Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
xUnf

xUnf

Dołączył 11 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 21336
  • Znaleziska 20463
  • Mikroblog 873
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 5

325

Białoruś wyłączyła przekaźniki do ataków na Ukrainę

Białoruś wyłączyła przekaźniki do ataków na Ukrainę

Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski poinformował, że od 22 czerwca na terytorium Białorusi przestały działać retransmitery, które pomagały rosyjskim dronom typu Szahed w atakach na Ukrainę. Kilka dni temu Zełenski wystosował do władz w Mińsku ultimatum w tej sprawie, wyznaczając Alaksandrowi Łukasz

czosnekiss
z
rmf24.pl
dodany: 18 godz. i 9 min temu
  • 42
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    bialorus
  • #
    konfliktynaswiecie
  • #
    ciekawostki
  • #
    swiat
xUnf
xUnf 15 godz. i 21 min temu via Wykop
  • 23
To się nazywa "projekcja siły".
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

xUnf
xUnf 3 godz. i 6 min temu via iOS
  • 0
@krdewra: Niby tak ale kolegą tego żula jest samozwańczy Mamed...

293

Tylko 5% Polaków uważa, że to dobry czas na zakup nieruchomości

Tylko 5% Polaków uważa, że to dobry czas na zakup nieruchomości

Po latach kupowania wszystkiego jak leci przez rządowe programy dopłat, na rynku nieruchomości nastąpiło tąpnięcie nastrojów. Najnowszy raport portalu nieruchomosci-online.pl za II kwartał 2026 roku nie pozostawia złudzeń: lawinowo rośnie liczba osób chcących sprzedać mieszkanie, a ubywa chętnych

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: przedwczoraj, 06:27:48
  • 93
  • #
    nieruchomosci
  • #
    mieszkaniedeweloperskie
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
xUnf
xUnf wczoraj, 05:02:16 via iOS
  • 19
Dlaczego 90% wykopków widzi, że ich mieszkania zyskały na wartości i myślą, że wygrali los na loterii ale w tym samym momencie nie widzą, że wszystkie inne podrożały proporcjonalnie więc de facto nic nie zyskali? :d
  • 15
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

xUnf
xUnf wczoraj, 11:38:49 via iOS
  • 0
@Duperel: Dokladnie - nic nie zyskales. Wczesniej za 1 bitcoina mogles dostac 1zl i za niego kupic 1 bitcoina, teraz dostaniesz za 1 bitcoina 200k i za te 200k znowu kupisz tylko 1 bitcoina. Zysk bitcoinow wynosi 0.
xUnf
xUnf 23 godz. i 27 min temu via iOS
  • 1
@Duperel: Ale tu dyskusja sie nie toczy o to, czy za wyższą wartość mieszkania mozesz kupic samochod, tylko o relacje mieszkań do mieszkań. O rynek nieruchomości.

Jak kupileś mieszkanie za 350 000, a dzisiaj je sprzedasz za 600 000 i za zysk w postaci 250 000 kupisz Mercedesa i w nim zamieszkasz to tak - zyskałeś kasę na Mercedesa. Tylko powodzenia w spaniu i gotowaniu w nim.
xUnf
xUnf 23 godz. i 2 min temu via iOS
  • 0
@Duperel: To dlaczego piszesz z Androida? (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
xUnf
xUnf 21 godz. i 13 min temu via iOS
  • 0
@Syler: Dobrze, ją nawiązywałem do zwykłego Kowalskiego co chce mieć dach nad głową, a nie polskiego szejka Kuby Midela ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zwykły Kowalski nie zyskał - dostanie za mieszkanie więcej ale za inne też musi dzisiaj zapłacić więcej.
xUnf
xUnf 16 godz. i 35 min temu via Wykop
  • 0
Ludzie nie cieszą się ze wzrostu cen nieruchomości bo chcą sprzedać, cieszą się bo Oni kupili taniej.


@Syler: Właśnie ciężko odnieść takie wrażenie, jak ludzie swój wywód kończą zwykle na "kupiłem za XXX a teraz jest warte YYY, hehehe"

448

GTA VI - Wydanie fizyczne BEZ PŁYTY z grą - Tylko kod do pobrania

GTA VI - Wydanie fizyczne BEZ PŁYTY z grą - Tylko kod do pobrania

Rockstar jednak zawodzi "Fizyczna wersja Grand Theft Auto VI, zawierająca kod do pobrania gry wewnątrz opakowania, będzie dostępna od 12 listopada, aby umożliwić wcześniejsze pobranie gry."

TheFlashes
z
rockstargames.com
dodany: wczoraj, 10:52:58
  • 242
  • #
    gry
  • #
    konsole
  • #
    gta
  • #
    gta6
xUnf
xUnf 16 godz. i 42 min temu via Wykop
  • -9
Kto w XXI wieku używa płyt?
Wiem kto...

  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1143

AMA Andrzej Dragan zapraszam do zadawania pytań :)

AMA Andrzej Dragan zapraszam do zadawania pytań :)

Cześć,nazywam się Andrzej Dragan, jestem fizykiem teoretykiem. Lewą ręką zajmuję się też fotografią i filmem, a w poprzednim tysiącleciu aktywnie działałem na amigowej demoscenie.

andrzejdragan
z
wykop.pl
dodany: 20 godz. i 10 min temu
  • 720
  • #
    ama
  • #
    ciekawostki
  • #
    nauka
  • #
    fizyka
  • #
    gruparatowaniapoziomu
xUnf
xUnf 19 godz. i 34 min temu via iOS
  • -2
Czy interesujesz sie jeszcze fizyką czy już tylko AI?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2077

Jan R. jeździ jak Majtczak, próbował staranować kursantkę na autostradzie A4.

Jan R. jeździ jak Majtczak, próbował staranować kursantkę na autostradzie A4.

Matka przerażonej dziewczyny obiecała zgłosić zdarzenie na policję.

dashcambandit
z
youtube.com
dodany: 22.06.2026, 18:05:22
  • 402
  • #
    polskiedrogi
  • #
    prawojazdy
  • #
    bandycidrogowi
  • #
    motoryzcja
  • #
    kierowcy
xUnf
xUnf 22.06.2026, 19:52:29 via iOS
  • 10
Kiedyś dla takich odpadów na rynku w mieście stał szafot... Dobre to były czasy.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

xUnf
xUnf 21.06.2026, 16:42:19
  • 0
Macie pokoje/sypialnie na poddaszu i próbowaliście używać klimatyzatorów przenośnych? Takich co sie rure wyciąga przez okno. Daje to radę?

#ciekawostki #polska #budujzwykopem
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xUnf
xUnf
Autor
21.06.2026, 19:41:53 via iOS
  • 0
@Megawonsz_dziewienc: Gorzej jak sie mieszka w 100 letniej kamienicy, gdzie konserwator zabytkow w zyciu nie pozwoli na klime na budynku ;)
  • Odpowiedz
xUnf
xUnf
Autor
22.06.2026, 09:22:52 via iOS
  • 0
@Megawonsz_dziewienc: Nie mam balkonu :)
  • Odpowiedz

471

Szef MSZ Ukrainy Andrij Sybiha grozi Polsce.

Szef MSZ Ukrainy Andrij Sybiha grozi Polsce.

Sybiha zapowiedział "symetryczne" reakcje na działania uznane za nieprzyjazne

etepetete
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 21.06.2026, 14:47:42
  • 187
  • #
    polityka
xUnf
xUnf 21.06.2026, 20:05:59 via Wykop
  • 6
Remont Jasionki od jutra.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

346

Znaleźli zatopione miasto u wybrzeży Indii - najstarsza cywilizacja

Znaleźli zatopione miasto u wybrzeży Indii - najstarsza cywilizacja

Znaleźli zatopione miasto u wybrzeży Indii. Naukowcy sądzą, że to pozostałość po cywilizacji starszej niż wszystkie nam znane

freedomseeker
z
focus.pl
dodany: 21.06.2026, 09:06:44
  • 118
  • #
    indie
  • #
    archeologia
  • #
    starozytnosc
  • #
    ciekawostki
  • #
    historia
  • #
    gruparatowaniapoziomu
xUnf
xUnf 21.06.2026, 15:39:24 via iOS
  • -1
focus.pl

xD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

xUnf
xUnf 20.06.2026, 15:56:22
  • 0
Juz ktorys raz w zyciu obserwuje, ze jak na allegro dodam cos do obserwowanych, to jeszcze tego samego dnia albo nazajutrz cena tego towaru nagle zmienia sie na wyzsza.

To przypadek czy typowy januszex?

#ciekawostki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

312

Brązowy miecz wbity w ziemię. Odkrycie sprzed 2700 lat w gdańskich lasach!

Brązowy miecz wbity w ziemię. Odkrycie sprzed 2700 lat w gdańskich lasach!

W lasach Nadleśnictwa Gdańsk poszukiwacz Marcin Wiśniewski odkrył brązowy miecz w typie z kolcem do rękojeści, wstępnie datowany na ok. 900-700 lat p.n.e. Zabytek tkwił pionowo w ziemi, a odkrywca zabezpieczył miejsce i zgłosił znalezisko konserwatorowi. Unikatowy artefakt teraz czeka na badania.

ArcheologiaZywa
z
archeologia.com.pl
dodany: 19.06.2026, 10:08:29
  • 66
  • #
    archeologia
  • #
    historia
  • #
    poszukiwacze
  • #
    wykrywaczmetalu
  • #
    gruparatowaniapoziomu
  • #
    ciekawostkihistoryczne
xUnf
xUnf 19.06.2026, 16:59:31 via iOS
  • 0
Dobrze że zgłosił, bo by go zaraz zamknęli za to, że znalazł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

422

Dr n. med. Marcin Socha, który pracuje w roli chirurga pokazuje przelew za maj

Dr n. med. Marcin Socha, który pracuje w roli chirurga pokazuje przelew za maj

Doktor Marcin Socha pokazał przelew, który wpłynął na jego konto za pracę w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Kwota to 4 621,40 zł.

sloniasek
z
biznes.o2.pl
dodany: 18.06.2026, 21:32:31
  • 116
  • #
    chirurg
  • #
    wyplata
xUnf
xUnf 19.06.2026, 13:48:11 via iOS
  • 3
To z NFZ.
A z prywaty 40 000.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

572

Mrągowo droższe niż Chorwacja, Ustka to nowa Sycylia. Drogie wakacje w Polsce

Mrągowo droższe niż Chorwacja, Ustka to nowa Sycylia. Drogie wakacje w Polsce

Wakacje w Polsce tylko dla bogatych? Ceny w rodzimych hotelach są często wyższe niż w Grecji, Egipcie czy Chorwacji. Wyjazd za granicę bywa tańszy, mimo że obejmuje również przelot.

VoxClamantisInDeserto
z
forsal.pl
dodany: 17.06.2026, 19:29:55
  • 312
  • #
    polska
  • #
    wakacje
  • #
    turystyka
  • #
    podroze
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
xUnf
xUnf 18.06.2026, 11:23:13 via iOS
  • 22
Co roku te same narzekania i co roku tłumy w sezonie...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

257

Przeprasza po ataku na Stanowskiego. "Puściły mi nerwy"

Przeprasza po ataku na Stanowskiego. "Puściły mi nerwy"

Agata Jagodzińska z KAS przeprosiła za swój emocjonalny wpis pod adresem Krzysztofa Stanowskiego z Kanału Zero.

Roess
z
msn.com
dodany: 17.06.2026, 04:26:34
  • 145
  • #
    polityka
  • #
    stanowski
  • #
    kanalzero
  • #
    skarbowka
  • #
    patologiazewsi
xUnf
xUnf 17.06.2026, 18:17:42 via iOS
  • -2
Stanowisko jest już na tym etapie, gdzie od kasy i wpływów zaczyna mu odbijać.

To już tylko krok od przepaści.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1177

Lekarz z Nacz. Izb. Lek. nie wie ile zarabia, bo nie czytał swojej umowy o pracę

-iIe pan zarabia? -Oj chyba nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie. -Pan zarabia godnie? ile pan zarabia? -Nie jestem pewien jak wygląda moja umowa, bo jej nie czytałem.

Hirch
z
x.com
dodany: 16.06.2026, 09:58:03
  • 68
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    lekarz
  • #
    pieniadze
  • #
    wydarzenia
xUnf
xUnf 16.06.2026, 17:44:00 via iOS
  • -1
Biedak nawet konta nie ma i przelewu nie widzi
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

826

Kraków: agresywny pies pogryzł dziecko właściciel psa tylko się przyglądał

Pokaż treści 18+

Kraków: agresywny pies pogryzł dziecko właściciel psa tylko się przyglądał

W Krakowie doszło do pogryzienia dziecka przez agresywnego psa. To już któryś z kolei przypadek pogryzienia przez tego psa. Atakuje bez powodu dzieci i inne psy. Policja nic nie robi mimo wielokrotnych zgłoszeń od różnych ofiar. "nie podaruje sku&$@synowi (...) puścił psa i tylko patrzył" pisze

WielkiNos
z
wykop.pl
dodany: 12.06.2026, 06:28:00
  • 129
  • #
    psiarze
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    krakow
  • #
    truestory
  • #
    wykopefekt
xUnf
xUnf 13.06.2026, 17:09:13 via iOS
  • 2
@stop_agresji_psow: Jestescie w stanie przygotowac jakas glosna akcje z petycja do odpowiedniego ministerstwa, zeby w koncu ktos sie w tym kraju zajal tematem pogryzien przez psy? Tylko musi byc glosno, jakiegos Stanowskiego trzeba by zaanagazowac

584

IDF robi to co Rosjanie w Buczy

Pokaż treści 18+

IDF robi to co Rosjanie w Buczy

Jeruzalem Post opublikowało nagranie gdzie żołnierz strzela bez powodu do cywilnego samochodu zabijając 7miesięczne dziecko. Nagranie słabo widoczne ale zdaję się na treść artykułu w JP

jusstt
z
jpost.com
dodany: 10.06.2026, 06:53:20
  • 37
  • #
    izrael
  • #
    palestyna
  • #
    zydzi
  • #
    bliskiwschod
xUnf
xUnf 10.06.2026, 08:45:39 via iOS
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

502

Wyszedł z SOR w Kielcach i zmarł chwilę później. Partnerka mówi o dramacie

Wyszedł z SOR w Kielcach i zmarł chwilę później. Partnerka mówi o dramacie

51-letni Rafał trafił na Szpitalny Oddział Ratunkowy w Kielcach po nagłym zasłabnięciu. Kilka godzin później został wypisany do domu. Chwilę po powrocie zmarł na klatce schodowej. Partnerka mężczyzny mówi o ignorowanych objawach i zapowiada walkę o wyjaśnienie sprawy

freedomseeker
z
fakt.pl
dodany: 09.06.2026, 11:19:32
  • 71
  • #
    kielce
  • #
    afera
  • #
    polska
  • #
    sor
  • #
    zdrowie
  • #
    szpital
xUnf
xUnf 09.06.2026, 16:47:28 via iOS
  • 19
SOR, synonim mordowni.

Najwazniejsze ze lekarz po dyzurze odjechal AMG.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

378

Małpki wchodzą do systemu kaucyjnego. Rząd Tuska robi rewolucję

Małpki wchodzą do systemu kaucyjnego. Rząd Tuska robi rewolucję

Ministerstwo Klimatu i Środowiska zdecydowało o włączeniu tzw. małpek do systemu kaucyjnego. Decyzja o harmonogramie wdrożenia zmian ma zapaść w drugiej połowie roku. Branża handlowa, zwłaszcza właściciele mniejszych sklepów, alarmuje, że nowe przepisy oznaczają dla nich ogromne koszty i problemy.

Lokator87
z
superbiz.se.pl
dodany: 03.06.2026, 07:00:23
  • 189
  • #
    polska
  • #
    alkohol
  • #
    polityka
  • #
    systemkaucyjny
  • #
    handel
  • #
    pieniadze
xUnf
xUnf 03.06.2026, 22:31:07 via iOS
  • -4
Szkoda, ze ci wlasciele małych sklepów nie widzą problemu w skali pijaństwa w tym kraju, pieprzeni hipokryci.
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1819

SENSACJA na Roland-Garros! Maja Chwalińska w półfinale!

SENSACJA na Roland-Garros! Maja Chwalińska w półfinale!

Po niesamowitym starciu z Anną Kalinskaya - Maja wygrywa mecz i przechodzi do półfinału turnieju gdzie zmierzy się z Aryną Sabalenką

okoboji
z
meczyki.pl
dodany: 03.06.2026, 11:05:49
  • 176
  • #
    tenis
  • #
    sport
  • #
    mecz
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
xUnf
xUnf 03.06.2026, 12:17:32 via iOS
  • -5
Oho, zaczyna się pompowanie balonika.
Zaraz będzie Dzień Dobry TVN i sprzedaż wizerunku jakiejś reklamie szczoteczki do zębów xD
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

386

Od 14 czerwca zmienią się zasady sprzedaży miodu

Od 14 czerwca zmienią się zasady sprzedaży miodu

Produkty, z których usunięto znaczną część naturalnego pyłku kwiatowego, nie będą mogły być sprzedawane jako standardowy miód, np. akacjowy lub wielokwiatowy.

Victor_Manzon
z
sadyogrody.pl
dodany: 31.05.2026, 23:11:41
  • 63
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    polska
  • #
    prawo
  • #
    handel
  • #
    gospodarka
xUnf
xUnf 01.06.2026, 14:17:21 via iOS
  • -1
@twister35: Pytanie jakim dzbanem trzeba być żeby kupować miód w markecie... Przecież to jasne jak dzień, że tam jest jakiś syf, a nie miód.
I nawet nie chodzi o to, że to market tylko o cenę - jak naiwnym trzeba być żeby myśleć, że można kupić jakościowy miód za 20zl za kg?
xUnf
xUnf 01.06.2026, 17:57:37 via iOS
  • 0
@bartosz325: Tak. A jak szukasz sprawiedliwości i uczciwości na świecie, to zgłoś się już w SpaceX na lot na Marsa, tam znajdziesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 31
  • Strona 1 z 31
  • >

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 29.09.2021

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 18.06.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 14.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 02.01.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 14.08.2020

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking