Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko173
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Roman_Horsetych

Roman_Horsetych

Dołączył 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 9514
  • Znaleziska 1257
  • Mikroblog 8257
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 16
KaerTrolle
KaerTrolle
wczoraj, 14:01:35
  • 2
#stamtad #from

Czy tylko mi sie wydaje ze powoli przygotowuja podloze pod to zeby pokazac ze papaj nie taki zly tylko niezrozumiany a potem jak dołączy do miasta przeciwko jakiemuś innemu większemu złu to go znerfują jak w jakiejś grze wideo a potem zginie xD
KaerTrolle - #stamtad #from 

Czy tylko mi sie wydaje ze powoli przygotowuja podloze ...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Roman_Horsetych
Roman_Horsetych wczoraj, 14:05:09 via Wykop
  • 0
@KaerTrolle: Mówi się, że głównym złem jest ten pająk. Tylko jak ubiją MIY to jak pająk będzie wyglądał w piątym sezonie na tle mieszkańców.
  • Odpowiedz
Roman_Horsetych
Roman_Horsetych wczoraj, 18:46:28 via Wykop
  • 1
@KaerTrolle: Czyli MIY to Vecna. Zresztą ST nie ma podjazdu do From wg mnie. From rozciągnięte niepotrzebnie, ale ciekawsze.
  • Odpowiedz
Roman_Horsetych
Roman_Horsetych 26 min temu via Wykop
  • 0
@Arizona221: Ale poziom gówna czy dobry? A nie dobra nieważne już widzę, że dałeś plusa wyżej.
  • Odpowiedz
Lujdziarski
Lujdziarski
2 godz. i 32 min temu
  • 168
#mecz Czujecie, że to już 8 lat xD Pamiętam jaką beke miałem, coś spaniałego
Lujdziarski - #mecz Czujecie, że to już 8 lat xD Pamiętam jaką beke miałem, coś spani...

źródło: cf63d8d3-3a6d-4f10-b6d5-c4c32a45da1c

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Roman_Horsetych
Roman_Horsetych 43 min temu via Wykop
  • 0
@Lujdziarski: Rudzki w Misji Rosja mówił, że szyba przed Maradoną wyglądała jakby lepił pierogi.
  • Odpowiedz
Markowowski
Markowowski
3 godz. temu
  • 487
A wiecie, że ten skorumpowany łysy s-------n z FIFA jest na każdym meczu? Czasem różnica to tylko parę godzin, więc aby na nie dotrzeć, wszędzie lata prywatnym odrzutowcem. A ty p0laku z---------j z butelkami plastikowymi do Lidla dla planety xD

#mecz
Markowowski - A wiecie, że ten skorumpowany łysy s-------n z FIFA jest na każdym mecz...

źródło: images

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Roman_Horsetych
Roman_Horsetych 54 min temu via Wykop
  • 3
@Markowowski: Dzisiaj kupiłem wodę kokosową w puszce, a tam 50 groszy kaucji. Cieszę się, że mogę wspomóc planetę, która już w 1/4 spłonęła.
  • Odpowiedz
radziuxd
radziuxd
5 godz. i 2 min temu
  • 401
Przydacz właśnie powiedział, że Nawrockiego nie będzie na konferencji odbudowy Ukrainy, bo nie popiera zbierania na nich pieniędzy, bo są rozkradane i korupcja na Ukrainie jest duża.

K---a, ale mu starego sejwa wczytali. XD

#bekazpisu #bekazprawakow #polityka #ukraina #nawrocki
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Roman_Horsetych
Roman_Horsetych 1 godz. i 18 min temu via Wykop
  • 1
@radziuxd: A oni w ogóle rozważali nasze firmy w kontekście odbudowy? Rzucam takie pytanie w eter licząc na odpowiedź kogoś kto nie trzyma głowy w ukraińskim zadzie.
  • Odpowiedz
Roman_Horsetych
Roman_Horsetych 1 godz. i 57 min temu
  • 0
Lionel Messi najstarszym zdobywcą pięciu goli w jednym meczu MŚ (Argentyna-Jordania 10-1)
#mundial
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Roman_Horsetych
Roman_Horsetych 1 godz. i 59 min temu
  • 17
Tato poćwiczymy angielski?
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vorky
vorky
2 godz. i 1 min temu
  • 13
Messi Messi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://streamin.link/v/225107b5

#mecz #golgif #mundial #mundial2026
vorky - Messi Messi ( ͡° ͜ʖ ͡°) 

https://streamin.link/v/225107b5

#mecz #golgif #mu...

źródło: messi

Pobierz
vorky - Messi Messi ( ͡° ͜ʖ ͡°) 

https://streamin.link/v/225107b5

#mecz #golgif #mu...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Roman_Horsetych
Roman_Horsetych 2 godz. temu via Wykop
  • 8
@vorky: Cristiano właśnie wynoszony na noszach z ośrodka treningowego.
  • Odpowiedz
uncle_freddie
uncle_freddie
2 godz. i 29 min temu
  • 6
Wreszcie kraken Arnautović
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Roman_Horsetych
Roman_Horsetych 2 godz. i 27 min temu via Wykop
  • 2
@uncle_freddie: Mamy Ibrahimovicia w domu.
  • Odpowiedz
framugabezdrzwi
framugabezdrzwi
9 godz. i 24 min temu
  • 6
Prezydent Nawrocki znalazł bardzo proste rozwiązanie kryzysu demograficznego. Mężczyźni, po prostu chciejcie mieć żonę i dziecko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://x.com/HubnerrMax/status/2068993348367515795
#dyskryminacjamezczyzn #kryzysdemograficzny #demografia
framugabezdrzwi - Prezydent Nawrocki znalazł bardzo proste rozwiązanie kryzysu demogr...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Roman_Horsetych
Roman_Horsetych 8 godz. i 35 min temu via Wykop
  • 2
@framugabezdrzwi: Muszę wybrać jedną dwudziestu dziewczyn, które zabiegają o moje względy i w końcu się ustatkować.
  • Odpowiedz
turok2016
turok2016
turok2016
10 godz. i 48 min temu
  • 10
Byle do niedzieli( ͡° ͜ʖ ͡°)

#from
turok2016 - Byle do niedzieli( ͡° ͜ʖ ͡°)

#from

źródło: 8803

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Roman_Horsetych
Roman_Horsetych 10 godz. i 13 min temu via Wykop
  • 2
@turok2016: Sophia spełnia ostatnie życzenie Elgina.
  • Odpowiedz
eugeniusz_geniusz
eugeniusz_geniusz
15 godz. i 16 min temu
  • 706
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Roman_Horsetych
Roman_Horsetych 11 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 1
@eugeniusz_geniusz: Dlatego nie rozumiem dlaczego ludzie mówią, że grają jak grają, ale lepiej jechać na turniej niż nie jechać. Bardzo dobrze, że te pały nie pojechały. I nie rozumiem jak można porównywać awans Curacao i Jordanii skro grały w łatwiejszych strefach.
  • Odpowiedz
Roman_Horsetych
Roman_Horsetych 11 godz. i 45 min temu
  • 0
- Dzień dobry przychodnia? Chciałem się umówić na wizytę
- Dzień dobry. Jaki jest powód?
- Filtry w moim blokerze miewają napady agresji
#wykop
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1037

Artyści z emeryturami od rządu? Sejm dał zielone światło

Artyści z emeryturami od rządu? Sejm dał zielone światło

Projekt ustawy o zabezpieczeniu socjalnym artystów jest jednym z tych, który w ostatnim czasie wywołał najwięcej kontrowersji. Co ciekawe, jak wynika z sondaży większość Polaków jest przeciwna takiej regulacji, a większość sejmowa, która została przez obywateli wybrana wciąż dopuszcza takie rozwiąza

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 15 godz. i 20 min temu
  • 149
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    prawo
  • #
    polityka
Roman_Horsetych
Roman_Horsetych 12 godz. i 44 min temu via Wykop
  • 1
@Cactushead: Widziałem ten film To Tuskan Show?
Roman_Horsetych
Roman_Horsetych wczoraj, 20:59:34
  • 16
#from
Roman_Horsetych - #from

źródło: 5683f4d78b5dd

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Roman_Horsetych
Roman_Horsetych wczoraj, 19:33:22
  • 13
Belgia-Iran 1:0 Batshuayi

#golgif
Roman_Horsetych - Belgia-Iran 1:0 Batshuayi

#golgif

źródło: giphy

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

misk4cy
misk4cy
misk4cy
wczoraj, 19:53:15 via Wykop
  • 1
@Roman_Horsetych: tam ręką była ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
LamajHarma
LamajHarma
wczoraj, 13:38:42
  • 292
Rzygać się chce jak się widzi, że dla niektórych osób wybaczalne i akceptowalne by było zakłamywanie historii i plucie na pomordowanych przodków, dopóki inwestycje i hajs się zgadza xD Jakimi wartościami w ogóle się kierujecie w życiu? Własną matkę byście sprzedali za te potężne INWESTYCJE na Ukrainie xD

#ukraina
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Roman_Horsetych
Roman_Horsetych wczoraj, 18:57:28 via Wykop
  • 3
@LamajHarma: Na mikroblogu nie podważa się miłości do Ukraińców nawet jeśli na nas defekują.
  • Odpowiedz
WstretnyOwsik
WstretnyOwsik
wczoraj, 17:26:40
  • 1
#from #silo #seriale

Dobra za tydzień kończymy From a w lipcu zaczynamy trzeci sezon Silosu. Chociaż c---a pamiętam z dwóch poprzednich.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Roman_Horsetych
Roman_Horsetych wczoraj, 18:05:25 via Wykop
  • 0
@WstretnyOwsik: Podobno w trzecim sezonie ma wejść wątek utraty pamięci przez główną bohaterkę także nie jesteś sam.
  • Odpowiedz
Influ3nD
Influ3nD
wczoraj, 17:56:31
  • 7
Dla sprostowania

#mecz
Influ3nD - Dla sprostowania 


#mecz

źródło: temp_file4287943684188981163

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Roman_Horsetych
Roman_Horsetych wczoraj, 17:57:47 via Wykop
  • 1
@Influ3nD: Do Varmazonu go.
  • Odpowiedz
Zartos_Larpiarz
Zartos_Larpiarz
wczoraj, 17:05:07
  • 13
Ale to jest thebill xDD


#from
Zartos_Larpiarz - Ale to jest thebill xDD

SPOILER
#from

źródło: obraz

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Roman_Horsetych
Roman_Horsetych wczoraj, 17:07:48 via Wykop
  • 16
@Zartos_Larpiarz: Jeszcze puszcza jej oczko.
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel
wczoraj, 13:55:42
  • 3
#from Zeszli po kości i je wykopali w jednym odcinku o.O To teraz zapraszam na 10 odcinków ogarniania co w ogóle mają z nimi zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A przypominam że w kolejce jeszcze mamy
Storywalking Julii
jezioro łez
Giga pająka
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Roman_Horsetych
Roman_Horsetych wczoraj, 14:00:38 via Wykop
  • 1
@Ryzcel: Jeszcze kim jest chłop...nastolatek w bieli.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 25
  • Strona 1 z 25
  • >

Roman Horsetych

  • Nie
  • Nie

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 07.01.2026

    Komentator
  • Mikroblogger
    od 13.12.2025

    Mikroblogger
  • Złotousty
    od 01.02.2026

    Złotousty

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking