Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko149
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Roman_Horsetych

Roman_Horsetych

Dołączył 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 9633
  • Znaleziska 1270
  • Mikroblog 8363
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 16

52

"Afera 150 razy gorsza niż ośmiorniczki". Politycy wściekli na Tuska i KO

"Afera 150 razy gorsza niż ośmiorniczki". Politycy wściekli na Tuska i KO

Afera wokół Szpitala Południowego w Warszawie już dawno przestała być problemem wyłącznie stołecznej Koalicji Obywatelskiej. Na tym etapie jest to już problem całego obozu władzy. - Skala zagrożenia jest potężna. Takie tematy schodzą z tapety co najmniej kilka tygodni - mówi nam osoba z władz Lewicy

freedomseeker
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 4 godz. i 22 min temu
  • 19
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    szpital
  • #
    lekarz
  • #
    tusk
Roman_Horsetych
Roman_Horsetych 6 min temu via Wykop
  • 0
@wykoppltakastronazobrazkami: Piszesz taki wysryw, a później przy stosunku plusów i minusów 3/199 dziwisz się i oskarżasz o przejęcie głównej przez ,,prawakuf' i ,,kąfiarzy'', bo to co napisałeś przecież ma sens.
Roman_Horsetych
Roman_Horsetych 2 godz. i 25 min temu
  • 4
Ale gorąco. Chyba pójdę zamieszkać na weekend do Kauflandu

#pogoda
Roman_Horsetych - Ale gorąco. Chyba pójdę zamieszkać na weekend do Kauflandu

#pogoda

źródło: 7e24c5230a596

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Migfirefox
Migfirefox
2 godz. i 22 min temu via Wypiek
  • 2
@Roman_Horsetych jakby co to w Makro mają dział mięsny jako osobne pomieszczenie schłodzone do chyba 3°C albo coś koło tego
  • Odpowiedz
Larsberg
Larsberg
3 godz. i 9 min temu
  • 0
Jakie filmy polecacie takie na pustyni w upale? Chyba Diuna obowiązkowo.

#pogoda #filmy
Larsberg - Jakie filmy polecacie takie na pustyni w upale? Chyba Diuna obowiązkowo.

...

źródło: duna-940x590

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Roman_Horsetych
Roman_Horsetych 3 godz. i 8 min temu via Wykop
  • 0
@Larsberg: Sahara z Belushim jest fajowa.
  • Odpowiedz

104

Prawacki patus z Żabki ujęty przez Policję

Prawacki patus z Żabki ujęty przez Policję

Jeden z trójmiejskich pseudokibiców, który groził i slownie znieważał kasjerkę Żabki został zatrzymany

delulusional
z
x.com
dodany: 15 godz. i 57 min temu
  • 69
  • #
    ukraina
  • #
    afera
  • #
    polityka
  • #
    4konserwy
Roman_Horsetych
Roman_Horsetych 3 godz. i 58 min temu via Wykop
  • 5
@kocimietka_BB: Proponuję przejrzeć profil autora znaleziska. Ja to zrobiłem i zapisałem się już do onkologa. ,,Prawak, brauniarz, gaśniczak''. Typowy ukrofilski cep albo i sam urażony Ukrainiec..
Zartos_Larpiarz
Zartos_Larpiarz
15 godz. i 29 min temu
  • 3
Ale mnie to zdenerwowało, tak o sobie pickupem to drzewo wyciągnęli xDDD

Przecież jak się wyciąga drzewo to ciągnikiem trudno, i to dużo mniejsze....

Przynajmniej wiemy, że potwory serio nie lubią światła
#from
Zartos_Larpiarz - Ale mnie to zdenerwowało, tak o sobie pickupem to drzewo wyciągnęli...

źródło: obraz

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Roman_Horsetych
Roman_Horsetych 14 godz. i 3 min temu via Wykop
  • 0
@Zartos_Larpiarz:
- Boyd. Jade i ja widzieliśmy, że potwory skrzywiły się na snop światła. To nasza szansa
- Woah woah woah woah woah relax. Just...hey calm down.
  • Odpowiedz
PdG_PL
PdG_PL
16 godz. i 15 min temu
  • 1
Kurde ale ta obecna karda Francji to jak pipki śpiewają tę Marsyliankę.

W '98 jak Dugarry, Lizarazu czy Deschamps śpiewali to na pełnej petardzie i czuć było że idą się n---------ć...

Przecież ten hymn aż się o to prosi żeby go na zaangażowaniu wykonywać

#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Roman_Horsetych
Roman_Horsetych 16 godz. i 14 min temu via Wykop
  • 1
@PdG_PL: Bo te mongoły tylko się tam urodziły. To i tak Afryka.
  • Odpowiedz
Roman_Horsetych
Roman_Horsetych 15 godz. i 15 min temu via Wykop
  • 0
@PdG_PL: Czegoś takiego jeszcze tu nie widziałem. Usunięto mi ten wpis za mowę nienawiści, nie zgłaszałem odwołania, a wpis sam wrócił. Lol nad lolami.
  • Odpowiedz
Roman_Horsetych
Roman_Horsetych 16 godz. i 10 min temu
  • 0
Mielcarski miał 3 latka w 2002 i nie wie o golu Sukura. Rozumiemy to.
#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Roman_Horsetych
Roman_Horsetych
Autor
16 godz. i 8 min temu via Wykop
  • 1
@Orowerbogatszy: Powiedział, że ten potencjalny gol Mbappe mógł być najszybszy w historii, ale nie wie.
  • Odpowiedz
Roman_Horsetych
Roman_Horsetych 16 godz. i 12 min temu
  • 0
Jak wygląda przeglądanie obserwowanego tagu na Wykopie? Klikasz w tag na panelu z lewej strony - komputer zaczyna wyć - zużycie procesora 98%, pamięci 97%, przygasają światła w pokoju, wciskasz F5 i po minucie możesz już przeglądać ulubiony tag.
#wykop
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FeorgeGloyd_II
FeorgeGloyd_II
16 godz. i 4 min temu via Wykop
  • 1
@Roman_Horsetych: podobnie przeglądanie gorących na telefonie - klikasz gorace 2h I nic się nie dzieje. Odświeżasz stronę dalej nic, w końcu klikasz ikonę "mikroblog" w prawym dolnym rogu i przeglądasz gorace. Możnasięprzyzwyczaić.jpg
  • Odpowiedz
Cygan12345
Cygan12345
Cygan12345
17 godz. temu
  • 5
#pogoda
Cygan12345 - #pogoda

źródło: 4986

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Roman_Horsetych
Roman_Horsetych 16 godz. i 57 min temu via Wykop
  • 0
@Cygan12345: ,,Alright. That's it. Lockdown!''
  • Odpowiedz
NewBlueSky
NewBlueSky
17 godz. i 50 min temu
  • 1
Jest jakaś czapka która schładza głowę? XD ja wiem, że ogólnie warto nosić białe nakrycia głowy i są różne, ale może jest jakas chinska co ma jeszcze wiatrak zamontowany czy coś innego co efektywnie schładza cię szczególnie jak siedzisz w miejscu, w mieszkaniu a i tak jest tam z 30 stopni xD

#pytanie #pogoda
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Roman_Horsetych
Roman_Horsetych 17 godz. i 2 min temu via Wykop
  • 6
@NewBlueSky: Taką kupiłem w Martensie
Roman_Horsetych - @NewBlueSky: Taką kupiłem w Martensie

źródło: 6378f7da42685_o_large

Pobierz
  • Odpowiedz

518

Żymianie mieli 12 letnie żony. U Arabów tro norma ale u żymian?

Pokaż treści 18+

Żymianie mieli 12 letnie żony. U Arabów tro norma ale u żymian?

Izraelskie służby wtargnęły do kilku miejsc w Yavneel, które były powiązane z chasydzka sektą. Jej członkowie wydawali za mąż nieletnie dziewczynki. Część z nich miała już nawet dzieci. Odkryto co najmniej 20 takich przypadków.

hopex
z
kryminalne.o2.pl
dodany: wczoraj, 10:14:45
  • 66
  • #
    zydkrecikorba
  • #
    zwiazki
Roman_Horsetych
Roman_Horsetych 17 godz. i 32 min temu via Wykop
  • 1
@Naczelny_Przegryw_Polski: Józef sobie podupczył, a później ubrali to w niepokalane poczęcie. Komedia.
skeeto666
skeeto666
skeeto666
18 godz. i 50 min temu
  • 0
#mundial ale to polsce nalezal sie awans na mistrzostwa xD
skeeto666 - #mundial  ale to polsce nalezal sie awans na mistrzostwa xD

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Roman_Horsetych
Roman_Horsetych 18 godz. i 45 min temu via Wykop
  • 0
@skeeto666: Awans Polski na Euro/MŚ to jak mąż, który po ciągłym tłuczeniu żony obiecuje poprawę. Pojechaliby i znowu przywieźli wstyd. Sportowy lub wizerunkowy.
  • Odpowiedz
Roman_Horsetych
Roman_Horsetych 18 godz. i 27 min temu via Wykop
  • 0
@KiedysBedzieLepiej: Strefa CONCACAF będzie miała 6 miejsc na mundialu 2030 jeśli pozostanie 48 drużyn. Powiedzmy, że Meksyk, Kanada i USA wygrają swoje grupy tak jakby byli gospodarzami. Dlaczego zatem Curacao miałoby nie grać na kolejnym mundialu skoro teraz wywalczyli awans? Nie rozumiem powielania tej bzdury o jednorazowym awansie. Trynidad i Tobago awansował w 2006, gdy gospodarzem byli Niemcy, a i tak im się udało.
  • Odpowiedz
SpongeBobertKanciastoRenki
SpongeBobertKanciastoRenki
19 godz. i 58 min temu
  • 4
#pogoda znowu 3 godziny trawe kosiłem przykosiłem znowu na wysokość 1 było i tak już żółto bo słońce popaliło teraz bedzie jeszcze bardziej żółto bo kto powiedział że trawa musi być zielona
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Roman_Horsetych
Roman_Horsetych 19 godz. i 20 min temu via Wykop
  • 3
@SpongeBobertKanciastoRenki: Żółta trawa to odmiana wadowicka.
  • Odpowiedz
Shatter
Shatter
wczoraj, 09:15:08
  • 1025
Trzech dorosłych chłopów rozebrało dziecko ze stroju piłkarskiego i się tym chwali w internecie XD

#pilkanozna #mecz #ekstraklasa #bekazpodludzi #patologiazmiasta #wislakrakow
Shatter - Trzech dorosłych chłopów rozebrało dziecko ze stroju piłkarskiego i się tym...

źródło: 1000008650

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Roman_Horsetych
Roman_Horsetych 22 godz. i 49 min temu via Wykop
  • 1
@Shatter: Ludzie, którzy kłócą się, biją, poniżają z powodu klubu piłkarskiego mają IQ niższe od kocich wymiocin.
  • Odpowiedz
evancito
evancito
wczoraj, 09:28:02
  • 1
#pogoda WINCYJ!
evancito - #pogoda WINCYJ!

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-26 o 11.27.30

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Roman_Horsetych
Roman_Horsetych wczoraj, 10:16:46 via Wykop
  • 1
@evancito: Szkoda, że nie można zabrać teraz 10 stopni i dodać ich w zimie..
  • Odpowiedz
plusikdziczku
plusikdziczku
wczoraj, 07:25:11
  • 0
#from
Czuję, że w finale sezonu ruszą podróże Julie. To było tak głupie, gdy mama jej powiedziała, że widziała MIY, a ona na to, że też go widziała, ale jej podróże to nie podróże tylko padaczka xD to takie głupie, że to musi być jakieś zmylenie widza. Obawiam się, że serial skupi się na tych podróżach, będzie dużo alternatywnych czasów, Julie cofnie się z obrączką do żony Boyda, coś tam
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Roman_Horsetych
Roman_Horsetych wczoraj, 09:27:38 via Wykop
  • 0
@plusikdziczku: Podróże w czasie mają sens tylko tak w jak w Avengers, że tworzy się wówczas inna wersja, a nie że Julie będzie sobie hasać i robić co chce z historią. Lipa.
  • Odpowiedz
Roman_Horsetych
Roman_Horsetych wczoraj, 10:00:11 via Wykop
  • 0
@plusikdziczku:Rzuca linę, jest widoczna dla innych, może zginąć to faktycznie nie może zmieniać historii. Sami nie wiedzą co wypuszczają chyba.
  • Odpowiedz
Roman_Horsetych
Roman_Horsetych wczoraj, 10:05:25 via Wykop
  • 1
@plusikdziczku: Jeszcze się okaże, że Julie przeniosła się do 898 r.p.n.e i to ona jest matką MIY.
  • Odpowiedz
delulusional
delulusional
wczoraj, 03:05:35
  • 927
prawacki szur grozi odcięciem głowy ekspedientce Żabki

batyr zadowolony?
brauniarze, konfiarze, pisiory szczęśliwi?

Was trzeba do Choroszczy, a nie do polityki
delulusional - prawacki szur grozi odcięciem głowy ekspedientce Żabki

batyr zadowolo...
  • 105
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Roman_Horsetych
Roman_Horsetych wczoraj, 08:02:26 via Wykop
  • 1
@delulusional: No tak znowu ,,prawak''. Ciekawe czy robicie to pro bono czy faktycznie dostajecie za to jakieś hajsiwko.
  • Odpowiedz
kadves
kadves
przedwczoraj, 19:28:51
  • 9
Matoušek Boreček na gorąco po blamażu reprezentacji Czech. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #humorobrazkowy #borek #mundial #mecz
kadves - Matoušek Boreček na gorąco po blamażu reprezentacji Czech. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heh...

źródło: 1000010395

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Roman_Horsetych
Roman_Horsetych przedwczoraj, 20:54:53 via Wykop
  • 0
@kadves: Nalepek Kibelko.
  • Odpowiedz

392

Koniec pracy w upale? Nowe limity temperatur

Koniec pracy w upale? Nowe limity temperatur

Projekt ustawy zakłada maksymalną temperaturę 35 st. C w pomieszczeniach pracy oraz 32 st. przy ciężkiej pracy na zewnątrz. Już po przekroczeniu 28 st. w pomieszczeniu albo 25 st. przy pracy fizycznej pracodawca ma stosować działania ochronne. Jak obstawiacie, to będzie martwy przepis?

zwyklychlopakszary
z
skarbiec.biz
dodany: przedwczoraj, 08:03:08
  • 145
  • #
    praca
  • #
    prawo
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    pracbaza
  • #
    kolchoz
Roman_Horsetych
Roman_Horsetych przedwczoraj, 19:26:28 via Wykop
  • 4
chodź


@fraciu: A dokąd?
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 25
  • Strona 1 z 25
  • >

Roman Horsetych

  • Nie
  • Nie

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 07.01.2026

    Komentator
  • Mikroblogger
    od 13.12.2025

    Mikroblogger
  • Złotousty
    od 01.02.2026

    Złotousty

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking