Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko107
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

192

burzyciel dni

Rowerzysta powinien być tolerancyjny wobec kierujących, którzy MUSZĄ na chwilę zaparkować samochód na drodze dla rowerów

o__0
o__0
o__0
z
youtube.com
dodany: 17 godz. i 27 min temu
  • #
    samochodoza
  • #
    konfitura
  • #
    polskiedrogi
  • #
    stopcham
  • #
    kierowcy
  • #
    samochody
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (48)

najlepsze

LudzieToDebile
LudzieToDebile
LudzieToDebile
15 godz. i 49 min temu via Wykop
  • 85
Zablokowała cały chodnik i DDR bo musiała do sklepu. A mogła zaparkować 30 m dalej. Ale nie, ona musiała prawie na schody wjechać...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ksiezyc_w_siatce
ksiezyc_w_siatce
ksiezyc_w_siatce
10 godz. i 42 min temu via Wykop
  • 19
@LudzieToDebile: pierwsza reakcja baby? PODJADE BLIZEJ xDDDDDDD
  • Odpowiedz
sp00_n
sp00_n
sp00_n
6 godz. i 40 min temu via Wykop
  • 3
@Rwa_mac: niestety mają
  • Odpowiedz
jeden_z_gapiow
jeden_z_gapiow
9 godz. i 3 min temu via Android
  • 18
A mogła wjechać po schodach do sklepu. Jakby sklepikarz miał pretensje, oznaczałoby to, że nie szanuje klientów.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Czerwone_Stringi
Czerwone_Stringi
6 godz. i 9 min temu via Wykop
  • 1
@jeden_z_gapiow: Wystarczyło odpalić koguty i było by wybaczone ( ͡° ͜ʖ ͡°)
CzerwoneStringi - @jedenz_gapiow: Wystarczyło odpalić koguty i było by wybaczone ( ͡°...
  • Odpowiedz
Nick7C5
Nick7C5
7 godz. i 18 min temu via Wykop
  • 4
Kupiła te pierogi, czy nie?! ლ(ಠ_ಠ ლ)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

sebastian-podjadlo
sebastian-podjadlo
sebastian-podjadlo
5 godz. i 42 min temu via Wykop
  • 2
Czemu po prostu nie zaparkował roweru na jezdni i nie rozstawił trójkąta ostrzegawczego
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

nickszalinski
nickszalinski
5 godz. i 19 min temu via Wykop
  • 0
Jak na razie jedyny burzyciel o którym chcę myśleć to nocny burzyciel z piorunami i silnym wiatrem który przewieje tą szklarnię co się zrobiła w domu
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

s-a-m
s-a-m
s-a-m
4 godz. i 53 min temu via Wykop
  • 1
@nickszalinski: Klimę sobie zamontuj.
  • Odpowiedz
nickszalinski
nickszalinski
4 godz. i 50 min temu via Wykop
  • 0
@s-a-m: w 10 godzin ciężko będzie
  • Odpowiedz
Senex
Senex
4 godz. i 34 min temu via Wykop
  • -5
Jako, że nie wiem to spytam - ilu wykopków dzisiaj pojechało rowerem do pracy?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

o__0
o__0
o__0
Autor
3 godz. i 48 min temu via Wykop
  • 1
@Senex: pytanie zadałeś po północy, to może być niewielu
  • Odpowiedz
Senex
Senex
3 godz. i 37 min temu via Wykop
  • 1
@o__0: Myślę, że wczoraj też niewielu pojechało :) I to nie ze względu na to, że to byłą sobota
  • Odpowiedz
relike
relike
9 godz. i 25 min temu via Wykop
  • -8
Ponieważ egzamin na prawo jady jest trochę ułomny, dlaczego?
Robisz kurs na PJ samochodem do 2.5 DMC, ale po zdaniu egzaminu masz uprawnienia do 3.5 DMC.
Podobnie jak z dopuszczeniem poruszaniem się motocyklem 125 po 3 latach po zdaniu na kat B, to jak cudownie nauczy się jeździć motocyklem po trzech samochodem? To nie te czasy jak na wsiach uczyli się jeździć na WSK 125.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Escalade
Escalade
6 godz. i 17 min temu via Wykop
  • 5
Robisz kurs na PJ samochodem do 2.5 DMC, ale po zdaniu egzaminu masz uprawnienia do 3.5 DMC


@relike: A to jazda cięższym pojazdem pozbawia mózgu i wyobraźni i kierowcy nie potrafią zaparkować 20m dalej?
  • Odpowiedz
relike
relike
5 godz. i 49 min temu via Wykop
  • -1
@Escalade: Zapytaj kierowców.
Tak samo ułomni co minusują, bo myśli, że jak wstawi minusa to można jeździć busami po chodniku a taki uj!
  • Odpowiedz
LukaszSZCZ
LukaszSZCZ
LukaszSZCZ
6 godz. i 19 min temu via Wykop
  • -10
Zakop za bełkotliwy tytuł i opis.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

misiozaur
misiozaur
5 godz. i 7 min temu via Wykop
  • -11
Jeśli ja mam być tolerancyjny dla pedalarzy i motorów elektrycznych na chodnikach i trawnikach, to pedalarze powinni cieszyć się na widok samochodów parkujących na ścieżkach motorowerowych
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Piootreek
Piootreek
Piootreek
6 godz. i 16 min temu via Wykop
  • -12
ok, ale rowerzysci tez gnoje. Teraz bezmozgi wjezdzaja na przejscia dla pieszych na rowerach i to tuz przed auta i mysla ze maja pierwszenstwo. Jednej takiej babie powiedzialem ze to jest przejscie dla pieszych to ona ze smieszne rzeczy opowiadam...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

smk666
smk666
5 godz. i 56 min temu via Wykop
  • 4
@Piootreek:
Ogólnie masa ludzi, nieważne czy pieszych, czy rowerzystów czy kierowców ma problem z ogarnięciem przepisów a potem albo zmyślają swoje własne, albo przekręcają nowe przepisy o których słyszeli we wiadomościach na swoją modłę, albo zasłaniają się tym, że "a bo w osiemdziesiątych latach tego nie było".

Najbardziej jednak bawi mnie dualizm rowerzystów - jeden jedzie chodnikiem i przejeżdża przez przejścia dla pieszych twierdząc, że ma pierwszeństwo a za chwilę
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >

Hity

tygodnia

Lekarze od lat starają się JAK NAJBARDZIEJ ograniczyć prawa pokrewnym zawodom
Lekarze od lat starają się JAK NAJBARDZIEJ ograniczyć prawa pokrewnym zawodom
4174
Będziemy zdy--ać w kolejkach? Rząd tnie kierunki lekarskie!
Będziemy zdy--ać w kolejkach? Rząd tnie kierunki lekarskie!
3579
Oświadczenie lekarza z Zawiercia
Oświadczenie lekarza z Zawiercia
3222
285 restauracji w Polsce dolicza obowiązkowy serwis do rachunku - MAPA
285 restauracji w Polsce dolicza obowiązkowy serwis do rachunku - MAPA
2841
Lekarz przeciwny zwiększeniu liczby lekarzy: "To zalewanie pożaru benzyną"
Lekarz przeciwny zwiększeniu liczby lekarzy: "To zalewanie pożaru benzyną"
2835
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #konfitura
  • #polskiedrogi
  • #stopcham
  • #patologiazmiasta
  • #kierowcy
  • #warszawa
  • #samochody
  • #heheszki
  • #parkowanie
  • #polska
  • #prawojazdy
  • #motoryzacja
  • #patologiazewsi
  • #przepisydrogowe
  • #polscykierowcy

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking