Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Brontosaurus

Brontosaurus

Dołączył wczoraj
  • Obserwuj
  • Akcje 32
  • Znaleziska 14
  • Mikroblog 18
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 7

216

Tak oszukują na mięsie mielonym

Tak oszukują na mięsie mielonym

Mięso mielone kusi ceną i wygodą, ale o jakości decydują przede wszystkim etykieta i skład. Kontrola IJHARS wykazała liczne niezgodności m.in. w zawartości tłuszczu, składzie i oznakowaniu produktów.

PortalSpozywczy
z
portalspozywczy.pl
dodany: 20 godz. i 6 min temu
  • 102
  • #
    polska
Brontosaurus
Brontosaurus 2 godz. i 16 min temu via Wykop
  • 2
Dlatego najlepiej kupić mięso i samemu zmielić, albo zmielić bezpośrednio w sklepie mięsnym.
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Brontosaurus
Brontosaurus 2 godz. i 16 min temu via Wykop
  • -2
kiedyś to była uczciwość


@Niesondzem: w żywności była.
Brontosaurus
Brontosaurus 2 godz. i 12 min temu via Wykop
  • 1
Tak, wiadomo. Wszyscy sami robicie mięso mielone albo kupujecie od rolnika mieszkającego 2 domy dalej na waszej wsi xD


@Cztero0404: a co to za problem kupić w lokalnym sklepie mięsnym mięso i je zmielić? Serio takie mięso mielone z paczki z marketu nawet nie ma podjazdu do świeżo zmielonej wołowiny. Przy smażeniu też wychodzi na jaw kto leciał w kulki i ile wody dodał.
Brontosaurus
Brontosaurus 2 godz. i 9 min temu via Wykop
  • -1
Ale nie każdy ma maszynkę do mielenia, nie każdy ma też czas od razu po zmieleniu w sklepie je przyrządzić.


@Bijelodugme: nikt na nic nie ma czasu, a potem okazuje się, że przeciętny Polak spędza 1,5 godziny dziennie na tik-toku xDDD

A co do maszynki do mielenia to faktycznie, może się nie zmieścić w apartamencie 29 m2.
Brontosaurus
Brontosaurus 2 godz. temu via Wykop
  • -1
@Cztero0404: ale to już nie ma znaczenia czy sam zmielisz czy ktoś to zrobi w sklepie. Grunt, żeby nie brać z paczki gotowca.

Najpierw to ludzie muszą mieć jeszcze na czym zmielić


Hahaha nie mieć maszynki do mięsa? Ja j---e, pamiętam jeszcze za dzieciaka to każdy miał to w domu. Niedługo pralki powyrzucają z tych swoich apartamentów 18 m2.
Brontosaurus
Brontosaurus 1 godz. i 21 min temu via Wykop
  • 1
@tommyd: no to trzeba otworzyć gębę i zapytać ekspedientki. Mnie często pyta czy chce żeby mielić, bo przed chwilą komuś mieliła jakiegoś śmierdziela.
Brontosaurus
Brontosaurus 1 godz. i 19 min temu via Wykop
  • 1
Spoko, to sobie żryj dalej tą padlinę z paczki i nie komentuj xD

PRL się skończył, maszynka do mielenia mięsa to nie jest coś niezbędnego do życia.


@Cztero0404: no dokładnie, pralka też nie. I może jeszcze masz wspólny kibel jak Kiepscy, bo po co mieć swój w domu?
Brontosaurus
Brontosaurus 1 godz. i 18 min temu via Wykop
  • 1
@BornToDie69: dokładnie. To jest istna magia jak widzisz mięso mielone wołowe prawie 2 razy tańsze od nie mielonego xD No coś tutaj nie gra.
Brontosaurus
Brontosaurus 6 min temu via Wykop
  • 0
Nie no wiadomo, jak ktoś nie ma maszynki do mięsa to znaczy, że wspólny kibel

na stację benzynową pewnie też nie jeździsz tylko od razu do rafinerii,


@Cztero0404: I kto tutaj operuje absurdami? xDDDDD

Nie wszystko sam. Po prostu staram się nie kupować przetworzonej paszy dla polaka zwyczajnego. I nie uważam, żeby posiadanie maszynki do mielenia mięsa było jakimś ekstremum. Tak samo jak robota kuchennego czy blendera.
cierpka-rzodkiewka
cierpka-rzodkiewka
28 min temu
  • 2
panowie #przegryw
jest jeszcze dla was nadzieja
znalazł miłość życia, wziął z nią ślub
wszystko się zgadza, są szczęśliwi ze sobą
#zwiazki #grubaimanlet
cierpka-rzodkiewka - panowie #przegryw 
jest jeszcze dla was nadzieja 
znalazł miłość...

źródło: 14926

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brontosaurus
Brontosaurus 23 min temu via Wykop
  • 1
@LisekUrwisek: ona ma 50 cm w bicku, a po naprężeniu 49 cm xDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz

6

Kamery na głowach pracownic. Kto zarobi na ich ruchach?

Kamery na głowach pracownic. Kto zarobi na ich ruchach?

W halach produkcyjnych na obrzeżach Delhi szwaczki szyją koszule z kamerkami przypiętymi do czoła. Nagrania trafiają do firm AI, które sprzedają je globalnym korporacjom uczącym roboty ludzkich ruchów. Pracownicy nie dostają za to ani rupii więcej.

aiport
z
aiport.pl
dodany: 2 godz. i 38 min temu
  • 4
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    robotyka
  • #
    technologia
  • #
    automatyka
  • #
    praca
Brontosaurus
Brontosaurus 31 min temu via Wykop
  • 1
@noHuman: wszystko co pracownik wytworzy w trakcie pracy, w miejscu pracy i na sprzęcie firmy należy do pracodawcy, więc o jakiej kradzieży własności intelektualnej mowa?
Zartos_Larpiarz
Zartos_Larpiarz
2 godz. i 20 min temu
  • 8
Dodałem wpis, że szukam partnerki na wesele

Wlazłem na tag na wesele i tam piszą, że daje się w kopercie 1500 złotych minimum xDD
Oi c--j, jak ja na to nie chcę iść ehh

#przegryw
Zartos_Larpiarz - Dodałem wpis, że szukam partnerki na wesele

Wlazłem na tag na wese...

źródło: obraz

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brontosaurus
Brontosaurus 1 godz. i 3 min temu via Wykop
  • 0
@Zartos_Larpiarz: pustą kopertę daj
  • Odpowiedz
staryhuop0
staryhuop0
2 godz. i 28 min temu
  • 14
#przegryw #l-------------j
Spłoniemy. Wszyscy.
( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ehhh...
staryhuop0 - #przegryw #l-------------j
Spłoniemy. Wszyscy.
( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ehhh...

źródło: Płoniemy

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brontosaurus
Brontosaurus 1 godz. i 4 min temu via Wykop
  • 0
@staryhuop0: i jeszcze p--------ą pioruny
  • Odpowiedz

188

UWAGA! Pożar składowiska odpadów w Chorzowie

UWAGA! Pożar składowiska odpadów w Chorzowie

W związku z pożarem na terenie składowiska odpadów PreZero Service Południe przy ul. Kluczborskiej w Chorzowie nad Siemianowicami przemieszczają się gęste kłęby dymu. Na miejscu pracują posiłki straży pożarnej z różnych miast.

Thorus88
z
siemianowice.pl
dodany: 16 godz. i 3 min temu
  • 53
  • #
    ekologia
  • #
    srodowisko
  • #
    polska
  • #
    pozar
  • #
    wydarzenia
  • #
    slask
Brontosaurus
Brontosaurus 2 godz. i 18 min temu via Wykop
  • 9
@Trias: niby nie, ale ta szoszonka bierze odpowiedzialność za to co powiedziała i powinna zostać deportowana z całą rodziną.
Brontosaurus
Brontosaurus 1 godz. i 8 min temu via Wykop
  • 1
@xer2--her: xD jak zwykle. I już w pierwszym komentarzu wykryli, że pracujesz dla Putina xD

Pewnie chciałeś przejąć władzę i obalić polski rząd i wszystko by się udało, gdyby nie te wścibskie dzieciaki i ten ich głupi kundel.
Brontosaurus - @xer2--her: xD jak zwykle. I już w pierwszym komentarzu wykryli, że pr...

źródło: comment_BPmpCSnIy3aYsn00mpfjiMgPIgYJFrqS

Pobierz
PremeditatioMalorum
PremeditatioMalorum
6 godz. i 53 min temu
  • 509
PremeditatioMalorum

źródło: comment_1656316018DGIRbzvf4GIkM

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brontosaurus
Brontosaurus 1 godz. i 55 min temu via Wykop
  • 5
@szczypior90: to też 20-letni gruz xD
Brontosaurus - @szczypior90: to też 20-letni gruz xD

źródło: mercedes_-_benz_s-klasa_sedan_317_1065_v1

Pobierz
  • Odpowiedz

2752

Lekarz przeciwny zwiększeniu liczby lekarzy: "To zalewanie pożaru benzyną"

Lekarz przeciwny zwiększeniu liczby lekarzy: "To zalewanie pożaru benzyną"

"My zapłacimy za te etaty. Nie będzie płacy 200 tys., tylko 10 osób dostanie 20 tys. Koszt dla państwa będzie ten sam, a pacjent dostanie paradoksalnie mniej" - stwierdził prof. Tadeusz Zielonka. "Będzie tym gorzej, że więcej lekarzy będzie wystawiało więcej badań" - podsumował prof. Zielonka

tomasztomasz1234
z
tokfm.pl
dodany: przedwczoraj, 16:53:49
  • 191
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowalposting
  • #
    heheszki
  • #
    medycyna
Brontosaurus
Brontosaurus 20 godz. i 29 min temu via Wykop
  • 3
Ja bym zlikwidował instytucję lekarza medycyny pracy i dał takie uprawnienia każdemu lekarzowi. KAŻDEMU. W końcu każdy z nich kończył medycynę.

Następnie przywrócił natychmiast instytucję felczera - czyli taki ratownik medyczny, trochę pielęgniarz i lekarz z ograniczonymi uprawnieniami z wykształceniem średnim medycznym. Naprawdę do klepania recept i odsyłania do specjalisty nie potrzeba 12 lat nauki medycyny.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Brontosaurus
Brontosaurus 18 godz. i 23 min temu via Wykop
  • -1
@Riannon86: i jak to by jednocześnie zlikwidowało kolejki i stworzyło wiele nowych miejsc pracy.
Brontosaurus
Brontosaurus 20 godz. i 14 min temu
  • 8
Ja bym zlikwidował instytucję lekarza medycyny pracy i dał takie uprawnienia każdemu lekarzowi. KAŻDEMU. W końcu każdy z nich kończył medycynę.

Następnie przywrócił natychmiast instytucję felczera - czyli taki ratownik medyczny, trochę pielęgniarz i lekarz z ograniczonymi uprawnieniami z wykształceniem średnim medycznym. Felczerzy udzielają podstawowych świadczeń zdrowotnych, badają, wypisują recepty. Naprawdę do klepania recept i odsyłania do specjalisty nie potrzeba 12 lat nauki medycyny.

#pracbaza #medycyna #lekarz100k
Brontosaurus - Ja bym zlikwidował instytucję lekarza medycyny pracy i dał takie upraw...

źródło: ChatGPT Image 24 cze 2026, 15_10_06

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brontosaurus
Brontosaurus
Autor
18 godz. i 30 min temu via Wykop
  • 0
@Anomalocaracid: chyba ty
  • Odpowiedz
WPogoniZaWygrywem
WPogoniZaWygrywem
WPogoniZaWygrywem
20 godz. i 49 min temu
  • 3
Chat gpt tak ocenił chłopa
#przegryw
WPogoniZaWygrywem - Chat gpt tak ocenił chłopa
#przegryw

źródło: 1000016775

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brontosaurus
Brontosaurus 20 godz. i 27 min temu via Wykop
  • 0
@WPogoniZaWygrywem: a jakby tak dał ocenę 1.6/10 to byłoby przykro w c--j xDDD
  • Odpowiedz
menzwykop
menzwykop
menzwykop
23 godz. i 58 min temu
  • 2
Jestem na etapie zakładania jdg, narazie jako pracy dodatkowej. Od razu mi lepiej na sercu jak mysle ze mimo wszystko bede musiał zaplacic minimalną skladke zdrowotną zeby sie konowałom dokładac do porsche.

#nfz #lekarz100k #praca
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brontosaurus
Brontosaurus 22 godz. i 26 min temu via Wykop
  • 0
@menzwykop: a po co zakładasz działalność, skoro można robić to samo na działalności nierejestrowanej i nie płacić zdrowotnej?
  • Odpowiedz
Brontosaurus
Brontosaurus 21 godz. i 48 min temu via Wykop
  • 0
@menzwykop: to ewidencjonuj do limitu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
krzysztof-mirko
krzysztof-mirko
22 godz. i 6 min temu
  • 2
#przegryw

Macie klimatyzację na chacie?

  • tak posiadam 16.7% (7)
  • huop umiera z przegrzania 83.3% (35)

Oddanych głosów: 42

  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brontosaurus
Brontosaurus 22 godz. i 2 min temu via Wykop
  • 0
@krzysztof-mirko: a co ty oski jesteś, że klime masz?
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
23 godz. i 53 min temu
  • 1789
Polska LEKARSKO‑DEWELOPERSKA Anno Domini 2026

• Darmowe studia 🎓

• musisz zdac chemie i biologie na maturze dobrze

•
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brontosaurus
Brontosaurus 22 godz. i 27 min temu via Wykop
  • 42
je*anie za darmo na rezydenturze


@pieknylowca: Minimalne wynagrodzenie zasadnicze lekarza rezydenta (brutto) wynosi od 10 595,24 zł do 12 714,29 zł miesięcznie.
  • Odpowiedz
mandanda
mandanda
wczoraj, 09:02:46
  • 8
Wieje dziś strasznie, a Mareczek pracować musi…

#pracbaza #heheszki
mandanda - Wieje dziś strasznie, a Mareczek pracować musi…

#pracbaza #heheszki
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brontosaurus
Brontosaurus 23 godz. i 12 min temu via Wykop
  • 1
@mandanda: końcówka najlepsza
  • Odpowiedz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking