Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Diabolic

Diabolic

Dołączył 11 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 610
  • Znaleziska 545
  • Mikroblog 65
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 2

448

Kultura zapierdzielu staje się dla czterdziestolatków nieznośna

Kultura zapierdzielu staje się dla czterdziestolatków nieznośna

Nie bez powodu mówimy, że około czterdziestych urodzin przychodzi przełom, bo właśnie wtedy zaczynamy bliżej przyglądać się swojemu życiu. Nieco zwalniamy i często zauważamy, jak szybko biegliśmy do tej poryi że jesteśmy już mocno wykończeni. Coraz mniej akceptujemy ustawiczny zapierdziel.

XeNinja
z
kobietytomy.pl
dodany: 02.06.2026, 13:44:49
  • 191
  • #
    pracbaza
  • #
    praca
  • #
    psychologia
  • #
    korposwiat
  • #
    programista15k
Diabolic
Diabolic 03.06.2026, 20:07:23 via Wykop
  • 2
@wykraczajacypozapole: szczerze, to przykra ale poniekąd prawda. Nikt nie postawi Cię tak na prawdę na pierwszym miejscuz jedynym kto może to zrobić jesteś ty sam. Jeśli i ty tego nie robisz, znaczy, że żyjesz dla kogoś tudzież czyjegoś komfortu. W życiu chodzi o to by żyć, nie wykorzystać czasu a go po prostu spędzić.
Diabolic
Diabolic 03.06.2026, 20:11:23 via Wykop
  • 0
@e3b0c: tu nie chodzi o to by wygrać, a potrafić znajomość jego funkcjonowania wykorzystać dla własnych korzyści. Prawda jest taka, że aby nie być wykorzystywanym trzeba kombinować i niestety czasem samemu wykorzystywać. Skoro nie możesz wroga pokonać to musisz nauczyć się go kiwać
Diabolic
Diabolic 03.06.2026, 20:16:31 via Wykop
  • 1
@mco111: otóż nie każdy widzi to, że jesteśmy de facto jak te zasilanie dla matrixa. Czy to się komuś podoba czy nie, to wszyscy Ci tak zwani "cwaniacy" którzy robią walki, biorą kasę od państwa która im się nie należy tak na prawdę robią to samo co ci na górze, tylko na własną, mniejszą skalę. Nie działają według systemu, a na jego podstawie. To, że państwo sobie przyznało wyłączne prawo
Diabolic
Diabolic 03.06.2026, 20:24:12 via Wykop
  • 2
@Pan_Miszuk: ja, mając 33 ten sam wniosek. Na swoją obronę dodam, że od zawsze miałem wywalone w zapierdziel, w szkole byłem jak m----n na pasach, co jakiś czas. Pracuje od dawna jako jdg w delegacji robiąc około 4-5 miesięcy w roku, resztę mając wakacje. Bez kredytów, bez drogich aut, wczasów, złota czy diamentow. W dupie mam wyścig do grobu - trumny nie mają kieszeni.

Aha, nie żebym jakiś tępy był,
Diabolic
Diabolic 04.06.2026, 11:06:23 via Wykop
  • 2
@e3b0c: podobne mam doświadczenia. Lepiej robić swoje i nie mówić na głos. Ja dodatkowo doszedłem do etapu, gdzie nie mam już w około siebie niemal nikogo poza najbliższą rodziną. Stopniowo pozbywalem się ludzi interesownych, nie szanujących moich granic, poglądów i większość odeszła lub sam ich przefiltrowałem. Za pewne sam jestem do pewnego stopnia wypaczoną, antyspołeczną jednostką, lecz zacząłem stawiać się w końcu na pierwszym miejscu i zasadniczo polubiłem czesciową samotność.

1057

Policjant usiłuje wmówić kierowcy, że nie ma prawa sam wezwać lawety

Policjant usiłuje wmówić kierowcy, że nie ma prawa sam wezwać lawety
zwirz
z
youtube.com
dodany: 20.05.2026, 07:46:50
  • 159
  • #
    policja
  • #
    bezprawie
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
Diabolic
Diabolic 20.05.2026, 20:58:36 via Wykop
  • 2
@Kapppa111: milicjanta*

607

Szukanie wsparcia w kryzysie psychicznym to nie wstyd

Szukanie wsparcia w kryzysie psychicznym to nie wstyd

Przypominam, że można szukać pomocy, jeśli ktoś ma słabszy dzień, tydzień, miesiąc, rok albo całe życie To jest jeden z telefonów wsparcia dla ludzi w kryzysie. Jest darmowy: 800 70 2222

moll
z
wykop.pl
dodany: 16.05.2026, 09:58:46
  • 124
  • #
    samobojstwo
  • #
    depresja
  • #
    samotnosc
  • #
    psychologia
Diabolic
Diabolic 17.05.2026, 19:22:09 via Wykop
  • 0
@Muko: nie ona jedna i nie ostatnia. Świadomość, że tak na prawdę każdy jest interesowny i myśli głównie o sobie jest w pewnym stopniu wyzwalająca. Pozwala przestać przejmować się opinią innych i odpuścić kreowanie swojego własnego nieprawdziwego wizerunku dla uciechy innych

769

SARNIE ŻNIWO (cały film) reż. Bartosz Walaszek

SARNIE ŻNIWO (cały film) reż. Bartosz Walaszek

Pan Andrzej zajmuje się szmuglem nielegalnych towarów przez granicę. Pewnego razu odbiera od kuriera tajemnicze statuetki. Statuetki posiadają moc (niczym sygnet z Władcy Sygnetów), każdy chce je mieć i tu zaczynają się kłopoty. "Sarnie żniwo" powraca na YT już 8 maja!

severh
z
youtube.com
dodany: 04.05.2026, 14:59:06
  • 66
  • #
    heheszki
  • #
    walaszek
  • #
    sarniezniwo
  • #
    nostalgia
  • #
    kiedystobylo
Diabolic
Diabolic 05.05.2026, 12:41:46 via Wykop
  • 1
@LukaszSZCZ: albo masz wybrakowane poczucie humoru albo po prostu jesteś wybrakowany. Nie wiem co gorsze... 😆

565

Dzik na placu zabaw. "Aktywistki argumentowały, że dzik nie jest agresywny"

Dzik na placu zabaw. "Aktywistki argumentowały, że dzik nie jest agresywny"

Dzik na palcu zabaw w Warszawie. Aktywistki pomimo zabezpieczenia terenu przez policję do czasu przyjazdu dalszych służb, chciały wypuścić dzika na miasto, bo "nie jest agresywny"...

potworzak21
z
tvn24.pl
dodany: 25.04.2026, 06:39:42
  • 173
  • #
    warszawa
  • #
    ekologia
  • #
    dzik
  • #
    absurd
Diabolic
Diabolic 25.04.2026, 20:03:39 via Wykop
  • 1
@debiec: Dorota Weltmaister? Ja bym uważał, ona ostatnio poluje na hejterów. W pracy ich dopada. Zmiłuj się, usuń ( ͡º ͜ʖ͡º)

565

Rosjanki nie płaczą po mężach. Jedna z nielicznych sytuacji na świecie"

- To jedna z nielicznych sytuacji na świecie, w których część żon uznaje za atrakcyjne wysłanie męża na wojnę, żeby zginął, a rodzina otrzyma ok. 30 tys. zł w przeliczeniu - mówił dziennikarz Zbigniew Parafianowicz w programie "Najważniejsze pytania".

Xing77
z
polsatnews.pl
dodany: 25.04.2026, 04:33:09
  • 204
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    rosja
  • #
    wojsko
  • #
    wojna
Diabolic
Diabolic 25.04.2026, 13:51:14 via Wykop
  • 0
@neo78: ale ty go nie orasz. Ty mu dajesz paliwo ku uciesze gawiedzi
Diabolic
Diabolic 25.04.2026, 15:57:35 via Wykop
  • 1
@neo78: masz świadomość, że komentarze na wykopie to w pewnym sensie igrzyska i merytoryczne argumenty nie mają tu racji bytu. To miejsce, w którym się ora przeciwnika oczekując na aplauz publiczności. Szlifowanie celności ripost jak to nazywasz to jednoznaczny dowód słuszności mojej tezy. Zamiast gromadzenia faktów - szlifowanie chwytów erystycznych. Powiedz mi tylko jaki na koniec dnia to wszystko ma sens? Buduje Twoje kruche ego?
Żeby była jasność - ja
Diabolic
Diabolic 25.04.2026, 17:11:46 via Wykop
  • 0
@neo78: tłumacząc na polski - karmi Twoje ego. Rozumiem, takie potrzeby też mają swoje miejsce. Uważam jednak, iż są lepsze sposoby budowania siebie, rozwój osobisty to jedna z ciekawszych opcji.

674

YouTuber zebrał 10.000.000 zł na walkę z rakiem u dzieci!

YouTuber zebrał 10.000.000 zł na walkę z rakiem u dzieci!

Gdyby ktoś chciał wesprzeć zbiórkę: https://pomagam.cancerfighters.pl/o-nas/

zalozyc_bukmacherke_w_afryce
z
siepomaga.pl
dodany: 23.04.2026, 20:34:04
  • 152
  • #
    ciekawostki
  • #
    wydarzenia
  • #
    polska
  • #
    cancerfighters
  • #
    rakcontent
Diabolic
Diabolic 24.04.2026, 20:13:07 via Wykop
  • 0
@krykoz: w alfabecie nie ma słów...

249

Mam na wykopie konto od 17lat po co wam moj nr telefonu ??

Czas opuścić ten smutny portal bo moje telefonu nie dostaniecie.

Mike_pl7
z
wykop.pl
dodany: 21.04.2026, 18:32:55
  • 102
  • #
    zalpl
  • #
    starywykop
  • #
    regulamin
Diabolic
Diabolic 21.04.2026, 20:07:24 via Wykop
  • 3
@Kernydz: cóż, nie żeby to było dobre rozwiązanie, ale Reddit zdaje się nie wymaga numeru telefonu...
Diabolic
Diabolic 21.04.2026, 20:08:34 via Wykop
  • 4
@hmmjakwtosiegra: @chilon o to im chodzi. Rzeczywiści userzy znikną, boty zostaną. Kto nie zalogowany wejdzie poczytać dostanie porcje odpowiedniego przekazu. Ot tak wypok skończy jak tvp
Diabolic
Diabolic 21.04.2026, 20:10:07 via Wykop
  • 0
@Kotaro: założyłeś, że znasz całość historii. Być może on na tym zarobi dużo więcej niż myślisz. Media propagandowe są bardziej opłacalne niż takie które choćby udają niezależne
Diabolic
Diabolic 21.04.2026, 20:12:48 via Wykop
  • 0
@GorlockTheImmoral: najlepiej po ludzku usunąć konto. Białek i tak ma w dupie nty raz przytaczaną hisorię. Portal stopniowo zmienia się w propagandowy agregator ścieku. Teraz to przepoczwarzenie jedynie przyspieszy
Diabolic
Diabolic 21.04.2026, 20:13:27 via Wykop
  • 1
@Rurt_Kussell: czyli wystarczy jakikolwiek niezarejestrowany aby tylko SMS potwierdzić?
Diabolic
Diabolic 21.04.2026, 20:14:35 via Wykop
  • 0
@baal80: mam bardzo podobne odczucia. Mam wrażenie, że ilość botów na tym portalu wywaliła w kosmos w ostatnich latach a wartościowych treści próżno szukać. Szkoda tylko, że zrobi się z tego drugie tvp czy republika
Diabolic
Diabolic 21.04.2026, 20:15:06 via Wykop
  • 0
@Dominik-95: miałeś chamie złoty róg 😄
Diabolic
Diabolic 21.04.2026, 20:16:11 via Wykop
  • 1
@a2t1: poczekajcie jeszcze parę lat i nawet komentarze tu wyłącza. Tak jak na większości portali. Gdzie te czasy, że każdy portal miał sekcje komentarzy... Młodzi już tego nie znają...
Diabolic
Diabolic 21.04.2026, 20:17:51 via Wykop
  • 1
@rotaredom: zweryfikujesz - źle, zamilkniesz - źle, odejdziesz też nie dobrze. Trochę patowa sytuacja. Ale powoli w ciszy wszyscy się na to godizny. Nie tylko w Polsce. Szczerze boję się jaki los czeka mnie na starość, o ile jej dożyje 🙈
Diabolic
Diabolic 21.04.2026, 20:18:30 via Wykop
  • 0
@Mazowia: to nie uwalenie - to tranzycja 😄
Diabolic
Diabolic 21.04.2026, 20:19:22 via Wykop
  • 0
@xza: lepiej znaleźć inne zajęcie. Szkoda nabijać wyświetlenia dla portalu który porzucił własnych odbiorców.
Diabolic
Diabolic 21.04.2026, 20:25:47 via Wykop
  • 0
@Netiux: oczywiście że spadlo z rowerka. Myślałeś, że "obnażenie białej podstawy pleców króla" komukolwiek i kiedykolwiek w historii przeszło płazem? 😄
Diabolic
Diabolic 21.04.2026, 20:42:22 via Wykop
  • 0
@Marcepanowy_Detektyw: w istocie wszędzie to widzę. Jednak jestem na etapie odwracania wzroku. Wiem, brak reakcji wspiera proces, jednak szkoda mi życia i prądu na tłumaczenie tym, którzy nie mają chęci otwarcia umysłu na inną rzeczywistość niż ich własna. Oczywiście sam też pewnie w nie jednym osadzie się mylę. Stąd zwykle czytam, uśmiechnę pod nosem i idę dalej. Zdarzają mi się zrywy jak dziś, wszak kto nigdy przymusem nie spędził odrobinę

296

KRRiT składa zawiadomienie do prokuratury. Chodzi o pozorowaną likwidację TVP.

KRRiT składa zawiadomienie do prokuratury. Chodzi o pozorowaną likwidację TVP.

Przewodnicząca KRRiT poinformowała, że złoży zawiadomienie do prokuratury w sprawie funkcjonowania mediów publicznych w likwidacji. Według niej po dwóch latach od decyzji sądów mamy do czynienia z fikcją prawną, a działania zarządzających wymagają pilnego wyjaśnienia. Decyzję KRRiT ocenili w rozmo

XeNinja
z
zero.pl
dodany: 08.04.2026, 16:06:50
  • 62
  • #
    polityka
  • #
    sejm
Diabolic
Diabolic 09.04.2026, 17:20:01 via Wykop
  • 0
@LoginZajetyPrzezKomornika: a to jeśli jest podejrzana to już nie może działać w żadnej kwestii? tuskowy wał z likwidacją TVP to nic, bo zegarek za 5k? Wspaniały przykład na wujowo zastosowany symetryzm
Diabolic
Diabolic 09.04.2026, 17:22:18 via Wykop
  • 1
@janekplaskacz: jest to samo guano tylko z drugiej strony. Obu starszych panów do geriatryka, tvp do zaorania, lustracja, leśne dziadki won i może cokolwiek w końcu się zmieni. Może.
Diabolic
Diabolic 09.04.2026, 17:23:56 via Wykop
  • 1
@El_Kamilos23: a może by tak geriatryk dla obu dziadków? Zakończyć tą niekończąca się polaryzację i wojnę polsko polska? Przecież to polski Batman i Joker, zamieniają się tylko rolami. Jeden bez drugiego nie ma sensu istnieć
Diabolic
Diabolic 09.04.2026, 17:25:54 via Wykop
  • 0
@LoginZajetyPrzezKomornika: a ty nie orzekaj w kwestiach o których pojęcia nie masz 😀
Diabolic
Diabolic 09.04.2026, 17:29:12 via Wykop
  • 0
@LoginZajetyPrzezKomornika: oczywiście masz rację 👍
Diabolic
Diabolic 09.04.2026, 17:31:04 via Wykop
  • 0
@LoginZajetyPrzezKomornika: znów masz rację, cóż za przypadek 😀
Diabolic
Diabolic 10.04.2026, 14:40:02 via Wykop
  • 0
@janekplaskacz: PiS i PO to to samo guano. I to i to jest -1000

160

1 mln zł za 10-arową działkę ... Grunty wzrosły od kilku do kilkunastu procent

1 mln zł za 10-arową działkę ... Grunty wzrosły od kilku do kilkunastu procent

Nie tylko ceny mieszkań biją rekordy. To samo dotyczy gruntów, których cena rośnie nieustannie od kilku miesięcy. Okazuje się, że za 10-arową działkę w Warszawie trzeba zapłacić już blisko 1 mln zł. Ceny transakcyjne w innych dużych polskich miastach także powodują zawrót głowy.

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 19.03.2026, 08:18:45
  • 93
  • #
    nieruchomosci
  • #
    inwestycje
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
Diabolic
Diabolic 20.03.2026, 09:39:25 via Wykop
  • 0
@ketrish: bierzesz pod uwagę, że za granicą nie będąc przesadnie doświadczonym można te wspomniane 8k netto zarobić w niewiele ponad tydzień? Niektórzy olewają maturę i wyjeżdżają. Już nie wspominając o jakiś influencerach itp. To, że nie znnasz takich przypadków nie znaczy, że one nie istnieją

604

Wójt kupił za gminne pieniądze AI aby generować filmy ośmieszające radnych

Pokaż treści 18+

Wójt kupił za gminne pieniądze AI aby generować filmy ośmieszające radnych

Wójt Gminy Mszana Dolna Mirosław Cichorz kupił za publiczne pieniądze oprogramowanie AI i przy jego pomocy generuje filmy ośmieszające radnych opozycyjnych, które następnie publikuje w internecie na swoim profilu na Facebooku.

pawloka1
z
streamable.com
dodany: 28.02.2026, 16:28:26
  • 74
  • #
    afera
  • #
    heheszki
  • #
    polska
  • #
    humor
  • #
    polityka
  • #
    bekazpodludzi
Diabolic
Diabolic 01.03.2026, 14:09:49 via Wykop
  • 0
@Malinowebzy: a co to takiego? Na co to komu?

435

RTV Euro AGD historia reklamacji, która ciągnie się od świąt. Ku przestrodze

RTV Euro AGD historia reklamacji, która ciągnie się od świąt. Ku przestrodze

Ekspres do kawy został kupiony na święta jako prezent dla teściów. Sprzęt był drogi, składali się na niego też inni członkowie rodziny. Problem w tym, że od początku nie działał i nie zrobił ani jednej kawy. Zgłosiliśmy reklamację w sklepie stacjonarnym. Na miejscu kierownik sklepu wprowadził nas w

viktor-vektorr
z
wykop.pl
dodany: 08.02.2026, 19:51:13
  • 196
  • #
    eurortvagd
  • #
    prawakonsumenta
  • #
    reklamacja
  • #
    problemy
  • #
    pomocy
  • #
    ekspresdokawy
Diabolic
Diabolic 09.02.2026, 16:39:01 via Wykop
  • 1
@PdG_PL: i tu według mnie błąd od początku. Jeśli to był zakup na odległość to zwracam z tytułu niezgodności z umową bez żadnego czekania na serwisanta, jakieś diagnozy. Miało być nowe i działać, skoro nie to paszoł won mnie z tym (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

5

Dlaczego dźwięk stereo brzmi lepiej w nocy

Dlaczego dźwięk stereo brzmi lepiej w nocy

Pan odpowiada na pytanie dlaczego dźwięk stereo brzmi lepiej w nocy.

Sevotumir
z
youtube.com
dodany: 04.02.2026, 10:18:42
  • 6
  • #
    muzyka
  • #
    audiovoodoo
  • #
    audio
  • #
    ciekawostki
Diabolic
Diabolic 04.02.2026, 10:36:22 via Wykop
  • 7
Nie zakopujcie. Z przyjemnością poczytam wypowiedzi ludzi, którzy w przyszłości planują własną audiofilską elektrownię (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1876

Przez system kaucyjny gminy są zmuszone do podwyżki opłaty za śmieci.

Przez system kaucyjny gminy są zmuszone do podwyżki opłaty za śmieci.

Ministerstwo Klimatu i Środowiska nie zgadza się z tym stwierdzeniem bo "systemu za okres październik-grudzień w zasadzie nie było". Czy ktoś tam ogarnie że wzrost opłat jest od stycznia?

caveflacon
z
businessinsider.com.pl
dodany: 22.01.2026, 10:04:42
  • 406
  • #
    kaucja
  • #
    systemkaucyjny
  • #
    butelki
  • #
    polska
  • #
    ekologia
  • #
    polityka
Diabolic
Diabolic 22.01.2026, 11:40:57 via Wykop
  • 78
@Pawel993: tym sposobem nie dość, że zapłacisz za nie kaucję, to jeszcze ułatwisz zarobek firmom je przetwarzającym. Walenie w kakao X2. Odkąd jest kaucja wywalam te butelki i puszki do zmieszanych. Nie będę robił z domu segregacji śmieci, ani też ułatwiał dodatkowy zarobek. I tak wiem, że im właśnie o to chodziło, bo kasę tulą dla siebie. Jednak dla tych groszy nie będę jak śmieciarz. Ponadto odrywam wszystkie korki, dla
Diabolic
Diabolic 22.01.2026, 11:43:07 via Wykop
  • 2
@caveflacon: albo dasz mu zarobić wiele więcej, gdyż kaucję zachowa dla siebie gdy jej nie oddasz

523

Osoby, które tatuują ciało, mają ze sobą duży problem?

Osoby, które tatuują ciało, mają ze sobą duży problem?

W jednym z prestiżowych magazynów naukowych, International Journal of Dermatology, opublikowano wyniki sondażu przeprowadzonego na grupie ponad 2 tysięcy dorosłych osób - wytatuowanych i tych, którzy nigdy nie zdecydowaliby się na taką ozdobę. Badanych zapytano o wiele bardzo intymnych kwestii.

VoxClamantisInDeserto
z
papilot.pl
dodany: 17.01.2026, 18:32:00
  • 295
  • #
    tatuaze
  • #
    tattoo
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    psychologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    nauka
Diabolic
Diabolic 18.01.2026, 10:33:28 via Wykop
  • -1
@xgre: Darmowa antykoncepcja. Permanentna. Dramat
Diabolic
Diabolic 18.01.2026, 14:27:13 via Wykop
  • 0
@typ53B: widać, że łatwa. Fakt. Ja jednak nie gustuje w takich kobietach, więc dla mnie spełnia to walory antykoncepcji. Oczywiście szanuję, jeśli Isla kogoś jest to spoko. Dla mnie nie jest

200

Data podpisania umowy z Mercosur potwierdzona

Data podpisania umowy z Mercosur potwierdzona

Przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen uda się 17 stycznia do Paragwaju, by podpisać umowę handlową między Unią Europejską a blokiem Mercosur. Informację potwierdziła rzeczniczka Komisji.

Bobito
z
rmf24.pl
dodany: 11.01.2026, 21:54:09
  • 156
  • #
    polityka
  • #
    rolnictwo
  • #
    europa
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    informacje
Diabolic
Diabolic 12.01.2026, 16:56:32 via Wykop
  • -6
Wszelkie towary stamtąd powinny na mocy polskiego prawa zaproponowanego przez prezydenta być jasno, widocznie oznaczone. Abyśmy mogli bez zastanowienia się i doszukiwania je igmorować.
  • 12
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Diabolic
Diabolic 12.01.2026, 17:12:02 via Wykop
  • -2
@Mis_: niech mięso i produkty którego kluczowy składnik hodowli czy wytworzenia pochodzi stamtąd będzie oznaczone. Z pewnością nie kupię niczego, co będzie w pochodzeniu miało kraje z tej umowy. Za pewne takich jak ja będzie więcej. Tylko głosując portfelem mamy szansę jakkolwiek minimalizować straty
Diabolic
Diabolic 12.01.2026, 19:37:56 via Wykop
  • -1
@niecodziennyszczon: po tym komentarzu już widzę kto się tu zleciał. Bawcie się dobrze

1657

Koniec z ukrywaniem przycisku Odrzuć w banerze cookies. Jest wyrok

Koniec z ukrywaniem przycisku Odrzuć w banerze cookies. Jest wyrok

Firma otrzymała karę za to, że jej okienka z pytaniem o zgodę na cookiesy utrudniały odmowę zgody.

icdpl
z
internet-czas-dzialac.pl
dodany: 20.12.2025, 12:08:25
  • 308
  • #
    prywatnosc
  • #
    prawo
  • #
    technologia
  • #
    komputery
Diabolic
Diabolic 21.12.2025, 10:58:42 via Wykop
  • 1
@mr_mx: Adblock + noscript

567

Twórca ChataGPT odwiedził swoje dawne liceum w Kluczborku.

Twórca ChataGPT odwiedził swoje dawne liceum w Kluczborku.

Twórca ChataGPT odwiedził swoje dawne liceum w Kluczborku. Wojciech Zaremba zafundował szkole pół miliona złotych.

Kempes
z
nto.pl
dodany: 05.08.2025, 07:58:12
  • 128
  • #
    programowanie
  • #
    chatgpt
  • #
    kluczbork
  • #
    polska
Diabolic
Diabolic 05.08.2025, 18:36:12 via Wykop
  • 21
@havocki: może helikopter bojowy? Jakie to ma znaczenie. Niezależnie od orientacji wyzywanie kogokolwiek od pedałów jest wątpliwe moralnie. Pod reszta posta sam się podpisuje, podobne mam wrażenia z tego okresu.
Diabolic
Diabolic 05.08.2025, 18:41:29 via Wykop
  • 8
@fervi: do mnie akurat od pedałów nikt, więc tu się nie wypowiem. W całym pozostałym przekroju moich wspomnień dużo dorosłych grało rolę czosnku, -stało w koncie i smierdziało, a tłumacząc z mongolskiego - miało w dupie jak bardzo byłem gnojomy przez rówieśnikow.
Diabolic
Diabolic 05.08.2025, 18:50:18 via Wykop
  • 5
@havocki: w mojej kwestii nie do końca,. Według wychowawcy z uwagi na to jak unikałem szkoły i opuściłem w nauce ze względu na psychiczne i często fizyczne znęcanie się przez rówieśników miało braknąć dla mnie pracy przy kopaniu rowów. Pracy przy kopaniu owszem nie było, dlatego założyłem swoją firmę i jakoś tam sobie żyje jako ten kułak-prywaciaż.
Diabolic
Diabolic 05.08.2025, 19:01:11 via Wykop
  • 1
@Casp1337: takim jak ty na wejściu daje ofertę z wycena x2
(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Diabolic
Diabolic 06.08.2025, 07:30:59 via Wykop
  • 1
@Casp1337: nie, instalacje basenowe i wszystko co z nierdzewki.
@t1dzej : moi rodzice się mną niespecjalnie interesowali, na czas 3-15 lat "przekazali" dziadkom na wychowanie (tylko na weekendy i to nie każde brali do siebie jak zabawkę). Po latach okazało się, że ojciec to skrajny narcyz z którym od blisko 3 lat nie mam żadnego kontaktu i pewnie jestem dla niego martwy za życia, a matka nie widzi w
Diabolic
Diabolic 06.08.2025, 21:00:13 via Wykop
  • 1
@galicjanin: skąd taki wniosek?
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 1 z 5
  • >
  • Opolskie

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 09.06.2026

    Rocznica
  • Komentator
    od 13.02.2025

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking