Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko176
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Markok

Markok

Dołączył 5 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6619
  • Znaleziska 6255
  • Mikroblog 364
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 4

617

USA zrezygnowało z wysłania pancernej brygady do Polski. Mają nas wiadomo gdzie.

Dowódca US Army gen. Christopher LaNeve powiedział w piątek w Izbie Reprezentantów, że rezygnacja z wysłania pancernej brygady do Polski była najbardziej sensownym sposobem ograniczenia sił USA w Europie. Decyzję skrytykował kongresmen Joe Courtney.

zawodowy_grzybiarz
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 15.05.2026, 15:21:38
  • 179
  • #
    wojna
  • #
    usa
  • #
    polska
  • #
    wojsko
  • #
    polityka
Markok
Markok 16.05.2026, 14:55:30 via Wykop
  • -3
@motvik: 283 dzień urzędu Batyra, udowadniający że mój głos na Trzaska to było mniejsze zło z dwóch.

2255

Państwo z kartonu - generał majtaczy w sprawie wypadku

Państwo z kartonu - generał majtaczy w sprawie wypadku

Generał Arkadiusz Widła, ważny urzędnik Ministerstwa Obrony Narodowej, miał kolizję z młodym motocyklistą. Policja stwierdziła jego winę, ale on postanowił wziąć sprawy w swoje ręce...

Kismeth
z
onet.pl
dodany: 16.05.2026, 10:20:03
  • 177
  • #
    wypadek
  • #
    polskiedrogi
  • #
    polska
  • #
    wojsko
  • #
    motoryzacja
  • #
    afera
Markok
Markok 16.05.2026, 14:46:28 via Wykop
  • 47
@aiwprton: Przecież już tu było nie jedno znalezisko jak to na zachodzie ktoś znany przyłapany na przestępstwie dobrowolnie poddawał się karze, zrzekał immunitetu, funkcji itd. 8 lat tu jesteś i nie słyszałeś? No tak nie pasowałoby do narracji.

375

Tomasz Sakiewicz: Policja siłą wtargnęła do mojego domu i aresztowała asystentkę

Pokaż treści 18+

Tomasz Sakiewicz: Policja siłą wtargnęła do mojego domu i aresztowała asystentkę

"Szturm polocji na mieszkanie Sakiewicza"- a tu zapis wideo samego Sakiewicza na którym słychać powód interwencji. Russpublika sra ludziom do łbów i miesza żeby nie przyschło.

SaperX
z
youtube.com
dodany: 15.05.2026, 14:00:26
  • 146
  • #
    policja
  • #
    russpublika
  • #
    manipulacja
  • #
    polityka
Markok
Markok 16.05.2026, 14:39:35 via Wykop
  • -11
@zagubionychromosom: szmateckie boty minusujo bo jak to tak ujawniać lanie na tradycyjne wartości prawaków.

1675

Panstwo w Panstwie w ofensywie do Konfitury

Panstwo w Panstwie w ofensywie do Konfitury

Czy Waszym zdaniem Panowie którzy nazywają siebie Konfitura (Maksym Szewczuk) i Samochodoza (Wojciech Galeński) to społe

Biala_koldra
z
facebook.com
dodany: 15.05.2026, 19:11:20
  • 424
  • #
    konfitura
  • #
    panstwowpanstwie
Markok
Markok 16.05.2026, 14:23:33 via Wykop
  • 12
@FOTEL: To jest w tym wszystkim najbardziej przykre jaki mamy obraz społeczeństwa w Polsce. Cichy z argumentami zawsze przegra z głośnym bez argumentów. "Żadna ilość dowodów nigdy nie przekona idioty." + to:
Markok - @FOTEL: To jest w tym wszystkim najbardziej przykre jaki mamy obraz społecze...

źródło: 29070

Pobierz

317

Nowe podatki pogrążą bogaczy. Flipperzy i właściciele kilku M na celowniku

Nowe podatki pogrążą bogaczy. Flipperzy i właściciele kilku M na celowniku

Wprowadzenie podatku od nieruchomości staje się coraz bardziej prawdopodobne. Bloomberg właśnie poinformował o nowych stawkach.

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 15.05.2026, 08:59:27
  • 90
  • #
    nieruchomosci
  • #
    mieszkania
  • #
    domy
  • #
    inwestycje
  • #
    gospodarka
  • #
    finanse
Markok
Markok 15.05.2026, 19:31:27 via Wykop
  • 1
@ElMurano: To lepiej nic nie robić i za kilka lat brać kredyty na schowek na miotły za 3 miliony w powiatowym?! Jaki masz pomysł Ajnsztajnie, bo najwidoczniej masz lepszy?! Słyszałeś o referendum w Krakowie z powodu głupiej strefy? Myślisz że jakby rząd chciał wprowadzić kataster obejmujący wszystkich obywateli i mocno uderzający w ich portfele to nie wyszliby na ulice wywieźć ich na taczkach?! Ile masz mieszkań że tak się przed
Markok
Markok 16.05.2026, 01:34:35 via Wykop
  • -1
@ElMurano: No i niczego nie zaproponowałeś, klasyk. Lepszy c-----y kataster niż obecne tonięcie w betonie który zaraz będzie niszczał jak chińskie miasta widmo, bo rodzin ani dzieci przez to nie ma.
Markok
Markok 16.05.2026, 13:26:06 via Wykop
  • -3
@moocker: @ElMurano "Do widzenia. Cześć, giniemy." A potem będzie płacz bo mogliśmy coś zrobić, ale woleliśmy siedzieć i czekać. No nic ciekawe co powiecie jak rząd będzie wam kwaterował do waszej naciułanej betonozy kolorowych z trzeciego świata i nie będziecie mieli nic do gadania, bo biali będą mniejszością w kraju bez żadnych praw. Współczuję dzieciom dzieciorobów.
chanoja
chanoja
14.05.2026, 04:58:08
  • 950
Postawili mi chałupę wczoraj, w kilka godzin(。◕‿‿◕。) #budujzwykopem
chanoja - Postawili mi chałupę wczoraj, w kilka godzin(。◕‿‿◕。) #budujzwykopem

źródło: 17961

Pobierz
  • 403
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Markok
Markok 14.05.2026, 09:56:51 via Wykop
  • 12
Przykro się robi że Polska robi się tak biedna że ludzie zaczynają tłumaczyć sobie budowanie domków tymczasowych względnymi oszczędnościami i łagodnym klimatem, a też grube setki tysięcy to kosztuje, tylko że materiał i postawienie tego w jeden dzień jest warte grosze więc tak naprawdę przepłacają dużo więcej niż za normalne domy, do których materiały i robocizna to już nie grosze. Chory kraj, a raczej chory świat bo chora sytuacja z mieszkalnictwem jest
Markok - Przykro się robi że Polska robi się tak biedna że ludzie zaczynają tłumaczyć...

źródło: Paris_Tuileries_Garden_Facepalm_statue

Pobierz
  • Odpowiedz

515

Pomagała sąsiadowi, GOPS kazał oddać 8000 zł przez wiejskie plotki o romansie

Pomagała sąsiadowi, GOPS kazał oddać 8000 zł przez wiejskie plotki o romansie

Sołtyska z Mazur opiekowała się starszym sąsiadem, ale urzędnicy wstrzymali pomoc i nakazali zwrot pieniędzy. Uznali, że para ma się ku sobie, opierając się wyłącznie na lokalnych plotkach, bez żadnych twardych dowodów. Sprawa otarła się o prokuraturę, a teraz obie strony walczą w sądzie

Kruk_
z
youtube.com
dodany: 12.05.2026, 22:39:07
  • 70
  • #
    polska
  • #
    absurd
  • #
    urzednicy
  • #
    mazury
  • #
    prawo
  • #
    interwencja
Markok
Markok 13.05.2026, 23:53:09 via Wykop
  • 0
@Braunienkov: https://youtu.be/glG1hj1SDPs?list=PL7Ob9knPxXkiQkHnUlrIjQMTcqsVrPIst&t=570 9:30 jak się w tym czasie nie odpali. Miastowy przestępco co nie miał co robić to chlał plotkował brał n-------i i pieron wie jaki syf jeszcze wychodził. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Markok - @Braunienkov: https://youtu.be/glG1hj1SDPs?list=PL7Ob9knPxXkiQkHnUlrIjQMTcqs...
Markok
Markok 13.05.2026, 23:57:04 via Wykop
  • 6
@mkorsov: No bo na łosiedlach to same aniołki do rany przyłóż, łosiu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po prostu taka natura polskich homo sovieticusów, czy to ze wsi czy z miasta. komuna z kraju 'wyszła', ale ludzie z komuny nie.
Markok - @mkorsov: No bo na łosiedlach to same aniołki do rany przyłóż, łosiu. ( ͡° ͜...

źródło: comment_1629235200NOUAcLHVn0Y7QozEr52ppa

Pobierz

643

Policjanci z Rzeszowa staną przed sądem

Policjanci z Rzeszowa staną przed sądem

Jeszcze przed końcem maja do rzeszowskiego sądu wpłynie akt oskarżenia przeciwko dwóm funkcjonariuszom, którym zarzuca się niedopełnienie obowiązków. Sprawa dotyczy potrącenia nastoletniej Darii na przejściu dla pieszych.

zwirz
z
se.pl
dodany: 13.05.2026, 12:29:43
  • 48
  • #
    rzeszow
  • #
    policja
Markok
Markok 13.05.2026, 21:37:00 via Wykop
  • 15
No staną przed sądem i co, pomamlają popaplają i do domciu na ciepłą emeryturkę w wieku 40 lat. W tym chlewie obsranym gównem nigdy się nic nie zmieni.
Markok - No staną przed sądem i co, pomamlają popaplają i do domciu na ciepłą emerytu...

źródło: EHjUWTBWwAAbQ4W

Pobierz
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

249

"Każda kobieta powinna trochę popracować seksualnie"

Pokaż treści 18+

"Każda kobieta powinna trochę popracować seksualnie"

"Każda kobieta powinna trochę popracować seksualnie" -można było usłyszeć 21. kwietnia w Bibliotece Jagiellońskiej.

ZielonaOna
z
facebook.com
dodany: 13.05.2026, 10:25:49
  • 68
  • #
    zyd
  • #
    uniwersytetj
  • #
    karie
  • #
    p0lka
  • #
    prac
  • #
    pros
Markok
Markok 13.05.2026, 15:57:54 via Wykop
  • 1
@Tamerlan: Chłopie ten gównoportalik jest praktycznie martwy, jakby mieli tu naprawdę pilnować porządku to nie byłoby zupełnie czego wrzucać. Wczoraj miałem to samo. WCZORAJ. Tu reposty są dziennie.
Markok - @Tamerlan: Chłopie ten gównoportalik jest praktycznie martwy, jakby mieli tu...

źródło: Screenshot 2026-05-13 at 17-56-21 Profil @Markok Wykop.pl

Pobierz

830

Niemcy: Kolejny kierowca usłyszał wyrok dożywocia za śmiertelny wypadek

Niemcy: Kolejny kierowca usłyszał wyrok dożywocia za śmiertelny wypadek

25-letni kierowca z Niemiec został skazany na dożywocie po tragedii w Remscheid. Pod wpływem alkoholu wsiadł do 700-konnego auta. Wyrok dożywocia pokazuje, że skrajnie niebezpieczna jazda może zostać potraktowana jako przestępstwo przeciwko życiu, a nie jedynie tragiczny finał głupoty za kierownicą.

2nd_Wave
z
motoguru.pl
dodany: 13.05.2026, 06:54:06
  • 109
  • #
    niemcy
  • #
    wyrok
  • #
    dozywocie
  • #
    majtczak
  • #
    sprawiedliwosc
Markok
Markok 13.05.2026, 14:55:43 via Wykop
  • 1
@MagicznyMariusz: Skoro ma obywatelstwo niemieckie to powinniśmy zastosować niemiecki wymiar kary, dożywocie jetzt!

383

Gość buduje replikę audi z pełną mechaniką silnika

Gość buduje replikę audi z pełną mechaniką silnika

Coś zajebistego :D

Harmonijka_w_Gsus911
z
youtube.com
dodany: 12.05.2026, 16:50:32
  • 27
  • #
    diy
  • #
    samochody
  • #
    replika
  • #
    audi
  • #
    embedded
  • #
    modelarstwo
Markok
Markok 12.05.2026, 21:53:51 via Wykop
  • 5
@HeniekZPodLasu: Dobrze że tam Multitronika nie wsadził, bo musiałby od razu następne autko składać - lawetę. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

320

Jak wyglądała gospodarka wodna w puszczy przed pożarem?

Jak wyglądała gospodarka wodna w puszczy przed pożarem?

Wolne Rzeki opowiadają troche o gospodarce wodnej w nadleśnictwie w których sie hajcował las.

lapiduch85
z
youtube.com
dodany: 11.05.2026, 19:28:45
  • 15
  • #
    las
  • #
    pozar
  • #
    bobry
  • #
    solska
Markok
Markok 11.05.2026, 22:55:24 via Wykop
  • -2
Zakop. Było https://wykop.pl/link/7940021/wolne-rzeki-o-obecnej-suszy-i-pozarach-lasow
To tylko reupload tamtego filmu który został omyłkowo usunięty z jewtuba.
@pasta_alla_carbonara 487

Wolne Rzeki o obecnej suszy i pożarach lasów

więcej
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Markok
Markok 12.05.2026, 12:06:45 via Wykop
  • 3
No tak, jak na tym umarłym gównoportaliku na główną wchodzą znaleziska z 10-20 wykopów to co się dziwić że wypopki i moderacja ma wywalone. Im więcej zduplikowanego kontentu i plusujących botów piszących ze sobą tym lepiej!

749

Eurowizja 2026 bez transmisji w Hiszpanii, Irlandii i Słowenii

Eurowizja 2026 bez transmisji w Hiszpanii, Irlandii i Słowenii

Publiczni nadawcy z Hiszpanii, Irlandii i Słowenii oficjalnie potwierdzili w poniedziałek, że nie będą transmitować konkursu piosenki Eurowizji, którego finał odbędzie się w sobotę. Zgodnie z wielokrotnie składanymi deklaracjami, przyczyną decyzji jest udział Izraela w konkursie.

Kolekcjoner_dusz
z
pap.pl
dodany: 11.05.2026, 18:44:52
  • 91
  • #
    izrael
  • #
    eurowizja
  • #
    wojna
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
Markok
Markok 11.05.2026, 23:44:56 via Wykop
  • 19
Jedyna Eurowizja która mogłaby zainteresować wykopków:
Markok - Jedyna Eurowizja która mogłaby zainteresować wykopków:
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

400

Karol Nawrocki zawetował ustawę likwidującą Centralne Biuro Antykorupcyjne

Karol Nawrocki zawetował ustawę likwidującą Centralne Biuro Antykorupcyjne

Dzień bez weta dniem straconym.

mexxl
z
tvn24.pl
dodany: 11.05.2026, 14:44:55
  • 127
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    nawrocki
  • #
    bekazpisu
  • #
    policja
  • #
    wydarzenia
Markok
Markok 11.05.2026, 22:21:01 via Wykop
  • -4
@dziacha: 8 lat szukali tajnym oprogramowaniem szpiegowskim i chu.. tzn. kaczyńskiego znaleźli, no to albo cba jest tak z-----e i trzeba je zlikwidować, albo platformersi rzeczywiście to nie takie samo zło jak pis.

923

Co Twoje Dziecko Ogląda w Bajce! Tęczowe klimaty... Poprawność polityczna

Co Twoje Dziecko Ogląda w Bajce! Tęczowe klimaty... Poprawność polityczna

Tęczowa menora z świecami w kolorach flagi LGBT i piosenka o zapalaniu szóstej świecy, która brzmi jak indoktrynacja na sterydach. Dwóch tatusiów i poprawność polityczna poziom ciężki

Voger
z
streamable.com
dodany: 09.05.2026, 18:31:48
  • 229
  • #
    bajka
  • #
    dziecko
  • #
    rodzic
  • #
    propaganda
  • #
    agenda
Markok
Markok 10.05.2026, 17:03:51 via Wykop
  • 1
Jak gościa nie trawię za ruskie ciągoty, tak cenię za akcję z gaśnicą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Markok - Jak gościa nie trawię za ruskie ciągoty, tak cenię za akcję z gaśnicą. ( ͡° ...

źródło: u1IL3GeRtapkdbC1uPxi37mFpRDvyVjj

Pobierz
Markok
Markok 11.05.2026, 09:19:34 via Wykop
  • 1
@dimaseversky: Okej, tak samo z pozwalaniem na jakieś niechrześcijańskie obrzędy w polskiej polityce, najbardziej chrześcijańskim kraju świata.

446

Potrącił 18-latkę, zignorował wyrok. I prawie uszło mu to na sucho

Potrącił 18-latkę, zignorował wyrok. I prawie uszło mu to na sucho

Łódzki taksówkarz niemal dwukrotnie przekroczył dopuszczalną prędkość. Hamował dopiero wtedy, gdy głowa dziewczyny uderzyła w przednią szybę samochodu. Aleksandra Gzik miała wtedy 18 lat.

Kolekcjoner_dusz
z
polsatnews.pl
dodany: 10.05.2026, 12:46:11
  • 58
  • #
    polskiedrogi
  • #
    kierowcy
  • #
    wypadek
  • #
    prawo
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    wiadomosci
Markok
Markok 11.05.2026, 01:08:31 via Wykop
  • 53
@dlugi-gr: Nie no przegiąłeś totalnie, lepiej go po prostu przejechać autem na amen i jesteś wolny mając jednocześnie problem z głowy. Wystarczy powiedzieć że Cię zdenerwował staniem na chodniku.

3778

Psiarze terroryzują biznes, bo nie są wpuszczani do kawiarni

Psiarze terroryzują biznes, bo nie są wpuszczani do kawiarni

Wściekli psiarze dodają fejkowe opinie kawiarni, która nie wpuszcza psów. Kilkanaście jednogwiazdkowych opinii w ciągu godziny. Niżej post na facebooku, który rozpoczął gownoburzę.

Average-CottonWorld-Enjoyer
z
maps.app.goo.gl
dodany: 10.05.2026, 07:46:44
  • 574
  • #
    psiarze
  • #
    terroryzm
  • #
    polska
  • #
    gastronomia
  • #
    patologiazmiasta
Markok
Markok 10.05.2026, 19:29:36 via Wykop
  • 46
@Besticandois0: I'm doing my part!
Markok - @Besticandois0: I'm doing my part!

źródło: Screenshot 2026-05-10 at 21-29-07 Domagała - Google Maps

Pobierz

2131

Zbigniew Ziobro uciekł do USA

Zbigniew Ziobro uciekł do USA

Były minister sprawiedliwości ma sformułowane zarzuty w śledztwie dot. nieprawidłowości w Funduszu Sprawiedliwości.

Endrula83
z
wiadomosci.gazeta.pl
dodany: 10.05.2026, 07:12:24
  • 416
  • #
    prawo
  • #
    polityka
  • #
    ziobro
  • #
    afera
  • #
    ciekawostki
  • #
    usa
Markok
Markok 10.05.2026, 19:11:39 via Wykop
  • 6
@deeprest: @PfefferWerfer ALE TO TUSK NAS SPRZEDA NIEMCOM odc. 2137!!! XDDDDDDDDDDDD
No jak na razie coś mu nie idzie, a pisiory nas sprzedają raz za razem i nic, tęgi beton klapki na oczach tylko na tfuska.
Markok
Markok 10.05.2026, 18:41:59
  • 2
Na taką Eurowizję to by się patrzyło. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Markok - Na taką Eurowizję to by się patrzyło. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Markok
Markok
Autor
10.05.2026, 18:43:10 via Wykop
  • 0
Tutaj też dobry kawałek tej samej ekipy. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
https://vimeo.com/1166823366
  • Odpowiedz

307

Nocą znikają całe stada

Nocą znikają całe stada

Kradzieże bydła stają się w Niemczech poważnym problemem rolnictwa. Za procederem stoi przestępczość zorganizowana

kenai
z
pl.euronews.com
dodany: 09.05.2026, 14:55:35
  • 42
  • #
    niemcy
  • #
    rolnictwo
  • #
    wiadomosci
  • #
    europa
Markok
Markok 09.05.2026, 23:24:09 via Wykop
  • 11
@bleblebator: Sprawę musi ułatwiać im fakt że krowy trzyma się na otwartych pastwiskach, a świnie w zamkniętych oborach.
Także to nie muszą być mudslimy, chociaż jak każdy normalny białas wolałbym żeby to byli oni, a nie nasi..
Markok
Markok 10.05.2026, 09:53:39 via Wykop
  • 0
@uzytkownik_zablokowany: W nocy to pisałem, wybacz.
@bulbuh: I tak w całej UK? Przecież to urewsko nieekonomiczne, wygląda jak jakieś ekologiczne mięsko za +200%.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • Strona 4 z 8
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 28.04.2026

    Komentator
  • Rocznica
    od 06.04.2026

    Rocznica
  • Złotousty
    od 01.06.2023

    Złotousty

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking