
"Afera 150 razy gorsza niż ośmiorniczki". Politycy wściekli na Tuska i KO

Afera wokół Szpitala Południowego w Warszawie już dawno przestała być problemem wyłącznie stołecznej Koalicji Obywatelskiej. Na tym etapie jest to już problem całego obozu władzy. - Skala zagrożenia jest potężna. Takie tematy schodzą z tapety co najmniej kilka tygodni - mówi nam osoba z władz Lewicy
z- 19
- #
- #
- #
- #
- #
- #















