Ehh i kolejny dzień do przemęczenia. Oby jakoś poszło. Oby nie było jakichś gównoproblemów. Najlepiej ani dziś, ani nigdy. Błagam, na spokojnie.

Rany, te wszystkie "patusy" to... aż żałuję, że ich nazywałem patusami chyba. Przecież oni są inteligentniejsi ode mnie. Potrafią mieć w------e na tyle rzeczy, że głowa mała. A ja próbowałem się tylko wywyższać, żeby poczuć się lepiej i ukrywać sam przed sobą, jakim sam jestem debilem. Tylko oni mają tę
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#bystrzycaklodzka #s---------a #policja #patusy

Wy macie wykopki zawsze ten sam problem. Jeżeli ktoś wypowiada się niepochlebnie o tym instruktorze, to automatycznie nie oznacza że broni patusów. Wyrwał chwasta ale zrobił to w głupi sposób, o czym dobrze wiedział bo chciał uciekać z kraju. No chyba że zawsze na wszelki wypadek nosił ze soba paszport i dużą sumę pieniędzy w gotówce.

#oswiadczeniezdupy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ErogowyDrogowy:
Jak jest rażący błąd ortograficzny typu „hleb, żeka”, to sam nieraz zwrócę komuś uwagę. Nie mam problemu, gdy ktoś zwróci uwagę mnie. Natomiast czasami lubię potrollować takich wykopków, zwłaszcza gdy są niemili w rozmowie.
Inna sprawa, że im częściej ktoś nazywa się „prawdziwym Polakiem z Polski” i patriotą, tym bardziej kaleczy swój ojczysty język. A mnie uczono, że bycie patriotą to również dbanie o swój język.
  • Odpowiedz