie: "Biłem kobiety i tęsknię za tym". Pussy pass w czystej postaci...

myMyselfAndIAgain
z
plotek.pl
dodany: 19.05.2026, 17:52:57
  • 300
  • #
    pieklokobiet
  • #
    logikarozowychpaskow
Markok
Markok 19.05.2026, 22:22:18 via Wykop
  • 198
@DziendobryMireczku: "Oj tam oj tam, wymskło jej się, faceciki nie bądźcie takimi piz&%$^#, przecież była u Łatwoganga intzelu, nie hejtuj silnych i niezależnych kobiet!" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Markok - @DziendobryMireczku: "Oj tam oj tam, wymskło jej się, faceciki nie bądźcie t...

źródło: z32746467Q,Doda-i-Latwogang

Pobierz

106

Czarzasty cos powiedzial, ale nie wolno o tym mowic na wykopie, bo usuwaja

Nie moge dac linka do konferencji prasowej, bo usuwaja; nie moge NIE DAC linka, bo mowia, ze brak zrodla - to teraz nic nie dodaje - czy moderacja nadal mi to usunie?

raziel-raziel
z
youtube.com
dodany: 19.05.2026, 14:58:25
  • 44
  • #
    ciekawostki
  • #
    wykop
  • #
    newsy
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    wiadomosci
Markok
Markok 19.05.2026, 20:16:51 via Wykop
  • 1
@drMuras: A jednocześnie nie mają problemu z tym samym wrzuconym po tygodniu co zgłaszałem. No ale to nie #polytyka i automatycznie +18 i pełna kontrola treści. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Markok - @drMuras: A jednocześnie nie mają problemu z tym samym wrzuconym po tygodniu...

źródło: Screenshot 2026-05-19 at 22-15-52 Szukasz wolne rzeki Wykop.pl

Pobierz
Markok
Markok 19.05.2026, 20:30:57 via Wykop
  • -3
@kanis-sapiens: Już się tak nie rozpędzaj, szefa moderacji jak widać bardziej ciągnie na prawo.. ¯\(ツ)/¯
Markok - @kanis-sapiens: Już się tak nie rozpędzaj, szefa moderacji jak widać bardzie...

źródło: Screenshot 2026-05-19 at 22-29-18 rada mediów - Szukaj w Google

Pobierz
Markok
Markok 19.05.2026, 22:17:57 via Wykop
  • -1
@kanis-sapiens: Płacą obie strony to gra na obie bramki. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

2686

Naprawa za 500 zł zamiast 12 000 zł, a w pakiecie szantaż i niszczenie opinii

Naprawa za 500 zł zamiast 12 000 zł, a w pakiecie szantaż i niszczenie opinii

Cześć Mirki i Mirabelki, Chciałem Wam opisać historię, która idealnie pokazuje, jak w 2026 roku niektórzy specjaliści próbują bezczelnie naciągać klientów, a gdy zostaną przyłapani na gorącym uczynku, przechodzą do otwartego szantażu i prób niszczenia cudzego biznesu. W moim samochodzie pojawił

MercBenc
z
wykop.pl
dodany: 18.05.2026, 10:32:18
  • 312
  • #
    szantaz
  • #
    wawer
  • #
    automatyczneskrzyniebiegowboners
  • #
    boomer
  • #
    mechanikasamochodowa
  • #
    warsztat
Markok
Markok 18.05.2026, 15:14:06 via Wykop
  • 103
@mocnyebeebe: Zaraz zrobią o tym program w Państwo w Państwie i pójdzie teza że hejterzy chcą zniszczyć uczciwy biznes który tylko raz dał się złapać na gorącym uczynku i niech pierwszy rzuci kamieniem kto nigdy nie oszukał kogoś na kilkanaście tysięcy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Markok
Markok 18.05.2026, 15:52:18 via Wykop
  • 11
@tetraedr: Nic sobie nie zszargali, bo usuwają komentarze na bieżąco:
W najnowszym poście było kilka fajnych, szkoda że nie zdążyłem zrobić screenshota.
Z googlem będą mieli gorzej, więc chyba trzeba się tam przenieść. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Markok - @tetraedr: Nic sobie nie zszargali, bo usuwają komentarze na bieżąco:
W najn...

źródło: Bez nazwy

Pobierz
Markok
Markok 18.05.2026, 16:00:11 via Wykop
  • 4
@say-my-name: Mało wrzucił? Przecież ten sms od bandytów to ostateczne przyznanie się do winy.
"Liczą na wzajemne porozumienie", ale jak chcieli go zrobić na 12k to już wzajemnego porozumienia nie było.
Markok
Markok 18.05.2026, 16:04:35 via Wykop
  • 14
@prymus143: Napisałem tam komentarz że źle się zestarzało ale usunęli. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
"To jeszcze nie wyrok, 8/10 da się naprawić, bez zgadywania, nie w ciemno, pokazujemy dokładnie co i jak." Tymczasem gostek przyjeżdża z pierdołą - Paaaaaaanie, cała skrzynia do wymiany. ( ಠ_ಠ)
Markok
Markok 18.05.2026, 16:06:50 via Wykop
  • -8
@rzeznia22: Nieaktualne przy nowszych wynalazkach, bo chyba nie powiesz że nowoczesny automat też byś sobie polepił.
Markok
Markok 18.05.2026, 19:12:37 via Wykop
  • 274
@MercBenc: Dobry simp z ciebie, babka do ciebie łaskawie zadzwoniła z przeprosinami dopiero jak się mleko rozlało i już ci krew gdzie indziej przeszła z mózgu, im by się też zrobiło szkoda jakby się im udało cię zrobić na 12k, na pewno. Teraz już musisz iść cała naprzód jak lodołamacz, a nie pękać jak pinda, dla nich byłeś jesteś i będziesz tylko frajerem którego nie udało się oskubać.
Markok
Markok 18.05.2026, 19:28:29 via Wykop
  • 4
@voices38: Spoko akcja ale raczej nie masz na nią żadnych dowodów, zresztą musiałbyś pokazać ich facjaty ze swojego monitoringu żeby to udowodnić, a to byłoby nielegalne. ¯\(ツ)/¯
@MercBenc: Ta a ty już pytaj o następne miejsce do nagonki, jak z pierwszej już się wypeniałeś. xD
Markok
Markok 18.05.2026, 19:36:53 via Wykop
  • 9
@Rwa_mac: Debile zamiast napisać to z innego konta by nie powiązywać ze swoim warsztatem i OP nie mógłby zrobić żadnej inby. Teraz na kolejnej zmianie nazwy się nie obejdzie tylko będą musieli też budynek zmienić. xD
Markok
Markok 19.05.2026, 05:43:21 via Wykop
  • 17
@tetraedr: A nie mówiłem, na googlach też udało im się usunąć wszystkie nowe opinie, najnowsza sprzed 3 dni, dalsze to same pozytywy. P--------a wolność słowa w tym bantustanie, nie można nazwać oszusta oszustem bo hejt i zajmij się swoim życiem, a nie ciężko oszukującym ludziom uprzykrzasz życie. Rozejdzie się po kościach, a OP mógł z tym pójść do lokalnej prasy albo wykupić bilbord koło tego burdelu i zrobić im reklamę,
Markok - @tetraedr: A nie mówiłem, na googlach też udało im się usunąć wszystkie nowe...

źródło: Screenshot 2026-05-19 at 07-41-40 Automaty Wawer Naprawa automatycznych skrzyń biegów - Google Maps

Pobierz
Markok
Markok 19.05.2026, 11:55:01 via Wykop
  • 4
Już nawet tą 3-dniową usunęli, chociaż była wstawiona przed 'niezasłużonym hejtem'. Pięknie można w dzisiejszych czasach manipulować opinią publiczną. Zaraz wszystkie stare negatywy też sobie pousuwają bo co, to hejt, jesteśmy krystaliczni jak łza!
@hpiotrekh: Jak oszukujesz ludzi to musisz się liczyć z byciem piętnowanym, no ale widać jednak nawet nie w naszej pięknej oszustolandii. Polak Polakowi Polakiem, jak ci Polak nie pomógł to już ci pomógł, itepe itede..
Markok - Już nawet tą 3-dniową usunęli, chociaż była wstawiona przed 'niezasłużonym h...

źródło: Screenshot 2026-05-19 at 13-52-31 Automaty Wawer Naprawa automatycznych skrzyń biegów - Google Maps

Pobierz

877

Inżynier z Palestyny obciął głowę 14 letniemu chłopakowi w Niemczech.

Pokaż treści 18+

Inżynier z Palestyny obciął głowę 14 letniemu chłopakowi w Niemczech.

Młody chłopiec wszedł do pustego domu okupowanego przez palestyńczyka i został przez niego brutalnie zamordowany, a jego głowa obcięta. Palestyńczyk próbował uciekać przed policją, aż wkońcu rzucił się na policjantów z nożem.

KIaudik
z
x.com
dodany: 19.05.2026, 01:21:17
  • 202
  • #
    niemcy
  • #
    palestyna
  • #
    izrael
  • #
    imigranci
Markok
Markok 19.05.2026, 09:44:47 via Wykop
  • 47
@CzarnaAlbinoska: Szkoda że zdążył wykonać swój cel w Europie, który ma każdy jeden muzułmanin - wytępić niewiernych!
Markok - @CzarnaAlbinoska: Szkoda że zdążył wykonać swój cel w Europie, który ma każd...

źródło: images

Pobierz

972

Sakiewicz był bez spodni gdy była u niego asystentka podczas interwencji policj

Sakiewicz był bez spodni gdy była u niego asystentka podczas interwencji policj

Podczas interwencji policji Sakiewicz był rozebrany od pasa w dół według rzecznika Prokuratury Okręgowej w Warszawie Antoniego Skiby. Przypomnijmy że w tym samym czasie w prywatnym mieszkaniu Sakiewicza przebywała jego "asystentka".

xpear
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 18.05.2026, 22:05:22
  • 510
  • #
    sakiewicz
  • #
    tvrepublika
  • #
    asystentka
  • #
    sekretarka
  • #
    mieszkanie
Markok
Markok 19.05.2026, 06:58:42 via Wykop
  • 5
@Danuel: Partia jednak znalazła gdzieś nie swoje pieniądze na tutejszy napływ trolli pissowskich, jakby go przyłapali na ruchańsku tej asystentki to też tłumaczyliby że każdy ma swoje potrzeby konfidencie, tylko na chwilę mu stanoł, a w ogóle to zajmij się swoim życiem! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Markok - @Danuel: Partia jednak znalazła gdzieś nie swoje pieniądze na tutejszy napły...

źródło: xmFk9kpTURBXy9mNzE4NWNjZGVlYzUwMzVjNGEwZTAzZGUzN2RmNjNmYy5qcGeSlQMAzLTNFoDNDKiTBc0EsM0CpN4AAaEwAQ

Pobierz
Markok
Markok 19.05.2026, 07:02:35 via Wykop
  • -5
@DuchZoliborza: Tak, bardzo ciężkie. Ja na jej miejscu byłbym wniebowzięty że nie muszę dawać Jabbie The Hutt bo skacze po innych.
Markok - @DuchZoliborza: Tak, bardzo ciężkie. Ja na jej miejscu byłbym wniebowzięty ż...

źródło: dry-tears

Pobierz
Markok
Markok 19.05.2026, 07:07:00 via Wykop
  • -12
@bama-kala: on siedzi na sraczu 24/7, wóz transmisyjny sam się nie napełni.
Markok - @bama-kala: on siedzi na sraczu 24/7, wóz transmisyjny sam się nie napełni.

źródło: 546484304_1109452691381129_8181846671010771767_n

Pobierz
Markok
Markok 19.05.2026, 07:10:23 via Wykop
  • -9
@jan_zwyklak: Moralność Kalego. oni robić dobrze, im robić źle.

514

Mam dosyć podwyżek Spotify i Netflix. Stworzyłem platformę do dzielenia kont.

Mam dosyć podwyżek Spotify i Netflix. Stworzyłem platformę do dzielenia kont.
SubSplit
z
wykop.pl
dodany: 18.05.2026, 10:04:06
  • 295
  • #
    spotify
  • #
    oszczedzanie
  • #
    netflix
  • #
    finanse
  • #
    youtube
  • #
    biznes
Markok
Markok 19.05.2026, 06:07:25 via Wykop
  • 32
@reszta_z_potomstwa_kobiety: "Jeśli kupowanie to nie posiadanie, to piracenie to nie kradzież."
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8
  • Strona 3 z 8
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 28.04.2026

    Komentator
  • Rocznica
    od 06.04.2026

    Rocznica
  • Złotousty
    od 01.06.2023

    Złotousty

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking