Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko201
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Markok

Markok

Dołączył 5 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6645
  • Znaleziska 6281
  • Mikroblog 364
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 4

1604

Czesław Mozil złapany przez @konfitura_w_akcji na wykroczeniu. (20 minuta filmu)

Czesław Mozil złapany przez @konfitura_w_akcji na wykroczeniu. (20 minuta filmu)

https://youtu.be/eyqV8GJz7_A

ZielonaOna
z
youtube.com
dodany: 14.06.2026, 19:35:43
  • 261
  • #
    konfitura
  • #
    czeslawmozil
  • #
    celebryci
  • #
    warszawa
Markok
Markok 14.06.2026, 21:21:15 via Wykop
  • 24
@PustyCzlowiek: Przyznanie się że łamie przepisy i ma to w pompie to dobre zachowanie?? xDDD
Jedyne co pewnie chodnikowego bandytę cwelebrytę hamuje przed robieniem sceny to wiedza że jest znany i nie raz już musiał mieć kłopoty z tego powodu kiedy zrobił scenę. O czym przekonała się na własnej skórze Pazurowa niedawno.
Markok
Markok 14.06.2026, 21:22:59 via Wykop
  • 1
@jack_: Jak widać zawsze głową nurkuje. ¯\(ツ)/¯
Markok
Markok 14.06.2026, 21:26:07 via Wykop
  • -1
@ZielonaOna: Przecież jest na zdjęciu przy odbieraniu tego auta wymieniony z imienia i nazwiska, to jest nadrzędny dowód ponad wszystkim.

Poza tym mówi i wygląda jak Czesław Mozil 🤷

Za to chyba minusy dostajesz, bo faktycznie głupi argument jeśli nie byłoby wyżej wymienionego dowodu.

1210

Dziennikarka TVP i Polskiego Radia pozywa Bandytów Drogowych.

Dziennikarka TVP i Polskiego Radia pozywa Bandytów Drogowych.

"Co za brednie ! Nie masz pojęcia o czym piszesz i niszczysz komuś życie na podstawie domysłów? Gratuluję . Sprawę zgłaszam na policję i do prokuratury. Do zobaczenia w sądzie" !

dashcambandit
z
youtube.com
dodany: 14.06.2026, 06:25:53
  • 178
  • #
    polskiedrogi
  • #
    prawojazdy
  • #
    bandycidrogowi
  • #
    patologia
Markok
Markok 14.06.2026, 15:27:33 via Wykop
  • 1
@Rwa_mac: bmw - bogaty może więcej.
Markok
Markok 14.06.2026, 15:28:40 via Wykop
  • -2
@piotr-szczerek: Jak to się dostaje na ekrany z takim ryjem.. nie żebym ją hejtował tylko szczerze się pytam, nie ma piękniejszych kobiet do dziennikarstwa..?
Markok
Markok 14.06.2026, 15:29:54 via Wykop
  • 6
@tekbbar: *Polszmat, przebrandowali ostatnio nazwę przy okazji reportażu o Konfiturze.

558

Rozjeżdżali jego pole quadami. Rolnik szarżował na nich Ursusem,

Rozjeżdżali jego pole quadami. Rolnik szarżował na nich Ursusem,

Gdy jadące nią trzy młode osoby, poruszające się quadem i dwoma motocyklami typu enduro, zjechały na łąkę, aby przepuścić jadący z naprzeciwka ciągnik Ursus C-360, kierowca traktora nagle zjechał z drogi i ruszył w kierunku quada, próbując go staranować.

byferdo
z
cenyrolnicze.pl
dodany: 14.06.2026, 06:32:59
  • 178
  • #
    rolnictwo
  • #
    traktorboners
  • #
    polska
  • #
    wies
  • #
    enduro
  • #
    motocross
Markok
Markok 14.06.2026, 13:26:12 via Wykop
  • 6
@japycz: Jak oni nawet ustalić nie potrafią jak im się poda wszystko na tacy razem z numerem rej. auta, nagraną twarzą i nawet wyśledzonym adresem zamieszkania. xD
Markok
Markok 14.06.2026, 13:28:21 via Wykop
  • 132
@mcgoris-polska: Na pierdziawkę stać ale zorganizować sobie jakieś legalne miejsce do jeżdżenia no tyle to już nie. Prywatyzacja zysków uspołecznianie strat.

519

Zarzuty za naklejki na aucie za złe parkowanie

Zarzuty za naklejki na aucie za złe parkowanie

Mieszkaniec Płocka (Mazowieckie) nakleił na nieprawidłowo zaparkowanym aucie dwie naklejki, uszkadzając lakier samochodu i powodujac straty w wysokosci 5000zl. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Może mu za to grozić nawet do pięciu lat pozbawienia wolności.

Dorodny_Wieprz
z
tvn24.pl
dodany: 12.06.2026, 21:02:32
  • 381
  • #
    stopcham
  • #
    samochody
  • #
    samochodoza
  • #
    konfitura
  • #
    polskiedrogi
  • #
    polska
Markok
Markok 13.06.2026, 19:34:01 via Wykop
  • 44
@midnight: Dożywocie lub grzywna 100zł.

577

Reakcja Ukraińców w związku z kontrowersyjną nazwą jednostki

Aż 98 proc. komentarzy w ukraińskich mediach społecznościowych popiera decyzję Wołodymyra Zełenskiego o nadaniu jednej z jednostek Sił Zbrojnych Ukrainy imienia "Bohaterów UPA"

Victor_Manzon
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 29.05.2026, 18:29:38
  • 188
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    polityka
Markok
Markok 30.05.2026, 00:09:44 via Wykop
  • -7
@giorgioborgio: Jak plujesz na jedną stronę to nie zapominaj o drugiej która do tego doprowadziła pierwsza. O patrz jaki przyjaciel Dudy!
Markok - @giorgioborgio: Jak plujesz na jedną stronę to nie zapominaj o drugiej która...

źródło: Bez nazwy

Pobierz
Markok
Markok 30.05.2026, 00:15:11 via Wykop
  • 34
@beconase: Jak zaraz faktycznie ukraińcy będą mogli wstępować do wszystkich służb państwa to my będziemy wyp%#^#@lać w podskokach i jeszcze się cieszyć że tym razem obyło się bez wideł w plecach.

1324

Facet zgłosił 2x to samo auto i dostał 500 zł mandatu za wprowadzenie w błąd

Facet zgłosił 2x to samo auto i dostał 500 zł mandatu za wprowadzenie w błąd

W odstępie 4 dni zgłosił to samo nieprawidłowo zaparkowane auto. Wezwany jako podejrzany przez Straż Miejską, dostał mandat za wprowadzenie w błąd i wywołanie niepotrzebnej czynności. 500 zł. Warszawa. Kurtyna. Nie wiem nawet jak to skomentować poza XD.

Rabe
z
x.com
dodany: 29.05.2026, 19:50:10
  • 251
  • #
    warszawa
  • #
    polskiedrogi
  • #
    konfitura
  • #
    prawo
  • #
    strazmiejska
  • #
    patologiazmiasta
Markok
Markok 29.05.2026, 22:51:24 via Wykop
  • 97
A niby Straż Miejska nic nie może, 'to trzeba na policję dzwonić', oni co najwyżej zakładają blokady na auta utrudniające ruch (xD) i 100zł mandatu dla ludzi stwarzających zagrożenie zdrowia lub życia dla pieszych na chodnikach, ale jak trafi się jakiś BANDYTA DOKŁADAJĄCY IM ROBOTY OD KTÓREJ SĄ JAK D--A OD SRANIA TO 500ZŁ I GODZINY MĘCZENIA NA KOMISARIACIE! Silni wobec słabych jak zwykle wszystko co państwowe, kraj do zaorania i posiania
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

393

Jednostka w Ukrainie z nazwą "Bohaterów UPA". Ostra reakcja IPN

Jednostka w Ukrainie z nazwą "Bohaterów UPA". Ostra reakcja IPN

Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski nadał jednej z jednostek Sił Zbrojnych Ukrainy imię Bohaterów UPA co jest jawnym splunieciem w twarz Polakom i potomkom ofiar na Wołyniu...

snorli12
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 28.05.2026, 17:02:10
  • 77
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    wojna
  • #
    historia
  • #
    polityka
  • #
    bandera
Markok
Markok 29.05.2026, 00:45:59 via Wykop
  • 0
@_komentator_: Nie można, bo upaina spłacze się w brukseli i zrobią z nas drugą rosję do sankcjonowania na arenie europejskiej.

471

Lewica: Nie rzucajmy się na pojedynczych najniżej zarabiających aktorów

Lewica: Nie rzucajmy się na pojedynczych najniżej zarabiających aktorów

"- Osoby zarabiające najniższą krajową lub średnią - generalnie nieduże pieniądze - będą się dokładać na osoby, które nie potrafią sprzedać obrazu, który namalowały. - Ja uważam, że ogromnym problemem jest to, że pracownicy na etatach dokładają się absolutnie nieproporcjonalnie do ochrony zdrowia."

cepheus
z
polsatnews.pl
dodany: 28.05.2026, 07:15:41
  • 102
  • #
    polska
  • #
    emerytura
  • #
    zus
  • #
    artysci
  • #
    bekazlewicy
  • #
    polityka
Markok
Markok 28.05.2026, 15:57:08 via Wykop
  • -2
@ZawzietyRobaczek: O widzę kolejne multikonto masz, kotku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Markok - @ZawzietyRobaczek: O widzę kolejne multikonto masz, kotku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: Screenshot 2026-05-28 at 17-56-40 Uwaga oszust i naciągacz - Afera Wykop.pl

Pobierz

954

Rządowe dopłaty do emerytur artystów mogą objąć "aktorki" OnlyFans

Wedle wyroku Naczelnego Sądu Administracyjnego z dnia 16 października 2025 roku za usługi kulturalne mogą być uznawane także występy przed kamerką na popularnej niebieskiej platformie. W świetle tego wyroku uznano, że tego rodzaju twórcy mogą korzystać ze zwolnienia z podatku VAT.

wojtas_mks
z
x.com
dodany: 28.05.2026, 08:30:36
  • 96
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    4konserwy
  • #
    polityka
  • #
    pieniadze
  • #
    ekonomia
  • #
    neuropa
Markok
Markok 28.05.2026, 15:42:39 via Wykop
  • -1
@pomaranczowyogorek: Proponuję żeby każdy chętny na dopłatę wykopek tak zrobił, możemy sobie nawet wzajemnie płacić jakieś grosze żebyśmy niby byli legit w USie i ZUSie. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Markok
Markok 28.05.2026, 15:47:08 via Wykop
  • -2
@93michu93: To musisz ją zarejestrować w ZUS i ona będzie dostawać na swoje prywatne konto. Ale będzie problem z aktem urodzenia i potwierdzeniem że jesteś ojcem. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

671

Islandia nagle chce do Unii Europejskiej. Referendum dzięki groźbom Trumpa

Islandia nagle chce do Unii Europejskiej. Referendum dzięki groźbom Trumpa

Wyspa nie ma armii i liczyła na gwarancje USA w kwestii bezpieczeństwa. Teraz Islandczycy szykują się do referendum w sprawie akcesji do UE.

Anakee
z
bankier.pl
dodany: 27.05.2026, 07:02:07
  • 148
  • #
    islandia
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    europa
  • #
    gospodarka
  • #
    ue
  • #
    usa
Markok
Markok 27.05.2026, 22:59:42 via Wykop
  • 21
@Tetsuya: Ciekawe jakie opcje polityczne minusujo, nie wiem choć się domyślam. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

1712

Emerytury dla "artystów": Wotum nieufności dla minister kultury.

Emerytury dla "artystów": Wotum nieufności dla minister kultury.

Wicemarszałek Sejmu Krzysztof Bosak poinformował 27 maja, że rozpoczęła się zbiórka podpisów pod wnioskiem o wotum nieufności wobec minister kultury Marty Cienkowskiej.

haston
z
fakt.pl
dodany: 27.05.2026, 17:03:27
  • 194
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
Markok
Markok 27.05.2026, 19:08:02 via Wykop
  • 2
@Bobborewicz: Jak komuś nie podchodzi konfa to tym bardziej nie braunov. xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
U mnie przegrali sobie twierdząc że dezerterom czy nie chcącym walczyć należy się kula w łeb, zaskakujące ile na wykopie się trąbi o nie walczeniu za nadzianych polityków i ich dziesiątki mieszkań, ale o tym nikt ani nie piśnie, bo co za mieszkania braunova i memcenova już byście potulnie walczyli?
Markok
Markok 27.05.2026, 19:15:41 via Wykop
  • -12
@Milegodniawszystkim: Ciekawe że na Nałrokiego głosował cały półświatek kibolski, może on z PełO? ¯\(ツ)/¯
'Donald matole, twój rząd obalą kibole'..

355

Katastrofalne skutki nalotów na Iran. Emisja SO2 równa erupcji wulkanu

Katastrofalne skutki nalotów na Iran. Emisja SO2 równa erupcji wulkanu

Podczas gdy uwaga świata skupiała się na militarnej stronie konfliktu na Bliskim Wschodzie, naukowcy donoszą o przerażających skutkach dla środowiska. Płonące miliony baryłek ropy w Teheranie wyemitowały toksyczną chmurę, która dotarła m.in. nad terytorium Chin.

awe-spam
z
komputerswiat.pl
dodany: 27.05.2026, 07:34:29
  • 54
  • #
    iran
  • #
    izrael
  • #
    wojna
  • #
    ekologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    swiat
Markok
Markok 27.05.2026, 18:58:41 via Wykop
  • 0
@maniek-maniewski: Ugryzła rękę która ją karmiła. ¯\(ツ)/¯

1900

Nowy dodatek do Wiedźmina 3 Potwierdzony!!

Nowy dodatek do Wiedźmina 3 Potwierdzony!!

Songs of the Past w 2027

TheFlashes
z
x.com
dodany: 27.05.2026, 09:13:42
  • 341
  • #
    gry
  • #
    wiedzmin
  • #
    konsole
  • #
    wiedzmin3
Markok
Markok 27.05.2026, 10:53:06 via Wykop
  • 17
@TheFlashes: So true, gry dla mnie to największa klątwa ale i największa ucieczka od realnego życia, jak n------k.
Markok
Markok 27.05.2026, 11:11:01 via Wykop
  • 0
@Michalke24: Original War z 2001 roku dalej dostaje oficjalne patche od społeczności, ale za aprobatą wydawcy.

3317

Najlepszy patrol w Polsce

Najlepszy patrol w Polsce

Jazda po chodniku samochodem jest zabroniona i niebezpieczna. Są w policji funkcjonariusze, którzy doskonale wiedzą, jak stanowczo i konkretnie wyjaśnić proste zasady kierowcom, którzy zdają się tego nie rozumieć. Manewrowanie półtoratonową maszyną pomiędzy pieszymi to nie zabawa. Postawa policjantó

zawisza
z
youtube.com
dodany: 27.05.2026, 08:20:03
  • 324
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    polskiedrogi
  • #
    stopcham
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    samochody
Markok
Markok 27.05.2026, 10:02:57 via Wykop
  • 268
@mvmxks: Bo oszukał policmajstrów mówiąc że zawrócił zaraz za szlabanem, oni nie wiedzieli że do samego Morskiego Oka dojechał.
Markok
Markok 27.05.2026, 10:43:32 via Wykop
  • 11
@mvmxks: Ale ja nie mam nic przeciwko wydaleniu z kraju obu. Tylko prostuję Twoją tezę że ten z Morskiego Oka dostał deport za nic. No i w sumie jakby nie patrzeć, 5k mandatu to też nie jest niska kara, przeważnie na tych filmikach pouczenia dostają albo w ogóle nic.
Markok
Markok 27.05.2026, 11:01:06 via Wykop
  • -2
@mvmxks: Wyraźnie z Twojego komentarza wynika jakby dostał deport za nic. Teraz masz tego ukraińskiego górala za miłego nieawanturującego się męczennika, ale ciekawe co by było gdyby zamiast 100zł kary od razu wiedzieli co zrobił i też przywalili mu 5k, myślisz że dalej byłby taki potulny i przepraszający? Oszustów w kraju mamy wystarczająco swoich, jak taki okłamuje mundurowych i mu powieka nie drgnie to już wiem skąd na drogie auto

313

USA ograniczają sprzęt wojskowy dla NATO

USA ograniczają sprzęt wojskowy dla NATO

Jak donosi niemiecki "Der Spiegel", administracja prezydenta Donalda Trumpa zamierza drastycznie ograniczyć dostępność kluczowego sprzętu. A potem będzie płaku płaku że Europa nie chce kupowaćw USA Xd

Pasterz30
z
rmf24.pl
dodany: 26.05.2026, 16:13:32
  • 87
  • #
    nato
  • #
    trump
  • #
    usa
  • #
    wojna
  • #
    europa
  • #
    polityka
Markok
Markok 27.05.2026, 08:21:34 via Wykop
  • 12
@GrzegorzPorada: Teraz wykopki plusujo bo zbrojenie się i zjednoczenie Europy, a w znaleziskach o SAFE minusujo bo trwonienie pieniędzy i hejt na niemiaszka. ¯\(ツ)/¯
Markok
Markok 27.05.2026, 08:30:02 via Wykop
  • 6
Już teraz Niemcy przestawiły plan największej armii w Europie.


@kurt_hectic: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Markok - >Już teraz Niemcy przestawiły plan największej armii w Europie.

@kurt_hecti...

źródło: Bez nazwy

Pobierz

347

Historia upadku firmy iRobot twórców kultowej Roomby

Historia upadku firmy iRobot twórców kultowej Roomby

Historia kolosa na glinianych nogach, który przegrał przez złe decyzje inżynierów i jeszcze gorsze marketingowców.

Marketingprzykawie_redakcja
z
marketingprzykawie.pl
dodany: 26.05.2026, 09:34:45
  • 175
  • #
    usa
  • #
    biznes
  • #
    marketing
  • #
    swiat
  • #
    robotyka
  • #
    roomba
Markok
Markok 26.05.2026, 20:03:03 via Wykop
  • 28
@PrezydentUSA: "Szewc w dziurawych butach chodzi." ¯\(ツ)/¯
Markok
Markok 26.05.2026, 20:56:45 via Wykop
  • 0
@Taikun44: @Tapporauta @Bobel2 Bo moja wersja jest z bogatego Śląska, widać w czasach gdy te powiedzenia powstawały u nas chociaż wciąż mieli na dziurawe buty, a u was biydne gorole tylko zostawało iść BOSO PRZEZ ŚWIAT. Minusujcie do woli, i tak wygrołech. Kurna ale trzeba być humanistycznym spierdoxem żeby p-----------ć się do powiedzeń, szczególnie kiedy szewc w dziurawych butach ma w c--j więcej logiki w sobie.. Dla mnie
Markok
Markok 26.05.2026, 21:21:33 via Wykop
  • -2
@amrotek: No i dziękuję pięknie kolego bogolu, to potwierdza tezę o różnicach powiedzeń w bogatych i biednych regionach.

3080

Mieliśmy dobry system gospodarki odpadami. Politycy postanowili go zepsuć

Mieliśmy dobry system gospodarki odpadami. Politycy postanowili go zepsuć

System zarządzania odpadami przeszedł dziwaczną transformację, gdzie za regularnymi podwyżkami idzie również coraz większa liczba obowiązków dla mieszkańców.

uknot
z
innpoland.pl
dodany: 26.05.2026, 17:40:51
  • 345
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    odpady
  • #
    smieci
  • #
    ekologia
  • #
    srodowisko
Markok
Markok 26.05.2026, 19:40:49 via Wykop
  • 132
@CzteryTrzeciePiRdoTrzeciej: Bo do tanga trzeba dwojga! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Markok - @CzteryTrzeciePiRdoTrzeciej: Bo do tanga trzeba dwojga! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 0a477871bcf9716ea1501f7ada3776c9

Pobierz

324

Ten sam tytuł, dwie ceny? PS Store może mieć problem z prawem UE

Ten sam tytuł, dwie ceny? PS Store może mieć problem z prawem UE

PlayStation Store może mieć problem z prawem UE. Eksperci wskazują, że dynamiczne ceny w PS Store mogą wymagać jasnej informacji dla graczy.

BigBadDice
z
bigbaddice.pl
dodany: 25.05.2026, 05:58:08
  • 51
  • #
    playstation
  • #
    sony
  • #
    gry
  • #
    konsole
  • #
    europa
  • #
    ciekawostki
Markok
Markok 25.05.2026, 20:30:24 via Wykop
  • -3
@I-____-I: Ale wielkie halo poczekać na grę rok dłużej od konsolowców którzy czekają już 13 lat, jak żyć panie premierze?! Przynajmniej nikt nam nie ograniczy liczby klatek do 60 upskalowanych do 4k z 240p hahahaha, no i na konsolkach licznik modów będzie wynosił okrągłe 0, tyle wygrać! xD
Markok
Markok 25.05.2026, 22:42:49 via Wykop
  • -2
@I-____-I: Pewnie ci przez myśl nie przejdzie bo widać że gta to dla ciebie jakieś niedoścignione bóstwo gier, ale ja nawet w piątkę zbytnio nie grałem bo to dziecinada dla pokolenia tiktoka. Gry strategiczne to jest to, nie dla konsolowego psa kiełbasa, idź w gejową fifkę pokopać albo arkejdowe ścigałki na padzie, ewentualnie arkejdowy CoD, bleeh. Symulatory realizmu i fotorealistycznej grafiki w np. 240 fps zostaw profesjonalistom z high-endu pc
Markok
Markok 26.05.2026, 15:22:18 via Wykop
  • -2
@giko123: 4090 kupiony na premierę, 5090 za mały upgrade żeby było warto zmieniać, dzieciaku, sądząc po twoim niezwykle niskim poziomie elokwencji, elokwencyjny noob buahahahahahahaha. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
123xD
123xD
123xD
25.05.2026, 18:19:03
  • 142
Mamy tu na tagu 218000 wykopków ( ͡° ͜ʖ ͡°) niech ktoś poleci gierkę PC dla człowieka po trzydziestce:
- możliwe granie w krótkich sesjach, 1-3 min
- szybko się włącza
- wciągająca fabuła
  • 142
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Markok
Markok 25.05.2026, 23:09:33 via Wykop
  • 56
@Doberober: Jakiś strzelony tiktoker, jak nie umie usiedzieć na miejscu dłużej niż 3 minuty to niech idzie na jakąś terapię j-----a prądem.
  • Odpowiedz

1048

Żaneta Spulnik - prośba o pomoc

Żaneta Spulnik - prośba o pomoc

Zbiórka na Operacja chirurgiczna we Włoszech - rekonstrukcja kości twarzy - Żaneta Spulnik. Jak kto może niechaj pomoże ;)

pyra1990
z
siepomaga.pl
dodany: 25.05.2026, 17:14:07
  • 102
  • #
    rak
  • #
    pomoc
  • #
    wykopefekt
  • #
    pomagajzwykopem
  • #
    pomocy
  • #
    zrzutka
Markok
Markok 25.05.2026, 22:57:19 via Wykop
  • -13
@Flasher: Jest to smutne, ale jak człowiek pomyśli ile jest potrzebujących facetów których nikt kijem nie dotknie to to jest nic. Julce i tak pomogą inne Julki, bo one sobie pomagają, a facet obije drugiego na warzywo bo miał koszulkę w innym kolorze..
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8
  • Strona 2 z 8
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 28.04.2026

    Komentator
  • Rocznica
    od 06.04.2026

    Rocznica
  • Złotousty
    od 01.06.2023

    Złotousty

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking