Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko163
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
trollingisanart
trollingisanart

trollingisanart

Dołączył 1 rok temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1581
  • Znaleziska 564
  • Mikroblog 1017
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 4
trollingisanart
trollingisanart
trollingisanart 24 min temu
  • 2
Wiecie, że mamy tu swoją bańkę, główna i gorące zasrane absurdalnymi zarobkami lekarzy, a nie zmieni się w tym temacie praktycznie nic?

#polityka #nfz #sluzbazdrowia
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shadovek
Shadovek
20 min temu via Wykop
  • 1
@trollingisanart: Tak, niezależnie kto będzie u władzy to lekarze będą nas trzymać za jaja
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
22 godz. i 17 min temu
  • 41
ruski osintowiec:
"Jak spaliście to atakowali rafinerię w moskwie. To jeszcze specjalna operacja wojskowa czy już wojna?"

#ukraina #rosja #wojna
robertkk - ruski osintowiec:
"Jak spaliście to atakowali rafinerię w moskwie. To jesz...

źródło: 1000003024

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trollingisanart
trollingisanart
trollingisanart 21 godz. i 11 min temu via Wykop
  • 1
"Jak spaliście to atakowali rafinerię w moskwie. To jeszcze specjalna operacja wojskowa czy już wojna?"


@robertkk: jak cytujesz, to cytuj, na screenie inaczej zostało to ujęte.
  • Odpowiedz
trollingisanart
trollingisanart
trollingisanart przedwczoraj, 07:00:51
  • 3
Czy gotowi jesteście zagłosować na PiS dlatego, że Czarnek ogłosił, że podniesie próg podatkowy ze 120 000 do 180 000 zł?

#polityka #finanse
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polakmaly85
Polakmaly85
Polakmaly85
przedwczoraj, 07:07:57 via Wykop
  • 4
@trollingisanart: Nie bo nie głosuję na konfopisowców ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Polakmaly85
Polakmaly85
Polakmaly85
przedwczoraj, 07:25:44 via Wykop
  • 1
@CCH5OH: Tak zrobiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Matuuusuuu
Matuuusuuu
14.06.2026, 10:26:41
  • 282
No to się rozjechała narracja Przydacza, że Nawrocki leci do Waszyngtonu w celach roboczych, porozmawiać z Trumpem w cztery oczy, o ważnych dla Polski kwestiach. Brawo Polacy, wybraliście chłopa, któremu wszyscy płacimy za wycieczki, żeby sobie pooglądał, jak się piorą po pyskach pod białym domem i powspominał stare, dobre, leśne czasy.

Nawrocki leci do Trumpa. Ale ten może nie mieć dla niego czasu.

Spotkanie prezydenta Polski Karola Nawrockiego z przywódcą USA Donaldem
Matuuusuuu - No to się rozjechała narracja Przydacza, że Nawrocki leci do Waszyngtonu...

źródło: IMG_4428

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trollingisanart
trollingisanart
trollingisanart 14.06.2026, 17:17:49 via Wykop
  • 0
@Matuuusuuu: ciekawe, czy on uwierzył, że jest panem Polski, czy czuje się jak Nikoś Dyzma i codziennie wstaje rano z niedowierzaniem w myślach.
  • Odpowiedz
Prukiewak
Prukiewak
Prukiewak
14.06.2026, 14:13:56
  • 412
Cały Facebook i większość socjal mediów pełne komentarzy anty ukraińskich, wspierających Rosję, wydawałoby się, że ten kraj jest stracony i przed nami nieciekawa przyszłość, a tu zbiórka na autobusy dla ukraińskiego miasta w kilka dni zbiera peawie pół miliona. @sikorkinaukrainie fajnie to pokazuje, że jednak nastroje w społeczeństwie wciąż przychylne, a nawet jeśli nas boli nierozliczona zbrodnia wołyńska to wciąż jesteśmy gotowi pomagać i nie obwiniamy o to każdego obywatela Ukrainy.
Prukiewak - Cały Facebook i większość socjal mediów pełne komentarzy anty ukraińskich...

źródło: 1000024555

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trollingisanart
trollingisanart
trollingisanart 14.06.2026, 14:51:58 via Wykop
  • 331
@Prukiewak: łatwo zamknąć się w wykopowej, lub facebookowej bańce nienawiści do Ukrainy. Okazuje się, że jak nie obracasz się wśród jakiejś patologii, to takich rzeczy wcale nie słyszysz.
  • Odpowiedz
trollingisanart
trollingisanart
trollingisanart 14.06.2026, 17:01:35 via Wykop
  • 2
nie można napisać że Zelenski podejmuje idiotyczną decyzję


@Szalom: od kiedy nie można? Ostatnie dwa tygodnie były zasrane na mirko tylko tym.
  • Odpowiedz
bombastick
bombastick
14.06.2026, 11:36:22
  • 21
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pod koniec lata sytuacja zmieni się tak dramatycznie, że wszyscy Ukraińcy będą nią zadowoleni, - Dowódca Batalionu Przechwytującego Kompanii Dronów Uderzeniowych Mustafajew


#ukraina #wojna #ciekawostki źle to wygląda dla #rosja
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trollingisanart
trollingisanart
trollingisanart 14.06.2026, 14:57:27 via Wykop
  • 0
@GeneralX: wszystkich? Rosjan, Ukraińców, Polaków, Francuzów? Czemu zabolałoby to Czechów?
  • Odpowiedz

582

Szkoła chciała sprawę załatwić po cichu

Tą sprawą od dwóch dni żyje cała Limanowa. W małopolskim miasteczku we wtorek, 9 czerwca, jeden z uczniów groził nożem t

dartyr
z
onet.pl
dodany: 11.06.2026, 20:21:59
  • 70
  • #
    polska
  • #
    beka
  • #
    patologiazewsi
trollingisanart
trollingisanart
trollingisanart 12.06.2026, 17:11:36 via Wykop
  • 4
@Anomalocaracid: ROM to read only, nie sformatujesz raczej.
trollingisanart
trollingisanart
trollingisanart 14.06.2026, 10:03:28 via Wykop
  • 1
@JanPustostan: @baba-jarrek-vos Limanowa od razu kojarzy mi się z cyganami. Od zawsze kiedy słyszę nazwę tej miejscowości, to tylko w kontekście problemów z cyganami. Ludzie zgłosiliby się na policję, a potem sami bali wracać wieczorem do domu.
trollingisanart
trollingisanart
trollingisanart 14.06.2026, 09:58:13
  • 3
#lewandowska #lewandowski

Usunęli tego posta z mikrofonem xD
trollingisanart - #lewandowska #lewandowski

Usunęli tego posta z mikrofonem xD

źródło: att.45IQgPCONON-eZtUehSYXp24PPBkD1s_FzsjiNb9vrk.gif

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chrystus
Chrystus
14.06.2026, 10:01:08 via Wykop
  • 0
@trollingisanart: Chyba tym się wzorowali.
Chrystus - @trollingisanart: Chyba tym się wzorowali.
  • Odpowiedz
pearl_jamik
pearl_jamik
14.06.2026, 07:53:08
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trollingisanart
trollingisanart
trollingisanart 14.06.2026, 08:44:04 via Wykop
  • 17
@Jariii: pisali tak w Internecie, nie dyskutuj.
  • Odpowiedz

14

Zapomniane zespoły rockowe lat 90., które kiedyś rządziły w radiu

Zapomniane zespoły rockowe lat 90., które kiedyś rządziły w radiu

Fajnych kapel w latach 90. było naprawdę wiele, ale tylko nieliczni przetrwali na scenach i na naszych playlistach do dziś. Jakie formacje rządziły wtedy w radiu i MTV? Sprawdźcie!

Facetpo40
z
facetpo40.pl
dodany: 10.06.2026, 09:34:17
  • 7
  • #
    90s
  • #
    gimbynieznajo
  • #
    rock
  • #
    muzyka
  • #
    nostalgia
trollingisanart
trollingisanart
trollingisanart 12.06.2026, 09:52:36 via Wykop
  • 1
Polecam Warrant (Cherry Pie), Firehouse, Trance (Power Infusion), TNT, Karo (Heavy Birthday), Fatum (Mania Szybkości). Nie słyszałem w radio, a wymiatają.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

51

"Artysta" - moja depresja jest lepsza niż twoja. Przypomnijmy sobie.

"Artysta" - moja depresja jest lepsza niż twoja. Przypomnijmy sobie.

"Artysta" - moja depresja jest lepsza niż twoja. Przypomnijmy sobie i nie chodźmy na jego koncerty. Jego koncerty nie sa dla ludzi pracujących w sklepie na kasie. Albo może są właśnie dla tego plebsu głupiego co i tak nie rozumie sztuki i nie ma prawdziwego, wartoś życia, depresji, przeżyć i emocji.

prawdecipowiem
z
tiktok.com
dodany: 12.06.2026, 08:27:25
  • 4
  • #
    artysci
  • #
    ralphkaminski
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    depresja
trollingisanart
trollingisanart
trollingisanart 12.06.2026, 08:42:47 via Wykop
  • 16
Co innego jak tam pracujesz w tym sklepie - C--J Z TOBĄ!
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

domp12
domp12
11.06.2026, 15:42:48
  • 346
#humorobrazkowy #heheszki
domp12 - #humorobrazkowy #heheszki

źródło: 8157

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trollingisanart
trollingisanart
trollingisanart 11.06.2026, 19:07:02 via Wykop
  • 2
@domp12: w paszczu trista, w ruru piatsa.
  • Odpowiedz
Schwarzfahrer
Schwarzfahrer
11.06.2026, 11:59:10
  • 73
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trollingisanart
trollingisanart
trollingisanart 11.06.2026, 19:06:25 via Wykop
  • 0
@Schwarzfahrer: ciekawe życie masz xD
  • Odpowiedz

608

Ukrainka pobiła dziecko w żłobku w Opolu. Chłopiec ma siniaki na ciele

Pokaż treści 18+

Ukrainka pobiła dziecko w żłobku w Opolu. Chłopiec ma siniaki na ciele

22-miesięczny chłopiec wrócił z prywatnego żłobka w Opolu z krwiakami, siniakami i wyraźnymi śladami na ciele. Dotarliśmy do kamer z monitoringu. Widać na nim opiekunkę pochodzącą z Ukrainy, która w brutalny sposób traktuje malucha.

OnePageTo
z
nto.pl
dodany: 11.06.2026, 16:51:25
  • 102
  • #
    afera
  • #
    dzieci
  • #
    ukraina
  • #
    polska
trollingisanart
trollingisanart
trollingisanart 11.06.2026, 18:43:15 via Wykop
  • 1
@Linnior88: może ktoś, kto nie chce klikać trzydzieści razy w reklamy przed dotarciem do treści?

723

CZERSK. Dewastacja pomostu w Parku Borowiackim. Nagranie pojawiło się w sieci

CZERSK. Dewastacja pomostu w Parku Borowiackim. Nagranie pojawiło się w sieci

17 letni obywatel Ukrainy zdewastował most w parku

Kris791
z
wizjalokalna.pl
dodany: 11.06.2026, 10:54:02
  • 125
  • #
    ukraina
  • #
    policja
  • #
    banderowcy
  • #
    wojna
  • #
    deportacja
  • #
    wydarzenia
trollingisanart
trollingisanart
trollingisanart 11.06.2026, 11:32:47 via Wykop
  • 213
Młody patus, zgrywa gangstera na FB. Po c--j nam tacy?
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

trollingisanart
trollingisanart
trollingisanart 11.06.2026, 14:45:55 via Wykop
  • 0
@armiakrolewska: ja p------ę, chłop co się zesrał.
Zakrentas
Zakrentas
Zakrentas
11.06.2026, 04:40:35
  • 375
Dlaczrgo na wykopie tak popularny jest pogląd, że szeregówka "ma wszystkie wady mieszkania i domu"? Taki komentarz dostał wczoraj ponad 1000 plusów.

A moim zdaniem szeregówka ma szereg zalet:
-brak sąsiadów nad głową i pod podłogą;
-własny ogródek do grillowania, opalania się, postawienia basenu, zabawy w dziećmi, posadzenia pomidorków itd.;
-garaż i podjazd: zawsze jest gdzie zaparkować, można sobie umyć, posprzątać samochód, wnieść zakupy spod samych drzwi do domu;
Zakrentas - Dlaczrgo na wykopie tak popularny jest pogląd, że szeregówka "ma wszystki...

źródło: 18211

Pobierz
  • 293
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trollingisanart
trollingisanart
trollingisanart 11.06.2026, 11:08:54 via Wykop
  • 2
@Zakrentas: to kwestia gustu, wymagań, sytuacji życiowej i budżetu.
Jak masz jakieś spore ogródki, to może jeszcze ujdzie, ale na takim czymś jak na zdjęciu poniżej, kiedy obaj twoi sąsiedzi też zdecydują się zrobić grilla, to robicie go tak na prawdę razem. Uczestniczysz też w zabawach ich dzieci, bo są od ciebie kilka metrów. U mojego znajomego na takim ogródku słychać dokładnie, o czym sąsiedzi rozmawiają w swoim salonie.
Wraz
trollingisanart - @Zakrentas: to kwestia gustu, wymagań, sytuacji życiowej i budżetu....

źródło: images

Pobierz
  • Odpowiedz
trollingisanart
trollingisanart
trollingisanart 11.06.2026, 12:07:18 via Wykop
  • 0
@naked: budują takie, ale bardzo rzadko. Większość deweloperów chce wycisnąć z działek jak najwięcej lokali. Na hektarze możesz postawić dziesięć domów wolnostojących, albo 3-4 bloki i sprzedać nawet 100 mieszkań. W mojej okolicy wygląda to jeszcze w miarę rozsądnie. Bliźniaki lub domy wolnostojące stawiają na 10-12 arach. Widziałem jednak bliźniaki na działkach sześcioarowych, wtedy dookoła połówki domu masz dosłownie pięciometrowy pas ziemi.
  • Odpowiedz
trollingisanart
trollingisanart
trollingisanart 11.06.2026, 12:40:12 via Wykop
  • 0
@naked: nie rozumiem, skąd 180 m?
  • Odpowiedz
mkarweta
mkarweta
11.06.2026, 11:03:28
  • 334
Putin umarł i poszedł do piekła. Jednak za potulne i dobre sprawowanie po 100 latach pozwolono mu na jeden dzień odwiedzić Moskwę. Spaceruje wzruszony, rozgląda się, ładnie jest, czysto jest. Wchodzi do baru, zamawia wódkę i pyta barmana:
- Dawno mnie nie było, Krym dalej nasz?
- Nasz.
- A D----s nasz?
- Nasz.
- A... a powiedzcie, Kijów nasz?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trollingisanart
trollingisanart
trollingisanart 11.06.2026, 12:08:35 via Wykop
  • 174
Putin umarł


@mkarweta: pisz, że żart na wstępie, bo już prawie szampan strzelił.
  • Odpowiedz
darknightttt
darknightttt
10.06.2026, 13:05:12
  • 2149
Stan nfz - taka ciekawostka.
Koleżance wyszedł pozytywny test ciążowy. Z wyliczeń wychodzi 7/8 tydzień ciąży.
Zaczęłyśmy szukać lekarza i przychodni aby potwierdzić ciążę.
I uwaga to podsumowanie:
- pierwsza przychodnia z ginekologiem nie ma usg (a to przecież podstawowe narzędzie pracy)
- w drugiej termin na koniec sierpnia
  • 242
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trollingisanart
trollingisanart
trollingisanart 10.06.2026, 20:03:08 via Wykop
  • 1
@darknightttt: moja bratowa jak kładła się w szpitalu i poszły zielone wody, moja Mama pobiegła do lekarza powiedzieć, że dziecko jest niedotlenione, lub ciąża przenoszona i chyba trzeba robić cesarkę, to powiedział, że to brzmi jak zamówienie płatnej usługi :)
  • Odpowiedz

1345

Radny Ursusa anestezjolog rocznik 1997 zarobił w 2025 1,6 mln zł

Radny Ursusa anestezjolog rocznik 1997 zarobił w 2025 1,6 mln zł

Średnio miesięcznie ponad 130k. Nie ma sensu więcej komentować. Należą się podwyżki.

DeoLawson
z
x.com
dodany: 09.06.2026, 20:27:35
  • 210
  • #
    medycyna
  • #
    praca
  • #
    pracbaza
  • #
    korposwiat
  • #
    polska
trollingisanart
trollingisanart
trollingisanart 10.06.2026, 06:01:00 via Wykop
  • 87
Fundujemy im dostatnie życie na kilka pokoleń do przodu, bez jaj. Dzieci, a nawet wnukowie lekarzy z mojego miasta na studia jeździli Porsche i Volvo za ponad 300 k, mieszkali w kupionych mieszkaniach w Gdańsku, czy Krakowie i starzy utrzymywali ich przez 5 lat. My w tym czasie po nocce w kołchozie w pociąg, do szkoły i powrót na nockę, żeby zarobić na studia. Jak mi ktoś mówi, że wszyscy mają równe
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

trollingisanart
trollingisanart
trollingisanart 10.06.2026, 19:58:28 via Wykop
  • 0
@ksiezyc_w_siatce: w życiu. Wiesz co jest najlepsze? Oba przypadki, które wymieniłem, skończyły się na tym, że dzieci balowały za hajs starych, nie kończąc studiów, do tego n------------y konkretnie. Jeden podobno w grupie przestępczej „wypożyczającej” nielegalnie obrazy dla bogaczy, drugi pracował w szpitalu bez dyplomu, tata ordynator go przyjął nie pytając o papiery, aż wkroczyły służby. Mama zapewniła żółte papiery, uniknął przez to kary i pozwolono mu dalej pracować, warunkiem jest
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 16
  • Strona 1 z 16
  • >

Bichał Miałek

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 05.01.2026

    Komentator
  • Rocznica
    od 13.06.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking